Hoşgeldiniz!

ötmek

Dayak Yiyip Kuş Misali Ötmek 00:29
Dayak Yiyip Kuş Misali Ötmek 1.002 izlenme - 4 hafta önce Görüntüde önünde geçen kızı tavlamak için hiç beklenmicek yerden girip tokadı yiyen Çinli eleman
Denizli Horozu 00:11
Denizli Horozu 14.047 izlenme - 4 yıl önce denizli horozu ötüşü 2
Ne Öttüğünü Bilmeyen Kuş 01:34
Ne Öttüğünü Bilmeyen Kuş 2.280 izlenme - 4 yıl önce Bu adi ama bir o kadar da güzel kuş kardeşimiz gerçekten ötüş konusunda çok başarılı, random random takılıyor galiba. devamını diliyoruz.
24 Saniye Öten Denizli Horozu 00:42
24 Saniye Öten Denizli Horozu 2.133 izlenme - 3 yıl önce Denizli horozu, renk ve vücut yapısıyla ahenkli uzun ve güzel ötüşleriyle, Denizli’nin sembolü olan uzak yörelere kadar isim yapmış yerli bir horoz ırkıdır. Denizli Horozu’nun gözleri siyah ve sürmelidir. Bacakları koyu gri ya da mor, ibikleri balta ibik şeklinde, kulakçık kırmızı ya da kırmızı üzerinde beyaz benekli genel olarak renk, siyah kirli beyaz ortak karışık haldedir. Bazen kanat tüyleri üzerinde kahverengi renkler olur. Al horozlarda ise siyah-kırmızı karışım şeklindedir. Denizli Horozu’nun canlı ağırlığı ortalama 3-3.5 kg civarındadır. Denizli Horozları renklerine, vücut yapılarına ve ibik şekillerine göre üçe ayrılır. Vücut yapılarına göre yüksek boyun, sülün ve küpeli olmak üzere üç tipi vardır. İbik şekillerine göre ise geniş ve dar olmak üzere iki tipi vardır. Renklerine göre demir kır, pamuk kır, kınalı, al, siyah ve kürlü olmak üzere altı tipe ayrılırlar. Denizli horozunun sesi, tonuna ve netliğine göre sınıflandırılmaktadır. Ses tonuna göre ince, davudi, kalın ses olmak üzere üçe ayrılır. Davudi ses, ince sesle kalın ses arasında ve kalın sese yaklaşan tek bir sesdir. Niteliğine göre net ses, hüzünlü ses, cırlak ses, dalgalı ses (alaycı ses) olmak üzere dörde ayrılır. Denizli horozlarının birinci yılda ötüş uzunlukları 20-25 sn olmaktadır.
Tam Ötecekken Gülesi Gelen Horoz 00:46
Tam Ötecekken Gülesi Gelen Horoz 1.445 izlenme - 3 yıl önce Horoz abimiz öterken aklına komik bişeymi geliyor ne oluyorsa gülüyor. İyi seyirler
Öterken Düşen Denizli Horozu 00:23
Öterken Düşen Denizli Horozu 1.317 izlenme - 3 yıl önce Biraz fazla öten horozumuz nefessiz kalıp yan yatıyor. Kendisinin amcaoğlu da ilginç yetenkelre sahiptir. Videosu için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/53308/denizli-horozu-f1-sound
Nostaljik Guguklu Saat 00:16
Nostaljik Guguklu Saat 531 izlenme - 3 yıl önce Bir ev formu üzerinde bir saat, onun üzerinde de minik bir kapı bulunur. Bu kapının içinde her saat başı dışarı çıkarak saat sayısı kadar guguklamayı kendine görev edinmiş minik bir guguk kuşu yaşar. Ayrıca sarkacı ve kozalaklı zincirleri de olur mutlaka bu saatlerin. Tam saat sesini seven ve evde vakit geçirdiği zamanlar vaktin nasıl geçtiğini anlamadan camış gibi yayılanlara göre bu saatler. Sanırım herkes sevmez, bazıları için sinir bozucu olabilir. Zaten bazı modelleri gerçekten korku filmi gibidir. Dallı budaklı, koyu renk olanları kötüdür mesela. Başka kapıları olup onlardan da tahta insanların çıkıp çıkıp içeri girdiği modelleri vardır, bence onlar da kabus gibidir. Ama mesela kısmen renklendirilmiş ahşap dağ evi formunda olanlar, minik boyda rengarenk boyalı olanlar filan çok cici olur. üçgen çatıları çok şirin olur bunların.
Çöl Yağmuru Kurbağası (Dünyanın En Tatlı Kurbağası) 00:29
Çöl Yağmuru Kurbağası (Dünyanın En Tatlı Kurbağası) 508 izlenme - 3 yıl önce Tatlı kurbağa mı olur demeyin. Korkunca bu sesi çıkartıyomuş. Pek bi sevimli..
Ne Öttüğünü Bilmeyen Kuş 01:34
Ne Öttüğünü Bilmeyen Kuş 455 izlenme - 3 yıl önce Bu adi ama bir o kadar da güzel kuş kardeşimiz gerçekten ötüş konusunda çok başarılı, random random takılıyor galiba. devamını diliyoruz.
Süzz - Alkolsüz Deterjan 00:10
Süzz - Alkolsüz Deterjan 381 izlenme - 3 yıl önce Artık bulaşık yıkarken günaha girmeyeceğiz. Alkolsüz Süzz sayesinde daha mutlu ve mesut günlere yelken açacağız. Süzz alkolsüz, üstelik 2 şişe deterjan alana 25 çeşit horoz pişirme yönetimini anlatan yemek kitabı ücretsiz...
kumru ötüsü 02:48
kumru ötüsü 348 izlenme - 4 yıl önce kumrunun ötüşü
Mübarek Ne Ötüyor Be 00:32
Mübarek Ne Ötüyor Be 158 izlenme - 4 yıl önce İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. ABONE OLARAK YENİ VİDEOLARDAN HABER ALABİLİRSİNİZ.
Topluluk İçinde Gaza Gelen Kookaburra Kuşu 00:58
Topluluk İçinde Gaza Gelen Kookaburra Kuşu 295 izlenme - 4 yıl önce Orjinal adı Laughing Kookaburra bu ilginç kuşun anavatanı avustralya. Bu görüntü san diego hayvanat bahçesinden, ziyaretçilere ufak bir bir gösteri sergiliyor bana biraz marş basmayan araba sesi gibi geldi :)
Ekmeleddin Diye Öten Horoz (Uzun Video) 03:15
Ekmeleddin Diye Öten Horoz (Uzun Video) 115 izlenme - 4 yıl önce Birçok siyasetçiye taş çıkartır nitelikteki telafuzuyla gündeme oturan Ekmeleddin diye öten horozu izliyoruz.
Telefon Gibi Öten Papağan  01:07
Telefon Gibi Öten Papağan 73 izlenme - 3 yıl önce Bu papağan tıpkı bir telefon gibi ötüyor. Farklı telefonların zil seslerini taklit eden papağanın görüntüleri geerçekten çok ilginç..
Gülme Krizine Giren Horoz 00:49
Gülme Krizine Giren Horoz 90 izlenme - 3 yıl önce Bu horozun kahkahalarını duyunca çok şaşıracaksınız. Horoz ötmeye başladığı anda tıpkı insan gibi kahkaha atıyor.