Hoşgeldiniz!

otobüs şoförü

Hem Otobüs Sürüp Hem de Nargile İçmek 00:33
Hem Otobüs Sürüp Hem de Nargile İçmek 2.054 izlenme - 1 hafta önce Şehirlerası otobüs şoförünün nargile içmesi kameralara böyle yansıdı.
Halk Otobüsü Şoförüne Demir Çubuklu Saldırı 00:52
Halk Otobüsü Şoförüne Demir Çubuklu Saldırı 5.844 izlenme - 4 hafta önce Antalya’da 4 yıldır özel halk otobüsü şoförlüğü yapan 31 yaşındaki 1 çocuk babası Ali Yılmaz, Kundu otobüs depolama alanında otobüsünün temizliğini yaparken 2 kişinin demir çubuklu saldırısına uğradı. Hürriyet'ten Salim Uzun'un haberine göre, aldığı ağır darbeler nedeniyle kanlar içinde kalan Yılmaz, can havliyle verdiği mücadele sonunda saldırganların elinden kurtularak önce polisi daha sonra ise sağlık ekiplerini arıyor. Kafasına 10’ar santimlik iki ayrı dikiş atılan Yılmaz, yaşadıklarını anlattı. Saldırının 11 Kasım Cuma günü saat 06.40’da gerçekleştiğini anlatan Yılmaz, “Sefere başlamadan önce aracımın temizliğini yapmaya başladım. Bu esnada biri arka, diğeri orta kapıdan iki kişi otobüse girdi. Önce tekme ve yumrukla daha sonra ise demir çubukla bana vurmaya başladılar. Bir anda ne olduğunu şaşırdım” dedi. Aldığı darbeler nedeniyle yere düştüğünü söyleyen Yılmaz, “O kadar ağır darbeler aldım ki gözlerim karardı ve yere düştüm. Ama saldırganlar bir an bile durmadı. Yerde kafamı ezmeye çalıştılar. Fakat can havliyle yerden kalktım ve saldırganlara direnmeye devam ettim. Bu sırada açık renk saçlı saldırgan beline hamle yaptı belki bıçak ya da tabanca vardı ama ne olduğunu göremedim” diye konuştu. Saldırının ardından cep telefonu ile polisi ve 112 ekiplerini aradığını kaydeden mağdur şoför, şöyle konuştu: “Başımdan akan kan nedeniyle bir süre arama yapamadım. Sürekli polis diye bağırdım. Tam bilincimi kaybetmek üzereyken 112 ekipleri yardımıma yetişti. Eğer aramayı yapamasaydım belki de kan kaybından ölecektim. Hastanede dikiş atılıp tomografim çekildi. Şu anda raporlu olarak istirahat ediyorum.” 2 saldırganın gasp amacıyla otobüse girdiğini düşünen fakat bu düşüncesinde yanıldığını anlatan Yılmaz, “Olayın gasp amacı taşımadığını sonradan anladık. Saldırıdan bir gün önce aynı hat üzerindeki bir başka şoför arkadaşım bir bayanla tartışmış. O bayan konuyu akrabalarına aktarmış. Akrabaları da beni o şoför sanıp saldırmışlar. Zaten saldırganlar ‘Sen nasıl kardeşimize küfredersin’ diye bağırıyordu. Ben bu detayı sonradan hatırladım” dedi. Ali Yılmaz’ın yine otobüs şoförlüğü yapan kardeşi Ramazan Yılmaz ise şöyle dedi: “Saldırganların eşkalleri görüntülerde apaçık ortada. Biz Emniyet Müdürümüz Sayın Celal Uzunkaya’dan bir an önce bu kişilerin yakalanmasını istiyoruz. Çünkü tüm şoför esnafı tedirgin. Aynı olayın bizim başımıza gelmeyeceğinin kimse garantisini veremez.”
Otobüs Şoförünün Badem Şekeri Anısı 01:37
Otobüs Şoförünün Badem Şekeri Anısı 6.139 izlenme - 3 ay önce Samimi bir ortamda eline mikrofonu alan otobüs şoförü ağabeyimiz, yıllar geçmesine rağmen unutamadığı 'badem şekeri anısı'nı anlatıyor.
Saldırdığı Otobüs Şoföründen Dayak Yiyince Rahatla 02:08
Saldırdığı Otobüs Şoföründen Dayak Yiyince Rahatla 6.881 izlenme - 1 yıl önce Mahmutbey gişelerde belediye otobüsünü ile lüks bir araç sürücüsü arasında yaşanan yol verme kavgası, amatör bir kamera tarafından görüntülendi.
Yol Verme Kavgası, Otobüs Şoförüne Saldırı Anı 01:12
Yol Verme Kavgası, Otobüs Şoförüne Saldırı Anı 12.040 izlenme - 1 yıl önce Arabada çocuk var diye otobüs şoförüne isyan eden adam ve yol verme kavgası gerçekte kim haklı bilemeyiz,Karısının olay sakınleştirme cabası da görüşmeye değer.
Otobüs Şoförüne Şaka Yapayım Derken Yere Çakıldılar 00:09
Otobüs Şoförüne Şaka Yapayım Derken Yere Çakıldılar 19.891 izlenme - 4 yıl önce Otobüs Şoförüne Şaka Yapayım Derken Yere Çakıldılar
Otobüs Şoföründen Kadın Yolcuya Küfür 01:00
Otobüs Şoföründen Kadın Yolcuya Küfür 520 izlenme - 4 hafta önce İETT'nin Kadıköy-Ziverbey-Adem Yavuz Mahallesi (14B) hattında çalışan özel halk otobüsü şoförünün 19 Ekim tarihinde soru soran bir kadın yolcuya cevap vermeyerek hakaret ettiği iddia edildi.
Yolcuları Kurtardı Ama Kendini Kurtaramadı 00:43
Yolcuları Kurtardı Ama Kendini Kurtaramadı 8.125 izlenme - 3 yıl önce Çin’de Bir Otobüs Şoförü, Sefer Sırasında Beyin Kanaması Geçirdi. bilincini Kaybeden Şoför, Otobüsü Durdurarak Yolcuları Kurtardı Ama Kaldırıldığı Hastanede Hayatını Kaybetti. Güvenlik Kamerası Görüntülerinde, Beyin Kanaması Geçirirken Elleriyle Sıkıca Direksiyonu Kavrayan Şoför Dong Hongnian’ın Bilincini Kaybetmemeye Çalıştığı Görülüyor. O Sırada Otobüste Bulunan Eşi Yang, Ters Giden Bir Durum Olduğunu Anlayarak, Eşinin Yanına Geliyor Ve Otobüsü Durdurması İstiyor. Bu Arada Diğer Yolcular Da Tıbbi Yardım İçin 120’yi Arıyor. Şoför, Otobüsü Durdurduktan Sonra Olay Yerine Gelen Ambulansla Hastaneye Kaldırılıyor. Ancak Hongnian Tüm Müdahalelere Rağmen Kurtarılamıyor.
otobüs şoförü sms atarken kaza yaptı 00:20
otobüs şoförü sms atarken kaza yaptı 22.831 izlenme - 8 yıl önce otobüs şoförü sms atarken kaza yaptı
Otobüs Şoförünü Böyle Dövdü 00:37
Otobüs Şoförünü Böyle Dövdü 5.636 izlenme - 3 yıl önce Otobüs şoförü Luan Minmin arabaya çarptıktan buna kızıp gelen sürücü Minmin'i dövdü
bu otobüs şoförü ne yapıyor böyle :)) 01:45
bu otobüs şoförü ne yapıyor böyle :)) 8.395 izlenme - 7 yıl önce bu ne biçim trafik
Yumuşak Şekilde Otobüs Kullanan Şoför 01:37
Yumuşak Şekilde Otobüs Kullanan Şoför 2.145 izlenme - 2 yıl önce Otobüs Şoförüne Bak Şaka Gibi...
Otobüs Şoförüne Yumruklu Saldırı 01:42
Otobüs Şoförüne Yumruklu Saldırı 1.667 izlenme - 2 yıl önce İstanbul’da bir halk otobüsü şoförü arabamıza çarptın diyen iki kişinin saldırısına uğradı. Yumruklu saldırı, otobüsün güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
Kadın Şoförü Döven Otobüs Şoförü 01:48
Kadın Şoförü Döven Otobüs Şoförü 2.407 izlenme - 2 yıl önce Beyoğlu’nda halk otobüsü şoförü ile otomobil kullanan bir bayan sürücü, seyir halindeyken tartışmış. Sonra kadın kalkmış gelmiş. Gerisi malum görüntülerde
Şoföre Her Yerden Yolcu Alıyorsun Dayağı 00:59
Şoföre Her Yerden Yolcu Alıyorsun Dayağı 1.027 izlenme - 1 yıl önce Zonguldak’ta gece saatlerinde halk otobüsünü durduran kimliği belirsiz bir kişi, şoföre saldırdı. Olay anı ise, saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı. Edinilen bilgiye göre, Zonguldak Belediyesi Özel Halk Otobüsü firmasında şoför olarak çalışan Çetin Eliyazıcı, gece 22.45 sıralarında kimliği belirsiz bir kişi tarafından saldırıya uğradı. İddialara göre, Dilaver Mahallesi’ne son seferini yapan Eliyazıcı, yolcuları indirdikten sonra kimliği belirsiz bir kişi tarafından durduruldu. Halk otobüsüne binen zanlı, güvenlik kameralarının saniye saniye kaydettiği görüntülerde şoföre saldırdı. Halk otobüslerinin hizmet etmesinin engellendiğini söyleyen şoför Çetin Eliyazıcı ise kendisine saldıran zanlı hakkında polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Sürekli tehdit edildiklerini söyleyen Eliyazıcı, “3 senedir özel halk otobüsü firmasında şoförlük yapıyorum. Dün gece 22.45 sıralarında bir olay oldu. Bir şahıs tarafından arabamda saldırıya uğradım. Darba uğradım. Hakarette bulundular. Beni tehdit ettiler. Gerekçe olarak ’her yerden yolcu alıp yolcu indiriyorum.’ Hizmet etmemiz engelleniyor. Ben her yerde yolcu indirmeyecekmişim. Yolcuları indirmiştim. Son seferimde döndüm dönüşte bu olay oldu. Gecenin bir vakti oldu. Şahıslar içkili miydi? Kafası iyi miydi? O saatte oldu. Bana saldırıda bulundular. Ben şikayette bulundum. Kamera kayıtlarımız var. Zaten onlar da olmasa hepten mahvedecekler bizi. Kamera kayıtlarını yetkililere ilettim, karakola bildirdim. Şikayetçi oldum. Gerekenin yapılması için sahip çıkılmasını istiyoruz. Hizmet ederken engelleniyoruz. Bunlar gecenin bir vakti olan bir olay. Mağdur durumda kalıyoruz. Hep tehdit altında kalıyoruz” dedi.
Halk Otobüsü Şoförünü Boğmaya Çalışmak 02:19
Halk Otobüsü Şoförünü Boğmaya Çalışmak 1.442 izlenme - 2 yıl önce Gaziantep’te özel halk otobüsü şoförü 32 yaşındaki Fariz Erdoğan’ın yolcu indirmek için durduğu sırada yolu kapattığı gerekçesiyle darp edilmesi, aracın güvenlik kameralarına yansıdı. Saldırganların, otobüs seyir halindeyken şoförü hava hortumuyla boğmaya çalıştığı görüldü.
Otobüs Şoförü İki Genç'in Kavga Anı! 01:24
Otobüs Şoförü İki Genç'in Kavga Anı! 2.145 izlenme - 3 yıl önce Otobüs Şoförü İki Genç'in Kavga Anı!
Trabzonlu Otobüs Şoförü Nigar Teyze 02:20
Trabzonlu Otobüs Şoförü Nigar Teyze 1.171 izlenme - 2 yıl önce Nigar Teyze uzun mesafe otobüs şöförlüğü yaparak geçimini sağlan o vakur anadolu kadınlarından biri. Bu videoda ergen genç kızların kılak tırmalayan seslerinden arda kalan zamanlarda teyzeminizin sesinden türküler dinliyoruz. teyzemiz hem şarkı söyleyip hemde otobüsü çok güzel kullanmakta. Ekmek parası için taşın suyunu çıkartan kadın analarımıza gelsin.
Yolcuların Önünde Otobüs Şoförünü Öldürdü 02:07
Yolcuların Önünde Otobüs Şoförünü Öldürdü 1.055 izlenme - 3 yıl önce Hatay'da belediye otobüsü şoförüyle, yolcu arasında çıkan tartışmada kan aktı. Otobüs şoförü hayatını kaybederken cinayet anı saniye saniye görüntülendi.
Cep Telefonuyla Gelen Çarpışma 01:18
Cep Telefonuyla Gelen Çarpışma 639 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar, hangimiz araç kullanırken yapmıyoruz ki? Bir an içinde olsa ekrana bakıyoruz. İşte ustalığına güvenen bir otobüs şöförü ve başına gelen talihsiz kaza. Umarım ders çıkartırız.
Otobüs Şoförü Engelliye Saldırdı 01:41
Otobüs Şoförü Engelliye Saldırdı 1.191 izlenme - 5 yıl önce Otobüs Şoförü Engelliye Saldırdı
Otobüs Şoförü Kalp Krizi Geçiren Yolcuyu Kurtardı 03:26
Otobüs Şoförü Kalp Krizi Geçiren Yolcuyu Kurtardı 253 izlenme - 10 ay önce Erzincan'da yolculuk yaptığı özel halk otobüsünde kalp krizi geçiren yolcu, otobüs şoförü tarafından içindeki yolcularla birlikte hastaneye yetiştirildi. Olay anı ve şoförün hastaneye ulaşma çabaları ise otobüsteki güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Edinilen bilgiye göre, olay 16 Şubat Salı günü meydana geldi. Erzincan Belediyesi’ne ait otobüs hattında yolculuk eden bayan bir yolcu belediye otobüsüne bindikten bir süre sonra kalp krizi geçirerek bir anda yere yığıldı. Bayan yolcunun yardımına otobüs şoförü Latif Sinan Ocak ile vatandaşlar koştu. Şoför Ocak, vakit kaybetmeden yere yığılan bayan yolcuyu otobüsteki yolcularla birlikte hastaneye yetiştirdi. Korna çalarak hastaneye ulaşmaya çalışan şoförün mücadelesi, otobüsteki yolcuların da takdirini topladı. Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirilen bayan yolcu, yapılan ilk müdahalenin ardından müşahedeye alındı. Olay karşısında aracın ikaz lambalarını yakıp, kontrollü ve hızlı bir şekilde hastaneye geldiğini belirten otobüs şoförü Latif Sinan Ocak ise, " KYK durağında durdum. Aynada yolcunun fenalaştığını gördüm, el freninin çekerek yolcuya müdahale ettim. Yolculara oturmasını söyledim. Daha sonra acile gittim'' dedi.
Yol Kesip Halk Otobüsü Şoförünü Dövmek 01:37
Yol Kesip Halk Otobüsü Şoförünü Dövmek 915 izlenme - 2 yıl önce Olay Şanlıurfa'da yaşanıyor. Videoda geçen ve söylenenlere göre otobüs şoförü yol kesenlere ilk başta küfür etmiş onlar da yol kesip haldır huldur cevap beklemeksizin dalmış
Kadın Otobüs Şoförü, Hayatının Şokunu Yaşadı 02:26
Kadın Otobüs Şoförü, Hayatının Şokunu Yaşadı 459 izlenme - 2 yıl önce Çin'de otobüs kullanan kadın şoför, geçirdiği kaza ile direksiyonda baygınlık geçirdi. Daha fazlası www.izlesene.com/haberlercom kanalında....
Otobüs Şoförüne Şaka Yapan Gençler 00:13
Otobüs Şoförüne Şaka Yapan Gençler 354 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşlar halk otobüsü şakalarında ayakkabı bağlama modasından sonra yeni bi yöntem bulmuş, iki ay içinde bunun Türk versiyonu düşer buraya benden demesi
Keçiörenli Apaçilerin Otobüs Şoförüyle İmtihanı 00:25
Keçiörenli Apaçilerin Otobüs Şoförüyle İmtihanı 350 izlenme - 2 yıl önce Apaçi salgını uzun süredir devam etmekte bu sefer de Keçiörende bir grup apaçi, otobüsün önüne geçerek bildik danslarını icra etmekteydiler fakat şoförün müdahalesiyle kaçan apaçiler danslarına yol kenarında devam etmek zorunda kaldılar.
Trabzonlu otobüs şoförü Nigar Teyze! Rekor kıran video... 02:20
Trabzonlu otobüs şoförü Nigar Teyze! Rekor kıran video... 781 izlenme - 4 yıl önce İnternetin yeni fenomeni Trabzonlu şoför Nigar Teyze oldu.
Halk Otobüsü Şoförü Kapıyı Kilitleyip Uyudu 01:02
Halk Otobüsü Şoförü Kapıyı Kilitleyip Uyudu 25 izlenme - 2 ay önce Bursa'da akıl almaz bir olay yaşandı. Aşırı yorgun olan ve direksiyonda zor duran halk otobüs şoförü, yolcular tarafından alkollü sanılarak tepki gösterildi. Kendini kilitleyen sürücü vatandaşların uyarılarına rağmen otobüsle kaçtı. Sürücünün alkollü olmadığı ortaya çıktı.
Otobüsçüyü Ayar Etmeye Çalışan Gencin Sonu 00:35
Otobüsçüyü Ayar Etmeye Çalışan Gencin Sonu 276 izlenme - 2 yıl önce Elemanın otobüsçüyü sinirlendirme çabalarına karşı otobüs şoförünün salvosu iç yağları eriten derecesinde.
Beyaz Otobüs Şöforü Olursa 04:42
Beyaz Otobüs Şöforü Olursa 364 izlenme - 3 yıl önce Yaa Çizgi Film Açın :)