Hoşgeldiniz!

otobüse

Bisikletiyle Otobüse Binmek İsteyen Genci Medenice Uyaran Otobüs Şöförü 04:25
Bisikletiyle Otobüse Binmek İsteyen Genci Medenice Uyaran Otobüs Şöförü 66.186 izlenme - 1 yıl önce Otobüsçü abimiz beklenenin aksine gayet medeni ve samimi bir şekilde bisikletle otobüse binemeyeceğini açıklamış. İzleyelim.
Otobüse İşeyen Aşırı Umursamaz Kadın 00:44
Otobüse İşeyen Aşırı Umursamaz Kadın 40.987 izlenme - 3 yıl önce Umursamaz fakat bir o kadar da temiz. Otobüse işerken peçete kullanmayı da ihmal etmeyen bu kadını hep birlikte alkışlıyoruz.
köprü dizisi  otobüse saldırı  ve kahraman askerle 03:24
köprü dizisi otobüse saldırı ve kahraman askerle 64.871 izlenme - 10 yıl önce köprü dizisi otobüse saldırı ve kahraman askerler
Otobüse Biletsiz Binmek İsteyen Suriyeli Adam 01:45
Otobüse Biletsiz Binmek İsteyen Suriyeli Adam 6.128 izlenme - 2 yıl önce Şehirler arası bir otobüse biletsiz binen Suriyeli vatandaş muavinin biletini görmek istemesiyle tartışma başladı. Muavinin ısrarla otobüsten in demesine rağmen inmek istemeyen Suriyeli adam biletsiz bir şekilde yolculuğa devam etti.
Zengin İle Fakirin Otobüse Biletsiz Binme Deneyi 01:46
Zengin İle Fakirin Otobüse Biletsiz Binme Deneyi 4.824 izlenme - 3 yıl önce İsveç'te gerçekleşen sosyal deneyde zengin görünümlü adamın otobüse biletsiz binmesinin ardından, fakir görünümlü adamın bileti olmadığını söyledikten sonra otobüse alınmamasını izliyoruz
halayla otobüse binmek çok zevkli :))) 01:20
halayla otobüse binmek çok zevkli :))) 9.863 izlenme - 8 yıl önce halayla otobüse binmek
otobüse feci girdi 00:40
otobüse feci girdi 4.502 izlenme - 9 yıl önce oy oy
Polis Yolcu Gibi Otobüse Bindi 02:20
Polis Yolcu Gibi Otobüse Bindi 840 izlenme - 1 yıl önce Şehirler arası otobüslerde sivil trafik uygulaması kapsamında Balıkesir’den bir otobüse binen polis memuru, ihlalleri belirledi. Çamlıca gişelerde kontrollerde bulunan ekipler, otobüsü durdurarak sürücüye ceza kesti. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan genelgeyle toplu taşıma araçları ve şehirler arası yolcu otobüslerinde sivil trafik polisleri denetlemesi sürüyor. Geçtiğimiz günlerde hayata geçirilen uygulama kapsamında trafik ekipleri denetimlerini sürdürüyor. İstanbul Çamlıca gişelerinde denetim yapan trafik ekipleri, Balıkesir’den gelen ve içerisinde sivil polis memurunun bulunduğu bir otobüsü durdurdu. Otobüse binen İstanbul Bölge Trafik Bölge Amiri İrfan Kaya, yolculara uygulama hakkında bilgilendirmede bulundu. Yolculara şoförün kural ihlali olup olmadığını soran Kaya, daha sonra araç içerisinde yer alan sivil polis memurundan bilgi aldı. Sivil polis memuru şoförün güzergah boyunca kurallara uyduğunu aktardı. Bir ara sürücünün cep telefonu ile konuşarak ihlalde bulunduğunu belirten sivil polis memuru, sürücünün başka bir ihlalinin bulunmadığını söyledi. Yapılan denetimlerden memnun olduklarını dile getiren yolcular ise sürücünün herhangi bir ihlaline rastlamadıklarını kaydettiler. Otobüsün evraklarında incelemelerde buluna ekipler, sürücüye seyahat halinde telefonla görüşmek ve emniyet kemeri takmamaktan cezai işlem uyguladı. Uygulama kapsamında denetimlerin süreceği öğrenildi.
otobüse bedava binme hayrettin 02:56
otobüse bedava binme hayrettin 1.238 izlenme - 6 yıl önce otobüse bedava binme hayrettin
halayla otobüse biniyorlar:) 00:15
halayla otobüse biniyorlar:) 1.141 izlenme - 8 yıl önce halayla otobüse biniyorlar:)
otobüse bedava nasıl binilir hayrettin 02:56
otobüse bedava nasıl binilir hayrettin 847 izlenme - 6 yıl önce
abartma teyze... bin şu otobüse artık 00:32
abartma teyze... bin şu otobüse artık 926 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
halay çekerek  otobüse binmek :) 00:15
halay çekerek otobüse binmek :) 767 izlenme - 8 yıl önce halayla otobüse biniyorlar :) :) :) hayde herkez halaya
Otobüs Camından İçeri Dalan Geyik - ABD 00:45
Otobüs Camından İçeri Dalan Geyik - ABD 422 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin Pensilvanya eyaletinde zıplayarak yolun karşısına geçmeye çalışan bir geyik, ön camına çarptığı otobüsten içeri dalıyor. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde camdan içeri giren geyik ise daha sonra ön kapıdan çıkıyor.
Otobüse Binenleri Kapıda Karşılamak (Deneysel Çalışma) 02:24
Otobüse Binenleri Kapıda Karşılamak (Deneysel Çalışma) 385 izlenme - 3 yıl önce Bu iki kafadar otobüse binenlerin önüne keserek binmeden önce onlara kolonya tutuyor,hallerini hatırlarını soruyor,özellikle videonun başında simitcinin bakışı ve olayları anlama çabası efsane..
halayla otobüse binip İniyorlar 00:15
halayla otobüse binip İniyorlar 609 izlenme - 8 yıl önce halayla otobüse binip İniyorlar))__halayla otobüse biniyorlar)
Otobüse Nasıl Binildiğini Bilmeyen Kızlar  Fena Rezil Oldu ! 00:31
Otobüse Nasıl Binildiğini Bilmeyen Kızlar Fena Rezil Oldu ! 466 izlenme - 4 yıl önce Otobüse Nasıl Binildiğini Bilmeyen Kızlar Fena Rezil Oldu ! 27.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Otobüse Nasıl Binildiğini Bilmeyen Kızlar Fena Rezil Oldu !' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Otobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam  Çoşturuyor 04:08
Otobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam Çoşturuyor 460 izlenme - 3 yıl önce Otobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam Çoşturuyor
Toplu Taşımada Tek Kart Dönemi 00:40
Toplu Taşımada Tek Kart Dönemi 24 izlenme - 4 ay önce Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın üzerinde çalıştığı “Ulusal Akıllı Ulaşım Sistemi”yle toplu taşımada tek kart sistemine geçilecek. Vatandaşlar üzerinde isimleri bulunan kart ile Türkiye genelinde metro, otobüse, vapur ve metrobüse binebilecek.
Bozulan Arabasını Troleybüse Çektirmeye Çalışan Gencin Dramı 01:36
Bozulan Arabasını Troleybüse Çektirmeye Çalışan Gencin Dramı 119 izlenme - 3 yıl önce Her zamanki gibi Ruzzya'dan bir video, elamanın fikir bi nebze var ama uygulamada sorun yaşamış. fayda geleek derken zarar görmüş, gördürmüş.
Okmeydanında Otobüse Molotoflu Saldırı 01:02
Okmeydanında Otobüse Molotoflu Saldırı 136 izlenme - 5 yıl önce Okmeydanında Otobüse Molotoflu Saldırı
 Üşüyen köpek otobüse bindi 01:11
Üşüyen köpek otobüse bindi 58 izlenme - 2 yıl önce Karabük’te, soğuk havada üşüyen köpek yolcularla birlikte halk otobüsüne bindi. Yolcu koltuğuna oturan köpek, otobüsten inmek istemedi.
Otobüse Kafa Atan Bisikletli Kız 01:56
Otobüse Kafa Atan Bisikletli Kız 53 izlenme - 5 yıl önce Otobüse Kafa Atan Bisikletli Kız
Otobüse Çarpan Otomobilde 1 Ölü, 1 Ağır Yaralı 01:38
Otobüse Çarpan Otomobilde 1 Ölü, 1 Ağır Yaralı 1 izlenme - 3 ay önce Otobüse çarpan otomobilde 1 ölü, 1 ağır yaralıBURSA - Bursa-Ankara karayolunda bir otomobilin şehirlerarası yolcu otobüsüne çarptığı kazada 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi ağır yaralandı.