Hoşgeldiniz!

otostopçu

Otostopçu Dede Küfür Ediyor 01:33
Otostopçu Dede Küfür Ediyor 67.020 izlenme - 4 yıl önce Otostopçu dede köye gitmek istiyor ancak durmayan arabalara fena kızıyor. Daha sonra kendisini köye bırakan adamlara içini döküyor.
Otostopçunun Galaksi Rehberi - Dünyanın Sonu 03:16
Otostopçunun Galaksi Rehberi - Dünyanın Sonu 1.652 izlenme - 3 ay önce Galaktik Hiper Uzaysal Planlama Merkezinin aldığı karar ile galaksinin merkez dışı bölgelerine ait kalkınma planları dahilinde, yıldız sistemimizden geçen hiper uzaysal bir ekspres yolunun inşa edilecek olması nedeniyle gezegenimiz yıkılacaklar listesine girmiştir. Planlama çizimleri ve yıkım emirleri ise 50 yerküre yıldır Alfa Centauri'de asılı durmaktadır. Ancak biz insanlar çevremizde olanlar ile yeterince ilgilenmediğimiz için konunun farkında değilizdir. Bu durumun sonucu olarak da gerekli girişimleri gerçekleştiremediğimizden dolayı gezegenimizin sonu gelmiştir. Evet çok değerli alkışlarlayaşıyorum üyeleri Otostopçunun Galaksi Rehberi adlı filmde geçen bu güzel bölümü hep birlikte izliyoruz.
Dolandırıcı Otostopçu 1. Karşılaşma 03:41
Dolandırıcı Otostopçu 1. Karşılaşma 8.713 izlenme - 2 yıl önce Onur arkadaşımızı bende internette tanıdım çok eğlenceli ve enerjik bir arkadaşımız bu onur arkadaşımız arabasıyla seyahet ederken genellikle otostop çeken insanları arabasına alır sohbet edip videoya kaydeder ve kendi kanalına yükler ama bu sefer ton ton ali abimiz tarafından ayakta zükülüşünü izliyoruz eğer video kabul edilirse Onur arkadaşımızın aliyi 2. kez yakalanış videosunu da yüklemeyi düşünüyorum.
5 Lira İle 15 İl Gezmek 06:16
5 Lira İle 15 İl Gezmek 3.018 izlenme - 12 ay önce Cebinde 5 TL ile Türkiye’yi doğudan batıya, kuzeyden güneye gezen Mehmet Yıldız, üniversite öğrencisi olduğu Giresun’dan memleketi Adana’ya gitmek için otostop yaparak başladığı macerayı son iki yılda 50’den fazla ili gezerek sürdürüyor.
Otostop Sohbetleri - Sokakta Hayat Var... 12:08
Otostop Sohbetleri - Sokakta Hayat Var... 2.460 izlenme - 11 ay önce Otostopçuların kurtarıcısı Onur Bey şehrin göbeğinde oturmuş 2 evsiz görür ve sohbete başlar.
Otostopçu Fragman 02:26
Otostopçu Fragman 7.400 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Sean Bean, Sophia Bush, Zachary Knighton gibi isimlerin yer aldığı Otostopçu filminin resmi fragmanı.
Otostopçu Fragman 02:14
Otostopçu Fragman 4.096 izlenme - 5 yıl önce jim halsey isimli genç, arabayı sahibine ulaştırmak için yola koyulmuştur.. yolda yorgunluktan uyuyakalmamak için otostop çeken adamı arabasına alan genç, daha sonra bu adamın niyetini anlayınca yolculuk onun için kabusa dönüşecektir.. 2007\'de yeniden çekilen the hitcher\'ın orjinal versiyonu aksiyon / gerilim türünde bir yapım.
Seksi Otostopçu Kızlar:) 00:25
Seksi Otostopçu Kızlar:) 5.971 izlenme - 8 yıl önce sen olsan hangisini seçerdin?
otostopçu kadınlar 00:25
otostopçu kadınlar 5.253 izlenme - 8 yıl önce otostopçu kadınlar
otostopçu 00:35
otostopçu 2.131 izlenme - 10 yıl önce texas katliamı ve amityville horror gibi gerilim filmlerinin yapımcılarından soluk kesen bir çalışma daha... robert harmon'ın 1986 tarihli filminin yeniden çevrimi olan yapımın yönetmen koltuğunda bu kez dave myers var. film tostopçunun, iki gencin yolculuklarını kabusa dönüştürmesini anlatıyor%u2026
Otostopçu - The Hitchhiker - Jenerik 01:08
Otostopçu - The Hitchhiker - Jenerik 1.255 izlenme - 3 yıl önce 90'lı yılların başında Star 1 de gece yarıları yayınlanan, kısık seste ve içeri biri gelirse kanalı değiştiririm düşüncesiyle elde kumandayla tedirgin bir şekilde izlediğimiz, ülkemiz erotik yayıncılığının kilometre taşlarından biri olan dizinin introsu
Otostopçu Dededen Küfür 01:32
Otostopçu Dededen Küfür 703 izlenme - 4 yıl önce Otostopçu Dede Küfür Ediyor
Seksi Otostopçu Kızlar:) 00:25
Seksi Otostopçu Kızlar:) 1.176 izlenme - 8 yıl önce sen olsan naparsın?
Gaspçıyı Polislerin Kucağına Bırakan Motorsikletli 01:10
Gaspçıyı Polislerin Kucağına Bırakan Motorsikletli 717 izlenme - 3 yıl önce Çin'de görüntüdeki motorsikletli adam bir gaspa şahit oluyor ama belli etmiyor, gaspçı ise saf gibi otostop çekiyor, suçluyu scooterına alan adam götürüp direkt polislerin kucağına bırakıveriyor koyunu.
akçakocalı otostopçu 01:04
akçakocalı otostopçu 218 izlenme - 7 yıl önce akçakocalı otostopçu
Otostopçu güvercin 01:56
Otostopçu güvercin 58 izlenme - 5 yıl önce Araba varken, uçmaya ne gerek var
Alan Wake - OTOSTOPÇU! 21:29
Alan Wake - OTOSTOPÇU! 41 izlenme - 3 yıl önce ÜCRETSİZ ABONE OLUN: https://goo.gl/u8iE5g Kanala destek olmak için Abone Ol Ve Like (Beğen) tuşuna basmayı unutmayın! Ucuza Oyunlar Alın : http://goo.gl/JRAf3J ÜCRETSİZ SAYFAMI TAKİP EDİN: http://goo.gl/kYxKOZ Canlı Yayınlarımı Takip Edin : http://goo.gl/L2wo33
the hitcher ı fragmanı 1 02:31
the hitcher ı fragmanı 1 94 izlenme - 7 yıl önce jim halsey isimli genç arabayı sahibine ulaştırmak için yola koyulmuştur.. yolda yorgunluktan uyuyakalmamak için otostop çeken adamı arabasına alan genç daha sonra bu adamın niyetini anlayınca yolculuk onun için kabusa dönüşecektir.. 2007'de yeniden çekilen the hitcher'ın orjinal versiyonu aksiyon / gerilim türünde bir yapım.
the hitcher ı fragmanı 1 02:31
the hitcher ı fragmanı 1 72 izlenme - 7 yıl önce jim halsey isimli genç arabayı sahibine ulaştırmak için yola koyulmuştur.. yolda yorgunluktan uyuyakalmamak için otostop çeken adamı arabasına alan genç daha sonra bu adamın niyetini anlayınca yolculuk onun için kabusa dönüşecektir.. 2007'de yeniden çekilen the hitcher'ın orjinal versiyonu aksiyon / gerilim türünde bir yapım.
the hitcher ı fragmanı 1 02:31
the hitcher ı fragmanı 1 24 izlenme - 7 yıl önce jim halsey isimli genç arabayı sahibine ulaştırmak için yola koyulmuştur.. yolda yorgunluktan uyuyakalmamak için otostop çeken adamı arabasına alan genç daha sonra bu adamın niyetini anlayınca yolculuk onun için kabusa dönüşecektir.. 2007'de yeniden çekilen the hitcher'ın orjinal versiyonu aksiyon / gerilim türünde bir yapım.