Hoşgeldiniz!

Ossi Müzik Videoları

Sadık Karan aman vİdeo klİbİ 2008 03:30
Sadık Karan aman vİdeo klİbİ 2008 122.871 izlenme - 9 yıl önce sadik karan'in İkİncİ albümü "aman"in beklenen İlk vİdeo klİbİ, albümle ayni adi taŞiyan çikiŞ Şarkisi "aman"a çekİldİ!
Fulden Uras - Aşkından Ölmem Mi Lazım Hq Video Klip 2010 03:08
Fulden Uras - Aşkından Ölmem Mi Lazım Hq Video Klip 2010 30.167 izlenme - 4 yıl önce Sana Gelince, bi Düsününce, yine Mi Bittik, zora Gelince, ama Kolay Mı, bide Yalan Mı, yine Mi Yıkıldım, ona Dönünce, askından Ölmem Mi Lazım, geriye Dönmen Mi Lazım, yoksa Vazgeçmem Mi Lazım, bunu Da Sormam Mı Lazım, askından Ölmem Mi Lazım, geriye Dönmen Mi Lazım, yoksa Vazgeçmem Mi Lazım, bunu Da Sormam Mı Lazım...tekrar Söylex2 İkinci Kere..! ona D
Aşkından Ölmem Mi Lazım (Fulden Uras) Original Hq 03:10
Aşkından Ölmem Mi Lazım (Fulden Uras) Original Hq 494 izlenme - 4 yıl önce Sana gelince , Bi dusununce , Yine mi bittik , Zora gelince , Ama kolay mi , Bide yalan mi , Yine mi yikildim , Ona donunce , Askindan olmem mi lazim , Geriye donmem mi lazim , Yoksa vazgeçmem mi lazim , Bunu da sorman mi lazim , Askindan Olmem mi lazim , Geriya donmem mi lazim , Bana gelince , Beni dusunme , Ya unutursam biraz içince , Askindan olmem mi lazim , Geriye donmem mi lazim , Yoksa vazgeçmem mi lazim , Bunu da sormam mi lazim.
Atilla Atasoy - Şimdi Andropoz Zamanı Ve Erkeklik Yitimi 01:12
Atilla Atasoy - Şimdi Andropoz Zamanı Ve Erkeklik Yitimi 210 izlenme - 2 yıl önce Bu sanat eseri(!) şarkının klibini 1 yıldır arıyordum lakin plak şirketini aradım ve maalesef klip çekilmemiş. Şarkının "Az mevcutla çok idare" kısmı aslında her şeyi özetliyor. Sular seller gibi değil de bi gıdımcık ya da bi kaç damla demek istiyor sanırsam. Erekte olamayan bir adamın eline, değil diline vuracak elbet. Atilla abinin de diline vurmuş. Şimdi sevmek zamanı ve Şimdi Yiyişme Zamanı'nı duymuştuk; ancak "Şimdi Andropoz Zamanı" erkeklikten izole olmuşlar için ideal bir şarkı. Şarkı Atilla Atasoy'un 2009 yılı son çeyreği içinde çıkan "En İyileriyle Atilla Atasoy" albümünde de yer almakatdır. Tavsiye edilir.
Oyalayamam (Soner Arıca) 03:51
Oyalayamam (Soner Arıca) 40 izlenme - 4 yıl önce Başka İklimin Çiçekleri (2013) - OSSİ MÜZİK -