Hoşgeldiniz!

Oturmak Videoları İzle

Temel İçgüdü Filmindeki Sharon Stone  Oturuşu 01:29
Temel İçgüdü Filmindeki Sharon Stone Oturuşu 36.704 izlenme - 11 ay önce Ali G, Borat, The Dictator gibi absürd komedi filmlerin yıldızı Sacha Baron Cohen'den müthiş bir film daha. 'The Brothers Grimsby' filminden yine absürd komik bir sahne. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/307161/fillerin-grup-seksine-dahil-olmak-18
Tanımadığı Erkeğin Kucağına Oturma Şakası-En Komik Videoları İzle 2014 Komik Şakalar 03:36
Tanımadığı Erkeğin Kucağına Oturma Şakası-En Komik Videoları İzle 2014 Komik Şakalar 103.097 izlenme - 3 yıl önce Lütfen Abone olun http://www.youtube.com/tvgulmeceguldu...
Süt İçtim Gıdıkla Beni - Japon Yarışması 03:05
Süt İçtim Gıdıkla Beni - Japon Yarışması 10.720 izlenme - 1 yıl önce Japonlardan yine ilginç ve bir o kadar iğrenç bir yarışma daha. Yarışmacı kızlar ağızların içerisinde tuttukları bir miktar sütü, kucağına oturduğu adamın yüzüne püskürtmeden yarışmayı tamamlamaya çabalıyorlar.
Şaka Yapayım Derken Tacize Uğramak 03:00
Şaka Yapayım Derken Tacize Uğramak 8.244 izlenme - 2 yıl önce İnsanların üstüne oturup bunu normal bir şeymiş gibi göstermeye çalışan kadının bu hareketi, bazıları tarafından normal karşılansa da, bazıları tarafından şuursuzca tacizle karşılandı.
Akit Tv'yi Kucağa Oturtmak İstemek 02:47
Akit Tv'yi Kucağa Oturtmak İstemek 6.955 izlenme - 2 yıl önce Akit TV muhabiri kendisine yakışır bir üslup ile "erkekseniz gelin lan buraya" demiş. En erkeğimizde hakkını vermeye gitmiş. O Sırada Akit: https://goo.gl/Ly3EZw İzliyoruz.
Tanımadığın İnsanların Masasına Oturma Şakası - Absurd TV 04:05
Tanımadığın İnsanların Masasına Oturma Şakası - Absurd TV 3.810 izlenme - 1 yıl önce Biri size "Bu sandalye boş mu?" diye soruyor ama sandalyeyi almak yerine oturmayı seçiyor. Tepkiniz ne olurdu? İşte bazı tepkiler... Absurd TV'ye hoş geldiniz, iyi seyirler :) Facebook: www.facebook.com/absurdtvofficial Instagram: www.instagram.com/absurdtvofficial Twitter: www.twitter.com/absurdtvkerem
Yanlış Kucağa Oturan Dayı 00:34
Yanlış Kucağa Oturan Dayı 6.140 izlenme - 2 yıl önce Samba ateşiyle kavrulan dayı, 'misafir umduğunu değil bulduğunu yer' atasözünün tam anlamıyla canlı örneği olmuş. Dayının Türk olduğuyla ilgili dedikodular var.
Erkeklerin Kucağına Oturan Kız Şakası 04:27
Erkeklerin Kucağına Oturan Kız Şakası 3.604 izlenme - 2 yıl önce Bir cafede otururken yada parkta uzanırken biri gelip sizin kucağınıza otursa ne yaparsınız? hep birlikte izleyip görelim.Sokakta gördüğü herhangi birinin kucağına oturan seksi bayanın yaptığı bu şaka sizleri gülme krizine sokacak
Saniyelerle Yaşama Tutunmak 01:35
Saniyelerle Yaşama Tutunmak 3.790 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş’ta kaldırımın üzerinde otururken bir anda kalkmaya karar veren esnaf Bayram Turan’ın oturduğu yerden birkaç saniye sonra freni patlayan otobüs geçti. Yaşadığı şoku hala üzerinden atamayan Turan, “Verilmiş sadakamız varmış.” dedi.
Erkeklerin Kucağına Oturan Kız Şakası 03:00
Erkeklerin Kucağına Oturan Kız Şakası 3.393 izlenme - 3 yıl önce Erkeklerin kucağına oturan kız bakın nasıl tepkiler aldı.
Marina Abramovi ve Ulay 03:37
Marina Abramovi ve Ulay 2.828 izlenme - 2 yıl önce 1970'lerde büyük aşk yaşayan, birlikte işler üreten iki performans sanatçısı; marina abramovic ve ulay, 1989'da ilişkilerini ruhsal bir yolculukla bitirmeye karar verirler. Çin seddinin iki ayrı ucundan yürümeye başlayıp ortada buluşurlar, birbirlerine son kez sarılır ve bir daha görüşmemek üzere ayrılırlar. 2010'da marina Abramovic Moma'da bir retrospektif sergi açar. Serginin bölümlerinden birinde, Abramoviç bir sandalyede otururken masanın diğer tarafındaki sandalyede de tanımadığı kişiler 1 dakika boyunca oturur, konuşmanın olmadığı, sessizliğin paylaşıldığı bir oturuştur bu. Ancak birden abramovic'in hiç beklemediği bir şey olur ve karşısındaki sandalyeye 20 yıldır görüşmediği Ulay gelip oturur..." Sanatçı tanıtım; 30 kasım 1946'da doğan yugoslavyalı sanatçı Marina abramovich, 1960'larda ortaya çıkan vücut sanatının önemli bir temsilcisi. performanslarıyla fiziksel ve zihinsel potansiyelin sınırlarını zorlayan ve araştıran bir sanatçı. Bugüne kadar performansları sırasında vücudunu kırbaçlamış, dondurmuş, psikoaktif ürünler ve hafıza kaybına uğramasına yol açan kas kontrol ürünleri almış. bir defasında alev alan bir perdenin altında az daha boğuluyormuş. Peki, bunları neden yapıyor? bu soruya verdiği cevap şu: "tehlikenin tanımını zorlayan ve kurcalayan sanat benim ilgimi çekiyor. ve dahası, izleyenin gözlemi burada ve şimdi olmalı. dikkatini tehlikede toplamak, şimdiki zamanın, şu anın merkezine kurulmaktır." Eserleri bir bakıma kendi özgürlüğü adına tasarlanmış temizlenme ritüelleridir. (kaynak; wikipedia, eksisözlük)
Oturma Eyleminin Vücuda Etkileri 05:04
Oturma Eyleminin Vücuda Etkileri 2.199 izlenme - 2 yıl önce Sürekli olarak icra ettiğimiz bir davranışımızı, günün neredeyse tamamını geçirdiğimiz hali, oturma eyleminin etkilerini hayretler içinde izledim. Bilinçlenmemiz için iyi bir içerik olduğunu düşündüğümden sizlerede sunuyorum, iyi seyirler.
Çok mu Fazla Oturuyorsunuz? 02:26
Çok mu Fazla Oturuyorsunuz? 1.799 izlenme - 2 yıl önce Gereğinden fazla oturuyorsanız bu vidyoya bir göz atmalısınız.
Hangi Oturuş Ne Anlama Geliyor - Simge Fıstıkoğlu 05:41
Hangi Oturuş Ne Anlama Geliyor - Simge Fıstıkoğlu 1.905 izlenme - 2 yıl önce daha önce bizleri yatış pozisyonları konusunda aydınlatan simge fıstıkoğlu bu sefer de yine aşkım kapışmak eşliğinde oturuşumuzun sırrını çözmeye çalışıyor...
Milletin Kucağına Oturan Kadın 03:00
Milletin Kucağına Oturan Kadın 1.776 izlenme - 3 yıl önce Her yerde rastgele şaka yapmak için insanların üzerine oturan bir kız. Videonun sonunda şaka yapmak isterken az kalsın şakaya kurban gidiyordu.
Metrobüste Yanına Erkek Oturtmayan Kadın 01:14
Metrobüste Yanına Erkek Oturtmayan Kadın 3.533 izlenme - 2 yıl önce Bayanın biri Metrobüs yolculuğuna kendini fazlasıyla kaptırmış olacak ki yanıma erkek oturmasın, bayan otursun diyecek kadar yüzsüzleşmiş.
Brezilya Usulü Çarkıfelek Yarışması 14:11
Brezilya Usulü Çarkıfelek Yarışması 1.413 izlenme - 2 yıl önce Efenim daha önce futbol deyince akla gelen brezilya sitemizin uzun uğraşları sonucu bu kara lekeden kurtulup meme deyınce akla ilk gelen yer haline gelmiştir. Efenim bir zamanlar güzel memleketimde de yapılan çarkıfelek yarışmasının brezilya usulü sizlerle.... İyi Seyirler
Şaka Yapmak İsterken Tacize Uğradı 03:00
Şaka Yapmak İsterken Tacize Uğradı 1.071 izlenme - 2 yıl önce İnsanların üstüne oturup bunu normal bir şeymiş gibi göstermeye çalışan kadının bu hareketi, bazıları tarafından normal karşılansa da, bazıları tarafından şuursuzca tacizle karşılandı.
Tribünde Aşk Tazelemeyi Abartan Gençler 00:51
Tribünde Aşk Tazelemeyi Abartan Gençler 1.339 izlenme - 3 yıl önce Bu ne rahatlıktır arkadaş ya, gerçekten dünyanın çivisi çıkmış desek abartmış olmayız herhalde, Kimisi evde yaparken perdeyi örttük mü, şurası biraz açık mı kalmış derken bir diğerleri bunu umumi yerde yapıyor, hiç iyi günde değiliz hiççç.
Arka Koltukta Oturup Araba Kullanmak - 100 Numaralı Adam 01:05
Arka Koltukta Oturup Araba Kullanmak - 100 Numaralı Adam 1.440 izlenme - 2 yıl önce 100 Numaralı Adam filminden hoş bir sahne; günümüzdeki sinema ekipmanlarının bulunmaması, Oya Aydoğan'ın şöförlüğü olmaması ya da araba kullanırken rol yapamamasından olsa gerek Yeşilçam'ın pratik çözümlerinden biri. İzliyoruz.
Soluklanmaya Gelen Ayı 00:14
Soluklanmaya Gelen Ayı 633 izlenme - 2 yıl önce Alaska'da kamp yapan bir kampçının kampına, oralarda gezeleyen bir ayı kardeşimiz konuk oluyor. Kafası dolu olmalı ki uzaklara boş boş bakıyor ayı kardeşimiz.
29 Ekim Töreninde Deve Cüce Oynamak 01:34
29 Ekim Töreninde Deve Cüce Oynamak 698 izlenme - 2 yıl önce 29 Ekim töreninde protokolün bittiğini zannedip oturmaya niyetlenen Abdullah Gül, Hayrunnisa Gül ve Tayyip Erdoğan adeta hop oturup, hop kalkıyorlar.
Bağcılar Semt Oturuşu İle Röportaj Yapmak 02:54
Bağcılar Semt Oturuşu İle Röportaj Yapmak 38 izlenme - 2 ay önce Ahsen Tv'den yok artık diyeceğiniz Röportajlar ve Sosyal Deneyler için Kanalımıza ABONE olmayı unutmayın http://ahsentv.com.tr https://www.facebook.com/AhsenTv https://twitter.com/AhsenTv https://www.instagram.com/ahsentv/ https://www.younow.com/BulentYaprakli https://vine.co/Ahsen.Tv https://www.facebook.com/ahsentvmuhabiri/
Kazığa Oturmanın Dayanılmaz Hafifliği 01:30
Kazığa Oturmanın Dayanılmaz Hafifliği 446 izlenme - 2 yıl önce Kazıklı Voyvoda'nın hayatta iki arzusu vardır.Heykeltraş olmak ve patlıcan oturtma yemek fakat, patlıcan sadece Osmanlı topraklarında yetiştiği için ve kraliyet ailesinin tek erkek mensubu olduğundan bu isteklerini yerine getiremez. Erik yemek için çıktığı ağaçtan düşen ve ağaç dallarıyla istenilmeyecek derece de yakınlaşan Voyvoda'nın hayata bakış açısı kökten değişir. İçindeki sanat aşkıyla birleşen bu hezeyan özelikle Osmanlı'ları kazıklarken ortaya çıkacaktır. Paşamızın oturmasına mütakip cücü'nün bacağı kesilerken bacağım sana girsin anlamındaki hareketi post modern protestonun başlangıcı kabul edilmektedir.(Gerçekten kötü bir açıklama olduğunun farkında olduğumu da belirtmeden geçemeyeciğim)
Kavga Ettiği Kızın Üzerine Oturdu 00:51
Kavga Ettiği Kızın Üzerine Oturdu 548 izlenme - 3 yıl önce Sokak ortasında kavga eden iki genç kızdan biri düşürdüğü rakibinin üzerine oturdu.
Oturmaya Tepki Olarak Doğan Bebek 01:30
Oturmaya Tepki Olarak Doğan Bebek 60 izlenme - 4 ay önce Babasının oturtmaya direndiği kadar yatmaya direnen bebek sonun da kazanıyor ve yatış kazanıyor. Keyifli seyirler...
Yanlışlıkla Kardeşinin Beynini Patlatan Kadın 01:14
Yanlışlıkla Kardeşinin Beynini Patlatan Kadın 371 izlenme - 2 yıl önce Nihat Hatipoğlunun geleneksel ramazan söğüşlemesinden bir kesit. Bu kesitte ilginç olan ise soru soran kadının küçükkende olsa kardeşine pet şişe muamelesi yapması, bu yaşanmış ibretlik olayı dinliyoruz efendim.
Usa Vs Türkiye - Oturmak 00:15
Usa Vs Türkiye - Oturmak 241 izlenme - 3 yıl önce
Oturarak Voleybol Oynamak 01:11
Oturarak Voleybol Oynamak 215 izlenme - 3 yıl önce oturarak voleybol oynamak
Aziz Nesin'in ODTÜ'de Yaptığı Konuşma (17 Eylül 1994) 09:26
Aziz Nesin'in ODTÜ'de Yaptığı Konuşma (17 Eylül 1994) 232 izlenme - 2 yıl önce ODTÜ Mezunları Derneği'nin hazırladığı videodur. Özcan Yalçınkaya'nın arşivinden Aziz Nesin'in o günlerdeki analizlerini ve aslında bugüne de seslenişini izliyoruz.