Hoşgeldiniz!

otobüse

Otobüse İşeyen Aşırı Umursamaz Kadın 00:44
Otobüse İşeyen Aşırı Umursamaz Kadın 26.406 izlenme - 2 yıl önce Umursamaz fakat bir o kadar da temiz. Otobüse işerken peçete kullanmayı da ihmal etmeyen bu kadını hep birlikte alkışlıyoruz.
köprü dizisi  otobüse saldırı  ve kahraman askerle 03:24
köprü dizisi otobüse saldırı ve kahraman askerle 64.427 izlenme - 8 yıl önce köprü dizisi otobüse saldırı ve kahraman askerler
Otobüse Biletsiz Binmek İsteyen Suriyeli Adam 01:45
Otobüse Biletsiz Binmek İsteyen Suriyeli Adam 5.319 izlenme - 12 ay önce Şehirler arası bir otobüse biletsiz binen Suriyeli vatandaş muavinin biletini görmek istemesiyle tartışma başladı. Muavinin ısrarla otobüsten in demesine rağmen inmek istemeyen Suriyeli adam biletsiz bir şekilde yolculuğa devam etti.
Zengin İle Fakirin Otobüse Biletsiz Binme Deneyi 01:46
Zengin İle Fakirin Otobüse Biletsiz Binme Deneyi 4.426 izlenme - 1 yıl önce İsveç'te gerçekleşen sosyal deneyde zengin görünümlü adamın otobüse biletsiz binmesinin ardından, fakir görünümlü adamın bileti olmadığını söyledikten sonra otobüse alınmamasını izliyoruz
halayla otobüse binmek çok zevkli :))) 01:20
halayla otobüse binmek çok zevkli :))) 9.857 izlenme - 7 yıl önce halayla otobüse binmek
otobüse feci girdi 00:40
otobüse feci girdi 4.502 izlenme - 8 yıl önce oy oy
otobüse bedava binme hayrettin 02:56
otobüse bedava binme hayrettin 1.229 izlenme - 5 yıl önce otobüse bedava binme hayrettin
otobüse bedava nasıl binilir hayrettin 02:56
otobüse bedava nasıl binilir hayrettin 847 izlenme - 5 yıl önce
halayla otobüse biniyorlar:) 00:15
halayla otobüse biniyorlar:) 1.140 izlenme - 7 yıl önce halayla otobüse biniyorlar:)
abartma teyze... bin şu otobüse artık 00:32
abartma teyze... bin şu otobüse artık 923 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Otobüs Camından İçeri Dalan Geyik - ABD 00:45
Otobüs Camından İçeri Dalan Geyik - ABD 360 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin Pensilvanya eyaletinde zıplayarak yolun karşısına geçmeye çalışan bir geyik, ön camına çarptığı otobüsten içeri dalıyor. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde camdan içeri giren geyik ise daha sonra ön kapıdan çıkıyor.
halay çekerek  otobüse binmek :) 00:15
halay çekerek otobüse binmek :) 763 izlenme - 7 yıl önce halayla otobüse biniyorlar :) :) :) hayde herkez halaya
Otobüse Binenleri Kapıda Karşılamak (Deneysel Çalışma) 02:24
Otobüse Binenleri Kapıda Karşılamak (Deneysel Çalışma) 258 izlenme - 2 yıl önce Bu iki kafadar otobüse binenlerin önüne keserek binmeden önce onlara kolonya tutuyor,hallerini hatırlarını soruyor,özellikle videonun başında simitcinin bakışı ve olayları anlama çabası efsane..
Otobüse Nasıl Binildiğini Bilmeyen Kızlar  Fena Rezil Oldu ! 00:31
Otobüse Nasıl Binildiğini Bilmeyen Kızlar Fena Rezil Oldu ! 436 izlenme - 3 yıl önce Otobüse Nasıl Binildiğini Bilmeyen Kızlar Fena Rezil Oldu ! 27.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Otobüse Nasıl Binildiğini Bilmeyen Kızlar Fena Rezil Oldu !' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
halayla otobüse binip İniyorlar 00:15
halayla otobüse binip İniyorlar 608 izlenme - 7 yıl önce halayla otobüse binip İniyorlar))__halayla otobüse biniyorlar)
Otobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam  Çoşturuyor 04:08
Otobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam Çoşturuyor 241 izlenme - 1 yıl önce Otobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam Çoşturuyor
silah zoruyla otobüse bindi 00:25
silah zoruyla otobüse bindi 271 izlenme - 5 yıl önce
 Üşüyen köpek otobüse bindi 01:11
Üşüyen köpek otobüse bindi 49 izlenme - 10 ay önce Karabük’te, soğuk havada üşüyen köpek yolcularla birlikte halk otobüsüne bindi. Yolcu koltuğuna oturan köpek, otobüsten inmek istemedi.
Bozulan Arabasını Troleybüse Çektirmeye Çalışan Gencin Dramı 01:36
Bozulan Arabasını Troleybüse Çektirmeye Çalışan Gencin Dramı 96 izlenme - 2 yıl önce Her zamanki gibi Ruzzya'dan bir video, elamanın fikir bi nebze var ama uygulamada sorun yaşamış. fayda geleek derken zarar görmüş, gördürmüş.
Okmeydanında Otobüse Molotoflu Saldırı 01:02
Okmeydanında Otobüse Molotoflu Saldırı 135 izlenme - 4 yıl önce Okmeydanında Otobüse Molotoflu Saldırı
Otobüse Kafa Atan Bisikletli Kız 01:56
Otobüse Kafa Atan Bisikletli Kız 51 izlenme - 3 yıl önce Otobüse Kafa Atan Bisikletli Kız
Hergün Otobüse Binip Parka Giden Köpek 02:21
Hergün Otobüse Binip Parka Giden Köpek 10 izlenme - 10 ay önce Hergün Otobüse Binip Parka Giden Köpek