Hoşgeldiniz!

Oto Sanayi Videoları İzle

Sibirya Soğuklarına Alevli Önlem 00:15
Sibirya Soğuklarına Alevli Önlem 2.260 izlenme - 1 yıl önce Ankara'da soğuk havalara ateşle önlem alan adamlar.
Rus Usulü Hava Yastığı Denemesi 01:22
Rus Usulü Hava Yastığı Denemesi 475 izlenme - 2 yıl önce Hava yastığınız mı çalışmıyor? Emniyetinizden şüphe mi ediyorsunuz? hemen moskova 2. oto sanayideki abilerimize götürüyorsunuz arabanızın hava yastığını en bilindik en güvenli en kesin yollar ileridenemeye açık hale getiriyorlar.
Ankaralıların Dünyasına Giriş (Silahsız Çatışma İçerir) 00:18
Ankaralıların Dünyasına Giriş (Silahsız Çatışma İçerir) 118 izlenme - 2 yıl önce Vergiler düştüğünden artık herkes deliler gibi şahin almaktadır bu arkadaş ise şahin'e 3.500 TL Turbo taktırıp Bmw firmasına özenmiş ama olmamış iyi seyirler diler ve kekomuzla sizi başbaşa bırakıyorum.
Su Anahtarıyla Tofaşı Sanayiye Götürmek 02:46
Su Anahtarıyla Tofaşı Sanayiye Götürmek 97 izlenme - 4 yıl önce TOFAŞK YOLDA BIRAKMAZ :) 06 LRK 41
Çoğu Oto Sanayi Esnafında Ne Üçkağıt Ayakları Varmış Da Haberimiz Yokmuş Be!... 02:30
Çoğu Oto Sanayi Esnafında Ne Üçkağıt Ayakları Varmış Da Haberimiz Yokmuş Be!... 1 izlenme - 1 yıl önce PARANIN ÜSTÜNE YATMAK İÇİN,BALTAYI TAŞA VURDUKÇA SIRAYLA BAŞVURDUĞU TAKTİKLER: 1)"MALI BEN VERMEDİM,BENDEN SATIN ALMADIN" AYAKLARI.. 2)"BU BENİM VERDİĞİM MAL DEĞİL" AYAKLARI.. 3)"KUTUSUNA KOY DA GETİR" AYAKLARI.. 4)"Bİ SAKİN OL!" AYAKLARI.. 5)"KUTUSU ÖNEMLİ,PARÇA ÖNEMLİ DEĞİL" AYAKLARI.. 6)"DÜN ALDIN,DÜN GETİRECEKTİN" AYAKLARI.. 7)PEŞİN PARA SAYDIĞIMIZ MALA(ZATEN KREDİ KARTI KULLANMAM) "VISA ÇEKMEDİN Mİ ABİ"AYAKLARI.. 8)"PARANI ALAMAZSIN,ANCA DEĞİŞİM YAPARIZ"AYAKLARI.. 9)"KİM OLURSAN OL,NE OLURSAN OL"AYAKLARI.. 10)"SENLE UĞRAŞAMAM"AYAKLARI.. TÜH TÜH TÜH!... YAZIK BEE!... KIRKAYAK'IN 1/4'ÜNDE TIKANDI KALDI...