Hoşgeldiniz!

Ot Videoları

Adamını Bul - Hippiler 02:50
Adamını Bul - Hippiler 2.908 izlenme - 4 gün önce Müjdat Gezen ve Hale Soygazi'nin oynadığı Adamını Bul filminden bir sahne
Kazara Marijuana Yutan Husky 01:02
Kazara Marijuana Yutan Husky 21.761 izlenme - 2 yıl önce Efendim Husky kurdu cinsi köpeğimiz yanlışlıkla bir paket marijuana yutuyor. Kafa bir milyon tabi. Sahibi de onu kendine getirmeye çalışıyor. Sahibinin açıkladığına göre bir kaç gün içinde etkisinden tamamen kurtulmuş ve şu anda çok iyi durumdaymış. İzleyelim.
Gökhan Birben - Ot Yesem Yaylalarda 04:43
Gökhan Birben - Ot Yesem Yaylalarda 34.767 izlenme - 3 yıl önce Gökhan Birben - Ot Yesem Yaylalarda
Din İstismarlığında Level Atlamak 23:32
Din İstismarlığında Level Atlamak 5.235 izlenme - 8 ay önce Arkada Kabe görüntüsü eşliğinde kadın fotografları ile krem satmak. Üstelik ne üdüğü belirsiz bir telefon hediyesi ile beraber. Bunlara kanan varsa Allah akıl fikir versin. Ayrıca bu videolar kendi kayıtımdır efenim.
İzmirli Erco Ot Koydum 02:45
İzmirli Erco Ot Koydum 29.570 izlenme - 4 yıl önce İzmirli Erco Ot Koydum 2012 Roman Çocukları Yigit Yeşilağaç Paylaşımıdır ..
Çizgi film PEPE - Pepe ve Yeşil Kaplumbağa (Deniz canlıları) 02:35
Çizgi film PEPE - Pepe ve Yeşil Kaplumbağa (Deniz canlıları) 17.301 izlenme - 1 yıl önce Haydi çocuklar... Sarı ve mavi ana rengin karışımından oluşan o çok güzel yeşil rengi beraber tanıyalım.Yeşil olmayan orman düşünebiliyormusunuz?İlkbahar mevsiminin simgesi ve doğanın güçlü bir rengidir yeşil.Bitkilerin gerçek rengi, hayvanların sevgilisidir yeşil. Paylaşım, cömertlik ve uyumun rengidir yeşil.
Ölüme Terk Edilen Atın Özel Harekat Tarafından Salıverilmesi 01:34
Ölüme Terk Edilen Atın Özel Harekat Tarafından Salıverilmesi 6.360 izlenme - 1 yıl önce Nusaybin'de süren operasyonlar sırasında, Pkk'lıların boşalttığı bir evin bahçesinde ayakları ve başından bağlanıp ölüme terk edilen bu güzel At'ı özel harekatçılar salıveriyor. Ne kadar zamandır orada ise bayağı susamış hayvan. Gerçi o mu hayvan yoksa onu oraya bağlayıp ölüme terk edenler mi hayvan ? Bir hayvana bile böyle şevkat gösteren asker ve polis'ler var ülkemizde, ama pkk'cılar "tece sivilleri öldürüyor" diye yalan söylüyorlar.
Esrarlı Abi'nin Türkiye'deki Esrar Anlayışına Yorumu 07:57
Esrarlı Abi'nin Türkiye'deki Esrar Anlayışına Yorumu 6.805 izlenme - 1 yıl önce Esrar sağlığa zararlıdır.Berrak bir zihin kendine doğal antidepresanlar edinmelidir. sevgi, barış, karde... neyse
Wipeout - Hemşire Songül 07:41
Wipeout - Hemşire Songül 6.704 izlenme - 2 yıl önce Wipe Out, dünyada yayınlanan ve Türkiye'de de 2009 yılında yayınlanmaya başlayan yarışma programıdır. Yarışma birincisi 50.000 TL kazanır. Yarışma 4 etapdan oluşur. Sunucu Asuman Krause
Süper Ot Fragmanı 02:19
Süper Ot Fragmanı 9.263 izlenme - 4 yıl önce İki ahbapçavuş, kullandıkları bir tür uyuşturucu sayesinde zekalarını geçici olarak yükseltmeyi başarırlar. Bu otun etkisindeyken gösterdikleri performans sonucu Harvard üniversitesine girerler. Ancak otun etkileri kaybolduktan sonra düşük zeka seviyeleriyle başbaşa kalırlar..
Eski Klavyeyi Küçük Bir Zulaya Çevirmek 02:42
Eski Klavyeyi Küçük Bir Zulaya Çevirmek 3.768 izlenme - 1 yıl önce Eski kullanmadığınız klavyelerinize yapacağınız bu ufak geliştirme ile, saklamak istediklerinizi, kimsenin aklına gelmeyecek yerde saklayın.
Halka Zorla Ot İçirmek - İngiltere 03:08
Halka Zorla Ot İçirmek - İngiltere 3.209 izlenme - 9 ay önce Türkiye'yi 2021 tarihinde ziyaret etmeyi planlıyan Esrarı Yasallaştırma Komite'si halka açık alanlarda ot içerek aslında düşünüldüğü gibi korkunç bir şey olmadığını gösteriyor.
Ağzının Tadını Bilen Ala Karga 00:18
Ağzının Tadını Bilen Ala Karga 4.078 izlenme - 2 yıl önce Karganın böylesi diyoruz başka da açıklama yapamıyoruz. Şerefsiz gafil avlıyor.
Mustafa Teksaslı - Ot Değil Kubar Getir Gardiyan 03:42
Mustafa Teksaslı - Ot Değil Kubar Getir Gardiyan 9.315 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Teksaslı - Ot Değil Kubar Getir Gardiyan
Ana Ocağı Programında İnekler Zehirlenmesi 17:57
Ana Ocağı Programında İnekler Zehirlenmesi 2.397 izlenme - 10 ay önce Program hala devam ediyor mu bilmiyorum ama bir kaç yıl önce tvde denk gelmiştim bu programa kokoş kokoş gızlara iş yaptırıyordı ve sivil hayatta kedi görse aay çok korktum ayy piss diyen kızlar, para hırsıyla doğuştan donanımlı oldukları için mevzu altın olduğu için tezek mezek demeden yardırıp çalıyorlar kısacası entresan bir program (survivordan eğitici en azından çocuklar inek nasıl sağılır onu görür ) Birde bu programda tv üslübüyla temizlenen inekler vardır efendim onlar zehirlenmiş bu bölümde izliyoruz. Kadının bayılması efsane...
Sütleğen Otu ve Havalı Tüfekle Balık Avı 00:43
Sütleğen Otu ve Havalı Tüfekle Balık Avı 2.556 izlenme - 2 yıl önce Sütleğen otunu sığ suya basıp, üstüne birde havalı tüfekle ateş ederek balık avlamaya çalışan gençlerin içler acısı halini izleyeceğiz. Bu çocuklar avcılık içgüdülerini yitirmiş olacak ki teknik bilmiyorlar.
Balya Toplama Makina 04:00
Balya Toplama Makina 7.056 izlenme - 4 yıl önce Balya Toplama Makina
Trt Haber - Yerli Otomobil Tanıtımı 03:21
Trt Haber - Yerli Otomobil Tanıtımı 4.018 izlenme - 1 yıl önce Evet arkadaşlar, hala olayı anlamayan sığır arkadaşlar oluyor sanırım. Kimse, BLS 'ye benzer araç yaptılar diye dalga geçmiyor. Böyle bir araç ortada yok, bak ortada yok, yani fabrikası yok üretilmedi. Sadece BLS'ye FOLYO kaplatıp "Aha Yerli Aracımız" diye alenen halk ile dalga geçiyorlar. Keşke çakması olsa ortada araç yok hemşerim. Olayı hala idrak edemeyen varsa lütfen beri gelsin. İzliyoruz efenim.
pewenklik sanatı 00:59
pewenklik sanatı 11.236 izlenme - 8 yıl önce pezewenk
Teodora - İ Kakvo Ot Tova (Ajda Pekkan- Arada Sırada) 04:15
Teodora - İ Kakvo Ot Tova (Ajda Pekkan- Arada Sırada) 4.870 izlenme - 4 yıl önce Muzika Sinan Akçıl Tekst ; Anastasia Mavrodieva Aranjman:dimatar Kolev
john deere 03:06
john deere 7.125 izlenme - 8 yıl önce john deere 2030 ot bicme
Lord Of Tarla 23:37
Lord Of Tarla 1.784 izlenme - 9 ay önce
Radika Salatası Tarifi 02:54
Radika Salatası Tarifi 1.221 izlenme - 11 ay önce Pratik Yemek Tarifleri kanalımızı takip ediniz https://www.youtube.com/channel/UCy3XwZvN20oyl8x6ITouHBQ Cep telefonundan bizi takip etmek için Android ve İOS uygulamalarımızı indiriniz ANDROİD : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.izlesene.partner.saniyeanneofficial&referrer=utm_source=web_channel_sidebar&utm_medium=izlesene&utm_campaign=izlesene_share_saniyeanne İOS : https://itunes.apple.com/tr/app/id1083433643?mt=8 Güncel yemek videolarımız dan haberdar olmak için abone lütfen abone olunuz. Sitemiz : http://www.saniyeanneyemekleri.com/ Facebook : https://www.facebook.com/SaniyeAnneyleYemekSaati Twitter : https://twitter.com/Saniye_Anne
Hiç Ot İçtiniz mi? (Türkçe Altyazılı) 04:42
Hiç Ot İçtiniz mi? (Türkçe Altyazılı) 2.579 izlenme - 2 yıl önce Hollywood Bulvarı'nda Jimmy Kimmel'in ekibinin durdurdukları insanlara ot içip içmediklerine dair sorulan sorularla yapılmış röportajlardır.
Portatif Ot Biçme Makinesi 01:45
Portatif Ot Biçme Makinesi 1.614 izlenme - 3 yıl önce Günlük ortalama 25 dönüm ot biçebilir, biçtiği otu Zoğ yapar, özgün tasarımlı olup ayrı bir ataşman gerektirmez. yonca, çayır, çeltik, arpa, ekin, macar fiyi, sılajlık mısır, yabanı otları biçer.kullanımı kolay ve yükcek manevra kabiliyetlidir. 1 yıl tam garanti ve yedek parça temini
Ot Kafası VS Alkol Kafası 03:21
Ot Kafası VS Alkol Kafası 1.993 izlenme - 2 yıl önce İzleyeceğiniz videoda otun ve alkolün aynı kişi üzerinde etkilerini göreceğiz. Deney içinde değişik sınamalar mevcut. Dans etme, resim yapmak, spor yapmak gibi. Oldukça eğlenceli bir video olmuş.
Ebegümeci Kavurma Tarifi 01:40
Ebegümeci Kavurma Tarifi 2.030 izlenme - 4 yıl önce ebegümeci kavurma tarifi
Hipnoz Yöntemi İle Ot Yedirmek! 05:39
Hipnoz Yöntemi İle Ot Yedirmek! 1.161 izlenme - 1 yıl önce Gelişmemiş toplumlardan biri ve yapılan aptalca şeyi izliyoruz!
Mucit Hasan Kum Ot Biçme Aleti 00:49
Mucit Hasan Kum Ot Biçme Aleti 1.038 izlenme - 2 yıl önce Hasan abimiz yine çok gerekli bi icat yapmış. Sonuçta ülkemin yüzde 50'si ot.Arka fon sesi de baya hüzünlendiriyor insanı..
 Salvia Divinorum Tripleri 06:36
Salvia Divinorum Tripleri 1.440 izlenme - 3 yıl önce Salvia divinorum Meksika'nın, Oaxaca Sierra Mazateca bölgesinde doğal olarak bulunan entojenik bir bitkidir. Bilinç değiştirici özellikleri nedeniyle Mazatec şamanları tarafından iyileştirme ve evreni keşif amaçlı olarak yüzyıllardır kullanılmaktadır. Kullanım kökeni Aztek yerlilerine ve daha öncesine dek gider. Salvia divinorum temel etken madde olarak Salvinorin A içerir ve kullanımı dozajına bağlı olarak halüsünasyon görmeye yol açar. Etkileri; zamanin allak bullak olmasi, zamanin goreceliginin yakalanmasi, renklerin ve resimlerin cok canli gorunmesi, gozlerinizi kapasaniz bile renk cumbusunun kaybolmamasi, baska boyutlari ve baska gercekleri algilama, benligin algilanmasi, baska bilinmeyen gezegenlere ve zamana yolculuk, kendini yillarca bir duvardaki resim olarak hissetme , baska bir bireyin tum yasam dongusunu yasamak, kisacasi aradan cikmak ve delirmek. gecmisisinde kotu hatiralari olanlarin kesinlikle denememesi gerekir.