Hoşgeldiniz!

Otobüs Şoförü Videoları İzle

 Kahraman otobüs şoförü intihara teşebbüs eden kadını kurtardı 00:37
Kahraman otobüs şoförü intihara teşebbüs eden kadını kurtardı 78 izlenme - 3 yıl önce ABD’nin New York eyaletinin Buffalo kentinde bir otobüs şoförü, köprüden atlayarak intihar etmek üzere olan bir kadını kurtardı. 18 Ekim’de meydana gelen olayın güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Otobüsün içindeki kameranın kaydettiği görüntülerde, bir lisenin öğrencilerini taşıyan aracın şoförü Darnell Barton, köprünün korkuluklarına tutunan kadını görünce aracı durduruyor.Kadına “iyi misiniz” diye seslenen Burton, cevap alamayınca otobüsten iniyor ve intihar etmek üzere olan kadına yaklaşıyor. ABD medyasına konuşan Barton, şunları söyledi: “Kendinden geçmiş gibiydi. Cevap vermiyordu. Kolundan tuttum ve ona sarıldım. ‘Korkuluğun bu tarafına geçer misiniz?’ dedim. İlk kez o zaman konuştu ve ‘evet’ dedi.”20’li yaşlarındaki kadını intihardan vazgeçiren Barton, daha sonra kadınla birlikte yere oturdu ve polis ekipleri gelene kadar onunla sohbet etti. Barton, kadını polis ekiplerine teslim ettikten sonra, yolcuların alkışları arasında otobüse geri döndü. Olayla ilgili konuşan Barton, şunları söyledi: “Bu bizim kaderimiz. O anda, o kadına yardım etmek için orada olmam takdir edilmiş. Yapmak gerekeni yaptım. Kendimi yedek kulübesinde oturan bir futbolcu gibi hissettim. Teknik direktör oyuna girmenizi istediğinde, oyuna girersiniz ve yapmanız gerekeni yaparsınız.”
Otobüs Şoförü, Seyir Halindeyken Cep Telefonuyla Oyun Oynadı 00:28
Otobüs Şoförü, Seyir Halindeyken Cep Telefonuyla Oyun Oynadı 2 izlenme - 4 hafta önce Bursa'da halk otobüs şoförü seyir halindeyken cep telefonuyla oyun oynadı, yolcuların canını hiçe saydı. Otobüs şoförünün o anları bir yolcu tarafından kaydedildi.
Gazete Okuyan Otobüs Şoförü 01:28
Gazete Okuyan Otobüs Şoförü 34 izlenme - 3 yıl önce Gazete Okuyan Otobüs Şoförü
Otobüsü Şoförü: 00:28
Otobüsü Şoförü: "Daha Seri Evet Evet Evet Devam Et Okur O Tempoyu Düşürmeden 31 izlenme - 1 yıl önce İzmir'de bir halk otobüsü şoförünün yolcuların ulaşım kartıyla geçişi sırasında sarfettiği sözler sosyal medyada olay oldu. Yolcuların birbiri ardına kart bastığı anlarda otobüs şoförünün "Daha seri evet evet evet devam et okur o, tempoyu düşürmeden..." şeklindeki ifadeleri toplu ulaşım aracındaki eğlenceli anları gözler önüne serdi. Otobüsteki bu anlar sosyal medyada en çok paylaşılanlar arasına girdi.
Otobüs Şoförünün Başına Silah Dayamışlar  01:24
Otobüs Şoförünün Başına Silah Dayamışlar 12 izlenme - 7 ay önce FETÖ terör örgütünün hain darbe girişimi sırasında Kocaeli’deki Donanma Komutanlığı girişini kapatmak isteyen otobüs sürücüsünün, bir grup asker tarafından araçtan indirilerek başına silah dayanması ve yere yatırıldığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
 Otobüsçüyü Ayar Etmeye Çalışan Gencin Sonu 00:35
Otobüsçüyü Ayar Etmeye Çalışan Gencin Sonu 44 izlenme - 3 yıl önce Elemanın otobüsçüyü sinirlendirme çabalarına karşı otobüs şoförünün salvosu iç yağları eriten derecesinde.
Gaziantepli Çiftin Tanıştıkları Halk Otobüsü, Gelin Arabaları Oldu 00:31
Gaziantepli Çiftin Tanıştıkları Halk Otobüsü, Gelin Arabaları Oldu 6 izlenme - 4 ay önce Otobüs şoförü Mustafa Sökmen, otobüsünde tanıştığı Nilgün ile evlendi. Damat ve gelin tanışmalarına vesile olan halk otobüsünü gelin arabası yaparak şehir turu attı.
İstanbul'da Otobüs Şoförüne Dayak Kamerada 01:45
İstanbul'da Otobüs Şoförüne Dayak Kamerada 4 izlenme - 4 ay önce İstanbul'da bir kişi kendisini durak harici indirmedi diye özel halk otobüs şoförüyle tartıştı. Daha sonra otobüsün durduğu son durağa arkadaşlarını da alarak gelen şahıs , arkadaşlarıyla sopalarla otobüs şoförünü öldüresiye dövdü. Şoföre öldüresiye dayak ise otobüsteki güvenlik kamerasıyla saniye saniye kaydedildi.Olay, İstanbul Halk Ulaşım A.Ş bünyesinde bulunan özel halk otobüsünde meydana geldi.İddiaya göre otobüs şoförü ile bir yolcu arasında yolcunun durak harici inmek istemesiyle tartışma yaşandı. Otobüsten inen yolcu daha sonra yanına beş arkadaşını da alarak otobüsün bulunduğu son durağa sopalarla geldi. Otobüsün içine giren saldırganlar şoförü sopalarla öldüresiye dövdü. Otobüsün içinde bulunan diğer bir otobüsün şoförü saldırganları güçlükle sakinleştirdi.Aldığı darbelerle kanlar içinde yerde kalan talihsiz şoför hemen durumu polis ekiplerine bildirdi. Yaşanan bu dehşet dolu anlar ise otobüste bulunan güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde saldırganlar sopalarla otobüsün yanına geliyor. İlk olarak otobüs şoförünü aşağıya çağıran saldırganlar şoförün inmemesi üzerine otobüsün içine giriyor. Bir anda talihsiz şoföre acımasızca sopalarla vuran saldırganlar daha sonra orada bulunan diğer şoförlerin araya girmesiyle otobüsten inerek olay yerinden kaçıyor. Kanlar içerinde yerde kalan şoför ise telefonla yardım istiyor. Vatandaşların istedikleri olmayınca şoförlere saldırdığını belirten İstanbul Halk Ulaşım A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi A.Gaffar Güder “Son zamanlarda şiddet fazlasıyla arttı. İnsanların psikolojisi bozuldu herhalde kızan bizim şoförlerimize saldırıyor. Ne gerekçeyle olursa olsun şoföre direksiyon başında saldırmak suçtur. Bununla ilgili emniyetin ve yetkililerin önlemler alması gerekiyor biz bunun önüne geçemiyoruz. Zaten İstanbul trafiğinde şoförümüzün psikolojisi bozuluyor insanlar da durak harici inmek istiyor genelde ya da şoför yolcunun istediğini yapmadığı zaman bir bahaneyle şoföre saldırıyorlar. Geçenlerde Sultanbeyli’nde bir yol verme davasından adam resmen ölüme teşebbüs etti. Mermiler şoförün burnunu sıyırarak geçti bu da şoförlerinin can güvenliğinin olmadığını gösteriyor” dedi. ====================================================== İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: http://goo.gl/ZtrNFV İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi http://www.iha.com.tr İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri https://facebook.com/iha.com.tr https://twitter.com/ihacomtr https://instagram.com/ihacomtr/ https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/ İhlas Haber Ajansı hakkında http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html
Tartıştığı Otobüs Şoförünün Kulağını Kopardı! 04:35
Tartıştığı Otobüs Şoförünün Kulağını Kopardı! 54 izlenme - 4 yıl önce Tartıştığı Otobüs Şoförünün Kulağını Kopardı
 Anne-kız otobüs şoförüne saldırdı 00:24
Anne-kız otobüs şoförüne saldırdı 15 izlenme - 2 yıl önce Daha fazlası www.izlesene.com/aksamtv kanalında sizlerle...
Belediye Otobüs Şoförü, Araca Binerken Uyardığı Baba-oğul Tarafından Dövülerek Bıçaklandı 01:08
Belediye Otobüs Şoförü, Araca Binerken Uyardığı Baba-oğul Tarafından Dövülerek Bıçaklandı 4 izlenme - 5 ay önce Konya'da belediye otobüs şoförü 25 yaşındaki Şükrü Çalmandalı, iddiaya göre otobüse binerken acele etmesini istediği 19 yaşındaki Fesih P. ve babası Mahmut P. tarafından dövülerek bıçaklandı.
Kahraman Otobüs Şoförü Kızın Hayatını Kurtardı 00:35
Kahraman Otobüs Şoförü Kızın Hayatını Kurtardı 10 izlenme - 1 yıl önce Çin'de bir otobüs şoförü intihar etmeye çalışan kızı görünce otobüsü durdurup kızı intihardan kurtardı.
Karizmada son noktaOtobüs şoförlüğü 01:28
Karizmada son noktaOtobüs şoförlüğü 27 izlenme - 4 yıl önce Avrupa'da toplu ulaşıma talebi arttırmak için hazırlanan reklam filmi biraz abartmış sanki :)
Sert Dönüş Yapınca Koltuğundan Uçtu 00:21
Sert Dönüş Yapınca Koltuğundan Uçtu 7 izlenme - 1 yıl önce ABD'de sert dönüş yapan kadın otobüs şoförü, seyir halindeyken dengesini kaybedip yere düştü. Amerika Birleşik Devletleri'nin Massachusetts şehrindeki Worcester kentinde bir otobüsün güvenlik kamerasına şoförün yaşadığı zor anlar takıldı. Halk otobüsünü kullanan kadın şoför, virajı biraz sert döndü ve hakimiyeti kaybetti. KOLTUĞUNDAN FIRLADI Dönerken gaza sert bastığı için dengesini kaybeden şoför, emniyet kemeri bağlamasına rağmen koltuğundan düştü.
Otobüsü Durdurup İntihar Etmek İsteyen Kadını Engelleyen Şoför 00:29
Otobüsü Durdurup İntihar Etmek İsteyen Kadını Engelleyen Şoför 6 izlenme - 1 yıl önce Çin’de bir kadının köprüden atlayarak hayatına son vermek istediğini fark eden otobüs sürücüsü, hemen aracını durdurdu ve kadına doğru koştu. Kadını korkuluklardan aşağı çeken adam, çevredekilerin de yardımıyla onu otobüse aldı.
Fenerbahçe Kafilesini Taşıyan Şoför İlk Kez Konuştu 06:29
Fenerbahçe Kafilesini Taşıyan Şoför İlk Kez Konuştu 6 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe otobüsüne yapılan silahlı saldırıda yaralanan şoför Ufuk Kıran, bir anda yan camın kırıldığını ifade ederek, "Soğukkanlı bir şekilde otobüsü kenara yanaştırdım. Hem kendim hem de arabadakiler uğruna son hamlemi yaptım ve otobüsü kenara yanaştırdım" dedi.
Seyir Halindeyken Cep Telefonu İle Oynayan Otobüs Şoförürü 00:50
Seyir Halindeyken Cep Telefonu İle Oynayan Otobüs Şoförürü 4 izlenme - 12 ay önce Bursa'da halk otobüsü sürücüsü, seyir halindeyken cep telefonu ile oyun oynadı. O anlar bir yolcu tarafından kameraya kaydedildi.
Ellerini Direksiyondan Bırakan Kadın Şoförün Sonu 01:05
Ellerini Direksiyondan Bırakan Kadın Şoförün Sonu 0 izlenme - 4 ay önce Çin'in Şanghay şehrinde bir otobüs şoförü direksiyondan bir an elini çekince kaza kaçınılmaz oldu. Kadın Şoför, sol tarafından poşet almak için uzandığında direksiyonu bıraktı. Bu sırada otobüs savruldu ve şoför kapı tarafına düştü. Şoför kalkmak için hamle yapsa da başarılı olamadı. Bir süre giden otobüs bir okulun duvarına çarparak durabildi. Bazı yolcularda bu çarpma esnasında yerdeki şoförün üzerine düştü. Küçük yaralanma ile ucuz atlatılan kaza hakkında polis soruşturma başlattı. Olay araç kamerasına böyle yansıdı.