Hoşgeldiniz!

otobüs durağı

Teyzelerin Gazabına Uğrayan Otobüs Durağındaki Bank 00:27
Teyzelerin Gazabına Uğrayan Otobüs Durağındaki Bank 3.953 izlenme - 6 gün önce Başkent’te, durakta otobüs bekleyen 3 kişi, oturdukları yerin çökmesi üzerine yere düştü. Ne olduğunu anlayamadan kendilerini yerde bulan vatandaşların o anı güvenlik kameralarına yansıdı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Katil Bebek Chucky Otobüs Durağı - Kamera Şakası 05:47
Katil Bebek Chucky Otobüs Durağı - Kamera Şakası 653.783 izlenme - 4 yıl önce Otobüs durağında başlarına geleceklerden habersiz otobüs bekleyen ... 80'li yılların kült korku filmi karakteri olan katil bebek Chucky! var.
İsrail Askerleri Bıçaklı Kadını Vurdu 01:00
İsrail Askerleri Bıçaklı Kadını Vurdu 21.524 izlenme - 1 yıl önce Ariel yakınlarındaki bir otobüs durağında bir kadın, askerleri bıçaklamaya çalıştı.Askerler saldırgana ateş etti. Ağır yaralı kadın, İsrail hastanesinde tedavi altına alındı. Kadın hakkında şuana kadar bir bilgi verilmedi
Katil Bebek Chucky Otobüs Durağı Kamera Şakası 05:55
Katil Bebek Chucky Otobüs Durağı Kamera Şakası 32.645 izlenme - 3 yıl önce Katil Bebek Chucky Otobüs Durağı Kamera Şakası
Yolcuları Heyecanlandıran Otobüs Durağı 01:36
Yolcuları Heyecanlandıran Otobüs Durağı 19.221 izlenme - 3 yıl önce new oxford sokak’taki bir otobüs durağına yerleştirilen gizli bir dijital teknoloji sayesinde duraktaki her şeyden habersiz yolcuların, hemen yanı başlarında uzay gemileri, serbest dolaşan bir kaplan ve devasa bir robot olduğunu zannetmeleri sağlandı.
Sakarya'daki Sobalı Otobüs Durağı 02:52
Sakarya'daki Sobalı Otobüs Durağı 2.613 izlenme - 7 ay önce Sakarya’da yaşayan Orhan Yılmaz, taşımalı sistemle eğitimlerini sürdüren çocuklarının soğuk havalarda servis beklerken üşümemesi için otobüs durağına soba kurdu.
Mr. Bean - Otobüs Durağı 05:36
Mr. Bean - Otobüs Durağı 10.127 izlenme - 3 yıl önce Mr. Bean, Rowan Atkinson'un canlandırdığı eski bir televizyon dizisidir. İlk olarak ITV isimli İngiliz televizyonunda 1990 yılında gösterime giren dizi 1995 yılında son buldu. Rowan Atkinson tabiriyle "yetişkin adam bedeninin içindeki çocuk" olan Mr. Bean'in maceralarını anlatır. 9 yaşında bir çocuk gibi, az konuşan konuştuğunda da garip sesler çıkaran, inanılmaz zincirleme sakarlıklar yapan, sürekli aynı elbiseyi giyen bir adam.
Katil Bebek Chucky Otobüs Durağı Kamera Şakası izle 05:55
Katil Bebek Chucky Otobüs Durağı Kamera Şakası izle 6.571 izlenme - 3 yıl önce Katil Bebek Chucky Otobüs Durağı Kamera Şakası izle
Otobüs Durağında Vurulan Adam Şakası 02:25
Otobüs Durağında Vurulan Adam Şakası 4.943 izlenme - 3 yıl önce Otobüs durağında beklerken yanınızdaki adamın üzerinde lazer ışığı beliriyor ve adam bir anda vuruluyor, işte bu korku dolu şakayı izliyoruz.
Kız Kavgasında Tarihi Ders 01:06
Kız Kavgasında Tarihi Ders 3.460 izlenme - 3 yıl önce Otobüs durağında sıkıştırdığı kızı dövmeyi planlayan diğer kız unutamayacağı bir ders aldı. 04.05.2014 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Kız Kavgasında Tarihi Ders' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Korkunçlu Fahişe Şakası 04:52
Korkunçlu Fahişe Şakası 1.876 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki eşeğe su kaçıran ekip bir absürt şaka daha yapmasın. Bu sefer erkeklerin en zayıf noktasından kavrayan ekip, onları önce ağlarına çekiyor, sonra darbeyi indiriyor. Sitede olası kasmaların önüne geçmek için önemli noktaları sansürledik. Sansürsüz versiyonunu premium üyeler izleyebilir. İyi seyirler
Yanınızda Birini Sniper'la Vursalar? 01:42
Yanınızda Birini Sniper'la Vursalar? 3.318 izlenme - 3 yıl önce Otobüs durağında otururken bir lazer noktası görseniz ve o nokta aslında bir sniper'a ait olsa? Ve yanınızda oturan adamı vursa.. Napardınız? Bu videodaki kadar komik şeyler yapardınız :)
Vücut Isısıyla Isınan Duraklar 01:01
Vücut Isısıyla Isınan Duraklar 1.265 izlenme - 3 yıl önce Kanada'da kışlar sert geçiyor. Isınmak ve sğuktan korunmak için sokakta ısı kaynakları da kıyafet, palto ve atkıdan ileri gitmiyor. Duracell'in duraklara kurduğu vücut ısısı ile çalışan ısıtıcı oldukça kullanışlı gözüküyor. İzliyoruz.
Bir Yavşağın Yaptığı Eşek Şakası 00:09
Bir Yavşağın Yaptığı Eşek Şakası 324 izlenme - 6 ay önce Akşam vakti otobüs durağında otobüsün gelmesini bekleyen iki yolcu kötü bir eşek şakasına maruz kalır. Hem de çok kötü bir eşek şakası.
12 Kişinin Hayatını Kaybettiği Kaza Kamerada 00:52
12 Kişinin Hayatını Kaybettiği Kaza Kamerada 800 izlenme - 2 yıl önce Ankara'nın Cebeci semtindeki Dikimevi Caddesi'nde meydana gelen otobüs kazası güvenlik kameralarına yansıdı.
sprite acımasız gerçekler 8 00:24
sprite acımasız gerçekler 8 4.314 izlenme - 8 yıl önce
Otobüs Durağı Şakası 01:06
Otobüs Durağı Şakası 1.197 izlenme - 3 yıl önce Sıradışı Reklam Otobüs Durağında Bekleyenleri Şoka Soktu! Yeni Pepsi reklamı, Londra’daki bir otobüs durağında bekleyen yolcuların yüreğini ağzına getirdi. Business Insider’ın haberine göre Pepsi Max, Londra’daki bir otobüs durağında bekleyen yolculara yaptığı bir şakayla ‘İnanılmaz’ kampanyasını başlattı. New Oxford Sokak’taki bir otobüs durağına yerleştirilen gizli bir dijital teknoloji sayesinde duraktaki her şeyden habersiz yolcuların, hemen yanı başlarında uzay gemileri, serbest dolaşan bir kaplan ve devasa bir robot olduğunu zannetmeleri sağlandı.
Otobüs Beklerken Bir Anda Kendilerini Yerde Buldular... O Anlar Kamerada 00:58
Otobüs Beklerken Bir Anda Kendilerini Yerde Buldular... O Anlar Kamerada 23 izlenme - 7 gün önce Otobüs beklerken bir anda kendilerini yerde buldular.
Otobüs Durağında Chucky Dehşeti 04:50
Otobüs Durağında Chucky Dehşeti 922 izlenme - 3 yıl önce Korku Filmi Kahramanı Chucky, Otobüs Durağındakileri Dehşete Düşürüyor
Otobüs Durağında Silahlı Saldırı Şakası 02:12
Otobüs Durağında Silahlı Saldırı Şakası 759 izlenme - 3 yıl önce Otobüs Durağında Silahlı Saldırı Şakası
Otobüs Durağında Dans Kraliçesi 03:09
Otobüs Durağında Dans Kraliçesi 1.087 izlenme - 4 yıl önce Otobüs Durağında Dans Eden Bu Kadın Yeni Bir İnternet Fenomeni Olma Yolunda İlerliyor
Fenerbahçe Otobüsünü Bekleyen Mehmet Ali Yılmaz (1984) 00:32
Fenerbahçe Otobüsünü Bekleyen Mehmet Ali Yılmaz (1984) 369 izlenme - 2 yıl önce 1984 yılında oynanacak bir Fenerbaçe Trabzonspor maçı öncesi Trabzonspor başkanı Mehmet Ali Yılmaz Fenerbahçe'yi daha iyi tanımak amacıyla Fenerbahçe otobüs durağında beklemeye başlar...
bus stop 01:28
bus stop 913 izlenme - 6 yıl önce
otobüs durağı 01:15
otobüs durağı 547 izlenme - 7 yıl önce otobüs durağı
17 Yaşındaki Kız Herkesin Gözü Önünde Kendini Vurdu 02:27
17 Yaşındaki Kız Herkesin Gözü Önünde Kendini Vurdu 425 izlenme - 5 yıl önce İstanbul'un Şişli ilçesinde 17 yaşındaki bir kız, otobüs durağında çok sayıda insanın gözü önünde kendini vurdu.
Kayseri Otobüs Durağındaki Kadın Kavgası 00:43
Kayseri Otobüs Durağındaki Kadın Kavgası 71 izlenme - 8 ay önce Kayseri'de tartışan iki kadının kavgası kameralara yansıdı. Edinilen bilgiye göre Kocasinan Bulvarında bulunan tren garının önündeki otobüs durağında meydana gelen olayda 4 kadın ile 1 erkek arasında tartışma çıktı. Çıkan tartışma daha sonra kavgaya dönüşünce iki kadın birbirine tekme ve yumrukla saldırdı. Çevredekilerin şaşkın bakışlarıyla bir süre saç saça baş başa kavga eden iki kadın, daha sonra yanındakiler tarafından birbirlerinden ayrıldı. Kadıların kavgası kameralar tarafından da saniye saniye kaydedildi.
Otobüs Durağına Keyfi Su Sıkan Toma 00:27
Otobüs Durağına Keyfi Su Sıkan Toma 569 izlenme - 4 yıl önce Polis'in keyfi davrandığının kanıtı olacak resmen bu video... Durup dururken otobüs durağına su sıkmasının nedeni ne acaba?!
kadıköy - yok böyle otobüs bekleme şekli 02:00
kadıköy - yok böyle otobüs bekleme şekli 368 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/videoclubu
Yol Yazıları Nasıl Yazılır 01:40
Yol Yazıları Nasıl Yazılır 156 izlenme - 2 yıl önce Otobüs durağını belirten yol yazısını asfalt üzerine işleyen Londralı abileri izleyeceksiniz. Özellikle fırçalı abimizin gayet kolay gibi gösterdiği hareketleri takdire şayan. İyi seyirler.
Gündem Özel - Saray Gibi Otobüs Durağı - Aydın BüyükŞehir Belediyesi 01:25
Gündem Özel - Saray Gibi Otobüs Durağı - Aydın BüyükŞehir Belediyesi 167 izlenme - 2 yıl önce Youtube Kanalımıza Abone Olmak ve Sürekli Güncel İçerikleri Takip Etmek İçin https://goo.gl/GiskBM Gündem Özel Haber Programı ile karşınızdayım. Aydının Efeler ilçesine yapılan saray gibi otobüs durağı oldukça dikkatimi çekti ve sizlerle paylaşmak istedim, Keyifli Seyirler :)) Mail: halicmehmet@gmail.com Facebook Şahsi Hesabım https://goo.gl/6unjFJ Facebook Sayfamız https://goo.gl/CJBX1d İnstagram Hesabım https://goo.gl/lT51of Google Play Store (App) http://izl.sn/n7c5w7 Aydında saray gibi bir otobüs durağı yapan Aydın BüyükŞehir belediyesine halkımız adına canı gönülden teşekkürler. Bu tarz otobüs duraklarına tüm Türkiyede ihtiyaç vardır halk özel olduğunu sadece seçim konuşmalarında değil bu tarz işlemlerle de hissediyor :)) Konforlu otobüs durağı yaptığı için efeler belediyesi , aydın belediyesi ve aydın büyükşehir belediyesine tekrardan teşekkürler :)) İlgili Anahtar Kelimeler; Gündem Özel Haber, Aydında Saray Gibi Otobüs Durağı, Otobüs Durağı, konforlu otobüs durağı, aydın büyükşehir belediyesi, aydın belediyesi, efeler belediyesi, Gündem Özel, Saray gibi otobüs durağı,