Hoşgeldiniz!

Overlokçu Videoları İzle

Overlok Makinası Ayağınıza Geldi 00:16
Overlok Makinası Ayağınıza Geldi 1.438 izlenme - 1 yıl önce Bir tarikat oldukları konusunda ciddi şüphelerimin olduğu, nerde görsem güvenli bi siper bulup sinsi gibi gitmelerini bekleyip, gidene kadar nefesimi tuttuğum bir şehir efsanesi onlar. "İnsan olacaksınız, yoksa alayınızı evinizden aldırırım" edasıyla mahallelerde racon kesmeye devam ediyorlar.
Overlokçu - Hanımların Dikkatine! 00:34
Overlokçu - Hanımların Dikkatine! 733 izlenme - 2 yıl önce Genellikle yaz aylarında : hanımlar dikkat overlok makinesi ayağınıza geldi! halı kenarına, paspas kenarına overlok yapılır hemen teslim edilir . şeklindeki asla değişmeyen sloganıyla gönüllere taht kurmuştur overlokçular
Overlokçu 00:16
Overlokçu 451 izlenme - 5 yıl önce hanımların dikkatine overlok makinesi ayağınıza geldi.halı kenarına pas pas kenarına overlok çekilir.5 dakikada yapılır hemen teslin edilir.
Overlokçuyu Mahallede Yakalamak 00:16
Overlokçuyu Mahallede Yakalamak 126 izlenme - 2 yıl önce Bunlar iyice zıvanadan çıktı, bir an çok korktum adam minübüsten inip üstüme yürüyecek sandım ama, sonunda orjinal bir kayıt elde edebilmenin rahatlığıyla yoluma devam ettim.
Overlokçu Her Yerde - Hanımların Dikkatine! 00:48
Overlokçu Her Yerde - Hanımların Dikkatine! 63 izlenme - 1 yıl önce Bobilerin ince montelerinden Overlokçu.Yapan arkadaş gayet mantıklı düşünüp oturtmuş monteyi. Ortama da özellikle dikkat etmiş. Özel isteğim; şayet bu içerik yayınlanırsa anasayfada bulunmasını istemem, son zamanlarda içeriklerde başka sitelerin reklamlarının yapıldığına dair yapılan yorumları gördükçe cinnet getiriyorum (her ne kadar videoları yapanların emeğinin hakkını vermek gerekse de).