Hoşgeldiniz!

Osman Zolan Videoları İzle

550 komando Ankara'ya ulaşsa girişim daha kanlı olurdu 04:47
550 komando Ankara'ya ulaşsa girişim daha kanlı olurdu 34 izlenme - 9 ay önce Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli'den Çardak Havaalanı'na yola çıkan 550 komandonun Ankara'ya ulaşması durumunda darbe girişiminin daha kanlı olacağını söyledi. Denizli Tugay Komutanı Kamil Özhan Özbakır ile birlikte çok sayıda subayın kentte gözaltına alındığını hatırlatan Zolan, "Milletin parasıyla alınan uçak ve helikopterlerden millete ateş açanların Allah belasını versin. Buradan Denizli Valisi Ahmet Altıparmak'a bir kez daha teşekkür ediyorum. Komandolar yola çıkınca hava alanının elektrikleri valinin talimatıyla kesildi. Belediyemizin araçları da Tugay Komutanlığı etrafında arıza yaptı. Ayrıca, uçakların havaalanında indiği pistte de araçlarımız arıza yaptı. Komandoları alıp Ankara'ya götürecek olan kargo uçağı yere inemedi. Denizli'den 550 komandonun Ankara'ya gitmesini engellemesek ya biz burada olmazdık ya da darbe girişimi daha kanlı olurdu. Denizli'nin Milli Mücadele Günü 15 Mayıs'tır. Bundan sonra 15 Temmuz'da Demokrasi Bayramımız olacak" dedi. Zolan, idam cezasının da geri gelmesi gerektiğini sözlerine eklerken, kalabalık sık sık 'Recep Tayyip Erdoğan', 'Dik dur eğilme bu millet seninle', 'Her Türk asker doğar' sloganları attı.
Turkcell Sesi Görenler Futbol Ligi 02:33
Turkcell Sesi Görenler Futbol Ligi 72 izlenme - 2 yıl önce Turkcell Sesi Görenler Futbol Ligi- Çankaya Belediyesi GESK: 4 - Denizli Görme Engelliler Spor Kulübü: 0 Turkcell Sesi Görenler Futbol Ligi'nde Çankaya Belediyesi GESK, deplasmanda Denizli Görme Engelliler Spor Kulübü'nü 4-0 yendi.
Müezzinoğlu, Hastane Müteahhidiyle Telefonda Pazarlık Yaptı 05:41
Müezzinoğlu, Hastane Müteahhidiyle Telefonda Pazarlık Yaptı 26 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çivril ilçesine yapılan devlet hastanesinin temel atıldığı alandan genel görüntü, Bakan Zeybekci ve Müezzinoğlu'nun alana gelişi, Müezzinoğlu'nun konuşması, Müezzinoğlu'nun hastane müteahhidiyle telefonda pazarlık yapması, Zeybekci'nin konuşması, temel atma töreni Müezzinoğlu ve Zeybekci Denizli'de- Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: - "Milletle beraber yürüyenleri, milletten ayırmaya çalışıyorlar.