Hoşgeldiniz!

Oto Lastik Videoları İzle

Göçmen Oto Lastik Reklamı - Nurseli İdiz 04:57
Göçmen Oto Lastik Reklamı - Nurseli İdiz 1.800 izlenme - 1 yıl önce Göçmen Oto Lastik için Nurseli İdiz'le giriş yapmayı seçmişler. Oto lastikçi Nurseli İdiz'den daha ilgi çekici bence. Oto lastikçinin sahibi Süleyman Bey'in heyecanı dikkatlerden kaçmıyor. Haberi sunan Zeynep Külekçioğlu.
Ötl Lastik Geri Dönüşüm - Tire Recycling Line 05:24
Ötl Lastik Geri Dönüşüm - Tire Recycling Line 3.560 izlenme - 3 yıl önce Araçlardan sökülen lastikler , belirli derinlik seviyelerini kaybetmiş lastikler , hasarlı lastikler ömrünü tamamlamış lastikler olarak adlandırılırlar. ÖTL oto lastik geri dönüşümünde amaç , lastiklerin yakılıp çevreye zarar vermesini önlemektir. Lastik geri dönüşüm hattına girerek doğaya verdiği zararı sıfıra indirilir ve ürün yapımında hammadde olarak kullanılır.Böylece ülke ekonomisine katkı sağlanır. Lastik Geri Dönüşüm işlemi sonucunda: Kauçuk Granül Çelik Tel Kord Bezi ortaya çıkmaktadır. NETPLASMAK LASTİK GERİ DÖNÜŞÜM HATTI ÖZELLİKLERİ : 1000kg/saat - 3000 kg/saat arası kapasitelerde üretmekteyiz. NETPLASMAK Lastik geri dönüşüm hattında oto lastiklerini lastik geri dönüşüm hattına doğrudan besleyebilirsiniz. Tel çekme,kesme işlemine tabi tutulmasına gerek yoktur. Oto lastiklerinden daha büyük lastiklerde ise tel çekme , doğrama ve kesme işlemi yapılmalıdır çünkü büyük laslastiklerin içerisindeki tel oranı ciddi oranda yüksektir ve telin zarar görmeden lastiğin içersinden alınması önemlidir. Yükleme konveyörüne konulan lastikler sırasıyla parçalayıcı (shredder) , metal dedektörü , kırma makinaları , kord bezi alma ünitesi , titreşimli elekten geçer ve istenilen tane boyutuna ulaşan kauçuk granülleri silolara ulaşır. Lastik geri dönüşüm tesisinde yükleme ve genel kontrol elemanı dışında elemana gerek yoktur. Lastik geri dönüşüm hattından çıkan granüllerin boyutları kırma makinasının eleğinde ayarlanmaktadır ve sadece istenilen tane büyüklüğüne gelen granüller silolara ulaşabilir. Tel çekme ve metal dedektörler sayesinde lastiğin içerisindeki telin hepsini ayırabilirsiniz. Shredder bıçakları ve kırma makinası bıçakları özel döküm çelikten imal edilmiştir. Kauçuk granülün kullanıldığı alanlar: Halı sahalar, tartan pistler, yer döşemeleri, kauçuk sanayi , lastik karo , çocuk oyun alanları gibi yerlerde kullanılmaktadır. Hürriyet Gazetesi 24 Nisan 2014 tarihinde bu konu hakkında çıkan haber linki: http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/26281871.asp
Kayseri 47 04:40
Kayseri 47 3.702 izlenme - 8 yıl önce kayseri hürriyet mahallesi qençleri:d
coşkun_mustanglar 00:10
coşkun_mustanglar 1.526 izlenme - 9 yıl önce lastik yakıra
Oktaylar Oto Lastik Sincan Ankara 05:22
Oktaylar Oto Lastik Sincan Ankara 925 izlenme - 7 yıl önce her marka lastik ve jant bulunur. bilgisayarlı balans ayarı yapılır. lastiklere n2 nitrojen gazı basılır ve akü şarjı yapılır
Nevşehir Lastikçiler Krali Ahlas Otomotiv 12:54
Nevşehir Lastikçiler Krali Ahlas Otomotiv 545 izlenme - 7 yıl önce www.lastikpratik.commüşteri memnuniyetinin herşeyin önünde geldiği firmamızda güleryüzlü uzman personeliyle en uygun çözüm kısa zamanda sunulmaktadır. toptan lastik sektörünün lider firmalarından olan lastikpratik yaygın pazarlama ağıyla bugün tüm anadoluya hizmet götürmekte ve müşteri portföyünü her geçen gün arttırmaktadır. bu firmamıza duyulan güvenin sonucudur. lastik sektöründe 4 ana ürün lastik akü jant ve madeni yağ ile çok markacılığı ve çoklu ürünü perakendeciliği uygulamaktadır. hepsi
Lastik Ölçüsü Nedir? 02:00
Lastik Ölçüsü Nedir? 72 izlenme - 2 yıl önce Lastik ölçüleri, oto lastikler üzerinde yazan ve lastikler hakkında, üretiminden, taban genişliğine, üretim amacına, tarihine kadar birçok bilgiyi veren ölçüler olarak tanımlanmaktadır. Lastik ölçüleri, üretici firmaların belirlediği aralıklarda tercih edilmeli, üzerinde veya altında ölçüler kullanılmamalıdır. Bu tarz bir durumda arabanızın yol tutuşu olumsuz etkilenecek, fren performansı azalacaktır. Ayrıca, oto lastik üzerinde yer alan son kullanma tarihi de son derece önemlidir. Bu tarih dikkate alınmalı ve üretim tarihinden itibaren 4 yılı aşan lastikler kullanılmamalıdır.
artvin ticaret indirimli kış lastikleri stoklarda 02:33
artvin ticaret indirimli kış lastikleri stoklarda 358 izlenme - 6 yıl önce sizde kampanyalarımızdan faydanlanmak için www.artvinticaret.com adresini hemen ziyaret edin
pirelli istanbul yetkili bayii 02:34
pirelli istanbul yetkili bayii 408 izlenme - 6 yıl önce pirelli kış lastikleri kampanyalı satışlarıyla artvin ticarette!!!
Kış Lastiği Seçiminde Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 01:04
Kış Lastiği Seçiminde Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 52 izlenme - 2 yıl önce Kış lastiği seçilirken öncelikle coğrafi koşulları göz önünde bulundurmak gerekir. Örneğin Türkiye'nin doğu bölgelerinde kış koşulları daha sert olduğu için daha yumuşak hamurlu kış lastiklerinin tercih edilmesi uygun olur. Daha uzun ömürlü olduğu için kaliteli markaları tercih etmek büyük önem taşır.
Kış Lastiklerimizde İnanılmaz Kampanyalar 02:33
Kış Lastiklerimizde İnanılmaz Kampanyalar 299 izlenme - 6 yıl önce sizde hemen kampanyalarımızdan yararlanmak için artvinticaret. adresini ziyaret edin
www.lastikpratik.com  ahlas otomotiv güvencesiyle 02:14
www.lastikpratik.com ahlas otomotiv güvencesiyle 164 izlenme - 6 yıl önce www.modifiyezamani.commüşteri memnuniyetinin herşeyin önünde geldiği firmamızda güleryüzlü uzman personeliyle en uygun çözüm kısa zamanda sunulmaktadır. toptan lastik sektörünün lider firmalarından olan lastikpratik yaygın pazarlama ağıyla bugün tüm anadoluya hizmet götürmekte ve müşteri portföyünü her geçen gün arttırmaktadır. bu firmamıza duyulan güvenin sonucudur. lastik sektöründe 4 ana ürün lastik akü jant ve madeni yağ ile çok markacılığı ve çoklu ürünü perakendeciliği uygulamaktadır. heps
MiCHELiN Primacy 3 lastikcimden alınır. 00:30
MiCHELiN Primacy 3 lastikcimden alınır. 142 izlenme - 5 yıl önce MiCHELiN Primacy 3 lastikcimden alınır.
Kış Lastiği Yazın Kullanılır Mı? 01:14
Kış Lastiği Yazın Kullanılır Mı? 40 izlenme - 2 yıl önce Kış lastiklerinin yazın çıkarılması gerekir. Bu lastikler, çok yüksek sıcaklıklara maruz kalma durumunda pelteleşmeye başlar. Pelteleşme durumu, yol tutuşunu ve frenleme performansını olumsuz yönde etkiler.
Kış Lastikleri Nasıl Saklanmalı? 01:35
Kış Lastikleri Nasıl Saklanmalı? 38 izlenme - 2 yıl önce Kış lastikleri ile yaz lastikleri aynı koşullarda saklanır. Lastiklerin çıkarıldıkten sonra yıkanmaları ve temiz olarak, havası alınmış bir poşetin içerisinde muhafaza edilmesi gerekir. Jantsız lastikllerin tabanları yere dik olarak şekilde depolanması uygun olur.
Dört Mevsim Lastiği Nedir? 00:47
Dört Mevsim Lastiği Nedir? 38 izlenme - 2 yıl önce Dört mevsim lastikleri, hem yaz lastiklerinin hem de kış lastiklerinin özelliklerini taşır. Ağır kış koşullarına da çok sıcak havalara da tam anlamıyla güvenli sürüş sağlamaz.
Kış Lastiğinin Yola Daha İyi Tutunması İçin Hava Basıncını Düşürmek Doğru Mu? 00:45
Kış Lastiğinin Yola Daha İyi Tutunması İçin Hava Basıncını Düşürmek Doğru Mu? 25 izlenme - 2 yıl önce Kış lastiğinin yola daha iyi tutunması için hava basıncını düşürmemek gerekir. Karlı havalarda lastiğin indirilmesi, çok ciddi kazalara sebep olabilir. Güvenlik açısından üreticilerin tavsiye ettiği hava basınç değerlerini dikkate almak uygun olur.
Lastik Değiştirilirken Nelere Dikkat Edilir? 01:55
Lastik Değiştirilirken Nelere Dikkat Edilir? 24 izlenme - 2 yıl önce Oto lastik değişimi, otomobillerin bu parçalarının eskimesi sonucunda ya da, mevsimsel geçişlerden kaynaklanan ihtiyaçlar doğrultusunda yapılmaktadır. Özellikle kışlık lastik seçimi ya da yazlık lastik seçimi, kişinin tercihine bırakılmış durumdadır. Ancak burada şunu unutmamak gerekir; ucuz oto lastik seçimi yerine, oto lastik markaları iyi araştırılarak, en uygun oto lastik fiyatı bulunmalıdır. Bunun doğrultusunda lastik tercihi yapılmalıdır.
İpekotolastik 09:43
İpekotolastik 61 izlenme - 6 yıl önce ipekotolastik onur ipek olcay ipek sami ipek nami ipek
aydinotolastikkaplama 06:51
aydinotolastikkaplama 20 izlenme - 2 yıl önce kamyon lastiği kaynak ve kaplama nasıl yapılır biz biliriz biz yaparız bu işi buyrun tanıtım videomuzu izleyin sizde karar verin kalite ve hizmet burada
Lastik Yenileme Neden Önemlidir? 01:44
Lastik Yenileme Neden Önemlidir? 12 izlenme - 2 yıl önce Oto lastik yenileme, tıpkı belirli zamanlarda arabalarda yapılan oto yedek parça değişimleri gibi yapılmalıdır. Sürekli yerle temas etmesi ve aşınması, yol tutuşu, fren performansı üzerinde doğrudan etkili olmasından dolayı lastik değişim zamanları mutlaka dikkate alınmalıdır. Oto lastik değişim zamanı, yol şartlarına, iklime, arabanın ağırlığına ve kullanım şartlarına göre şekillenebilmektedir. Oto lastik değişim zamanı, ortalama 50 bin kilometrede bir lastikler kontrol edildikten sonra yapılmalıdır.
Kaç Tip Kış Lastiği Vardır? 00:50
Kaç Tip Kış Lastiği Vardır? 11 izlenme - 2 yıl önce Çivili ve çivisiz olmak üzere iki tip kış lastiği bulunur. Türkiye'de genelde çivisiz lastikler kullanılır. Çivili kış lastiklerine özel olarak çivi çaktırılabilir. Bu lastikler en ağır kış koşullarında bile zincire gerek duyulmadan güvenli bir şekilde kullanılabilir.
Kış Lastiklerine Kar Zinciri Takılması Gerekir Mi? 00:32
Kış Lastiklerine Kar Zinciri Takılması Gerekir Mi? 12 izlenme - 2 yıl önce Kış lastiklerine kar zinciri takılması çoğu zaman gerekmez. Kış şartlarının çok ağırlaştığı durumlarda, buzlanmanın fazla olduğu yerlerde gerek duyulabilir. Zincir kullanımı yerine kar lastiği tercih etmek daha doğru olur.
Kış Lastiğinin Özellikleri Nelerdir? 00:50
Kış Lastiğinin Özellikleri Nelerdir? 10 izlenme - 2 yıl önce Kış lastiklerinin yedi derecenin altındaki sıcaklıklarda hamurları sertleşmez. Hamurun yumuşak kalması, yol tutuşunu sağlamlaştırır.
Lastiğin Hız Sınıfı Ne Anlama Gelir? 01:11
Lastiğin Hız Sınıfı Ne Anlama Gelir? 9 izlenme - 2 yıl önce Lastiğin fabrika tarafından belirlenen maksimum yük ile alabileceği maksimum hız miktarına lastiğin hız sınıfı denir. Lastiğin hız sınıfı, harflerle belirtilir.
Kış Lastiği Takıldıktan Sonra Nelere Dikkat Edilmeli? 00:57
Kış Lastiği Takıldıktan Sonra Nelere Dikkat Edilmeli? 7 izlenme - 2 yıl önce Kış lastikleri, yumuşak hamurlu olduğundan yaz lastiklerine göre daha hassas olur. Fabrika ayarlarındaki basınç değerlerini kullanmak büyük önem taşır.
Avrupa Lastik Etiketi Nedir? 00:40
Avrupa Lastik Etiketi Nedir? 5 izlenme - 2 yıl önce Avrupa Lastik Etiketi, lastik tabanlarında bulunur. Bu etiketin üstünde yakıt tüketimiyle, lastiğin ses düzeyiyle ve yağışlı havada fren performansıyla ilgili bilgiler yer alır.
Lastiğin Yük Sınıfı Ne Anlama Gelir? 00:32
Lastiğin Yük Sınıfı Ne Anlama Gelir? 5 izlenme - 2 yıl önce Lastiğin taşıyabileceği maksimum yük miktarının kilogram cinsinden ifadesine lastğin yük sınıfı denir. Bu değerler 70 ile 110 arasında olur.
Kış Lastiği Taktırmak Zorunlu Mu? 00:29
Kış Lastiği Taktırmak Zorunlu Mu? 5 izlenme - 2 yıl önce Kış lastiği taktırmak, ticari araçlar için zorunlu bir uygulama. Binek araçlar için herhangi bir zorunluluk söz konusu olmasa da kış lastiği kullanımı, güvenlik açısından büyük önem taşıyor.
Hangi Araçlarda Kar Zinciri Kullanılması Gerekir? 00:36
Hangi Araçlarda Kar Zinciri Kullanılması Gerekir? 4 izlenme - 2 yıl önce Tüm araçlarda kar zinciri kullanımı gerekebilir. Uzun yola çıkan araçlarda kış lastiği olsa da kar zinciri bulundurulması faydalı olur.