Hoşgeldiniz!

overlokçu

El-Bab'da Overlokçu Anonsu Yapmak 01:06
El-Bab'da Overlokçu Anonsu Yapmak 19.874 izlenme - 1 yıl önce Suriye'nin (Syria) El-Bab (El Bab)'da mücadele eden aslanlarımızdan, askerlerimizden (Mehmetçik); bir komando aldı eline megafonu hem overlokçu hem de trafik polisi taklidi yapıyor. İzliyoruz efendim.
Bedava Halı Kampanyası İzdihamı 01:19
Bedava Halı Kampanyası İzdihamı 11.927 izlenme - 1 yıl önce İlk 68 kişiye bedava halı verilen mağazanın açılışında yaşanan izdiham görüntüleriyle başbaşa bırakıyorum sizleri arkadaşlar...
Overlok Makinası Ayağınıza Geldi 00:16
Overlok Makinası Ayağınıza Geldi 2.472 izlenme - 3 yıl önce Bir tarikat oldukları konusunda ciddi şüphelerimin olduğu, nerde görsem güvenli bi siper bulup sinsi gibi gitmelerini bekleyip, gidene kadar nefesimi tuttuğum bir şehir efsanesi onlar. "İnsan olacaksınız, yoksa alayınızı evinizden aldırırım" edasıyla mahallelerde racon kesmeye devam ediyorlar.
Overlokçu - Hanımların Dikkatine! 00:34
Overlokçu - Hanımların Dikkatine! 1.283 izlenme - 4 yıl önce Genellikle yaz aylarında : hanımlar dikkat overlok makinesi ayağınıza geldi! halı kenarına, paspas kenarına overlok yapılır hemen teslim edilir . şeklindeki asla değişmeyen sloganıyla gönüllere taht kurmuştur overlokçular
Overlokçu 00:16
Overlokçu 466 izlenme - 7 yıl önce hanımların dikkatine overlok makinesi ayağınıza geldi.halı kenarına pas pas kenarına overlok çekilir.5 dakikada yapılır hemen teslin edilir.
Overlokçu Her Yerde - Hanımların Dikkatine! 00:48
Overlokçu Her Yerde - Hanımların Dikkatine! 120 izlenme - 3 yıl önce Bobilerin ince montelerinden Overlokçu.Yapan arkadaş gayet mantıklı düşünüp oturtmuş monteyi. Ortama da özellikle dikkat etmiş. Özel isteğim; şayet bu içerik yayınlanırsa anasayfada bulunmasını istemem, son zamanlarda içeriklerde başka sitelerin reklamlarının yapıldığına dair yapılan yorumları gördükçe cinnet getiriyorum (her ne kadar videoları yapanların emeğinin hakkını vermek gerekse de).
Overlokçuyu Mahallede Yakalamak 00:16
Overlokçuyu Mahallede Yakalamak 169 izlenme - 3 yıl önce Bunlar iyice zıvanadan çıktı, bir an çok korktum adam minübüsten inip üstüme yürüyecek sandım ama, sonunda orjinal bir kayıt elde edebilmenin rahatlığıyla yoluma devam ettim.
Mehmetçikten El Bab'da Espirili Anons  Hanımların Dikkatine, Overlok Makinesi Ayağınıza Geldi 00:47
Mehmetçikten El Bab'da Espirili Anons Hanımların Dikkatine, Overlok Makinesi Ayağınıza Geldi 37 izlenme - 1 yıl önce