Hoşgeldiniz!

ötv

Rahatlatma Etkili Su Jetiyle Kesim 01:33
Rahatlatma Etkili Su Jetiyle Kesim 4.933 izlenme - 5 ay önce Kısa ama etkili hipnoz yöntemiyle izleyicilere elimi altına koysam nolur lan dedirtecek bir video...
Türkiye'de Otomobil Maliyeti 01:25
Türkiye'de Otomobil Maliyeti 5.851 izlenme - 9 ay önce NTV'deki ekonomi bölümünde, güzide memleketimizdeki en son güncel otomobil fiyatlarının tarifelendirilmesi ile ilgili bir analiz. Kabul edelim çok güzel sokuyorlar.
ÖTV Artışı Sonrası Hangi Araçlar Kaç Lira Zamlandı? 03:05
ÖTV Artışı Sonrası Hangi Araçlar Kaç Lira Zamlandı? 5.611 izlenme - 8 ay önce Uzun zamandır gündemdeki ÖTV artışı 2016 yılı bitip 2017 yılına geçildiğinde yürürlükte olacak. Buna göre hangi araç ve motor hacminde ne gibi bir artış olacak. Tok kapı sesine sahip olmak artık en az 20 bin lira daha pahalı.
Dün Sarhoşken Söyledim Bugün Ayıkken Dinle 02:56
Dün Sarhoşken Söyledim Bugün Ayıkken Dinle 15.858 izlenme - 4 yıl önce Dün Sarhoşken Söyledim Bugün Ayıkken Dinle Sd)
Günün Ekonomisi - 3 Ağustos 2016 13:57
Günün Ekonomisi - 3 Ağustos 2016 2.774 izlenme - 12 ay önce Ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
Babadolu Nefes Reklamı - (Önder Açıkbaş İle ÖTV) 02:20
Babadolu Nefes Reklamı - (Önder Açıkbaş İle ÖTV) 9.691 izlenme - 4 yıl önce Babadolu Nefes Reklamı - Çıktım taşın üstüne (Önder Açıkbaş İle ÖTV)
Günün Ekonomisi - 9 Eylül 2016 13:11
Günün Ekonomisi - 9 Eylül 2016 2.290 izlenme - 10 ay önce Ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
fiat ötv İndirimi reklamı al dedi git dedi 00:23
fiat ötv İndirimi reklamı al dedi git dedi 9.880 izlenme - 8 yıl önce fiat ötv İndirimi al dedi git dedi reklamı pişmaniye köyü muhtarı =)
Önder Açıkbaş İle Ötv  | Doğuş | 20 Nisan 2014 58:00
Önder Açıkbaş İle Ötv | Doğuş | 20 Nisan 2014 1.452 izlenme - 3 yıl önce Önder Açıkbaş İle Ötv | Doğuş | 20 Nisan 2014
Tanınmayan Ünlü - Önder Açıkbaş - Esra Erol - İzdivaç 05:01
Tanınmayan Ünlü - Önder Açıkbaş - Esra Erol - İzdivaç 2.500 izlenme - 3 yıl önce Esra Erol'da Evlen Benimle programına katılan oyuncu Önder Açıkbaş damat adayı olarak bol göbekli ama az mantıklı evlilik programına katılmış. Daha önce kendisinin Güldürmeyen vedat milyör skeciyle izledik. şimdi güldürmeyen damat adayı skeçi ile izliyoruz. Melehat hanım ise durumu özetleyen cümleyi kuruyor. "diyecek bir şey bulamıyorum."
Önder Açıkbaş İle Ötv 02:55
Önder Açıkbaş İle Ötv 1.822 izlenme - 4 yıl önce Önder Açıkbaş İle ÖTV | 15 Eylül 2013 | Prokan | Boru Hospital
ÖTV Kuddusi - Hansel ve Grathel 04:09
ÖTV Kuddusi - Hansel ve Grathel 880 izlenme - 3 yıl önce Pek izlenmeye yeltenmediğimiz lakin hafiften arak da olsa güldürebilen ÖTV skeçlerindne birisi olan Kuddusi'de Hansel ve Grathel harika bir bakış açısıyla anlatılıyor.
Önder Açıkbaş İle Ötv | 13 Nisan 2014 | Full 59:41
Önder Açıkbaş İle Ötv | 13 Nisan 2014 | Full 1.092 izlenme - 3 yıl önce Önder Açıkbaş ile ÖTV | 13 Nisan 2014 | FULL
BMW'yi Ticari Taksi Yapmak 00:59
BMW'yi Ticari Taksi Yapmak 200 izlenme - 6 ay önce 230 bin liralık BMW’yi taksi yaptıTicari araçlara tanınan Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) muafiyetiyle birlikte Adana’da da taksiciler lüks araç alımlarına başladı. 4 yıldır taksi şoförlüğü yapan Murat Çakır, piyasa değeri 230 bin lira olan otomobili 160 bin TL’ye alarak taksi yaptı. Hükümetin ticari araçların yenilenmesinde vergi teşvikine ilişkin getirdiği ÖTV muafiyeti, 13 Ekim’den itibaren uygulamaya konuldu. Uygulamanın başlamasının ardından taksi duraklarında lüks araçlar boy göstermeye başladı. Birçok insanın hayalini süsleyen lüks marka araçları ’T’ plaka takarak ticari yapan taksici esnafı, uygulamadan oldukça memnun. Adana’da taksicilerin aldığı son model BMW 520-i, Wolkwagen Passat, Audi Tuscon ve Nissan Qashgai araçlar için Adana Şoförler Odası’nda tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ESOB) Başkanı Nihat Sözütek, son model BMW 520-i alan şoför Murat Çakır’a girişiminden dolayı teşekkür etti. “ÖTV İNDİRİMİ 2019’A KADAR SÜRMELİ” ÖTV indirimi avantajının 2019 yılına kadar sürmesin isteyen Sözütek, “Yüzde 45 yarı yarıya gibi bir şey. Esnafımız da bunu karşılıksız bırakmadı. En güzel arabayı alıp halkımızın, toplumumuzun, vatandaşlarımızın hizmetine sunuyor. Bu jenerasyon değiştirir araçlarını. Baba oğula vermez bu parayı ama hükumet verdi. Esnaf verilen hizmetin sunulan güzelliği karşılıksız bırakmadı. Esnafa yansıtılan güzellik hemen halka sunuldu” dedi. “KALİTELİ HİZMET İÇİN BU GİRİŞİMİ YAPTIM" 4 yıldır taksi şoförlüğü yapan Murat Çakır da, daha kaliteli hizmet vermek için böyle bir girişiminde bulunduğu ifade etti. Çakır, “Adana’mıza daha kaliteli hizmeti verip, taksi kültürünü daha fazla çoğaltmak için devletin sunduğu bu referanstan yararlandım. Önceki aracım da yeniydi. Adana’da bir taneydi. Şu an daha iyisini yapmak istedim ve başardım. Ortalama 160 bin TL’ye mal oldu. Yüzde 45’lik indirimden yararlandım” diye konuştu. ESOB Başkanı Nihat Sözütek ve Adana Taksici, Kamyoncu, Kamyonetçi, Nakliyeci ve Nakliyat Komisyoncuları Odası Başkanı Kenan Yılmaz son model taksi alan şoförlere teşekkür edip çiçek takdim etti. Taksiciler de Adana halkına hizmet vermek için yollara çıktı.
Ötv Prokan - Seni Özlemek İçin Birçok Sebebim Var 02:36
Ötv Prokan - Seni Özlemek İçin Birçok Sebebim Var 1.529 izlenme - 3 yıl önce ÖTV Prokan - Seni Özlemek İçin Birçok Sebebim Var
ÖTV - Bugün Ne Geysem - Burcu Esmersoy 13:51
ÖTV - Bugün Ne Geysem - Burcu Esmersoy 643 izlenme - 2 yıl önce Tv8 kanalında Önder Açıkbaş'ın ÖTV isimli kendi komedi programının Burcu Esmersoylu bölümü.
Almanya Hamburg'da Türk Düğün Konvoyu 04:47
Almanya Hamburg'da Türk Düğün Konvoyu 1.173 izlenme - 2 yıl önce Almanya Hamburg'da ki vatandaşlarımızın düğün konvoyunu izliyoruz.Konvoydaki araçlar alman vatandaşlarını bile kıskandıracak türden.İnsanın ''hani acı vatandı?'' diyesi geliyor.İzliyoruz efendim.
Vergibilir - Vergi Bilinci Şarkısı (Vergi Teşviki İçerir) 03:31
Vergibilir - Vergi Bilinci Şarkısı (Vergi Teşviki İçerir) 1.345 izlenme - 3 yıl önce Çocuklara vergi bilincini aşılamak amacı ile yapılan bir şarkıyı dinleyeceksiniz, sanatçı vergi paraları ile olabilecek ( olması gereken ) şeyleri sıralayarak aslında temelde güzel bir mesaj vermiş ama sorun şurda ki, ne kadar bu vergileri gereken yerlere yansıtma şansına sahibiz? Neyse son olarak; fişleri faturaları topla!! (Hala fiş toplanıyor mu onu da pek bilmiyorum, toplanmaması lazım)
Gaz Fren Şanzıman - Önder Açıkbaş 04:46
Gaz Fren Şanzıman - Önder Açıkbaş 859 izlenme - 2 yıl önce Önder Açıkbaş nasıl ünlü oldu? diye sordurtan bir videoyla karşı karşıyayız. Gerçi ÖTV programı komple bu soruyu sorduruyor o da ayrı mesele ama neyse. Bi ara kütahyalı bi arkadaş çıkmıştı 'geri vites' diye bi program yapmıştı, devamı gelmedi yazık oldu. Sanırım çakma ünlü Önder o videodan esinlenerek programında böyle bi köşe hazırlamış, ama olmamış...
Al Dedi Git Dedi Ötv İndirimi 00:23
Al Dedi Git Dedi Ötv İndirimi 2.356 izlenme - 8 yıl önce can_fb Tarafından Yüklenmiştir. Vakit Ayırıp Videoyu İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederim...Keyifli Vakit Geçirmeniz Dileğiyle iyi seyirler... Videoyu beğendiyseniz kanalıma abone olmayı unutmayın!...
Önder Açıkbaş - Elveda 02:30
Önder Açıkbaş - Elveda 634 izlenme - 3 yıl önce Önder Açıkbaş kendisinin hazırladığı Ötv adlı programının bir bölümünün sonunda bir şarkı seslendirdi.Ama ne seslendirdi ! Sadece oyunculuğunun değil sesininde ne kadar güzel olduğunu göstemiş oldu bizlere.
ÖTV Programında Scirocco ile İmtihan 06:13
ÖTV Programında Scirocco ile İmtihan 408 izlenme - 2 yıl önce ÖTV programında VW Scirocco ele alındı. Arkadaşın saçma sapan sözleri içinse ben birşey diyemiyorum.
Önder Açıkbaş Ötv Tanıtım 00:09
Önder Açıkbaş Ötv Tanıtım 741 izlenme - 4 yıl önce Önder Açıkbaş Ötv Tanıtım - 3 Kasım TV8
ÖTV Zammına Leven Kırca Yorumu 02:34
ÖTV Zammına Leven Kırca Yorumu 617 izlenme - 3 yıl önce Bugünlerde yapılan ÖTV zammına cuk oturmuş bir skeç diyebiliriz, Levent Kırca'nın Olacak O Kadar klasikleri arasında yer alan ünlü zam skeci son 'güncelleme'lerden sonra yeniden gündemde. İşte Kırca'nın ÖTV zammı ile güncellenen ünlü 'zam' parodisi...
Ben Bilmem Kim Bilir ? - Önder Açıkbaş 12:42
Ben Bilmem Kim Bilir ? - Önder Açıkbaş 343 izlenme - 2 yıl önce Ben bilmem eşim bilir adlı yarışmanın daha bir aksiyon daha bir hareket daha bir heyecan dolu halidir Önder Açıkbaş'ın normalden 4 kat daha bir enerji ile sunduğu birbirini takip eden değişik hareketleriyle gönderme yaptığı bir video efenim. İzlerken eğlendiğim eğlenirken izlediğim oldukça hareketli ve eğlenceli bir video olduğunu düşündüğüm için ekliyorum. Unutmadan ilk kez içerik ekliyorum ilkler unutulmazmış derler, hani sizlerde beni unutmayın, aa dostlar.
İşte Ötv'nin Karakterleri 01:19
İşte Ötv'nin Karakterleri 346 izlenme - 5 yıl önce tv8'in yeni yayın döneminde başlayacak olan Önder Açıkbaş'ın ÖTV'sinin birbirinden komik karakterleri.
Ötv - Zar zor İşler 04:56
Ötv - Zar zor İşler 157 izlenme - 2 yıl önce Efendim Tv 8 kanalında ÖTV adlı komedi programı yapan Önder Açıkbaş Dilara Gönder'in sunduğu Zor İşler Adlı aktuel belgeselini tiye aliyor,izliyoruz.
Ali Ağaoğlu Skeci - Önder Açıkbaş 02:54
Ali Ağaoğlu Skeci - Önder Açıkbaş 256 izlenme - 2 yıl önce Bu skeci izleyip gülen arkadaşlarımızın acilen en yakın sağlık kuruluşuna başvurmasını öneriyorum.Eğer buna gülüp bir de alibiçim videolarına gülüyosa onun için üzülerek söylemeliyim ki bu hastalığın tedavisi yok.İyi seyirler..
230 Bin Liralık BMW'yi Taksi Yaptı 02:26
230 Bin Liralık BMW'yi Taksi Yaptı 22 izlenme - 6 ay önce Adana’da lüks taksi dönemi başladı Ticari araçlara tanınan Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) muafiyetiyle birlikte Adana’da da taksiciler lüks araç alımlarına başladı. 4 yıldır taksi şoförlüğü yapan Murat Çakır, piyasa değeri 230 bin lira olan otomobili 160 bin TL’ye alarak taksi yaptı. Hükümetin ticari araçların yenilenmesinde vergi teşvikine ilişkin getirdiği ÖTV muafiyeti, 13 Ekim'den itibaren uygulamaya konuldu. Uygulamanın başlamasının ardından taksi duraklarında lüks araçlar boy göstermeye başladı. Birçok insanın hayalini süsleyen lüks marka araçları 'T' plaka takarak ticari yapan taksici esnafı, uygulamadan oldukça memnun. Adana’da taksicilerin aldığı son model BMW 520-i, Wolkwagen Passat, Audi Tuscon ve Nissan Qashgai araçlar için Adana Şoförler Odası’nda tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ESOB) Başkanı Nihat Sözütek, son model BMW 520-i alan şoför Murat Çakır’a girişiminden dolayı teşekkür etti. “ÖTV indirimi 2019’a kadar sürmeli” ÖTV indirimi avantajının 2019 yılına kadar sürmesin isteyen Sözütek, “Yüzde 45 yarı yarıya gibi bir şey. Esnafımız da bunu karşılıksız bırakmadı. En güzel arabayı alıp halkımızın, toplumumuzun, vatandaşlarımızın hizmetine sunuyor. Bu jenerasyon değiştirir araçlarını. Baba oğula vermez bu parayı ama hükumet verdi. Esnaf verilen hizmetin sunulan güzelliği karşılıksız bırakmadı. Esnafa yansıtılan güzellik hemen halka sunuldu” dedi. “Kaliteli hizmet için bu girişimi yaptım" 4 yıldır taksi şoförlüğü yapan Murat Çakır da, daha kaliteli hizmet vermek için böyle bir girişiminde bulunduğu ifade etti. Çakır, “Adana'mıza daha kaliteli hizmeti verip, taksi kültürünü daha fazla çoğaltmak için devletin sunduğu bu referanstan yararlandım. Önceki aracım da yeniydi. Adana’da bir taneydi. Şu an daha iyisini yapmak istedim ve başardım. Ortalama 160 bin TL’ye mal oldu. Yüzde 45’lik indirimden yararlandım” diye konuştu. ESOB Başkanı Nihat Sözütek ve Adana Taksici, Kamyoncu, Kamyonetçi, Nakliyeci ve Nakliyat Komisyoncuları Odası Başkanı Kenan Yılmaz son model taksi alan şoförlere teşekkür edip çiçek takdim etti. Taksiciler de Adana halkına hizmet vermek için yollara çıktı.(İHA)
alkoldeki ötv artışı 03:13
alkoldeki ötv artışı 65 izlenme - 7 yıl önce alkoldeki ötv artışı