Hoşgeldiniz!

otobüs şoförü

Saldırdığı Otobüs Şoföründen Dayak Yiyince Rahatla 02:08
Saldırdığı Otobüs Şoföründen Dayak Yiyince Rahatla 6.520 izlenme - 9 ay önce Mahmutbey gişelerde belediye otobüsünü ile lüks bir araç sürücüsü arasında yaşanan yol verme kavgası, amatör bir kamera tarafından görüntülendi.
Yol Verme Kavgası, Otobüs Şoförüne Saldırı Anı 01:12
Yol Verme Kavgası, Otobüs Şoförüne Saldırı Anı 11.139 izlenme - 10 ay önce Arabada çocuk var diye otobüs şoförüne isyan eden adam ve yol verme kavgası gerçekte kim haklı bilemeyiz,Karısının olay sakınleştirme cabası da görüşmeye değer.
Otobüs Şoförüne Şaka Yapayım Derken Yere Çakıldılar 00:09
Otobüs Şoförüne Şaka Yapayım Derken Yere Çakıldılar 19.875 izlenme - 4 yıl önce Otobüs Şoförüne Şaka Yapayım Derken Yere Çakıldılar
Yolcuları Kurtardı Ama Kendini Kurtaramadı 00:43
Yolcuları Kurtardı Ama Kendini Kurtaramadı 8.120 izlenme - 3 yıl önce Çin’de Bir Otobüs Şoförü, Sefer Sırasında Beyin Kanaması Geçirdi. bilincini Kaybeden Şoför, Otobüsü Durdurarak Yolcuları Kurtardı Ama Kaldırıldığı Hastanede Hayatını Kaybetti. Güvenlik Kamerası Görüntülerinde, Beyin Kanaması Geçirirken Elleriyle Sıkıca Direksiyonu Kavrayan Şoför Dong Hongnian’ın Bilincini Kaybetmemeye Çalıştığı Görülüyor. O Sırada Otobüste Bulunan Eşi Yang, Ters Giden Bir Durum Olduğunu Anlayarak, Eşinin Yanına Geliyor Ve Otobüsü Durdurması İstiyor. Bu Arada Diğer Yolcular Da Tıbbi Yardım İçin 120’yi Arıyor. Şoför, Otobüsü Durdurduktan Sonra Olay Yerine Gelen Ambulansla Hastaneye Kaldırılıyor. Ancak Hongnian Tüm Müdahalelere Rağmen Kurtarılamıyor.
otobüs şoförü sms atarken kaza yaptı 00:20
otobüs şoförü sms atarken kaza yaptı 22.820 izlenme - 7 yıl önce otobüs şoförü sms atarken kaza yaptı
Otobüs Şoförünü Böyle Dövdü 00:37
Otobüs Şoförünü Böyle Dövdü 5.616 izlenme - 2 yıl önce Otobüs şoförü Luan Minmin arabaya çarptıktan buna kızıp gelen sürücü Minmin'i dövdü
Otobüs Şoförüne Yumruklu Saldırı 01:42
Otobüs Şoförüne Yumruklu Saldırı 1.664 izlenme - 1 yıl önce İstanbul’da bir halk otobüsü şoförü arabamıza çarptın diyen iki kişinin saldırısına uğradı. Yumruklu saldırı, otobüsün güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
Yumuşak Şekilde Otobüs Kullanan Şoför 01:37
Yumuşak Şekilde Otobüs Kullanan Şoför 2.140 izlenme - 2 yıl önce Otobüs Şoförüne Bak Şaka Gibi...
bu otobüs şoförü ne yapıyor böyle :)) 01:45
bu otobüs şoförü ne yapıyor böyle :)) 8.394 izlenme - 7 yıl önce bu ne biçim trafik
Kadın Şoförü Döven Otobüs Şoförü 01:48
Kadın Şoförü Döven Otobüs Şoförü 1.978 izlenme - 2 yıl önce Beyoğlu’nda halk otobüsü şoförü ile otomobil kullanan bir bayan sürücü, seyir halindeyken tartışmış. Sonra kadın kalkmış gelmiş. Gerisi malum görüntülerde
Halk Otobüsü Şoförünü Boğmaya Çalışmak 02:19
Halk Otobüsü Şoförünü Boğmaya Çalışmak 1.214 izlenme - 1 yıl önce Gaziantep’te özel halk otobüsü şoförü 32 yaşındaki Fariz Erdoğan’ın yolcu indirmek için durduğu sırada yolu kapattığı gerekçesiyle darp edilmesi, aracın güvenlik kameralarına yansıdı. Saldırganların, otobüs seyir halindeyken şoförü hava hortumuyla boğmaya çalıştığı görüldü.
Otobüs Şoförü İki Genç'in Kavga Anı! 01:24
Otobüs Şoförü İki Genç'in Kavga Anı! 2.083 izlenme - 3 yıl önce Otobüs Şoförü İki Genç'in Kavga Anı!
Trabzonlu Otobüs Şoförü Nigar Teyze 02:20
Trabzonlu Otobüs Şoförü Nigar Teyze 1.051 izlenme - 2 yıl önce Nigar Teyze uzun mesafe otobüs şöförlüğü yaparak geçimini sağlan o vakur anadolu kadınlarından biri. Bu videoda ergen genç kızların kılak tırmalayan seslerinden arda kalan zamanlarda teyzeminizin sesinden türküler dinliyoruz. teyzemiz hem şarkı söyleyip hemde otobüsü çok güzel kullanmakta. Ekmek parası için taşın suyunu çıkartan kadın analarımıza gelsin.
Yolcuların Önünde Otobüs Şoförünü Öldürdü 02:07
Yolcuların Önünde Otobüs Şoförünü Öldürdü 1.041 izlenme - 2 yıl önce Hatay'da belediye otobüsü şoförüyle, yolcu arasında çıkan tartışmada kan aktı. Otobüs şoförü hayatını kaybederken cinayet anı saniye saniye görüntülendi.
Şoföre Her Yerden Yolcu Alıyorsun Dayağı 00:59
Şoföre Her Yerden Yolcu Alıyorsun Dayağı 434 izlenme - 12 ay önce Zonguldak’ta gece saatlerinde halk otobüsünü durduran kimliği belirsiz bir kişi, şoföre saldırdı. Olay anı ise, saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı. Edinilen bilgiye göre, Zonguldak Belediyesi Özel Halk Otobüsü firmasında şoför olarak çalışan Çetin Eliyazıcı, gece 22.45 sıralarında kimliği belirsiz bir kişi tarafından saldırıya uğradı. İddialara göre, Dilaver Mahallesi’ne son seferini yapan Eliyazıcı, yolcuları indirdikten sonra kimliği belirsiz bir kişi tarafından durduruldu. Halk otobüsüne binen zanlı, güvenlik kameralarının saniye saniye kaydettiği görüntülerde şoföre saldırdı. Halk otobüslerinin hizmet etmesinin engellendiğini söyleyen şoför Çetin Eliyazıcı ise kendisine saldıran zanlı hakkında polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Sürekli tehdit edildiklerini söyleyen Eliyazıcı, “3 senedir özel halk otobüsü firmasında şoförlük yapıyorum. Dün gece 22.45 sıralarında bir olay oldu. Bir şahıs tarafından arabamda saldırıya uğradım. Darba uğradım. Hakarette bulundular. Beni tehdit ettiler. Gerekçe olarak ’her yerden yolcu alıp yolcu indiriyorum.’ Hizmet etmemiz engelleniyor. Ben her yerde yolcu indirmeyecekmişim. Yolcuları indirmiştim. Son seferimde döndüm dönüşte bu olay oldu. Gecenin bir vakti oldu. Şahıslar içkili miydi? Kafası iyi miydi? O saatte oldu. Bana saldırıda bulundular. Ben şikayette bulundum. Kamera kayıtlarımız var. Zaten onlar da olmasa hepten mahvedecekler bizi. Kamera kayıtlarını yetkililere ilettim, karakola bildirdim. Şikayetçi oldum. Gerekenin yapılması için sahip çıkılmasını istiyoruz. Hizmet ederken engelleniyoruz. Bunlar gecenin bir vakti olan bir olay. Mağdur durumda kalıyoruz. Hep tehdit altında kalıyoruz” dedi.
Cep Telefonuyla Gelen Çarpışma 01:18
Cep Telefonuyla Gelen Çarpışma 599 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşlar, hangimiz araç kullanırken yapmıyoruz ki? Bir an içinde olsa ekrana bakıyoruz. İşte ustalığına güvenen bir otobüs şöförü ve başına gelen talihsiz kaza. Umarım ders çıkartırız.
Otobüs Şoförü Engelliye Saldırdı 01:41
Otobüs Şoförü Engelliye Saldırdı 1.191 izlenme - 4 yıl önce Otobüs Şoförü Engelliye Saldırdı
Yol Kesip Halk Otobüsü Şoförünü Dövmek 01:37
Yol Kesip Halk Otobüsü Şoförünü Dövmek 815 izlenme - 2 yıl önce Olay Şanlıurfa'da yaşanıyor. Videoda geçen ve söylenenlere göre otobüs şoförü yol kesenlere ilk başta küfür etmiş onlar da yol kesip haldır huldur cevap beklemeksizin dalmış
Otobüs Şoförü Kalp Krizi Geçiren Yolcuyu Kurtardı 03:26
Otobüs Şoförü Kalp Krizi Geçiren Yolcuyu Kurtardı 153 izlenme - 6 ay önce Erzincan'da yolculuk yaptığı özel halk otobüsünde kalp krizi geçiren yolcu, otobüs şoförü tarafından içindeki yolcularla birlikte hastaneye yetiştirildi. Olay anı ve şoförün hastaneye ulaşma çabaları ise otobüsteki güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Edinilen bilgiye göre, olay 16 Şubat Salı günü meydana geldi. Erzincan Belediyesi’ne ait otobüs hattında yolculuk eden bayan bir yolcu belediye otobüsüne bindikten bir süre sonra kalp krizi geçirerek bir anda yere yığıldı. Bayan yolcunun yardımına otobüs şoförü Latif Sinan Ocak ile vatandaşlar koştu. Şoför Ocak, vakit kaybetmeden yere yığılan bayan yolcuyu otobüsteki yolcularla birlikte hastaneye yetiştirdi. Korna çalarak hastaneye ulaşmaya çalışan şoförün mücadelesi, otobüsteki yolcuların da takdirini topladı. Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirilen bayan yolcu, yapılan ilk müdahalenin ardından müşahedeye alındı. Olay karşısında aracın ikaz lambalarını yakıp, kontrollü ve hızlı bir şekilde hastaneye geldiğini belirten otobüs şoförü Latif Sinan Ocak ise, " KYK durağında durdum. Aynada yolcunun fenalaştığını gördüm, el freninin çekerek yolcuya müdahale ettim. Yolculara oturmasını söyledim. Daha sonra acile gittim'' dedi.
Kadın Otobüs Şoförü, Hayatının Şokunu Yaşadı 02:26
Kadın Otobüs Şoförü, Hayatının Şokunu Yaşadı 454 izlenme - 2 yıl önce Çin'de otobüs kullanan kadın şoför, geçirdiği kaza ile direksiyonda baygınlık geçirdi. Daha fazlası www.izlesene.com/haberlercom kanalında....
Otobüs Şoförüne Şaka Yapan Gençler 00:13
Otobüs Şoförüne Şaka Yapan Gençler 301 izlenme - 11 ay önce Arkadaşlar halk otobüsü şakalarında ayakkabı bağlama modasından sonra yeni bi yöntem bulmuş, iki ay içinde bunun Türk versiyonu düşer buraya benden demesi
Keçiörenli Apaçilerin Otobüs Şoförüyle İmtihanı 00:25
Keçiörenli Apaçilerin Otobüs Şoförüyle İmtihanı 333 izlenme - 2 yıl önce Apaçi salgını uzun süredir devam etmekte bu sefer de Keçiörende bir grup apaçi, otobüsün önüne geçerek bildik danslarını icra etmekteydiler fakat şoförün müdahalesiyle kaçan apaçiler danslarına yol kenarında devam etmek zorunda kaldılar.
Trabzonlu otobüs şoförü Nigar Teyze! Rekor kıran video... 02:20
Trabzonlu otobüs şoförü Nigar Teyze! Rekor kıran video... 775 izlenme - 3 yıl önce İnternetin yeni fenomeni Trabzonlu şoför Nigar Teyze oldu.
Otobüsçüyü Ayar Etmeye Çalışan Gencin Sonu 00:35
Otobüsçüyü Ayar Etmeye Çalışan Gencin Sonu 267 izlenme - 2 yıl önce Elemanın otobüsçüyü sinirlendirme çabalarına karşı otobüs şoförünün salvosu iç yağları eriten derecesinde.
Beyaz Otobüs Şöforü Olursa 04:42
Beyaz Otobüs Şöforü Olursa 360 izlenme - 3 yıl önce Yaa Çizgi Film Açın :)
Otobüsten Hayat Kurtaran Manevra 00:22
Otobüsten Hayat Kurtaran Manevra 192 izlenme - 2 yıl önce Bir gidiş bir de dönüş olan yolda karşı şeritten gelen arabaya çarpmamak için otobüs şoförü müthiş bir manevra yapıyor.
Otobüs şoförüne şaka yapayım derken yere çakılan kezbanlar 00:09
Otobüs şoförüne şaka yapayım derken yere çakılan kezbanlar 447 izlenme - 4 yıl önce Otobüs şoförüne şaka yapayım derken yere çakılan kezbanlar
Otobüs Şoförünü Soyguncudan Kurtaran Engelli Çocuk  01:35
Otobüs Şoförünü Soyguncudan Kurtaran Engelli Çocuk 26 izlenme - 2 ay önce Sosyal medyada yayınlanan bu görüntüler paylaşım rekoru kırıyor! Gaps edilmeye çalışılan şoförün imdadına engelli çocuk yetişiyor...
Fırlayan Demir Parçası Otobüs Şoförünü Öldürdü 01:53
Fırlayan Demir Parçası Otobüs Şoförünü Öldürdü 231 izlenme - 3 yıl önce Çin'in Hangzhou Eyaletinde Bir Araçtan Savrulan Demir Parçası, Bölünmüş Yolda Karşı Şeritte İlerleyen Otobüsün Şoförüne İsabet Etti. Güç De Olsa Aracı Kenara Çekmeyi Başardı!
Otobüs Söförünün Kalp Krizi Geçirme Anı 00:32
Otobüs Söförünün Kalp Krizi Geçirme Anı 36 izlenme - 4 ay önce Kocaeli’nin Başiskele İlçesi’nde halk otobüsü sürücüsü Ali Osman Kaçar’ın kalp krizi geçirmesi sonucu meydana gelen kaza güvenlik kameralarına yansıdı. Sürücünün kafasının öne doğru düşmesi aracın kaldırıma çıkmasıyla yaşanan kazada sürücü hayatını kaybederken, 10 yolcu ise yaralandı.