Hoşgeldiniz!

otobüs durağı

Katil Bebek Chucky Otobüs Durağı - Kamera Şakası 05:47
Katil Bebek Chucky Otobüs Durağı - Kamera Şakası 672.171 izlenme - 4 yıl önce Otobüs durağında başlarına geleceklerden habersiz otobüs bekleyen ... 80'li yılların kült korku filmi karakteri olan katil bebek Chucky! var.
Halk Otobüsü Şoförünün Tinerci İle İmtihanı 01:08
Halk Otobüsü Şoförünün Tinerci İle İmtihanı 5.330 izlenme - 4 ay önce Mecidiyeköy otobüs durağında özel halk otobüsünün orta bölümünde yere oturarak aşağıya inmemek için direnen tinerci, şoförü çileden çıkardı.
İsrail Askerleri Bıçaklı Kadını Vurdu 01:00
İsrail Askerleri Bıçaklı Kadını Vurdu 23.360 izlenme - 2 yıl önce Ariel yakınlarındaki bir otobüs durağında bir kadın, askerleri bıçaklamaya çalıştı.Askerler saldırgana ateş etti. Ağır yaralı kadın, İsrail hastanesinde tedavi altına alındı. Kadın hakkında şuana kadar bir bilgi verilmedi
Teyzelerin Gazabına Uğrayan Otobüs Durağındaki Bank 00:27
Teyzelerin Gazabına Uğrayan Otobüs Durağındaki Bank 4.255 izlenme - 9 ay önce Başkent’te, durakta otobüs bekleyen 3 kişi, oturdukları yerin çökmesi üzerine yere düştü. Ne olduğunu anlayamadan kendilerini yerde bulan vatandaşların o anı güvenlik kameralarına yansıdı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yolcuları Heyecanlandıran Otobüs Durağı 01:36
Yolcuları Heyecanlandıran Otobüs Durağı 19.224 izlenme - 4 yıl önce new oxford sokak’taki bir otobüs durağına yerleştirilen gizli bir dijital teknoloji sayesinde duraktaki her şeyden habersiz yolcuların, hemen yanı başlarında uzay gemileri, serbest dolaşan bir kaplan ve devasa bir robot olduğunu zannetmeleri sağlandı.
Otobüs Durağında İlişkiye Giren Çift 00:36
Otobüs Durağında İlişkiye Giren Çift 82 izlenme - 4 gün önce İngiltere'de balkonunda çay içen yaşlı kadın gördüğü manzara karşısında neye uğradığını şaşırdı.
Mr. Bean - Otobüs Durağı 05:36
Mr. Bean - Otobüs Durağı 10.533 izlenme - 3 yıl önce Mr. Bean, Rowan Atkinson'un canlandırdığı eski bir televizyon dizisidir. İlk olarak ITV isimli İngiliz televizyonunda 1990 yılında gösterime giren dizi 1995 yılında son buldu. Rowan Atkinson tabiriyle "yetişkin adam bedeninin içindeki çocuk" olan Mr. Bean'in maceralarını anlatır. 9 yaşında bir çocuk gibi, az konuşan konuştuğunda da garip sesler çıkaran, inanılmaz zincirleme sakarlıklar yapan, sürekli aynı elbiseyi giyen bir adam.
Sakarya'daki Sobalı Otobüs Durağı 02:52
Sakarya'daki Sobalı Otobüs Durağı 2.654 izlenme - 1 yıl önce Sakarya’da yaşayan Orhan Yılmaz, taşımalı sistemle eğitimlerini sürdüren çocuklarının soğuk havalarda servis beklerken üşümemesi için otobüs durağına soba kurdu.
Katil Bebek Chucky Otobüs Durağı Kamera Şakası izle 05:55
Katil Bebek Chucky Otobüs Durağı Kamera Şakası izle 6.757 izlenme - 4 yıl önce Katil Bebek Chucky Otobüs Durağı Kamera Şakası izle
Otobüs Durağında Anlamsızca Miyavlayan Adam 00:18
Otobüs Durağında Anlamsızca Miyavlayan Adam 36 izlenme - 3 gün önce Bir otobüs durağında anlamsızca miyavlayan adam, otobüs durağından geçen kadının aklını başından aldı.
Otobüs Durağında Vurulan Adam Şakası 02:25
Otobüs Durağında Vurulan Adam Şakası 4.971 izlenme - 4 yıl önce Otobüs durağında beklerken yanınızdaki adamın üzerinde lazer ışığı beliriyor ve adam bir anda vuruluyor, işte bu korku dolu şakayı izliyoruz.
Kız Kavgasında Tarihi Ders 01:06
Kız Kavgasında Tarihi Ders 3.537 izlenme - 4 yıl önce Otobüs durağında sıkıştırdığı kızı dövmeyi planlayan diğer kız unutamayacağı bir ders aldı. 04.05.2014 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Kız Kavgasında Tarihi Ders' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Korkunçlu Fahişe Şakası 04:52
Korkunçlu Fahişe Şakası 2.059 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki eşeğe su kaçıran ekip bir absürt şaka daha yapmasın. Bu sefer erkeklerin en zayıf noktasından kavrayan ekip, onları önce ağlarına çekiyor, sonra darbeyi indiriyor. Sitede olası kasmaların önüne geçmek için önemli noktaları sansürledik. Sansürsüz versiyonunu premium üyeler izleyebilir. İyi seyirler
Yanınızda Birini Sniper'la Vursalar? 01:42
Yanınızda Birini Sniper'la Vursalar? 3.324 izlenme - 4 yıl önce Otobüs durağında otururken bir lazer noktası görseniz ve o nokta aslında bir sniper'a ait olsa? Ve yanınızda oturan adamı vursa.. Napardınız? Bu videodaki kadar komik şeyler yapardınız :)
Vücut Isısıyla Isınan Duraklar 01:01
Vücut Isısıyla Isınan Duraklar 1.266 izlenme - 3 yıl önce Kanada'da kışlar sert geçiyor. Isınmak ve sğuktan korunmak için sokakta ısı kaynakları da kıyafet, palto ve atkıdan ileri gitmiyor. Duracell'in duraklara kurduğu vücut ısısı ile çalışan ısıtıcı oldukça kullanışlı gözüküyor. İzliyoruz.
Otobüs Durağını Türk Bayrakları ve Atatürk Resimleri ile Donatan Amca 02:54
Otobüs Durağını Türk Bayrakları ve Atatürk Resimleri ile Donatan Amca 26 izlenme - 2 hafta önce Bolu'da, Şükrü Terzi (77) evinin yanında bulunan otobüs durağını, Atatürk resimleri, halı, aynalar ve Türk bayrakları ile donattı. Günün büyük bölümünü eşiyle birlikte yaşadığı evinin yanında bulunan bu otobüs durağında geçiren Terzi, otobüse binecek olan kişilere sefer saatlerini de söylüyor. Bolu Yukarı Soku Mahallesi'nde oturan Şükrü Terzi, günün büyük bölümünü eşiyle birlikte yaşadığı evinin yanında bulunan otobüs durağında geçiriyor. Şükrü Terzi, otobüs durağını halı, kilim, çiçekler, çöp kovaları, Atatürk resimleri, aynalar ve Türk bayraklarıyla donattı. Şükrü Terzi, ayrıca durağa koyduğu duvar saatinin de belli aralıklarla pilini değiştiriyor. Gün boyu durakta otobüse binecek olan kişilere, otobüsün ezbere bildiği geliş-gidiş saatlerini söyleyen Şükrü Terzi, adres soranlara da yol tarifi yapıyor. Şükrü Terzi, ayrıca durağın temizlik ve bakımını de kendi isteğiyle yapıyor. Şükrü Terzi hobi edindiği otobüs durağını kendince güzelleştirmek ve insanlara yardımcı olmak için çabalıyor.
sprite acımasız gerçekler 8 00:24
sprite acımasız gerçekler 8 4.317 izlenme - 9 yıl önce
12 Kişinin Hayatını Kaybettiği Kaza Kamerada 00:52
12 Kişinin Hayatını Kaybettiği Kaza Kamerada 834 izlenme - 3 yıl önce Ankara'nın Cebeci semtindeki Dikimevi Caddesi'nde meydana gelen otobüs kazası güvenlik kameralarına yansıdı.
Otobüs Durağı Şakası 01:06
Otobüs Durağı Şakası 1.216 izlenme - 4 yıl önce Sıradışı Reklam Otobüs Durağında Bekleyenleri Şoka Soktu! Yeni Pepsi reklamı, Londra’daki bir otobüs durağında bekleyen yolcuların yüreğini ağzına getirdi. Business Insider’ın haberine göre Pepsi Max, Londra’daki bir otobüs durağında bekleyen yolculara yaptığı bir şakayla ‘İnanılmaz’ kampanyasını başlattı. New Oxford Sokak’taki bir otobüs durağına yerleştirilen gizli bir dijital teknoloji sayesinde duraktaki her şeyden habersiz yolcuların, hemen yanı başlarında uzay gemileri, serbest dolaşan bir kaplan ve devasa bir robot olduğunu zannetmeleri sağlandı.
Bir Yavşağın Yaptığı Eşek Şakası 00:09
Bir Yavşağın Yaptığı Eşek Şakası 444 izlenme - 1 yıl önce Akşam vakti otobüs durağında otobüsün gelmesini bekleyen iki yolcu kötü bir eşek şakasına maruz kalır. Hem de çok kötü bir eşek şakası.
Otobüs Durağında Chucky Dehşeti 04:50
Otobüs Durağında Chucky Dehşeti 926 izlenme - 4 yıl önce Korku Filmi Kahramanı Chucky, Otobüs Durağındakileri Dehşete Düşürüyor
Otobüs Durağında Hunharca Tombala Çeken Çinli Dayı 01:53
Otobüs Durağında Hunharca Tombala Çeken Çinli Dayı 148 izlenme - 8 ay önce İlginç haller ülkesi Çin'de çekilen görüntülerde otobüs durağındaki dayının etraftakilere aldırış etmeden hunharca tombala çektiği görülüyor.
Otobüs Durağında Silahlı Saldırı Şakası 02:12
Otobüs Durağında Silahlı Saldırı Şakası 768 izlenme - 4 yıl önce Otobüs Durağında Silahlı Saldırı Şakası
Otobüs Durağında Dans Kraliçesi 03:09
Otobüs Durağında Dans Kraliçesi 1.096 izlenme - 5 yıl önce Otobüs Durağında Dans Eden Bu Kadın Yeni Bir İnternet Fenomeni Olma Yolunda İlerliyor
bus stop 01:28
bus stop 1.150 izlenme - 7 yıl önce
Fenerbahçe Otobüsünü Bekleyen Mehmet Ali Yılmaz (1984) 00:32
Fenerbahçe Otobüsünü Bekleyen Mehmet Ali Yılmaz (1984) 451 izlenme - 3 yıl önce 1984 yılında oynanacak bir Fenerbaçe Trabzonspor maçı öncesi Trabzonspor başkanı Mehmet Ali Yılmaz Fenerbahçe'yi daha iyi tanımak amacıyla Fenerbahçe otobüs durağında beklemeye başlar...
otobüs durağı 01:15
otobüs durağı 547 izlenme - 7 yıl önce otobüs durağı
17 Yaşındaki Kız Herkesin Gözü Önünde Kendini Vurdu 02:27
17 Yaşındaki Kız Herkesin Gözü Önünde Kendini Vurdu 429 izlenme - 5 yıl önce İstanbul'un Şişli ilçesinde 17 yaşındaki bir kız, otobüs durağında çok sayıda insanın gözü önünde kendini vurdu.
Otobüs Durağına Keyfi Su Sıkan Toma 00:27
Otobüs Durağına Keyfi Su Sıkan Toma 570 izlenme - 5 yıl önce Polis'in keyfi davrandığının kanıtı olacak resmen bu video... Durup dururken otobüs durağına su sıkmasının nedeni ne acaba?!
kadıköy - yok böyle otobüs bekleme şekli 02:00
kadıköy - yok böyle otobüs bekleme şekli 374 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/videoclubu