Hoşgeldiniz!

otomobile

Test - Nissan Qashqai (2014) 16:42
Test - Nissan Qashqai (2014) 24.747 izlenme - 3 yıl önce Yeni Nissan Qashqai 1.6 dizel otomatik kombinasyonu ile karşımızda. Bu kombinasyona sahip Qashqai ile ilk izlenimlerimiz sizlerle.
 Hırsızlık zanlısı görüntülenince otomobile kafa attı 01:28
Hırsızlık zanlısı görüntülenince otomobile kafa attı 533 izlenme - 4 yıl önce Adana'da bir hırsızlık zanlısı, yakalanıp adliyeye sevk edilirken basın mensupları tarafından görüntülendiğini görünce otomobile kafa attı. Adana'da bir hırsızlık zanlısı, yakalanıp adliyeye sevk edilirken basın mensupları tarafından görüntülendiğini görünce otomobile kafa attı. Adana'da evlerin kapı kilit göbeğini patlatarak değerli eşyaları çalan hırsızlık zanlısı, yakalanıp adliyeye sevk edilirken basın mensupları tarafından görüntülendiğini görünce otomobile kafa attı.Edinilen bilgiye göre olay, merkez Seyhan ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre, geçtiğimiz ocak ve şubat aylarında bazı evlerin kapı kilit göbeği sökülerek hırsızlık olayı meydana geldi. Müştekiler de polis merkezine gelerek eşyaları çalındığı için şikayette bulundu. Bunun üzerine olay yerine giden polis çalışma başlatırken, yapılan çalışma sonucunda polis evden örnekler aldı. Polis, yaklaşık 6 ay sonra yaptığı başka bir çalışmada ocak ve şubat aylarında meydana gelen hırsızlık olaylarındaki DNA örneklerine benzeyen örnekler buldu. Bunun üzerine yapılan araştırmada, hırsızın daha önce de evden kaçan küçük kızları ağlarına düşüren çetenin içinde bulunan Erdoğan A. olduğunu belirledi. Yapılan operasyon sonucunda Erdoğan A. ağabeyinin iş yerinde gözaltına alındı. Zanlı ifadesi alındıktan sonra adliyeye sevk edildi. Sevk sırasında basın mensupları tarafından görüntülendiğini gören zanlı küfür edip tehditler savurarak, polislerin elinden kaçıp saldırmak istedi. Ancak polisler bırakmayınca bu kez de kafasını otomobillere vurdu. Şahıs polis tarafından sakinleştirildikten sonra araca bindirilip adliyeye götürüldü.Erdoğan A., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
klasik otomobile kaza 01:32
klasik otomobile kaza 419 izlenme - 8 yıl önce dikkatli kullansanız ya
Bariyer otomobile ok gibi saplandı: 1 ölü, 3 yaralı 01:32
Bariyer otomobile ok gibi saplandı: 1 ölü, 3 yaralı 168 izlenme - 4 yıl önce Bariyer otomobile ok gibi saplandı: 1 ölü, 3 yaralı