Hoşgeldiniz!

otoparkta

Sürpriz Sonlu Otopark Kavgası 01:18
Sürpriz Sonlu Otopark Kavgası 5.530 izlenme - 4 ay önce İtalyanın torino kentinde gerçekleşen ilginç olay ülkede günün konusu oldu. Park yeri yüzünden tartışmaya başlayan iki kişi hiddetli bir kavgaya başlıyor.
Tekno Dans Şov 00:11
Tekno Dans Şov 79.936 izlenme - 9 yıl önce otoparkta tekno dans şov
Otoparkta Çürümeye Terk Edilmiş Lüks Araçlar 02:37
Otoparkta Çürümeye Terk Edilmiş Lüks Araçlar 9.061 izlenme - 1 yıl önce Malatya’da bir otoparkta bulunan lüks araçlar görenleri şaşırtıyor. Kredi ya da vergi borcu nedeniyle icralık olan ve yediemin otoparkta kaderine terk edilen araçların model ve fiyatları dudak uçuklatırken, otopark sahibi Aziz Yiğit yıllardır otoparklarında çürümeye terk edilmiş milyonluk değerde araçların bulunduğunu söyledi. İcralık otomobillerin çekildiği Malatya Battalgazi’deki 68 Nolu Yediemin Otoparkı borcu ödenmeyen araçlarla dolu. Yüzde 80’i hacizli araçlarla dolan otoparkta yer kalmadı. Devletin prosedürler gereği satmak istemediği icralık otomobillerin haciz dosyaları, bir süre sonra cüzi ücretlerle temlik yoluyla elden çıkarılıyor. Otoparktaki lüks araçlar ise modelleriyle dudak uçuklatıyor. Türkiye’de sınırlı sayıda olan, Malatya’da ise sadece 1 adet bulunan lüks aracın bile bulunduğu yediemin otoparkta piyasa değeri ortalama 5 milyon TL olan bir araç mezarlığı var. 68 Nolu Otoparkın sahibi Aziz Yiğit yaptığı açıklamada, elinde 200 tane aracın bulunduğunu ve bu araçların toplam fiyatının ortalama 5 milyon TL civarında olduğunu söyledi. “Bu araçlar ülkenin milli serveti” Bu araçların ülkenin milli serveti olduğunu ifade eden Yiğit, “Elimde 200 tane araç, 150 tane de motosiklet var. Bu Malatya’daki 5 otoparktan sadece birinde bulunanın sayısı. Bu araçlar ülkenin milli serveti ve biz bu serveti çürütüyoruz” dedi. “Bütün güneş, bütün kar, bütün yağmur hepsi araçların sırtında” Yiğit, yaptığı işe 2009’da başladığını ve o günden beri otoparkta çürüyen araçların bulunduğunu ifade ederek, “Bu işe 2009’da başladım ve o günden beri elimde çürüyen araçlar var. Bu 7 senelik bir zaman dilimi yapıyor. Yani kaba hesap 200 tane araçtan 100’ü 5 yıldır otoparkımda bekliyor. Bu işe yaparken tabi ilginç şeyler de yaşıyoruz. Tabi buda bu işin bir parçası. Ama sonuçta biz sadece bir emanetçiyiz. Emniyet bağlar, emniyet çıkışını verir, icra dairesi bağlar, icra dairesi çıkışını verir. Biz sadece bu araçlar bize nasıl teslim edildiyse aynı şekilde teslim etmek mecburiyetiyle mükellefiz. Bu araçları kesinlikle resmi yolla teslim ediyoruz. Ama tabi bunu ben bu şekilde muhafaza edebiliyorum. Bütün güneş, bütün kar, bütün yağmur hepsi araçların sırtında. Bu gibi araçlara kapalı alan yapmamız mümkün değil. Yani bizim de yaşadığımız sorunlardan en büyüğü de bu. Araçları buraya gelen insanlar maddi olarak birmiş insanlar. Yani şöyle söyleyeyim, bir insan gider bir giyim mağazasında bir elbise alır, hoşuna giderse alır, hoşuna gitmezse almaz. Ama bizim burada öyle bir şey yok. Adamın borcu var, ödenmemiş aracı burada. Sigortasını yaptırmamış aracı burada. Ve buda böyle devam edip gidiyor” diye konuştu.
otoparkta tekno dans şov 00:57
otoparkta tekno dans şov 18.505 izlenme - 8 yıl önce
Birisi Şahin Drift Yapamaz mı Dedi? 00:45
Birisi Şahin Drift Yapamaz mı Dedi? 4.237 izlenme - 5 yıl önce ŞAHİN DRİFT OTOPARK
oto parkta drift 00:34
oto parkta drift 1.203 izlenme - 9 yıl önce çok ayıp :)
otoparkta çarpışan otomobil oynuyor!.. 01:32
otoparkta çarpışan otomobil oynuyor!.. 1.223 izlenme - 9 yıl önce otoparkta çarpışan otomobil oynuyor!.. - ata66kan
Boş Otoparkta Kaza Yapan Adam 00:15
Boş Otoparkta Kaza Yapan Adam 740 izlenme - 5 yıl önce Boş Otoparkta Kaza Yapan Adam
İki Kadın Şoför Otoparkta Karşılaşırsa! - Kördüğüm 06:18
İki Kadın Şoför Otoparkta Karşılaşırsa! - Kördüğüm 454 izlenme - 3 yıl önce Neden bu kadar kabiliyetsizler anlamıyorum, hayatta genellemeyi sevmem ama artık genellemek istiyorum bu bayan şoförleri. Nerdeyse çarpışan oto süremeyecek kadarlar.
Otoparkta çarpışan otomobil oynuyor 01:32
Otoparkta çarpışan otomobil oynuyor 334 izlenme - 6 yıl önce
tuning isvicre otoparkta 01:27
tuning isvicre otoparkta 350 izlenme - 10 yıl önce tuning isvicre otoparkta