Hoşgeldiniz!

Otobüs Durağı Videoları İzle

Katil Bebek Chucky Otobüs Durağı - Kamera Şakası 05:47
Katil Bebek Chucky Otobüs Durağı - Kamera Şakası 643.323 izlenme - 3 yıl önce Otobüs durağında başlarına geleceklerden habersiz otobüs bekleyen ... 80'li yılların kült korku filmi karakteri olan katil bebek Chucky! var.
İsrail Askerleri Bıçaklı Kadını Vurdu 01:00
İsrail Askerleri Bıçaklı Kadını Vurdu 19.876 izlenme - 8 ay önce Ariel yakınlarındaki bir otobüs durağında bir kadın, askerleri bıçaklamaya çalıştı.Askerler saldırgana ateş etti. Ağır yaralı kadın, İsrail hastanesinde tedavi altına alındı. Kadın hakkında şuana kadar bir bilgi verilmedi
Sakarya'daki Sobalı Otobüs Durağı 02:52
Sakarya'daki Sobalı Otobüs Durağı 2.587 izlenme - 2 ay önce Sakarya’da yaşayan Orhan Yılmaz, taşımalı sistemle eğitimlerini sürdüren çocuklarının soğuk havalarda servis beklerken üşümemesi için otobüs durağına soba kurdu.
Katil Bebek Chucky Otobüs Durağı Kamera Şakası 05:55
Katil Bebek Chucky Otobüs Durağı Kamera Şakası 32.411 izlenme - 3 yıl önce Katil Bebek Chucky Otobüs Durağı Kamera Şakası
Yolcuları Heyecanlandıran Otobüs Durağı 01:36
Yolcuları Heyecanlandıran Otobüs Durağı 19.213 izlenme - 3 yıl önce new oxford sokak’taki bir otobüs durağına yerleştirilen gizli bir dijital teknoloji sayesinde duraktaki her şeyden habersiz yolcuların, hemen yanı başlarında uzay gemileri, serbest dolaşan bir kaplan ve devasa bir robot olduğunu zannetmeleri sağlandı.
Mr. Bean - Otobüs Durağı 05:36
Mr. Bean - Otobüs Durağı 9.768 izlenme - 2 yıl önce Mr. Bean, Rowan Atkinson'un canlandırdığı eski bir televizyon dizisidir. İlk olarak ITV isimli İngiliz televizyonunda 1990 yılında gösterime giren dizi 1995 yılında son buldu. Rowan Atkinson tabiriyle "yetişkin adam bedeninin içindeki çocuk" olan Mr. Bean'in maceralarını anlatır. 9 yaşında bir çocuk gibi, az konuşan konuştuğunda da garip sesler çıkaran, inanılmaz zincirleme sakarlıklar yapan, sürekli aynı elbiseyi giyen bir adam.
Bir Yavşağın Yaptığı Eşek Şakası 00:09
Bir Yavşağın Yaptığı Eşek Şakası 240 izlenme - 3 hafta önce Akşam vakti otobüs durağında otobüsün gelmesini bekleyen iki yolcu kötü bir eşek şakasına maruz kalır. Hem de çok kötü bir eşek şakası.
Katil Bebek Chucky Otobüs Durağı Kamera Şakası izle 05:55
Katil Bebek Chucky Otobüs Durağı Kamera Şakası izle 6.553 izlenme - 3 yıl önce Katil Bebek Chucky Otobüs Durağı Kamera Şakası izle
mr. bean otobüs durağı 05:35
mr. bean otobüs durağı 10.227 izlenme - 6 yıl önce mr. bean otobüs durağı
Otobüs Durağında Vurulan Adam Şakası 02:25
Otobüs Durağında Vurulan Adam Şakası 4.918 izlenme - 3 yıl önce Otobüs durağında beklerken yanınızdaki adamın üzerinde lazer ışığı beliriyor ve adam bir anda vuruluyor, işte bu korku dolu şakayı izliyoruz.
Kız Kavgasında Tarihi Ders 01:06
Kız Kavgasında Tarihi Ders 3.398 izlenme - 3 yıl önce Otobüs durağında sıkıştırdığı kızı dövmeyi planlayan diğer kız unutamayacağı bir ders aldı. 04.05.2014 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Kız Kavgasında Tarihi Ders' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Korkunçlu Fahişe Şakası 04:52
Korkunçlu Fahişe Şakası 1.588 izlenme - 1 yıl önce Gün geçmiyor ki eşeğe su kaçıran ekip bir absürt şaka daha yapmasın. Bu sefer erkeklerin en zayıf noktasından kavrayan ekip, onları önce ağlarına çekiyor, sonra darbeyi indiriyor. Sitede olası kasmaların önüne geçmek için önemli noktaları sansürledik. Sansürsüz versiyonunu premium üyeler izleyebilir. İyi seyirler
Yanınızda Birini Sniper'la Vursalar? 01:42
Yanınızda Birini Sniper'la Vursalar? 3.314 izlenme - 3 yıl önce Otobüs durağında otururken bir lazer noktası görseniz ve o nokta aslında bir sniper'a ait olsa? Ve yanınızda oturan adamı vursa.. Napardınız? Bu videodaki kadar komik şeyler yapardınız :)
Vücut Isısıyla Isınan Duraklar 01:01
Vücut Isısıyla Isınan Duraklar 1.264 izlenme - 2 yıl önce Kanada'da kışlar sert geçiyor. Isınmak ve sğuktan korunmak için sokakta ısı kaynakları da kıyafet, palto ve atkıdan ileri gitmiyor. Duracell'in duraklara kurduğu vücut ısısı ile çalışan ısıtıcı oldukça kullanışlı gözüküyor. İzliyoruz.
12 Kişinin Hayatını Kaybettiği Kaza Kamerada 00:52
12 Kişinin Hayatını Kaybettiği Kaza Kamerada 723 izlenme - 1 yıl önce Ankara'nın Cebeci semtindeki Dikimevi Caddesi'nde meydana gelen otobüs kazası güvenlik kameralarına yansıdı.
sprite acımasız gerçekler 8 00:24
sprite acımasız gerçekler 8 4.313 izlenme - 8 yıl önce
Otobüs Durağı Şakası 01:06
Otobüs Durağı Şakası 1.172 izlenme - 3 yıl önce Sıradışı Reklam Otobüs Durağında Bekleyenleri Şoka Soktu! Yeni Pepsi reklamı, Londra’daki bir otobüs durağında bekleyen yolcuların yüreğini ağzına getirdi. Business Insider’ın haberine göre Pepsi Max, Londra’daki bir otobüs durağında bekleyen yolculara yaptığı bir şakayla ‘İnanılmaz’ kampanyasını başlattı. New Oxford Sokak’taki bir otobüs durağına yerleştirilen gizli bir dijital teknoloji sayesinde duraktaki her şeyden habersiz yolcuların, hemen yanı başlarında uzay gemileri, serbest dolaşan bir kaplan ve devasa bir robot olduğunu zannetmeleri sağlandı.
Otobüs Durağında Chucky Dehşeti 04:50
Otobüs Durağında Chucky Dehşeti 920 izlenme - 3 yıl önce Korku Filmi Kahramanı Chucky, Otobüs Durağındakileri Dehşete Düşürüyor
Otobüs Durağında Silahlı Saldırı Şakası 02:12
Otobüs Durağında Silahlı Saldırı Şakası 753 izlenme - 3 yıl önce Otobüs Durağında Silahlı Saldırı Şakası
Otobüs Durağında Dans Kraliçesi 03:09
Otobüs Durağında Dans Kraliçesi 1.083 izlenme - 4 yıl önce Otobüs Durağında Dans Eden Bu Kadın Yeni Bir İnternet Fenomeni Olma Yolunda İlerliyor
Fenerbahçe Otobüsünü Bekleyen Mehmet Ali Yılmaz (1984) 00:32
Fenerbahçe Otobüsünü Bekleyen Mehmet Ali Yılmaz (1984) 330 izlenme - 2 yıl önce 1984 yılında oynanacak bir Fenerbaçe Trabzonspor maçı öncesi Trabzonspor başkanı Mehmet Ali Yılmaz Fenerbahçe'yi daha iyi tanımak amacıyla Fenerbahçe otobüs durağında beklemeye başlar...
Kayseri Otobüs Durağındaki Kadın Kavgası 00:43
Kayseri Otobüs Durağındaki Kadın Kavgası 48 izlenme - 3 ay önce Kayseri'de tartışan iki kadının kavgası kameralara yansıdı. Edinilen bilgiye göre Kocasinan Bulvarında bulunan tren garının önündeki otobüs durağında meydana gelen olayda 4 kadın ile 1 erkek arasında tartışma çıktı. Çıkan tartışma daha sonra kavgaya dönüşünce iki kadın birbirine tekme ve yumrukla saldırdı. Çevredekilerin şaşkın bakışlarıyla bir süre saç saça baş başa kavga eden iki kadın, daha sonra yanındakiler tarafından birbirlerinden ayrıldı. Kadıların kavgası kameralar tarafından da saniye saniye kaydedildi.
otobüs durağı 01:15
otobüs durağı 547 izlenme - 6 yıl önce otobüs durağı
bus stop 01:28
bus stop 830 izlenme - 6 yıl önce
17 Yaşındaki Kız Herkesin Gözü Önünde Kendini Vurdu 02:27
17 Yaşındaki Kız Herkesin Gözü Önünde Kendini Vurdu 424 izlenme - 4 yıl önce İstanbul'un Şişli ilçesinde 17 yaşındaki bir kız, otobüs durağında çok sayıda insanın gözü önünde kendini vurdu.
The Bus Stop 02:24
The Bus Stop 235 izlenme - 3 yıl önce videoplayback
Otobüs Durağına Keyfi Su Sıkan Toma 00:27
Otobüs Durağına Keyfi Su Sıkan Toma 566 izlenme - 4 yıl önce Polis'in keyfi davrandığının kanıtı olacak resmen bu video... Durup dururken otobüs durağına su sıkmasının nedeni ne acaba?!
Çocukları Üşümesin Diye Otobüs Durağına Soba Kurdu 02:52
Çocukları Üşümesin Diye Otobüs Durağına Soba Kurdu 14 izlenme - 2 ay önce Sakarya’da yaşayan Orhan Yılmaz, taşımalı sistemle eğitimlerini sürdüren çocuklarının soğuk havalarda servis beklerken üşümemesi için otobüs durağına soba kurdu. Kocaali İlçesi Yeni Mahalle’de taşımalı sistemle eğitimlerini sürdüren öğrenciler, her sabah Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde bulunan otobüs durağında servislerinin gelmesini bekliyor. Havaların soğuması ve Kış şartlarının zorlaşmasıyla birlikte Orhan Yılmaz, çocuklarının servis beklerken üşümemesi çareyi otobüs durağına soba kurmakta buldu. Arkadaşı Rahman Alemdar ile birlikte durağa soba kuran Yılmaz, her sabah çocuklarından önce kalkarak sobayı yakıyor, çocuklarını bir nebze de olsun soğuktan korunmasını sağlıyor. Çocuklar ise babalarının yaptıkları bu uygulamadan oldukça memnun. “Servisin ne zaman geleceğini kestiremediğimiz için çareyi bu yöntemde bulduk” Çocuklarını servise bindirmek için durakta beklediklerinde durumun farkına vardıklarını belirten Orhan Yılmaz, “Hava şartlarından dolayı okullarımız tatil olmuştu, ertesi gün kalktık çocuklarımızı okula göndermek için ancak çok soğuk olduğu için aklımıza böyle bir fikir geldi. Bunu yaparsak her sabah ben yakarım dedim. Aslında elektrik çekip, elektrikli soba koymayı bile düşünüyorum. Hava çok soğuk oluyor, servisler yarım saat geç te gelebiliyor. Biz de çocuklarımızı saatinde dışarıya çıkarmak zorundayız. Artık servislerin ne zaman geleceğini tam kestiremediğimiz için böyle bir uygulama başlattık. Şuanda memnunuz. Amacımız duraklarının Erzurum’da olduğu gibi ısıtıcılı olmasına dikkat çekmek için böyle bir şeye kalkıştık” dedi. “En azından ellerini ısıtsınlar diye soba kurduk” Rahman Alemdar ise “Servis geç kaldı diye hepimiz bir gün durağa geldik. Biz bir saat burada bekleyip üşüyünce çocuklarda üşüyordur diye düşündük. Bizde dedik servis gelene kadar buraya bir soba kuralım en azından ellerini ısıtsınlar, psikolojik bir rahatlık oluşsun diye yaptık. Eski bir sobamız vardı onu da durağa kurduk” ifadelerini kullandı. “Durak fayda etmiyor, kendimizi sobada ısıtıyoruz” Her sabah durakta servisi bekleyen öğrencilerden 10 yaşındaki İrem Rana Alemdar, “Geçen gün yollar buzlu diye bizim servisimiz geç kaldı. Bizde babama danıştık o da böyle bir yöntem buldu. Sabahları gelip burada beklerken donuyoruz. Zaten durak ta çok bir fayda etmiyor. Soba da kendimizi ısıtıyoruz” diye konuştu.
kadıköy - yok böyle otobüs bekleme şekli 02:00
kadıköy - yok böyle otobüs bekleme şekli 368 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/videoclubu
Gündem Özel - Saray Gibi Otobüs Durağı - Aydın BüyükŞehir Belediyesi 01:25
Gündem Özel - Saray Gibi Otobüs Durağı - Aydın BüyükŞehir Belediyesi 166 izlenme - 1 yıl önce Youtube Kanalımıza Abone Olmak ve Sürekli Güncel İçerikleri Takip Etmek İçin https://goo.gl/GiskBM Gündem Özel Haber Programı ile karşınızdayım. Aydının Efeler ilçesine yapılan saray gibi otobüs durağı oldukça dikkatimi çekti ve sizlerle paylaşmak istedim, Keyifli Seyirler :)) Mail: halicmehmet@gmail.com Facebook Şahsi Hesabım https://goo.gl/6unjFJ Facebook Sayfamız https://goo.gl/CJBX1d İnstagram Hesabım https://goo.gl/lT51of Google Play Store (App) http://izl.sn/n7c5w7 Aydında saray gibi bir otobüs durağı yapan Aydın BüyükŞehir belediyesine halkımız adına canı gönülden teşekkürler. Bu tarz otobüs duraklarına tüm Türkiyede ihtiyaç vardır halk özel olduğunu sadece seçim konuşmalarında değil bu tarz işlemlerle de hissediyor :)) Konforlu otobüs durağı yaptığı için efeler belediyesi , aydın belediyesi ve aydın büyükşehir belediyesine tekrardan teşekkürler :)) İlgili Anahtar Kelimeler; Gündem Özel Haber, Aydında Saray Gibi Otobüs Durağı, Otobüs Durağı, konforlu otobüs durağı, aydın büyükşehir belediyesi, aydın belediyesi, efeler belediyesi, Gündem Özel, Saray gibi otobüs durağı,