Hoşgeldiniz!

Oscar Romero

 Oscar Romero'nun Golü Sosyal Medyayı Yıktı 00:47
Oscar Romero'nun Golü Sosyal Medyayı Yıktı 394 izlenme - 1 yıl önce Arjantin 1. Ligi'nde Racing Club evinde San Martin'le 2-2 berabere kalırken, Racing'li Oscar Romero yaklaşık 35 metreden harika bir gole imza attı.
Oscar Romero için transfer açıklaması 00:37
Oscar Romero için transfer açıklaması 231 izlenme - 10 ay önce Fenerbahçe ile adı anılan Oscar Romero'nun menajeri Ocak ayında sarı lacivertli kulüple görüşebileceklerini söyledi.
10 Numara Gol! 00:46
10 Numara Gol! 170 izlenme - 1 yıl önce Arjantin 1. Ligi'nde Racing Club evinde San Martin'le 2-2 berabere kalırken, Racing'li Oscar Romero uzaklardan harika bir gole imza attı.
35 Metreden Harika Gol - Oscar Romero 01:17
35 Metreden Harika Gol - Oscar Romero 117 izlenme - 1 yıl önce Arjantin 1. Ligi'nde Racing Club evinde San Martin'le 2-2 berabere kalırken, Racing'li Oscar Romero yaklaşık 35 metreden harika bir gole imza attı. Arjantin 1. Ligi'nde Racing Club, sahasında konuk ettiği San Martin'le 2-2 berabere kaldı. Karşılaşmada 28.dakika oynanırken Racingli Oscar Romero, çok uzaklardan harika bir gol atarken rakip kaleci yerinden kımıldayamadı. Maçtan sonra Romero'nun golünü sosyal medyada tıklama rekoru kırdı
Oscar Romero'nun Menajeri: Ocak Ayında Fenerbahçe ile Masaya Oturacağız 01:45
Oscar Romero'nun Menajeri: Ocak Ayında Fenerbahçe ile Masaya Oturacağız 22 izlenme - 10 ay önce Oscar Romero'nun menajeri Daniel Campos, "Transferin son günü Fenerbahçe ile imzalar atılacaktı ama zaman yetmedi. Ocak ayında bu defter yeniden açılacak" dedi.
Cinayet Hikayeleri Çözülemeyen Cinayetler Oscar Romero 01:41
Cinayet Hikayeleri Çözülemeyen Cinayetler Oscar Romero 14 izlenme - 6 ay önce Cinayet Hikayeleri Çözülemeyen Cinayetler Oscar Romero
Oscar Romero: Fenerbahçe'yle Anlaşmıştım, Transfer Gerçekleşmeyince Üzüldüm 01:45
Oscar Romero: Fenerbahçe'yle Anlaşmıştım, Transfer Gerçekleşmeyince Üzüldüm 10 izlenme - 10 ay önce Fenerbahçe'nin imza attıramadığı Romero, "Hazırdım, Türkiye ve İstanbul'la ilgili bilgiler de toplamaya başlamıştım. Transferin sonuçlanmadığı söylenince üzüldüm." dedi.
Fenerbahçe, 10 Numara Pozisyonu İçin Romero ile Tekrar Görüşecek 03:51
Fenerbahçe, 10 Numara Pozisyonu İçin Romero ile Tekrar Görüşecek 7 izlenme - 9 ay önce Fenerbahçe, yaz transfer döneminde teklif götürdüğü Racing forması giyen Oscar Romero için ocak ayında yeniden girişimde bulunulacak.
Oscar Romero'nun Menajeri: Ocak Ayında Fenerbahçe ile Masaya Oturabiliriz 03:51
Oscar Romero'nun Menajeri: Ocak Ayında Fenerbahçe ile Masaya Oturabiliriz 2 izlenme - 9 ay önce Paraguaylı Oscar Romero menajerleri aracılığıyla Fenerbahçe'ye haber yolladı. Menajer Campos, "Ocak ayında tekrar görüşebiliriz" ifadesini kullandı.