Hoşgeldiniz!

Osman Tanburacı Videoları İzle

Osman Tanburacı: 'Fatih-Terim gitsin Arda Turan kalsın' 00:47
Osman Tanburacı: 'Fatih-Terim gitsin Arda Turan kalsın' 78 izlenme - 7 ay önce Spor yorumcusu Osman Tanburacı, Fatih Terim’in Arda Turan’ı kadroya almamasıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Osman Tanburacı ve Küfürlü Fenerbahçe Marşı 00:37
Osman Tanburacı ve Küfürlü Fenerbahçe Marşı 282 izlenme - 2 yıl önce "Aman tribünlerde küfür etmeyelim, küfüre karşıyz, hepimiz çiçeğiz, x taraftarına bu hareketler hiç yakışmadı" türünden yazıları gazete köşelerinde, beyanatları da spor programlarında, falan feşmekanlarda duyuyoruz. Ama kim ne kadar samimiye gelince iş, daha evvel Ercan Saatçi ve Metin Özülkü olayında gördük. Yani demem o ki; bu işin rengi, takımı, şuyu buyu yok. Sarısı da, siyahı da, mavisi de yapıyor. Olayın garip yönü ise; bunun yurtdışında yayınlanacak olan bir belgeselden alıntı olması. Peki Bu yapılan doğru mu? az evvel yazdıklarım bunun doğru olduğunu mu gösteriyor? Yoksa inanılmaz derecede yanlış ve önü kesilemiyor mu? Yoksa sen hiç küfür etmiyor musun? Veya futbol mu öyle algılanıyor. Aaa bi dakka yoksa yoksa futbolu çekici kılan, arkasına milyarlarca kişi bağlayan sebep mi bu? Ben bi kahve alıp geliyorum, karşılıklı konuşalım bunları. Seninki her zamankinden. Tamam.
Burak Yılmaz Taklidi - Osman Tanburacı 00:28
Burak Yılmaz Taklidi - Osman Tanburacı 169 izlenme - 2 yıl önce Osman Tanburacı Burak Yılmaz'ın taklidini yapmış ama bu videoda asıl bomba tespittir, gerçekten de burak kızlara ofsaytı öğretmiş midir?
Osman Tanburacı Ahmet Çakar'a Dans Teklifi 00:42
Osman Tanburacı Ahmet Çakar'a Dans Teklifi 76 izlenme - 2 yıl önce Futbol yorumcusu Osman Tanburacı abimiz Ahmet Çakar'a ilginç bir şekilde dans teklif ederse izliyoruz, efendim.
Osman Tanburacı'dan Burak Yılmaz Taklidi 00:29
Osman Tanburacı'dan Burak Yılmaz Taklidi 144 izlenme - 4 yıl önce Burak Yılmaz'ı Öyle Bir Taklit Etti Ki
Galatasaray Genel Kurul Üyesi Osman Tanburacı: Kısa Kesiyorum, Battık 00:23
Galatasaray Genel Kurul Üyesi Osman Tanburacı: Kısa Kesiyorum, Battık 77 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Genel Kurul Üyelerinden Osman Tanburacı, olağan toplantıya damga vurdu, "Kısa kesiyorum, battık." dedi.
Osman Tanburacı Fatih Terim'in Özür Dilememesini Adanalığına Bağladı, Ortalık Karışacak! 04:20
Osman Tanburacı Fatih Terim'in Özür Dilememesini Adanalığına Bağladı, Ortalık Karışacak! 107 izlenme - 5 yıl önce
Osman Tanburacı'nın Milyonluk Engelli Sevgisi 02:49
Osman Tanburacı'nın Milyonluk Engelli Sevgisi 41 izlenme - 2 yıl önce sayın Admin bu videoyu siteye koyarsanız Türkiye'de engelli sporu üzerinden nemalanan engellileri kullanan bir kısım insanı topluma deşifre etmemize yardımcı olursunuz. Kimseyi karalamak iftira atmak gibi bir niyetimiz yok. Google'a "ENGELLİLERİN BAŞKANI SANDALYE KRALI ÇIKTI" yazın federasyon başkanının t.sandalye sattığını belgeleriyle görürsünüz. Tek amacımız engelli sporları üzerinden rant elde eden insanların camiadan el çekmesi. eğer yayınlarsanız açıklamaya şunu yazmanız yeterli olur "Osman Tanburacı'nın Milyon Liralık Engelli Sevgisi" Saygılarımla
Galatasaray Genel Kurulnda Kavga Çıktı 00:58
Galatasaray Genel Kurulnda Kavga Çıktı 79 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Genel Kurulu'nda Osman Tanburacı'nın söz alma girişimi sonrası gerginlik yaşandı. Tanburacı ile İrfan Aktar sözlü olarak kavga etti.
 Tanburacı: 00:21
Tanburacı: " Maçta Her Şey Olur Fenerbahçe Kazanamaz" 19 izlenme - 1 yıl önce Osman Tanburacı: "Maçta her şey olur Fenerbahçe kazanamaz"
Canlı Yayında Mumlu Adam Aradı 01:06
Canlı Yayında Mumlu Adam Aradı 37 izlenme - 3 yıl önce Ünlü spor yorumcusu Osman Tanburacı, Kanal a'da yayınlanan Sporvizyon programında yaşanan penaltı tartışması sonrası ilginç bir eleştiride bulundu.
Osman Tanburacı: 02:35
Osman Tanburacı: "Kulüp Kaynıyor Aysal Anahtarı Bırakabilir" 33 izlenme - 3 yıl önce Kanal A'da Yayınlanan Spor Vizyon Programında Konuşan Osman Tanburacı, Ünal Aysal İçin Şok İddialarda Bulundu.
Tanburacı'dan Yanal'a: 01:06
Tanburacı'dan Yanal'a: "Gitsin Haymana Beygiri Alsın" 21 izlenme - 3 yıl önce Kanal A'da yayınlanan Sporvizyon adlı programda konuşan yorumcu Osman Tanburacı, Ersun Yanal'ın Didier Drogba ile ilgili söylediği sözlere ilginç bir cevap verdi.