Hoşgeldiniz!

Oscar Romero

 Oscar Romero'nun Golü Sosyal Medyayı Yıktı 00:47
Oscar Romero'nun Golü Sosyal Medyayı Yıktı 397 izlenme - 2 yıl önce Arjantin 1. Ligi'nde Racing Club evinde San Martin'le 2-2 berabere kalırken, Racing'li Oscar Romero yaklaşık 35 metreden harika bir gole imza attı.
Oscar Romero için transfer açıklaması 00:37
Oscar Romero için transfer açıklaması 231 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe ile adı anılan Oscar Romero'nun menajeri Ocak ayında sarı lacivertli kulüple görüşebileceklerini söyledi.
10 Numara Gol! 00:46
10 Numara Gol! 171 izlenme - 2 yıl önce Arjantin 1. Ligi'nde Racing Club evinde San Martin'le 2-2 berabere kalırken, Racing'li Oscar Romero uzaklardan harika bir gole imza attı.
35 Metreden Harika Gol - Oscar Romero 01:17
35 Metreden Harika Gol - Oscar Romero 120 izlenme - 2 yıl önce Arjantin 1. Ligi'nde Racing Club evinde San Martin'le 2-2 berabere kalırken, Racing'li Oscar Romero yaklaşık 35 metreden harika bir gole imza attı. Arjantin 1. Ligi'nde Racing Club, sahasında konuk ettiği San Martin'le 2-2 berabere kaldı. Karşılaşmada 28.dakika oynanırken Racingli Oscar Romero, çok uzaklardan harika bir gol atarken rakip kaleci yerinden kımıldayamadı. Maçtan sonra Romero'nun golünü sosyal medyada tıklama rekoru kırdı
Cinayet Hikayeleri Çözülemeyen Cinayetler Oscar Romero 01:41
Cinayet Hikayeleri Çözülemeyen Cinayetler Oscar Romero 24 izlenme - 1 yıl önce Cinayet Hikayeleri Çözülemeyen Cinayetler Oscar Romero
Oscar Romero'nun Menajeri: Ocak Ayında Fenerbahçe ile Masaya Oturacağız 01:45
Oscar Romero'nun Menajeri: Ocak Ayında Fenerbahçe ile Masaya Oturacağız 22 izlenme - 2 yıl önce Oscar Romero'nun menajeri Daniel Campos, "Transferin son günü Fenerbahçe ile imzalar atılacaktı ama zaman yetmedi. Ocak ayında bu defter yeniden açılacak" dedi.
Oscar Romero: Fenerbahçe'yle Anlaşmıştım, Transfer Gerçekleşmeyince Üzüldüm 01:45
Oscar Romero: Fenerbahçe'yle Anlaşmıştım, Transfer Gerçekleşmeyince Üzüldüm 10 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe'nin imza attıramadığı Romero, "Hazırdım, Türkiye ve İstanbul'la ilgili bilgiler de toplamaya başlamıştım. Transferin sonuçlanmadığı söylenince üzüldüm." dedi.
Fenerbahçe, 10 Numara Pozisyonu İçin Romero ile Tekrar Görüşecek 03:51
Fenerbahçe, 10 Numara Pozisyonu İçin Romero ile Tekrar Görüşecek 7 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe, yaz transfer döneminde teklif götürdüğü Racing forması giyen Oscar Romero için ocak ayında yeniden girişimde bulunulacak.
Oscar Romero'nun Menajeri: Ocak Ayında Fenerbahçe ile Masaya Oturabiliriz 03:51
Oscar Romero'nun Menajeri: Ocak Ayında Fenerbahçe ile Masaya Oturabiliriz 3 izlenme - 2 yıl önce Paraguaylı Oscar Romero menajerleri aracılığıyla Fenerbahçe'ye haber yolladı. Menajer Campos, "Ocak ayında tekrar görüşebiliriz" ifadesini kullandı.