Hoşgeldiniz!

Osurmak

Playstation 4 Alınca Heyecandan Osuran Çocuk 00:13
Playstation 4 Alınca Heyecandan Osuran Çocuk 58.631 izlenme - 6 yıl önce Efendim bu kardeşimize Playstation 4 adlı oyun konsolunu almışlar ve heyecandan ne yapacağını bilemeyip birden alttan salıvermiş. Pardon deyip gülümsemesi zaten ayrı bir olay. Neyse efendim izleyelim...
En Sağlam Osuran 10 Bebek 02:02
En Sağlam Osuran 10 Bebek 37.291 izlenme - 7 yıl önce En Sağlam Osuran 10 Bebek
Wendy Williams'ın Canlı Yayında Osurması 00:24
Wendy Williams'ın Canlı Yayında Osurması 5.616 izlenme - 2 yıl önce Wendy Show adlı programı ile reyting rekorları kıran Amerikalı televizyon sunucusu Wendy Williams canlı yayında gaz çıkardı. Yaşadığı talihsizliğe rağmen programa devam eden ünlü sunucu, sosyal medyada günün en çok konuşulan konularından biri oldu.
Güzel Kızlarda Ossurur   - Prank 02:49
Güzel Kızlarda Ossurur - Prank 11.813 izlenme - 4 yıl önce markette , kütüphanede , sokakta ossurarak herkesi hayrete düşüren kız
Markette Gaz Çıkarıp Suçu Millete Atan Kız 02:49
Markette Gaz Çıkarıp Suçu Millete Atan Kız 6.910 izlenme - 4 yıl önce Markette, kütüphanede, sokakta osurarak herkesi hayrete düşüren kız bir tabuyu daha yıkmış oldu . Evet kızlar da gaz çıkarır .
Osuruk Sesinden Korkan Bebekler 02:25
Osuruk Sesinden Korkan Bebekler 10.761 izlenme - 7 yıl önce Osuruk Sesinden Korkan Bebekler
Komik Osuran Adam 00:12
Komik Osuran Adam 21.600 izlenme - 12 yıl önce komik,osuran, adam
Hayvanlar Aleminden Gaz Çıkartma Top 10 02:47
Hayvanlar Aleminden Gaz Çıkartma Top 10 5.270 izlenme - 7 yıl önce Komik Video 10 Bir Arada Hayvan
Blowjob Yaptırırken Osurma Şakası 03:19
Blowjob Yaptırırken Osurma Şakası 7.028 izlenme - 7 yıl önce Günler geçmiyor ki RomanAtwood yeni şakalar yapmasın. Bu sefer yıl dönümü şakasına bir intimak olarak sevgilisi kendine güzel bir kıyak geçmek üzereyken hevesini kursağında bırakıyorum. Bununlada yetinmeyin frikik vermemek için 10 takla atıyor. İzleyelim, alkışlayalım sevgili Alkışdaşlar
Hava Durumu Sunarken Osuran Sunucu 00:33
Hava Durumu Sunarken Osuran Sunucu 4.868 izlenme - 4 yıl önce Poposunu ekrandan dışarı çıkartınca sesin gelmeyeceğini düşündü zağar, ne yapsın adamcağız içinde mi tutsun?
Top 10 Hayvanlar Alemi Osurması 02:47
Top 10 Hayvanlar Alemi Osurması 5.645 izlenme - 6 yıl önce şahsen ben gülmedim çünkü osuruğa gülenin osuruk kadar aklı yoktur. Bu videoyu nerden buldun diye sorarasanız Google en iyi hayvan osurukları die arattım
Türk Yapımı Osuruk Şakası 03:51
Türk Yapımı Osuruk Şakası 5.022 izlenme - 7 yıl önce Hep yabancılardan görmeye alıştığımız ve "bizde olsa.." diye yorumlar yaptığımız şakalardan birini amatör 2 genç yapmış. Kameramanın gülüşüyle ve amatörlüğü ile özellikle amcaların olduğu sahnede beni yardı. Buyrun izleyelim.
Canlı Yayında Osuruk Style 00:37
Canlı Yayında Osuruk Style 4.302 izlenme - 9 yıl önce Adam Canlı Yayında Kırmızı Halıya Sıctı 15.12.2012.25 yıllık meslek hayatımda ben böyle egzoz sesi duymadım.
Sunucunun Canlı Yayında Osurması 00:33
Sunucunun Canlı Yayında Osurması 3.584 izlenme - 6 yıl önce İngiltere’deki bir televizyon programında sunucu gaz çıkarınca yardımcı sunucu gülme krizine girdi.
Köpeğinin Ağzına Osurmak 00:11
Köpeğinin Ağzına Osurmak 962 izlenme - 2 yıl önce Yüzüstü uzandığı yatakta kalçasının üzerine yatan köpeğine aldırmadan osuran eleman , köpeğin bütün keyfinin içine etmiş.
Osuruk Tahmini Tutan Genç 00:57
Osuruk Tahmini Tutan Genç 587 izlenme - 2 yıl önce Tahminlerde bulunan genç başarılı bir işe el atmış ancak bu seferki tahmin osururken çıkaracağı sesle ilgili...
Gaz Çıkarma Sesinden Korkan Bebekler 03:06
Gaz Çıkarma Sesinden Korkan Bebekler 2.085 izlenme - 7 yıl önce Gaz Çıkarma Sesinden Korkan Bebekler Osurma sesinden korkup komik görüntülere ortam hazırlayan sevimli bebekler sizlerle.
Osurarak Karısının Aklına Alan Zenci Adam 00:11
Osurarak Karısının Aklına Alan Zenci Adam 533 izlenme - 2 yıl önce Zenci adam karısının yanında öyle bir osurdu ki saniyeler geçti adamın osuruğu bitmedi.
Soruyu Beğenmeyince Mikrofona Osuran Adam 00:34
Soruyu Beğenmeyince Mikrofona Osuran Adam 2.293 izlenme - 7 yıl önce Olay tam olarak nerde yaşandı bilmiyorum, zaten ingilizcem de yok lise terkim. Spikerimiz arkadaşımıza birşeyler soruyor ve sonrasında..
Uyuyan Adamı Osurarak Korkutmak 00:06
Uyuyan Adamı Osurarak Korkutmak 906 izlenme - 5 yıl önce Uyuyan insanı şaka yapmak hiç hoş olmasa da bunun eşek şakasına kadar giden bir çok yöntemi vardır. Osurarak adam uyandırmak da bunun bir çeşidi olsa gerek.
Mahkemede Duruşma Sırasında Osurmak 01:13
Mahkemede Duruşma Sırasında Osurmak 667 izlenme - 3 yıl önce Böyle ciddi ortamlarda osurma korkusu hepimizde vardır eminim. Hele ki mahkemede böyle bir ana şahit olmak çok daha garip.
Lebron James'le Osuruk Üzerine 00:37
Lebron James'le Osuruk Üzerine 861 izlenme - 7 yıl önce Lebron james çaktırmadan gazı salar ancak yanındaki zavallı Anderson Varejao kokuya dayanamaz, yüzünü buruşturur. hak veriyorum şahsen.
Arkadaş Ortamında Sesli Osurmak - Scorp 05:40
Arkadaş Ortamında Sesli Osurmak - Scorp 714 izlenme - 5 yıl önce SCORP NEDİR? Scorp kullanıcıları belirli kategorilerle ilgili yorumlarını hazırladıkları videolarla paylaşıyor ya da yeni bir başlık oluşturarak kategori açabiliyor. Videolar, Scorp haber akışında üzerlerinde başlıklarıyla sıralanıyor, bu sayede kullanıcılar gittikleri kategoriyle bağlantılı diğer videoları da görebiliyor; Aynı konuda onlarca farklı yaklaşım ve yorumla ele alınan bilgilendirici ya da eğlenceli kısa içerikleri izleyebiliyor. Kullanıcılar videoları beğenebiliyor, popüler videolar ayrı bir sekmede görüntülenebiliyor. SCORP EKİBİNDE KİMLER VAR? Koç Üniversitesi öğrencileri İzzet Zakuto ve Sercan Işık’ın birlikte ürettikleri ve geliştirdikleri bir proje olan Scorp, üniversite öğrencileri arasında hızla yayılmaya başladı. Scorp’un şimdiden İstanbul, Ankara , İzmir, Giresun, Antalya gibi şehirler başta olmak üzere toplam 27 üniversitede temsilcileri bulunuyor. Ayrıca ABD’deki Carneige Mellon Üniversitesi’nde de temsilcileri bulunan Scorp’un ekibinde 300’e yakın üniversite öğrencisi çalışmakta. Scorp’un hayata geçmesinde yöneticilerden Şeyda Gündoğdu ve Sintia Bahar ile yazılımın ekibinden Övünç Dalkıran’ın da büyük emeği var. Scorp ekibi, hedeflerinin çok büyük olduğunu ve mevcut sosyal platformlarının pek çoğunun önüne hızla geçecekleri konusunda da oldukça iddialı olduklarını söylüyor. Projenin destekçilerinden Sintia Behar, “Gece gündüz demeden sürekli buluşuyor ve Scorp’u geliştirmek için çalışıyoruz” diyor ve ekliyor: “Ekip arkadaşlarımızdan Sabancı Üniversitesi’nden Eda Alfasa’ya ve Anadolu Üniversiteleri Koordinatörü Orhun Uysal’a emeklerinden ve harcadıkları mesailerinden dolayı özellikle teşekkür ediyoruz.” SCORP NASIL KULLANILIR? *Gündemini Yarat *15 saniyede çevrenden haberdar ol. *Popüler başlıklar oluştur. *Kategorini Seç *İlgi alanlarını takip et. *Yeni şeyler öğren. *Özgür Ol *İstersen anonim bir şekilde kendini ifade et. *Hayalet moduyla video paylaş.
Osuruktan Korkan Bebekler 02:23
Osuruktan Korkan Bebekler 479 izlenme - 4 yıl önce Bazen anne babamız bazı hoş olmayan sesler çıkarırlar, o esnada bi gaz çıkar ve ortalık kötü kokar. Bu yaşta ya da hangi yaşta olursan ol komik geliyor değil mi? Bir de bebekleri düşünün... Ama onlara komik gelmiyor. Bilakis korkuyorlar.
Polisin İsyanı - Ne Yapayım Osurayım mı? 00:45
Polisin İsyanı - Ne Yapayım Osurayım mı? 1.522 izlenme - 7 yıl önce Polisin çekim yapan basın görevlisi hanımefendiye verdiği tepkiyi izliyoruz efenim..
Dünyanın En İtici Kadını - Howard Stern Show 01:27
Dünyanın En İtici Kadını - Howard Stern Show 569 izlenme - 6 yıl önce Ablamız demem ben buna. Bu lanet kadın 30 saniyede 93 kere yellenerek kendi dalında bi rekora imza atıyor.
Jack Vale - Market Ürünlerine Osurmak 03:29
Jack Vale - Market Ürünlerine Osurmak 720 izlenme - 7 yıl önce Bu adam bir harika. Pooter diye kendi ürettiği bir gaz sesi çıkarma oyuncağı ile orada burada şaka yapıp duruyor. Bu bölüm ise en sevdiklerimden birisi, markette ürünlerin üzerine gaz çıkarıp kokluyor. Bunu herkes yapamaz, inanın. Adamda hem yetenek, hemde işini yaparken bir ciddiyet var. Tabi söz konusu olayın burada yapılması da biraz zor. İyi seyirler.
Osuruk Koklama Oyunu - Jim Carrey 01:59
Osuruk Koklama Oyunu - Jim Carrey 793 izlenme - 6 yıl önce Salak ile Avanak (Dumb and Dumber 1994) filminin devamı olan Salak ile Avanak 2 (Dumb and Dumber To 2014) filminden absürd komik bir sahne.