Hoşgeldiniz!

oval

Çizgi film - Akıllı araba - Şekiller (Bölüm 1) 03:17
Çizgi film - Akıllı araba - Şekiller (Bölüm 1) 18.389 izlenme - 3 yıl önce Animasyon okul öncesi çocuklar yada okula başlamış kavramlar kargaşasındaki çocuklar için hazırlanmıştır.Miniklerin bilinmeyenlere karşı oluşan korkularını ortadan kaldırmayı amaçlamış eğlenceli bir animasyon niteliğindedir Bebeturk kanalında farklı versiyonları mevcuttur. Eğlenceli ve yararlı animasyon videolar için http://www.youtube.com/bebeturk ü ziyaret edin. Yeni eğitici çizgi film türkçe
Donald Trump, CNN Muhabiri Jim Acosta'yı Oval Ofis'ten Kovdu 01:58
Donald Trump, CNN Muhabiri Jim Acosta'yı Oval Ofis'ten Kovdu 1.031 izlenme - 5 ay önce ABD Başkanı Donald Trump, ülkede ağırladığı Kazakistan Devlet Başkanı Nursultan Nazarbayev ile Oval Ofis’te basın mensuplarının karşısına geçti. CNN muhabiri Jim Acosta’nın Norveç vatandaşlarıyla ilgili sözlerinin doğru olup olmadığını sormasına sinirlenen Trump, Acosta’yı kameralar karşısında “Dışarı” diyerek kovdu.
resim kenarlarını photoshopla oval yapmak... 02:24
resim kenarlarını photoshopla oval yapmak... 5.443 izlenme - 8 yıl önce resim kenarlarını photoshopla oval yapmak...
Katlı Kesim Nasıl Yapılır? 02:49
Katlı Kesim Nasıl Yapılır? 713 izlenme - 3 yıl önce Katlı kesim yaparken ilk olarak saç önlerden ve yanlardan ayarlanıp, boyu ayarlanır daha sonrasında arkasına ve yanlarına verilecek katlara karar verilir. Önler rahat kullanılabilmesi için saç doğal ayrımından ayrılır ve usturayla inceltilir. Önlere kat verildikten sonra saçın arka uçlarına hacimli durması için oval kesim uygulanır ve dengeli bir şekilde kat uygulanmaya başlanır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Oval Yüzlerde Yüz Kontürleme Nasıl Yapılır 01:46
Oval Yüzlerde Yüz Kontürleme Nasıl Yapılır 362 izlenme - 4 yıl önce Oval Yüzlerde Yüz Kontürleme Nasıl Yapılır
Clinton ve Yeltsin'in Çılgınca Gülüşmeleri 00:50
Clinton ve Yeltsin'in Çılgınca Gülüşmeleri 627 izlenme - 3 yıl önce yukarıda videosunu da verdiğimiz olayımız 1995 yılında yaşanmıştır. yeltsin'i zaten bilen bilir, keyfi yerinde bir adamdır. rusyayla abd arasındaki ilişkiler yine bir şekilde gerilmiş; olay yeltsin clinton görüşmesine bağlanmıştır. özellikle abd basını görüşmenin nasıl kötü geçeceğinden sonunda savaş çıkabileceğinden, bir felaket olabileceğinden bahsetmektedir. görüşme biter, yeltsin mikrofonu alır, karşısında onlarca basın mensubu, yanında da clinton vardır: "evet, bu görüşmelerin hep felaket olacağını belirttiniz. ama ben şimdi söyleyebilirim ki asıl felaket sizsiniz." clinton kopar. baya bildiğin uçar gider. olaya ilişkin en güzel yorum da kanımca şöyledir: "dünyamız bir sarhoş ve bir playboy tarafından yönetilirken daha güvenli bir yerdi"....
Adobe Photoshop Oval Seçim Aracı 02:14
Adobe Photoshop Oval Seçim Aracı 218 izlenme - 4 yıl önce Adobe Photoshop Oval Seçim Aracı
Stolk - Başkan Trump ile Oval Ofis'te Sohbet 09:32
Stolk - Başkan Trump ile Oval Ofis'te Sohbet 90 izlenme - 1 yıl önce Stolk Oval Ofis'te. Amerika'nın 45. Başkanı Donald Trump'ı oval ofiste ziyaret etti. Yeni kabinesi ve politikaları hakkında sorular sordu. Keyifli seyirler.
oval kusgozu oval kapsul cakma makınası 00:59
oval kusgozu oval kapsul cakma makınası 194 izlenme - 7 yıl önce
Oval Başlıklı Arıcı Maskesi 00:32
Oval Başlıklı Arıcı Maskesi 98 izlenme - 4 yıl önce Oval Başlıklı Arıcı Maskesi
Modern Duşakabin Çözümleri Creative-C4 04:17
Modern Duşakabin Çözümleri Creative-C4 143 izlenme - 3 yıl önce Modern Duşakabin Çözümleri Creative-C4 Konsept banyoların mimarı Çamlıca Duşakabin Sistemleri temperli güvenlik camlarından kişiye ve ölçüye özel duş tasarım ve uygulama hususunda hizmet vermektedir. Ataşehir İstanbul da bulunan butik tasarım atölyesinde üretimini gerçekleştirdiği mamülleri İstanbul İl sınırları içerisinde montaj yapabilmektedir. Yurt genelinden oluşabilecek siparişleri kargo yoluyla sahiplerine ulaştırır.
oval kusgozu cakma makinası asf 00:59
oval kusgozu cakma makinası asf 198 izlenme - 7 yıl önce oval kus gozu cakma makınası saygın makına izmir saygınmakina.net
Oval Yüz Tiplerine Hangi Saç Modelleri Yakışır? 00:35
Oval Yüz Tiplerine Hangi Saç Modelleri Yakışır? 120 izlenme - 3 yıl önce En şanslı yüz tipleri olarak oval yüz tipi söylenebilir. Saçlarını istedikleri gibi kullanıp, şekillendirebilirler. Ön ayrımlarını sağa ve ya sola doğru kullanabilirler, burda tek önemli olan saçın çıkış yönü ve dalgalı, düz ve ya kıvırcık oluşudur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
oval ses deneme 02:12
oval ses deneme 118 izlenme - 7 yıl önce
kuşgözü 03:37
kuşgözü 64 izlenme - 7 yıl önce
Erdal Akkaya - Su Vermez Diyorlar Engin Oval 04:20
Erdal Akkaya - Su Vermez Diyorlar Engin Oval 136 izlenme - 6 yıl önce
Barrington Levy Prison Oval Rock 01:00
Barrington Levy Prison Oval Rock 102 izlenme - 6 yıl önce Barrington Levy Prison Oval Rock
Yanak ve yüz ovali sorunları nelerdir? - Dr. Hüseyin Tırman 01:45
Yanak ve yüz ovali sorunları nelerdir? - Dr. Hüseyin Tırman 32 izlenme - 3 yıl önce Yanaklar ve yüz ovali bizim görüntümüzün büyük kısmını kapladığı için önemli bir bölgedir. Yaşla beraber en büyük karşımıza çıkan sorun yanakların gevşemesi ve elastikiyetini kaybetmesidir. Dr. Hüseyin Tırman Medikal Estetik Hekimi Adres: UPHİLL COURT TOWERS Barbaros Mahallesi A1 A Blok Kat:12 D:69 -70 Batı Ataşehir - İstanbul Telefon: 0 216 688 35 87 web: http://www.drhuseyintirman.com/ facebook.com/drhuseyinn twitter.com/drhuseyintirman instagram.com/drhuseyintirman
Spy146 Mavi Perde 32 Lik Oval Erkek Mekanizma Mavi Perde 00:57
Spy146 Mavi Perde 32 Lik Oval Erkek Mekanizma Mavi Perde 1 izlenme - 3 ay önce SPY146 32 lik oval Erkek Mekanizma Stor perde mekanizması.Bu ucu dikdörtgen oval şeklinde bir mekanizmadır.Zincir ile çalışır.Geniş kasalara uygun olarak yapılmıştır.Bunların boru sonu tıpalarının yapısı bu şekildedir.Bu ürünlere zincir takmakta kolaydır.Zinciri geçirdikten sonra yuvasına oturtturup bir tam tur çevirdiğimiz zaman zincir yerine takılmış olur.İstediğimiz zamanda tekrar çıkarmak çok kolaydır.