Hoşgeldiniz!

otobüs şoförü

  Nişanlısını arka kapıdan bindirmeyen otobüs şoförüne saldırdı 01:44
Nişanlısını arka kapıdan bindirmeyen otobüs şoförüne saldırdı 163 izlenme - 4 yıl önce Tekirdağ’da gümrük muhafaza memuru, nişanlısını arka kapıdan halk otobüsüne bindirmeyen şoföre saldırdı. Saldırganın belindeki silahı çıkartması ve otobüs şoförünün boğazını sıkması otobüsün kamerasına saniye saniye yansıdı.Edinilen bilgiye göre olay Tekirdağ Yüzüncü Yıl Mahallesi’nde meydana geldi. İddialara Cüneyt Fikret Turgut isimli Tekirdağ Belediyesi özel halk otobüsü şoförü, otobüse arka kapıdan binmek isteyen bir kadını yasak olduğu gerekçesi ile otobüse arka kapıdan bindirmedi. Bunun üzerine Tekirdağ Gümrük Müdürlüğü’nde çalışan şahıs nişanlısının arka kapıdan otobüse bindirilmemesine sinirlenerek otobüse binerek şoföre saldırdı. ‘Kime bağırdın sen’ diye otobüs şoförüne yumruklar savuran şahıs belindeki beylik tabancasını çıkartarak şoföre doğrulttu. Yolcuların ve nişanlısının sakinleştirdiği saldırganın otobüsten indirilmesi ile yolcular rahat bir nefes aldı. OTOBÜS GERİ KAÇTI Saldırganın otobüs şoförüne saldırması ise güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Saldırganın şoförün boğazını sıktığı esnada otobüs geri geri kaçtığı gözlendi. Şoförün el frenini çekmesi ile duran otobüsteki yolcular saldırgana tepki gösterdi. Bir yolcu, “Sadece senin nişanlın yok bu otobüste. Kendini ne zannediyorsun. Az daha kaza yapacaktık.” dedi.Öte yandan polis şoförün şikayetçi olması üzerine olayla ilgili soruşturma başlattı.
Bursa’da Bu Sefer Yolcu Dehşeti Otobüs Kamerasına Yansıdı 00:34
Bursa’da Bu Sefer Yolcu Dehşeti Otobüs Kamerasına Yansıdı 11 izlenme - 3 ay önce Bursa’da özel halk otobüsü şoförü "cama niye yüzükle vuruyorsun" diye uyardığı yaşlı adam ve otobüste bulunan genç yolcu tarafından yumruklu saldırıya uğradı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Özel halk otobüsünde şoför olarak çalışan Kerem Tanas, aracıyla merkez Osmangazi ilçesi Altıparmak Caddesi’nde durağa geldi. Tanas, yolcuları indirdi. Tam hareket edeceği esnada giriş camına yüzüğüyle bir kişi vurdu. Ön kapı açıldıktan sonra emekli komiser olduğunu söyleyen yaşlı adama "neden cama yüzüğünle vuruyorsun" diye soran Kerem Tanas, "kapıyı açmıyorsun ki" cevabını aldı. "Kapıyı açmasam otobüse nasıl bineceksin" cevabını veren Tanas ile emekli başkomiser arasında tartışma çıktı. Otobüs şoförünün "seni indiririm aşağı" demesi üzerine "sen kimi indiriyorsun" diyen yaşlı yolcu otobüs şoförüne saldırdı. Bu esnada arka koltukta bulunan genç yolcu da yerinden kalkarak otobüs şoförüne saldırmaya başladı. Yaşlı yolcu ve genç yolcunun otobüs şoförünü yumruklama anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Yaşlı ve genç yolcunun saldırısına uğradıktan sonra yolcular tarafından zor sakinleştirilen şoför darp raporu alarak suç duyurusunda bulundu. Yaşadığı olayı anlatan şoför Kerem Tanas, "Durakta durup yolcuları indirdikten sonra 65 yaş üstü kartı olan kendisinin emekli komiser olduğunu söyleyen vatandaş cama yüzüğüyle sert vurdu. Ben de yüzüğüyle neden vurduğunu sordum. Tartışma çıktı, yaşlı adam bana saldırdı. Bu esnada arkada bulunan genç de bana saldırdı. İkisi beni darp edip küfürler etti. Ben de darp raporu alıp ikisi hakkında şikayette bulundum" dedi.
Yavaş Sür Diyen Kadın Yolcunun Üzerine Yürüyen Şoför 00:30
Yavaş Sür Diyen Kadın Yolcunun Üzerine Yürüyen Şoför 38 izlenme - 9 ay önce 1 Haziran 2017 19:03 Bebeğin çığlıklarına bile aldırmadı! Bir anda yerinden kalkıp kadın yolcuya saldırdıPAYLAŞTWITTER PaylaşTweetlePaylaşPaylaşGönder İstanbul'da Yeşilpınar-Eminönü seferini yapan 99Y adlı İETT otobüs hattının şoförü, kullandığı otobüsü yol ortasında durdurarak bir kadın yolcuya saldırdı. Şoförün, kucağında çocuğu bulunan kadının üzerine bağırarak yürüdüğü ve hakaretler yağdırdığı görüntüler sosyal medyada bir kullanıcı tarafından paylaşıldı. Sosyal medya kullanıcısının aktardığına göre, otobüs şoförü sefer sırasında bir yol inşaatı alanında geçerken işçilerle tartıştı. Tartışması sırasında oruçlu olduğunu belirten şoför daha sonra hızlı bir şekilde viraja girdi ve bu sırada otobüste bulunan bir bebeğin kafası demire çarptı. Kadın yolcunun şoförü yavaş kullanmasını yönünde uyarması üzerine şoför, otobüsü yol ortasında durdurarak yolcunun üzerine yürüdü. Görüntülere ilişkin açıklama yapan İBB Beyaz Masa olaya ilişkin inceleme başlattıklarını açıkladı.
Cep Telefonuyla İlgilenirken Yolcusunu Ezdi 00:46
Cep Telefonuyla İlgilenirken Yolcusunu Ezdi 40 izlenme - 8 ay önce Marmaris'te indiği yolcu midibüsünün altında kalan yaşlı kadın, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Muğla'nın Marmaris ilçesinde yolcu midibüsünün şoförünün son durakta indirdiği yaşlı kadın, sürücünün cep telefonuyla ilgilendiği sırada aracın altında kalarak yaşamını yitirdi. Alınan bilgiye göre, Muğla Büyükşehir Belediyesine ait Yeliz Y. idaresindeki 48 EB 012 plakalı yolcu midibüsünün sürücüsü, Büyükşehir Belediyesi Marmaris Otogarı'nda son durakta yolcu Müesser Budur'u (73) indirdi. Bu sırada hareket eden aracın altında kalan Budur, 112 Acil Servis ekiplerince ağır yaralı olarak Marmaris Devlet Hastanesine kaldırıldı. Müesser Budur, doktorların tüm müdahalelerine rağmen yaşamını yitirdi. Sürücü Yeliz Y, gözaltına alındı. O ANLAR KAMERADA Bu arada, yolcusunu indirdikten sonra hareket eden midibüs şoförünün cep telefonuyla ilgilendiği için yaşlı kadını görememesi araç kameralarınca kaydedildi. Görüntülerde son durağa gelen aracın şoförüne yaşlı kadının gideceği yerle ilgili bilgi sorduğu, yolcunun indikten sonra midibüsün ön tarafından şoförün tarif ettiği yere doğru giderken ezildiği görülüyor. Sürücünün aracı hareket ettirirken, az önce indirdiği yolcusunu cep telefonuyla ilgilendiği için görememesi görüntülere yansıyor.
Metro Turizmin Diynsiz Ke-Efir Otobüs Şoförü Diyorki Tuwalet İçin Dururum Namaz İçin Durmam 01:45
Metro Turizmin Diynsiz Ke-Efir Otobüs Şoförü Diyorki Tuwalet İçin Dururum Namaz İçin Durmam 37 izlenme - 8 ay önce DİGAT! ÇOK MÜHİM UYARI: DÜNYE-E'DAKİ TÜM GUR-ENİ KERIYM’LER: TECWİYD ŞİRKİ İLE HARAKE'LENDİRİLEREK, TEHRIYF EDİLMİŞ'TİR! HARF'LER KESİLİYOR, BİÇİLİYOR, YOK SAYI'LIYOR, TAM OKUNMUYOR. TECWİYD ŞİRKİ İLE GUR-ENİ MÜBİYNİ OKU'YANLAR, EL-LEHÜ TEAELEYE WE NEBİYİ'LERE, RASÜWLE'RE SAVAŞ AÇAN KİMSE'LERDİR. TECWİYD'SİZ GUR-ENİ AZİYMİ YALNIZ BU SAHIYFE'DE BULA'BİLİRSİNİZ SAHIYFEM’DEKİ PAYLAŞIM’LARI VİDEO’LARI FOTO’LARI YAZI’LARI NOT’LARI SİTE’LERİ FORUM’LARI VİDEO SAHIYFE’LERİ BEĞENEN KENDİ SAHIYFE’SİNDE PAYLAŞAN ÖNEREN TAWSİYE EDEN BAŞKALARI’NA ETİKET’LİYEN WEYA BUNLARA YORUM YAPAN KİMSE’LERİN İSİM’LERİ FACEBOOKUN SİTE’LERİN FORUM’LARIN VİDEO SAHIYFE’LERİN SİSTEMİN’DEN DOLAYI GÖRÜNMEKTE’DİR BU KİŞİ’LERİN SAHIYFE’LERİNDEKİ ŞİRK KÜFÜR HARAM’LARI RED İNKE-ER EDİYO’RUM WE BÖYLE BİR İÇERİĞE BENİM PAYLAŞIM’LARIM ÜZERİNDEN ULAŞMA’NIZ HALİNDE HİÇ’BİR SORUMLU’LUK ASLA KABUL ETMİYO’RUM. PAYLAŞ'TIĞIM TÜM VİDEO'LARDA, KONUŞAN'LAR KE-EFİR'DİR. HİÇ BİR VİDEO BANA AİT DEĞİL'DİR. HEPSİ KE-EFİR'LERE AİT'TİR. SADECE 'HAG', DOĞRU, YARAR'LI PAYLAŞIM OLDU'ĞU İÇİN PAYLAŞIYO'RUM. BU KONUŞAN KİŞİ'LERLE AGIYDEM ASLA AYNI DEĞİL'DİR. HEPSİ MÜSLİM DEĞİL'DİR, KE-EFİR'DİR, EBEDİ CEHENEM'LİKLERDİR. BU VİDEO'LAR SİZ'LER UYANIN DİYE YAYIN'LANIYOR WE GERÇEĞİ GÖRMENİZ İÇİN'DİR. BU SAHIYFE'DE ŞİRK EHLİ'Nİ, İFŞE-E ETME'LERİ, DÜNYE-E'DAKİ HİÇ'BİR SAHIYFE'DE BULAMAZ'SINIZ! BU SAHIYFE: HAGI, İSLE-EMİ, İYME-ENİ, GUR-ENİ KERIYMİ, EYET'LERİ, GERÇEK DİYNİ YAYMAK'TADIR. CENETE GİR'MEK İSTİYOR'SANIZ: MİLETİ İBRAEHİYM'LERDEN OLUN. EMEK VEREREK, WEGIT ZEME-EN HARCAYARAK, ÖZEN’LE TİTİZ’LİKLE YAZI’NIN RENK’LENDİRİLMİŞ HALİY’LE OKU’YUN, PAYLAŞIN, YAYIN, TAVSİYE EDİN. RENK’Lİ HALDE OKUR’SANIZ GÖĞSE, GALBE, BEYİNE, AGLE, GÖZE DAHA İYİ, DAHA GÜZEL HIDAEB EDER GÖNLÜNÜZ, GALBİ’NİZ, AGLİ’NİZ, GÖZÜNÜZ, GÖĞSÜ’NÜZ AÇILIR. YORULMA’DAN, SIKIL’MADAN, DAHA ÇOK AKICI ŞEKİL’DE, İSTEK’LE OKUR’SUNUZ. AŞAĞI’DAKİ LİNK’LERE TEK TEK TIKLA’YIN BAKIN İNCELE’YİN. 1.JUST: www.justpaste.it/YENI-IYME-EN-ETTIM 1333 SENE İÇİNDE YER'YÜZÜ TE-ERIYHIN'DE BİR İLK! MİLETİ İBRAEHİYM, İSLE-EM, İYME-EN, GUR-EN ÜZERE BİNE-E EDİLEN SİTE'LERİ WE VİDEO KANAL'LARI, HEPSİNİ TEAGIYB EDİN, HERKESE TAVSİYE EDİN, ÇEKİNME'YİN, KORKMA'YIN, PAYLAŞIN, BEĞENİN. İYME-EN LE-E İ-LEHE İ-LE-E EL-LEHÜ MÜHAMEDÜ RASÜWLÜ EL-LEHİ. İSLE-EM MİLETİ İBRAEHİYM KEFER NE-E BİKÜM BİZ SİZİ TEKFİYR ET-TİK EL-LEHÜ EKBER. 1.SİTE: www.gurenihakiym.wordpress.com 2.SİTE: www.mileti-ibraehiym.simplesite.com 3.SİTE: www.eyet-wehy.tumblr.com 4.VİDEO: www.izlesene.com/kanal/sunethadiys 5.VİDEO: www.dailymotion.com/guren-hadiys 6.VİDEO: www.tune.pk/suneti-ellehi [ “ŞEYH MÜHAMED ABDÜ EL-MÜNTEGIM“ RADIYE EL-LEHÜ ANHÜ ]
Otobüs Şöförüyle Dalga Geçen Kız! 00:32
Otobüs Şöförüyle Dalga Geçen Kız! 247 izlenme - 5 yıl önce Otobüs Şöförüyle Dalga Geçen Mal Kız
Otobüs Şoförü 15 Yaşındaki Kıza Saldırdı 01:28
Otobüs Şoförü 15 Yaşındaki Kıza Saldırdı 80 izlenme - 3 yıl önce Otobüs şoförü 15 yaşındaki kıza saldırdı ABD, Michigan'da otobüste çıkan bilet tartışması sonucu 53 yaşındaki kadın şoför, 15 yaşındaki genç kıza saldırarak darp etti. O anlar otobüsün güvenlik kamerasına yanısıdı.
Otobüs Şoförüne Yumruklu Tepki Gösteren Kadın 00:38
Otobüs Şoförüne Yumruklu Tepki Gösteren Kadın 5 izlenme - 2 ay önce Mecidiyeköy'de otobüs sürücüsü trafikte durduğu sırada kapısını kapatıp açınca, arkasından seyir halinde olan motosikletli kadının tepkisi ile karşılaştı. Kadın sürücü otobüsün kapısını yumruklayıp tepkisini gösterdi
Rahatsızlanan Yolcuyu Hastaneye Yetiştiren Otobüs Şoförü 02:51
Rahatsızlanan Yolcuyu Hastaneye Yetiştiren Otobüs Şoförü 3 izlenme - 1 ay önce Aydın'da halk otobüsü şoförünün, rahatsızlanan yolcuyu hastaneye götürmesi araçtaki güvenlik kameralarınca kaydedildi. Üniversite-Otogar seferini yapan özel halk otobüsü şoförü 40 yaşındaki Şenol Beşparmak, son durak olarak gittiği otogarda bir kişinin araçtan inmediğini fark etti. Ön koltukta oturan yolcunun yanına giden ve rahatsızlandığını farkeden Beşparmak, hastayı otobüsüyle Atatürk Devlet Hastanesine götürdü. Burada yolcuyu sağlık ekiplerine teslim eden Beşparmak, seferine devam etti. Otobüsün güvenlik kamerasının da kaydettiği olayla ilgili gazetecilere açıklama yapan Beşparmak, yolcusunun sağlık durumunun iyi olduğunu öğrendiğini, yaşadığı telaş mutlu bittiği için rahatladığını ifade etti. Beşparmak, şunları dile getirdi: "Vatandaşın kriz geçirdiğini fark ettim. O anda yere düştü. Aldığımız eğitimlerle müdahale etmek istedim fakat ağzından kan geldiği için tedirgin oldum. Araçta tek olduğum için aklıma sadece hastaneye götürmek geldi. Sadece vatandaşımızı hastaneye yetiştirme telaşı içerisindeydim. İnsanlık görevimi yerine getirdiğim için mutluyum." Aydın'da 23 Kasım ve 12 Aralık'ta da halk otobüsü şoförlerinin hastalanan yolcularını hastaneye götürmesi kameralara yansımıştı.
Otobüs Şoförü Araç Kullanırken Önce Sigara İçti Sonra Selfie Yaptı 01:30
Otobüs Şoförü Araç Kullanırken Önce Sigara İçti Sonra Selfie Yaptı 15 izlenme - 5 ay önce Otobüs şoförü araç kullanırken önce sigara içti sonra selfie yaptı Yolcu dolu otobüste, tehlikeli yolculukZONGULDAK - İstanbul'dan Zonguldak'a gelen özel bir otobüs firması şoförü seyahat halindeyken önce sigara keyfi daha sonra ise cep telefonuyla selfie çekerek yolcuların hayatını riske attı.
Burak Yılmaz Otobüs Şoförü İle Böyle Kavga Etti 02:07
Burak Yılmaz Otobüs Şoförü İle Böyle Kavga Etti 40 izlenme - 1 yıl önce Milli Futbolcu Burak Yılmaz, Nişantaşı'nda trafik nedeniyle bir halk otobüsü şoförü ile tartıştı. Kendisine sopa ile vurmaya çalışan otobüs şoförünün üzerine yürüyen Burak Yılmaz, güçlükle sakinleştirildi. O anlar otobüs kamerasına saniye saniye yansıdı. Edinilen bilgilere göre olay 8 Aralık günü Nişantaşı'nda yaşandı. Lüks cipi ile seyrederken halk otobüsü şoförü ile tartışan milli futbolcu Burak Yılmaz, aracından inerek otobüse yöneldi. Otobüsün camına vurarak kapının açılmasını sağlayan Burak, şoför ile tartışmaya başladı. Sinirlenerek araca binen Yılmaz'a otobüs şoförünün tepkisi sert oldu. Koltuğun altındaki sopayı alarak vurmak için kaldıran şoför, son anda vazgeçti. Araçtan indirilen Burak, vatandaşlar tarafından güçlükle sakinleştirildi.
Otobüs Şoförü Affetmedi 00:25
Otobüs Şoförü Affetmedi 92 izlenme - 3 yıl önce Otobüsü durdurarak açılan kapının girişinde ayakkabılarını bağlamaya başlayan çocuk, sözde şoförü şakalamaya çalışıyor ancak şoförün bu harekete tepkisi çocuğun beklemediği şekilde oluyor.
Bugün 1 Mayıs Diyerek Akbil Basmayan Yolcuya Şoförden Tepki 04:15
Bugün 1 Mayıs Diyerek Akbil Basmayan Yolcuya Şoförden Tepki 18 izlenme - 10 ay önce Bakırköy'deki 1 Mayıs kutlamalarına katılan bir grup, halk otobüsüne "Bugün 1 Mayıs" diyerek akbil basmadan binmek istedi. Duruma sinirlenen otobüs şoförü arabayı kenara çekerek polis çağırdı. Otobüste yaşanan 1 Mayıs gerginliği, diğer yolcuların araya girmesiyle son buldu. Bakırköy Halk Pazarı'na düzenlenen 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamalarına katılan yaklaşık 20 kişilik bir grup, Yenibosna'da özel halk otobüsüne ücretsiz binmek istedi. "Bugün 1 Mayıs, para vermeyiz" diyen gruba tepki gösteren şoförü, arabayı kenara çekerek polis çağırdı. Bu sırada eylemci grupla otobüs şoförü arasında da tartışma yaşandı. "Bugün 1 Mayıs kimse akbil basmasın. Senede bir gün ücretsiz olsun" diyen eylemciye kıza şoförü, "Herkes akbil basıyor, sen de basacaksın" dedi. Yaşanan tartışmaya yolcular da dahil oldu. Bazı yolcular eylemcilere destek verirken, bazıları ise şoförün haklı olduğunu savundu. Tartışmayı anlatan otobüs şoförü, "Bir grup 'akbil basmayacağız bugün bizim günümüz diyorlar', ben de 'sabahtan beri akbil basılıyor. Siz de basacaksınız' diyorum. Amirimi aradım, polisi aradım, onlar da 'bekle' dediler. Ben emir kuluyum. Benim kendi şahsi arabam değil bu" dedi. Akbil basmayan eylemci gruptan bir genç ise, "Mesele kart basmama değil. Sıkıntı kart basan. Bugün işçi emekçi bayramı. İşçilerin bayramı. İşçilerin bedel ödeyerek aldığı bir gün. Bugün ücretsiz olması gerekiyor. Ben bunu istiyorum. 1 Mayıs işçi bayramında bütün araçlar ücretsiz olsun. Ben basmıyorum, basmayacağım da. Ne yazık ki sınıf kardeşim tarafından ihanete uğruyorum ben. O da işçi, ben de işçiyim" ifadelerini kullandı. Yaşanan tartışma yolcuların araya girmesiyle son buldu. Polisi beklemeyen eylemci grup otobüsten inerek başka bir otobüse akbil basarak bindi ve yoluna devam etti.
Otobüs Şoföründen Alkışlanacak Davranış 00:40
Otobüs Şoföründen Alkışlanacak Davranış 11 izlenme - 5 ay önce Mersin Büyükşehir Belediyesi otobüs şoförü Erol Törün, kullandığı otobüs seyir halinde iken fenalaşan 75 yaşındaki yolcusunu hastaneye yetiştirerek hayatını kurtarırken, gösterdiği insanlık örneği ile takdir topladı.
Kahraman Otobüs Şoförü, Bayılan Genci Hastaneye Böyle Yetiştirdi 04:25
Kahraman Otobüs Şoförü, Bayılan Genci Hastaneye Böyle Yetiştirdi 3 izlenme - 1 ay önce Kahraman otobüs şoförü, bayılan genci hastaneye böyle yetiştirdi Otobüste bayılan genci hastaneye yetiştirme seferberliği güvenlik kamerasına yansıdıİSTANBUL - Fatih'te özel halk otobüsünde kendinden geçerek yere yığılan genci otobüs şoförünün çabası kurtardı.
Halk Otobüsü Şoförü Kapıyı Kilitleyip Uyudu 01:02
Halk Otobüsü Şoförü Kapıyı Kilitleyip Uyudu 27 izlenme - 1 yıl önce Bursa'da akıl almaz bir olay yaşandı. Aşırı yorgun olan ve direksiyonda zor duran halk otobüs şoförü, yolcular tarafından alkollü sanılarak tepki gösterildi. Kendini kilitleyen sürücü vatandaşların uyarılarına rağmen otobüsle kaçtı. Sürücünün alkollü olmadığı ortaya çıktı.
Kendisini Uyaran Otobüs Şoförünü Dövüp Kolunu Kırdı 04:11
Kendisini Uyaran Otobüs Şoförünü Dövüp Kolunu Kırdı 21 izlenme - 10 ay önce Otobüs şoförüne saldırı güvenlik kamerasında Bursa'da öfkeli yolcu, kart okuma cihazını engellediği gerekçesiyle kendisini uyaran otobüs şoförünü feci şekilde döverek kolunu kırdı, o anlar güvenlik kamerasına yansıdıBURSA - Bursa'da özel halk otobüsü şoförü, kart okuma cihazını...
Gazete Okuyan Otobüs Şoförü 01:28
Gazete Okuyan Otobüs Şoförü 53 izlenme - 4 yıl önce Gazete Okuyan Otobüs Şoförü
Burak Yılmaz'ın Otobüs Şoförüyle Ettiği Kavganın Görüntüleri 02:06
Burak Yılmaz'ın Otobüs Şoförüyle Ettiği Kavganın Görüntüleri 27 izlenme - 1 yıl önce Çin kulübü Pekin Guoan'da forma giyen Galatasaray'ın eski futbolcusu Burak Yılmaz, sezonun bitmesiyle İstanbul'a gelmişti. Yıldız futbolcunun Nişantaşı'nda ortaya çıkan bu görüntüleri olay yarattı. Burak Yılmaz'ın otobüs şoförüyle kavga ettiği anlar otobüsün güvenlik kamerasına böyle yansıdı.
Bursa'da pes dedirten görüntüler 01:02
Bursa'da pes dedirten görüntüler 21 izlenme - 1 yıl önce Bursa'da akıl almaz bir olay yaşandı. Aşırı yorgun olan ve direksiyonda zor duran halk otobüs şoförü, yolcular tarafından alkollü sanılarak linç edilmek istendi. Kendini kilitleyen sürücü vatandaşların uyarılarına rağmen otobüsle kaçtı. Sürücünün alkollü olmadığı ortaya çıktı.
Sarhoş Otobüs Şoförünün Yolculardan Para Toplaması 02:24
Sarhoş Otobüs Şoförünün Yolculardan Para Toplaması 27 izlenme - 1 yıl önce ORDU-SAMSUN ARASI YOLCU TAŞIYAN BİR FİRMANIN, İDDİALARA GÖRE ALKOLLÜ OLAN OTOBÜS ŞOFÖRÜNÜN YAPTIKLARINI GÖRENLER, GÖZLERİNE İNANAMADI! O ANLAR YOLCULAR TARAFINDAN BÖYLE KAYDEDİLDİ!
 Kahraman otobüs şoförü intihara teşebbüs eden kadını kurtardı 00:37
Kahraman otobüs şoförü intihara teşebbüs eden kadını kurtardı 78 izlenme - 4 yıl önce ABD’nin New York eyaletinin Buffalo kentinde bir otobüs şoförü, köprüden atlayarak intihar etmek üzere olan bir kadını kurtardı. 18 Ekim’de meydana gelen olayın güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Otobüsün içindeki kameranın kaydettiği görüntülerde, bir lisenin öğrencilerini taşıyan aracın şoförü Darnell Barton, köprünün korkuluklarına tutunan kadını görünce aracı durduruyor.Kadına “iyi misiniz” diye seslenen Burton, cevap alamayınca otobüsten iniyor ve intihar etmek üzere olan kadına yaklaşıyor. ABD medyasına konuşan Barton, şunları söyledi: “Kendinden geçmiş gibiydi. Cevap vermiyordu. Kolundan tuttum ve ona sarıldım. ‘Korkuluğun bu tarafına geçer misiniz?’ dedim. İlk kez o zaman konuştu ve ‘evet’ dedi.”20’li yaşlarındaki kadını intihardan vazgeçiren Barton, daha sonra kadınla birlikte yere oturdu ve polis ekipleri gelene kadar onunla sohbet etti. Barton, kadını polis ekiplerine teslim ettikten sonra, yolcuların alkışları arasında otobüse geri döndü. Olayla ilgili konuşan Barton, şunları söyledi: “Bu bizim kaderimiz. O anda, o kadına yardım etmek için orada olmam takdir edilmiş. Yapmak gerekeni yaptım. Kendimi yedek kulübesinde oturan bir futbolcu gibi hissettim. Teknik direktör oyuna girmenizi istediğinde, oyuna girersiniz ve yapmanız gerekeni yaparsınız.”
Kadın Otobüs Şoförü Çamura Saplandı 02:43
Kadın Otobüs Şoförü Çamura Saplandı 12 izlenme - 11 ay önce Adana'da Büyükşehir Belediyesi Otobüsü, kadın sürücünün yolu şaşırması nedeniyle çamura saplandı. Yolcular 1 saat boyunca otobüsün çamurdan çıkartılmasını beklemek zorunda kaldı. Edinilen bilgiye göre, olay Seyhan ilçesine bağlı Denizli Mahallesi Ray Sokak'ta meydana geldi. Kadın sürücünün kullandığı Adana Büyükşehir Belediyesi'ne ait Fevzipaşa-Balcalı hattında sefer yapan toplu taşıma aracı sabah 07.00'de duraktan çıkıp Balcalı'ya doğru yola çıktı. Kadın sürücü Denizli Mahallesi Ray Sokak'a geldiği sırada sola dönmesi gerekirken yolu şaşırdı. Geri dönemeyen kadın sürücü bir sonraki sokaktan dönmek istedi ancak otobüsün sağ arka lastiği çamura saplandı. Kadın sürücü çamurdan otobüsü kurtarmak istedi ancak başaramadı. Bunun üzerine otobüsteki yolcular aşağı indi. Hastaneye giden iki kadın yolcu ise hasta oldukları için yardım gelinceye kadar çamura saplanan otobüste kaldı. Otobüste bulunan öğrenciler okula, hastalar ise hastaneye geç kaldı. Öğrenciler kadın sürücünün yolu şaşırdığını yanlış yerden devam ettiğini diğer sokaktan dönmek istediğini ancak dar olduğu için dönemediğini buradan da dönerken çamura saplandığını söyledi. Yaklaşık yarım saat sonra olay yerine iş makinesi geldi. Halat bağlanarak çekilen otobüs çamurdan kurtarıldı. Otobüs çamurdan çıkartılınca yolcular otobüse binip yolculuklarına devam etti.
Sopayı Gören Burak Yılmaz'ın Geri Vites Yapması 01:06
Sopayı Gören Burak Yılmaz'ın Geri Vites Yapması 20 izlenme - 1 yıl önce Çin'in Beijing Gouan takımında forma giyen Burak Yılmaz'ın İETT otobüs şoförüyle kavga etme anı otobüsün içerisindeki güvenlik kameralarına yansıdı.
Otobüs Şoförünün Mültecilere Yaptığı Acımasızlık 01:17
Otobüs Şoförünün Mültecilere Yaptığı Acımasızlık 3 izlenme - 3 ay önce Erzurum’dan Sivas’a taşıdığı Pakistanlı mültecilerden, ekstra 10’ar TL isteyen otobüs şoförü, parayı ödeyemeyen mültecileri şehre 10 kilometre kala araçtan indirdi.
Önce Dövdü, Sonra Otobüsten Attı 01:12
Önce Dövdü, Sonra Otobüsten Attı 11 izlenme - 9 ay önce Seyir halindeki otobüsün şoförü, araçta bulunan tek yolcusunu, kendisine cevap vermediği gerekçesiyle dövdü. Görüntüler Amerika Birleşik Devletleri’nde kaydedildi. Seyir halindeki otobüsün şoförü, araçta bulunan tek yolcusunu, kendisine cevap vermediği gerekçesiyle dövdü. Üst üste darbeler vurduğu adamı otobüsten aşağı indiren öfkeli şoför, daha sonra yoluna devam etti.
Halk Otobüsü Şoförünün Tinerci İle İmtihanı 01:08
Halk Otobüsü Şoförünün Tinerci İle İmtihanı 2 izlenme - 2 ay önce Mecidiyeköy otobüs durağında özel halk otobüsünün orta bölümünde yere oturarak aşağıya inmemek için direnen tinerci, şoförü çileden çıkardı. Değnekle korkutarak indirmeye çalışan şoförün tinerci ile imtihanı ise cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedildi.
Otobüs Şoförünün Çantası Çalındı... Hırsızlık Anı Kamerada 00:32
Otobüs Şoförünün Çantası Çalındı... Hırsızlık Anı Kamerada 4 izlenme - 4 ay önce Otobüs şoförünün çantası çalındı.
Kadın Motosikletliden Otobüs Şoförüne Atar 00:29
Kadın Motosikletliden Otobüs Şoförüne Atar 2 izlenme - 2 ay önce Mecidiyeköy’de otobüs sürücüsü trafikte durduğu sırada kapısını kapatıp açınca, arkasından seyir halinde olan motosikletli kadının tepkisi ile karşılaştı. Kadın sürücü otobüsün kapısını yumruklayıp tepki gösterirken, yaşanan o anlarda başka bir motosikletlinin kask kamerasına yansıdı.
Otobüs Şoföründen Kadın Yolcuya Küfür 00:26
Otobüs Şoföründen Kadın Yolcuya Küfür 11 izlenme - 1 yıl önce İETT’nin Kadıköy-Ziverbey-Adem Yavuz Mahallesi (14B) hattında çalışan özel halk otobüsü şoförünün 19 Ekim tarihinde soru soran bir kadın yolcuya cevap vermeyerek hakaret ettiği iddia edildi. O araçta bulunan Damla İlter isimli yolcu ise, olayı videoya alarak Twitter hesabından paylaştı. İlter, tweet’inde, başka bir yolcunun “Ziverbey’den geçer mi?” sorusuna şoförün hakaretle karşılık verdiğini, itiraz ettiği için kendisine de “f...” diye küfür ettiğini önü sürdü.. Olayın hemen ardından görüntü almaya başlayan İlter, videoyu paylaşıp İBB’ye şikayette bulundu. İBB, küfürcü şoförü sertifikasına el koydu, 300 bilet de ceza kesti İBB Beyaz Masa, araç kodu veya plaka bilgisi ile olay saati bilgilerini istedi. Şikayetçi, “14 B hattı C-034 plaka da 34 TG 2851” şeklinde bilgi verdikten sonra Beyaz Masa, olayı K12224187034 takip numarasıyla kayıt altına aldıklarını, gerekli mercilerin bilgilendirilip, inceleme sonucunun paylaşılacağını duyurdu. İncelemesini dün tamamlayan İstanbul Büyükşehir Belediyesi, o şoförün çalışma sertifikasına el koydu. Yapılan bilgilendirmede alınan karar şöyle duyuruldu: “İBB tarafından yapılan tahkikat gereği İETT ile görüşülmüş, görüşme ve inceleme sonucunda da söz konusu personele Özel Halk Otobüsü Yönergesine göre 22. maddeden 300 bilet ceza uygulanmıştır. Ayrıca söz konusu personelin çalışma sertifikasına da el konulmuştur.”