Hoşgeldiniz!

ot

Adamını Bul - Hippiler 02:50
Adamını Bul - Hippiler 13.086 izlenme - 1 yıl önce Müjdat Gezen ve Hale Soygazi'nin oynadığı Adamını Bul filminden bir sahne
İnsanlardan Noel'in Geleneği Ökseotu Altında Öpücük Almak 01:29
İnsanlardan Noel'in Geleneği Ökseotu Altında Öpücük Almak 2.368 izlenme - 3 ay önce Ökseotunun altında öpüşmek bir gelenek ve bu geleneği sokakta tanımadığı insanlara ulaştıran Jamie Zhu ve Janoskians ikilisinden harika bir video! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gökhan Birben - Ot Yesem Yaylalarda 04:43
Gökhan Birben - Ot Yesem Yaylalarda 37.724 izlenme - 4 yıl önce Gökhan Birben - Ot Yesem Yaylalarda
Kazara Marijuana Yutan Husky 01:02
Kazara Marijuana Yutan Husky 25.059 izlenme - 3 yıl önce Efendim Husky kurdu cinsi köpeğimiz yanlışlıkla bir paket marijuana yutuyor. Kafa bir milyon tabi. Sahibi de onu kendine getirmeye çalışıyor. Sahibinin açıkladığına göre bir kaç gün içinde etkisinden tamamen kurtulmuş ve şu anda çok iyi durumdaymış. İzleyelim.
İzmirli Erco Ot Koydum 02:45
İzmirli Erco Ot Koydum 29.608 izlenme - 5 yıl önce İzmirli Erco Ot Koydum 2012 Roman Çocukları Yigit Yeşilağaç Paylaşımıdır ..
Çizgi film PEPE - Pepe ve Yeşil Kaplumbağa (Deniz canlıları) 02:35
Çizgi film PEPE - Pepe ve Yeşil Kaplumbağa (Deniz canlıları) 25.132 izlenme - 2 yıl önce Haydi çocuklar... Sarı ve mavi ana rengin karışımından oluşan o çok güzel yeşil rengi beraber tanıyalım.Yeşil olmayan orman düşünebiliyormusunuz?İlkbahar mevsiminin simgesi ve doğanın güçlü bir rengidir yeşil.Bitkilerin gerçek rengi, hayvanların sevgilisidir yeşil. Paylaşım, cömertlik ve uyumun rengidir yeşil.
Din İstismarlığında Level Atlamak 23:32
Din İstismarlığında Level Atlamak 5.295 izlenme - 2 yıl önce Arkada Kabe görüntüsü eşliğinde kadın fotografları ile krem satmak. Üstelik ne üdüğü belirsiz bir telefon hediyesi ile beraber. Bunlara kanan varsa Allah akıl fikir versin. Ayrıca bu videolar kendi kayıtımdır efenim.
Süper Ot Fragmanı 02:19
Süper Ot Fragmanı 9.357 izlenme - 5 yıl önce İki ahbapçavuş, kullandıkları bir tür uyuşturucu sayesinde zekalarını geçici olarak yükseltmeyi başarırlar. Bu otun etkisindeyken gösterdikleri performans sonucu Harvard üniversitesine girerler. Ancak otun etkileri kaybolduktan sonra düşük zeka seviyeleriyle başbaşa kalırlar..
Wipeout - Hemşire Songül 07:41
Wipeout - Hemşire Songül 6.799 izlenme - 3 yıl önce Wipe Out, dünyada yayınlanan ve Türkiye'de de 2009 yılında yayınlanmaya başlayan yarışma programıdır. Yarışma birincisi 50.000 TL kazanır. Yarışma 4 etapdan oluşur. Sunucu Asuman Krause
Eski Klavyeyi Küçük Bir Zulaya Çevirmek 02:42
Eski Klavyeyi Küçük Bir Zulaya Çevirmek 4.648 izlenme - 3 yıl önce Eski kullanmadığınız klavyelerinize yapacağınız bu ufak geliştirme ile, saklamak istediklerinizi, kimsenin aklına gelmeyecek yerde saklayın.
Esrarlı Abi'nin Türkiye'deki Esrar Anlayışına Yorumu 07:57
Esrarlı Abi'nin Türkiye'deki Esrar Anlayışına Yorumu 7.221 izlenme - 2 yıl önce Esrar sağlığa zararlıdır.Berrak bir zihin kendine doğal antidepresanlar edinmelidir. sevgi, barış, karde... neyse
Ölüme Terk Edilen Atın Özel Harekat Tarafından Salıverilmesi 01:34
Ölüme Terk Edilen Atın Özel Harekat Tarafından Salıverilmesi 6.479 izlenme - 2 yıl önce Nusaybin'de süren operasyonlar sırasında, Pkk'lıların boşalttığı bir evin bahçesinde ayakları ve başından bağlanıp ölüme terk edilen bu güzel At'ı özel harekatçılar salıveriyor. Ne kadar zamandır orada ise bayağı susamış hayvan. Gerçi o mu hayvan yoksa onu oraya bağlayıp ölüme terk edenler mi hayvan ? Bir hayvana bile böyle şevkat gösteren asker ve polis'ler var ülkemizde, ama pkk'cılar "tece sivilleri öldürüyor" diye yalan söylüyorlar.
Mustafa Teksaslı - Ot Değil Kubar Getir Gardiyan 03:42
Mustafa Teksaslı - Ot Değil Kubar Getir Gardiyan 9.416 izlenme - 4 yıl önce Mustafa Teksaslı - Ot Değil Kubar Getir Gardiyan
Sütleğen Otu Ve Havalı Tüfekle Balık Avı 00:43
Sütleğen Otu Ve Havalı Tüfekle Balık Avı 3.734 izlenme - 3 yıl önce Sütleğen otunu sığ suya basıp, üstüne birde havalı tüfekle ateş ederek balık avlamaya çalışan gençlerin içler acısı halini izleyeceğiz. Bu çocuklar avcılık içgüdülerini yitirmiş olacak ki teknik bilmiyorlar.
Balya Toplama Makina 04:00
Balya Toplama Makina 7.600 izlenme - 5 yıl önce Balya Toplama Makina
Halka Zorla Ot İçirmek - İngiltere 03:08
Halka Zorla Ot İçirmek - İngiltere 3.259 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'yi 2021 tarihinde ziyaret etmeyi planlıyan Esrarı Yasallaştırma Komite'si halka açık alanlarda ot içerek aslında düşünüldüğü gibi korkunç bir şey olmadığını gösteriyor.
Ağzının Tadını Bilen Ala Karga 00:18
Ağzının Tadını Bilen Ala Karga 4.311 izlenme - 3 yıl önce Karganın böylesi diyoruz başka da açıklama yapamıyoruz. Şerefsiz gafil avlıyor.
john deere 03:06
john deere 7.131 izlenme - 9 yıl önce john deere 2030 ot bicme
Teodora - İ Kakvo Ot Tova (Ajda Pekkan- Arada Sırada) 04:15
Teodora - İ Kakvo Ot Tova (Ajda Pekkan- Arada Sırada) 5.130 izlenme - 5 yıl önce Muzika Sinan Akçıl Tekst ; Anastasia Mavrodieva Aranjman:dimatar Kolev
Ot Kafası VS Alkol Kafası 03:21
Ot Kafası VS Alkol Kafası 3.487 izlenme - 3 yıl önce İzleyeceğiniz videoda otun ve alkolün aynı kişi üzerinde etkilerini göreceğiz. Deney içinde değişik sınamalar mevcut. Dans etme, resim yapmak, spor yapmak gibi. Oldukça eğlenceli bir video olmuş.
Ana Ocağı Programında İnekler Zehirlenmesi 17:57
Ana Ocağı Programında İnekler Zehirlenmesi 2.506 izlenme - 2 yıl önce Program hala devam ediyor mu bilmiyorum ama bir kaç yıl önce tvde denk gelmiştim bu programa kokoş kokoş gızlara iş yaptırıyordı ve sivil hayatta kedi görse aay çok korktum ayy piss diyen kızlar, para hırsıyla doğuştan donanımlı oldukları için mevzu altın olduğu için tezek mezek demeden yardırıp çalıyorlar kısacası entresan bir program (survivordan eğitici en azından çocuklar inek nasıl sağılır onu görür ) Birde bu programda tv üslübüyla temizlenen inekler vardır efendim onlar zehirlenmiş bu bölümde izliyoruz. Kadının bayılması efsane...
Trt Haber - Yerli Otomobil Tanıtımı 03:21
Trt Haber - Yerli Otomobil Tanıtımı 4.094 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar, hala olayı anlamayan sığır arkadaşlar oluyor sanırım. Kimse, BLS 'ye benzer araç yaptılar diye dalga geçmiyor. Böyle bir araç ortada yok, bak ortada yok, yani fabrikası yok üretilmedi. Sadece BLS'ye FOLYO kaplatıp "Aha Yerli Aracımız" diye alenen halk ile dalga geçiyorlar. Keşke çakması olsa ortada araç yok hemşerim. Olayı hala idrak edemeyen varsa lütfen beri gelsin. İzliyoruz efenim.
Portatif Ot Biçme Makinesi 01:45
Portatif Ot Biçme Makinesi 1.986 izlenme - 4 yıl önce Günlük ortalama 25 dönüm ot biçebilir, biçtiği otu Zoğ yapar, özgün tasarımlı olup ayrı bir ataşman gerektirmez. yonca, çayır, çeltik, arpa, ekin, macar fiyi, sılajlık mısır, yabanı otları biçer.kullanımı kolay ve yükcek manevra kabiliyetlidir. 1 yıl tam garanti ve yedek parça temini
Hiç Ot İçtiniz mi? (Türkçe Altyazılı) 04:42
Hiç Ot İçtiniz mi? (Türkçe Altyazılı) 3.209 izlenme - 3 yıl önce Hollywood Bulvarı'nda Jimmy Kimmel'in ekibinin durdurdukları insanlara ot içip içmediklerine dair sorulan sorularla yapılmış röportajlardır.
Ebegümeci Kavurma Tarifi 01:40
Ebegümeci Kavurma Tarifi 2.204 izlenme - 5 yıl önce ebegümeci kavurma tarifi
İnsanlar Doğası Gereği Etçil midir? 05:44
İnsanlar Doğası Gereği Etçil midir? 2.674 izlenme - 3 yıl önce etçillerin ve otçulların özelliklerini ve aslında insanın hangisi olduğunu anlatan bir animasyon. Sadece gerçekleri anlatıyor. Başka bir şeyi değil.
Mucit Hasan Kum Ot Biçme Aleti 00:49
Mucit Hasan Kum Ot Biçme Aleti 1.392 izlenme - 3 yıl önce Hasan abimiz yine çok gerekli bi icat yapmış. Sonuçta ülkemin yüzde 50'si ot.Arka fon sesi de baya hüzünlendiriyor insanı..
Hayatlarında İlk Defa Ot İçen Ebeveyn Ve Çocuklar 06:36
Hayatlarında İlk Defa Ot İçen Ebeveyn Ve Çocuklar 632 izlenme - 1 yıl önce Hayatlarında İlk Defa Ot İçen Ebeveyn ve Çocuklar Anne, Baba ve Çocukların hayatlarında ilk defa ot içtiği anlar böyle görüntülendi.
Süper Ot - Pezevenklik 01:36
Süper Ot - Pezevenklik 1.170 izlenme - 3 yıl önce 2001 yapımı olan Süper Ot filminin en güzel sahnelerinden biridir.Pezevenklik üzerine tam bir zenci sohbeti yapmaları insanı gülmekten kırıp geçiriyor.
Ot Doğrama Makinasi Tn 625 01:38
Ot Doğrama Makinasi Tn 625 1.633 izlenme - 4 yıl önce ot doğrama makinası ,ot parçalama makinası, balya doğrama makinası ,saman yapma makinası ,yem hazırlama makinası,yem karma makinası.ot doğrama makinaları....... ( Bayburt ) 0 505 389 52 42