Hoşgeldiniz!

övmek

Metrobüse Yakın Ev: Amansız Övücüler 18:26
Metrobüse Yakın Ev: Amansız Övücüler 5.265 izlenme - 11 ay önce Açık Büfe'nin Amansız Övücüler'i Oktay ve Tuna bu hafta da metrobüse yakın ev övüyor! Amansız Övücüler ve genç komedyenlerin en yeni videolarını takip etmek için Açık Büfe kanalına abone ol… â–º Açık Büfe Kanalına ABONE OL: https://goo.gl/Th4vDu Takip edin; Facebook: https://www.facebook.com/MutfakAcikBufe Instagram: https://www.instagram.com/mutfakacikb... Twitter: https://twitter.com/MutfakAcikBufe
 İnsanlara Yüksek Sesle İltifat Etmek (Türkçe Altyazılı) 02:29
İnsanlara Yüksek Sesle İltifat Etmek (Türkçe Altyazılı) 1.626 izlenme - 4 yıl önce Eleman yolda gördüğü insanlara yüksek sesle iltifat ediyor gelen tepkileri izliyoruz..
Volkan Demirel'in Muslera'yı Övmesi 03:00
Volkan Demirel'in Muslera'yı Övmesi 330 izlenme - 3 yıl önce İşte her defasında volkan demirele linç kampanyası yürüten galatasaray ve trabzonspor taraftarları volkanın bu yorumu için hiçbir şey demediler şaşırdıkmı hayır.İzliyoruz efendim.
İnsanlara Yüksek Sesle İltifat Etmek (Türkçe Altyazılı) 02:29
İnsanlara Yüksek Sesle İltifat Etmek (Türkçe Altyazılı) 492 izlenme - 3 yıl önce Eleman yolda gördüğü insanlara yüksek sesle iltifat ediyor gelen tepkileri izliyoruz..
Cem Yılmazı Neden Övmeliyiz? 06:55
Cem Yılmazı Neden Övmeliyiz? 361 izlenme - 3 yıl önce Aykut Pek Yakında'yı izler ve beğenmez. Arkadaşı İbo onu bu yanlıştan çevirmek için elinden geleni ardına koymaz ve olaylar gelişir. Tüm aile keyifle izleyeceğiniz Hokkabaz tadında, sıcacık, samimi bir kısa film. Aykut: Aykut Aydın İbo: İbrahim Atahan Muhammet: Cihan Yıldız Çocuk: Egemen Sağol Animasyon: Esin Güler Senarist & Yönetmen: Bengisu Türkan Daha fazla kısa film için: https://www.facebook.com/asirigereksizfilmler Not: Film ürün yerleştirme içerebilir.
Rahmetli Barış Manço'nun Fethullah Gülen'i Övmesi 01:01
Rahmetli Barış Manço'nun Fethullah Gülen'i Övmesi 266 izlenme - 3 yıl önce Örnek aldığım ender insanlardan biridir Barış Manço. Türk müziğine adını (altın desek ayıp olur) harflerle yazdırmış bir kişilik. Bu video beni oldukça şaşırttı aslında. Buyrun izleyin kararı siz verin
Cübbeli Ahmet Hoca, Hallac-ı Mansur Ve Beyazıd-ı Bestamiyi Övüyor 00:52
Cübbeli Ahmet Hoca, Hallac-ı Mansur Ve Beyazıd-ı Bestamiyi Övüyor 370 izlenme - 4 yıl önce Cübbeli, Ben Allah'ım Diyen Hallac-ı Mansur Ve Beyazıd-ı Bestamiyi Övüyor!!
Adnan Oktar Bediüzzaman Hazretlerini neden çok övüp, seviyor 03:06
Adnan Oktar Bediüzzaman Hazretlerini neden çok övüp, seviyor 11 izlenme - 3 ay önce Adnan Oktar Bediüzzaman Hazretlerini neden çok övüp, seviyor?
Recep Tayyip Erdoğan'ın Yanlışlıkla CHP'li Belediyeleri Övmesi 01:43
Recep Tayyip Erdoğan'ın Yanlışlıkla CHP'li Belediyeleri Övmesi 137 izlenme - 3 yıl önce Erdoğan, şehircilik ve hizmet anlayışını anlatırken İstanbul'un Kadıköy ve Bakırköy belediyelerini örnek gösterdi ve "Buralar eskiden köydü şimdi şehir. Alt yapılarıyla üst yapılarıyla da tabii modern şehirciliğin buralarda uygulamasını görüyorsunuz" dedi. Ancak Erdoğan övdüğü her iki ilçe de bugünü kadar hiç AK Partili başkan tarafından yönetilmedi. Hatta her iki ilçe de uzun süredir CHP’li belediye başkanları tarafından yönetildiği için adeta CHP ile özdeşleşmiş durumda.
İngiliz Basını, Beşiktaş'ın Tottenham Maçı Performansını Övdü 03:42
İngiliz Basını, Beşiktaş'ın Tottenham Maçı Performansını Övdü 76 izlenme - 4 yıl önce İngiliz basını, Avrupa Ligi'nde Tottenham'la 1-1 berabere kalan Beşiktaş'ı övdü, "Adaletsiz skor, Beşiktaş maçı kazanmalıydı." ifadelerini kullandı.
Ekmeleddin İhsanoğlu - Başbakan'ın Başbakanlığını Beğeniyorum 00:48
Ekmeleddin İhsanoğlu - Başbakan'ın Başbakanlığını Beğeniyorum 37 izlenme - 3 yıl önce Oğuz Haksever'in programına seçim öncesi katılan Ekmeleddin İhsanoğlu programın sonunda başbakanla ilgili övgü dolu sözler söylemiş. "Gayet güzel olacak tabi. Ben sayın başbakanın başbakanlığını beğeniyorum. Hatta ben istiyorum ki güzel projelerini devam ettirsin başbakan olarak". Diyeceksiniz seçim geçti ne alaka? Bugün CHP Ank.Millet vekili Emine Tarhan'ın Kılıçdaroğlu'nu istifaya çağırırken kullandığı cümleden haberdar oldum bende araştırdım gerçekten de söylemiş.
Bazıları PKK ve Öcalan'ı öve öve bitiremiyordu, biz ideolojilerini ve çirkin yüzlerini ortaya 01:31
Bazıları PKK ve Öcalan'ı öve öve bitiremiyordu, biz ideolojilerini ve çirkin yüzlerini ortaya 3 izlenme - 2 yıl önce Bazıları PKK ve Öcalan'ı öve öve bitiremiyordu, biz ideolojilerini ve çirkin yüzlerini ortaya koyunca sustular.
Münafık kendisini överken karşı tarafa küstahlık yapar ve akıl almaz şeylerle itham eder 05:23
Münafık kendisini överken karşı tarafa küstahlık yapar ve akıl almaz şeylerle itham eder 1 izlenme - 1 yıl önce Münafık kendisini överken karşı tarafa küstahlık yapar ve akıl almaz şeylerle itham eder.
Kendi kültüründen utanan bazı yancılar İngiliz derin devletini övüyor 02:49
Kendi kültüründen utanan bazı yancılar İngiliz derin devletini övüyor 1 izlenme - 2 yıl önce Kendi kültüründen utanan bazı yancılar İngiliz derin devletini övüyor.