Hoşgeldiniz!

Osman Tanburacı

Spor Yazarı Osman Tanburacı'ya Yumruklu Saldırı 01:19
Spor Yazarı Osman Tanburacı'ya Yumruklu Saldırı 5.780 izlenme - 5 ay önce Spor yorumcusu Osman Tanburacı, sokak ortasında bir sürücünün saldırısına maruz kaldı. Osman Tanburacı, trafik esnasında bir araçtan yolu açmasını istedi. Araçtaki sürücünün ters karşılık vermesi üzerine ortam bir anda gerildi. Osman Tanburacı da sert tepki karşısında neye uğradığını şaşırdı. ; Tanburacı'ya doğru hareket eden sürücü yumruk attı. Çantası ve telefonu yere düşen Tanburacı'yı araya giren vatandaşlar olay yerinden uzaklaştırmaya çalıştı.
Osman Tanburacı'ya Saldırı Anı 01:22
Osman Tanburacı'ya Saldırı Anı 53 izlenme - 5 ay önce Galatasaray Divan Kurulu Üyesi olan Osman Tanburacı'nın trafikte yaşadığı bir diyalog sonrası fiziki saldırıya uğradı. Milliyet yazarı Tanburacı, trafik esnasında bir araçtan yolu açmasını istedi. Araçtaki sürücünün ters karşılık vermesi üzerine ortam bir anda gerildi. NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI Osman Tanburacı da sert tepki karşısında neye uğradığını şaşırdı. Tanburacı'ya doğru hareket eden sürücü yumruk attı. Çantası ve telefonu yere düşen Tanburacı'yı araya giren vatandaşlar olay yerinden uzaklaştırmaya çalıştı.
Osman Tanburacı ve Küfürlü Fenerbahçe Marşı 00:37
Osman Tanburacı ve Küfürlü Fenerbahçe Marşı 385 izlenme - 3 yıl önce "Aman tribünlerde küfür etmeyelim, küfüre karşıyz, hepimiz çiçeğiz, x taraftarına bu hareketler hiç yakışmadı" türünden yazıları gazete köşelerinde, beyanatları da spor programlarında, falan feşmekanlarda duyuyoruz. Ama kim ne kadar samimiye gelince iş, daha evvel Ercan Saatçi ve Metin Özülkü olayında gördük. Yani demem o ki; bu işin rengi, takımı, şuyu buyu yok. Sarısı da, siyahı da, mavisi de yapıyor. Olayın garip yönü ise; bunun yurtdışında yayınlanacak olan bir belgeselden alıntı olması. Peki Bu yapılan doğru mu? az evvel yazdıklarım bunun doğru olduğunu mu gösteriyor? Yoksa inanılmaz derecede yanlış ve önü kesilemiyor mu? Yoksa sen hiç küfür etmiyor musun? Veya futbol mu öyle algılanıyor. Aaa bi dakka yoksa yoksa futbolu çekici kılan, arkasına milyarlarca kişi bağlayan sebep mi bu? Ben bi kahve alıp geliyorum, karşılıklı konuşalım bunları. Seninki her zamankinden. Tamam.
Burak Yılmaz Taklidi - Osman Tanburacı 00:28
Burak Yılmaz Taklidi - Osman Tanburacı 242 izlenme - 3 yıl önce Osman Tanburacı Burak Yılmaz'ın taklidini yapmış ama bu videoda asıl bomba tespittir, gerçekten de burak kızlara ofsaytı öğretmiş midir?
Osman Tanburacı: 'Fatih-Terim gitsin Arda Turan kalsın' 00:47
Osman Tanburacı: 'Fatih-Terim gitsin Arda Turan kalsın' 93 izlenme - 2 yıl önce Spor yorumcusu Osman Tanburacı, Fatih Terim’in Arda Turan’ı kadroya almamasıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Osman Tanburacı Ahmet Çakar'a Dans Teklifi 00:42
Osman Tanburacı Ahmet Çakar'a Dans Teklifi 103 izlenme - 3 yıl önce Futbol yorumcusu Osman Tanburacı abimiz Ahmet Çakar'a ilginç bir şekilde dans teklif ederse izliyoruz, efendim.
 Tanburacı: 00:21
Tanburacı: " Maçta Her Şey Olur Fenerbahçe Kazanamaz" 86 izlenme - 2 yıl önce Osman Tanburacı: "Maçta her şey olur Fenerbahçe kazanamaz"
Spor Yazarı Osman Tanburacı'ya Trafikte Yumruklu Saldırı 01:22
Spor Yazarı Osman Tanburacı'ya Trafikte Yumruklu Saldırı 18 izlenme - 5 ay önce Ünlü spor yazarı Osman Tanburacı, sokak ortasında tartıştığı sürücüyle söz dalaşına girdi. Sinirlenen sürücü, Tanburacı'ya yumruk attı.
Osman Tanburacı'dan Burak Yılmaz Taklidi 00:29
Osman Tanburacı'dan Burak Yılmaz Taklidi 147 izlenme - 5 yıl önce Burak Yılmaz'ı Öyle Bir Taklit Etti Ki
Osman Tanburacı'nın Milyonluk Engelli Sevgisi 02:49
Osman Tanburacı'nın Milyonluk Engelli Sevgisi 72 izlenme - 3 yıl önce sayın Admin bu videoyu siteye koyarsanız Türkiye'de engelli sporu üzerinden nemalanan engellileri kullanan bir kısım insanı topluma deşifre etmemize yardımcı olursunuz. Kimseyi karalamak iftira atmak gibi bir niyetimiz yok. Google'a "ENGELLİLERİN BAŞKANI SANDALYE KRALI ÇIKTI" yazın federasyon başkanının t.sandalye sattığını belgeleriyle görürsünüz. Tek amacımız engelli sporları üzerinden rant elde eden insanların camiadan el çekmesi. eğer yayınlarsanız açıklamaya şunu yazmanız yeterli olur "Osman Tanburacı'nın Milyon Liralık Engelli Sevgisi" Saygılarımla
Galatasaray Genel Kurul Üyesi Osman Tanburacı: Kısa Kesiyorum, Battık 00:23
Galatasaray Genel Kurul Üyesi Osman Tanburacı: Kısa Kesiyorum, Battık 78 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Genel Kurul Üyelerinden Osman Tanburacı, olağan toplantıya damga vurdu, "Kısa kesiyorum, battık." dedi.
Osman Tanburacı Fatih Terim'in Özür Dilememesini Adanalığına Bağladı, Ortalık Karışacak! 04:20
Osman Tanburacı Fatih Terim'in Özür Dilememesini Adanalığına Bağladı, Ortalık Karışacak! 118 izlenme - 6 yıl önce
Osman Tanburacı'ya Trafik Tartışması Sonrası Saldırı! 01:24
Osman Tanburacı'ya Trafik Tartışması Sonrası Saldırı! 8 izlenme - 5 ay önce Ünlü spor yazarı Osman Tanburacı, trafikte yaşadığı tartışma sonrası sürücünün saldırısına uğradı. Edinilen bilgiye göre Tanburacı, bir sürücüyle trafikte yaşadığı tartışma sonrası saldırıya uğradı. Osman Tanburacı'nın üzerine yürüyen sürücü yumruk attı. Çantası ve telefonu yere düşen Tanburacı'yı, araya giren çevredekiler yardım etti.
Osman Tanburacı'ya Yumruklu Saldırı Kamerada 01:24
Osman Tanburacı'ya Yumruklu Saldırı Kamerada 9 izlenme - 5 ay önce Osman Tanburacı'ya yumruklu saldırı kameradaİSTANBUL - Ünlü spor yazarı Osman Tanburacı, trafikte yaşanan tartışma nedeniyle yumruklu saldırıya uğradı.
Galatasaray Genel Kurulnda Kavga Çıktı 00:58
Galatasaray Genel Kurulnda Kavga Çıktı 80 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Genel Kurulu'nda Osman Tanburacı'nın söz alma girişimi sonrası gerginlik yaşandı. Tanburacı ile İrfan Aktar sözlü olarak kavga etti.
Osman Tanburacı Trafikte Saldırıya Uğradı 01:24
Osman Tanburacı Trafikte Saldırıya Uğradı 3 izlenme - 5 ay önce - Osman Tanburacı trafikte saldırıya uğradıİSTANBUL - Ünlü spor yazarı Osman Tanburacı, trafikte yaşanan tartışma nedeniyle yumruklu saldırıya uğradı.