Hoşgeldiniz!

otomobil lastikleri

Geleceğin Otomobil Lastikleri 02:06
Geleceğin Otomobil Lastikleri 3.549 izlenme - 5 yıl önce Geleceğin yüksek performans lastiği için açılan yeni bir tasarım yarışması sonuçları belli oldu. Geleceğin yüksek performans lastiği için açılan yeni bir tasarım yarışması sonuçları belli oldu. Bugünün sürücü lastiklerinden çok farklı olacaklar. ABD'de Hankook Tire ( Hankook Tire firması (CEO: Seung Hwa Suh) yolcu otomobilleri, hafif kamyonlar, kamyonlar ve otobüslerde kullanılan radyal lastikler bağlamında dünyanın en büyük ve en hızlı gelişen lastik üreticilerinden biridir) yeni açılardan otomotiv de tasarlanmış lastiklerin rolünü gözler önüne seriyor.
Karşılaştırma - Renault Captur ve Clio 1.2 Turbo EDC 14:10
Karşılaştırma - Renault Captur ve Clio 1.2 Turbo EDC 3.740 izlenme - 4 yıl önce Renault’un yeni motoru 1.2 Turbo’yu EDC kombinasyonu ile Captur ve Clio’da kullandık.
Geleceğin Otomobil Lastikleri 02:06
Geleceğin Otomobil Lastikleri 1.974 izlenme - 5 yıl önce Geleceğin yüksek performans lastiği için açılan yeni bir tasarım yarışması sonuçları belli oldu. Geleceğin yüksek performans lastiği için açılan yeni bir tasarım yarışması sonuçları belli oldu. Bugünün sürücü lastiklerinden çok farklı olacaklar. ABD'de Hankook Tire ( Hankook Tire firması (CEO: Seung Hwa Suh) yolcu otomobilleri, hafif kamyonlar, kamyonlar ve otobüslerde kullanılan radyal lastikler bağlamında dünyanın en büyük ve en hızlı gelişen lastik üreticilerinden biridir) yeni açılardan otomotiv de tasarlanmış lastiklerin rolünü gözler önüne seriyor.