Hoşgeldiniz!

owned

Jessica Jane Clement Büyük Göğüsler 00:47
Jessica Jane Clement Büyük Göğüsler 4.652 izlenme - 5 yıl önce
Komik Kaykay Kazaları 03:27
Komik Kaykay Kazaları 2.963 izlenme - 5 yıl önce Komik Kaykay Kazaları
Yörüngeye Geyik Fırlatmaca Şampiyonşip 00:07
Yörüngeye Geyik Fırlatmaca Şampiyonşip 532 izlenme - 2 yıl önce Dikkat geyik çıkar tabelasının anlam kazandığı an. Acıklı bir görüntü fakat geyiğin bir daha görünmemesi yörüngeye oturduğuna dair bir ipucu sanki.
4Lü Parkur! - GTA5 - w/BURAKOYUNDA w/GEZENOYUNCU w/KEREMBAŞER w/knoxwille w/mrjumbo w/jellytr :P 22:04
4Lü Parkur! - GTA5 - w/BURAKOYUNDA w/GEZENOYUNCU w/KEREMBAŞER w/knoxwille w/mrjumbo w/jellytr :P 210 izlenme - 2 yıl önce Ucuz ve Güvenilir Minecraft Satın Almak İçin Hemen Tıkla ! http://www.minecraftpazari.com/ YOUTUBE : http://bit.ly/1AKcOMs TWITCH.TV : http://www.twitch.tv/kwhane FACEBOOK : https://www.facebook.com/kwhane GOOGLE + : http://bit.ly/1p58nsO Yorumlarınızda saygıyı eksik etmeyin :) Your comments , do not skimp respect :) Spam yapanlar banlanırlar! Spammers are banned ! Beğenin ve yorum yapın! Tabi ki de ABONE olmayı unutmayın! Appreciation and comment ! Of course, do not forget to subscribe ! LIKE IT! And SUB PLZ ! :)
RevoAWPer! CS:GO DERECELİ! Dust2 - Abi Sis mi ? NO! w/azizgaming w/edizyellow w/EmreSparrow w/kutay 24:35
RevoAWPer! CS:GO DERECELİ! Dust2 - Abi Sis mi ? NO! w/azizgaming w/edizyellow w/EmreSparrow w/kutay 157 izlenme - 2 yıl önce Ucuz ve Güvenilir Minecraft Satın Almak İçin Hemen Tıkla ! http://www.minecraftpazari.com/ YOUNOW : https://www.younow.com/kwhane-arda YOUTUBE : http://bit.ly/1AKcOMs TWITCH.TV : http://www.twitch.tv/kwhane FACEBOOK : https://www.facebook.com/kwhane GOOGLE + : http://bit.ly/1p58nsO Yorumlarınızda saygıyı eksik etmeyin :) Your comments , do not skimp respect :) Spam yapanlar banlanırlar! Spammers are banned ! Beğenin ve yorum yapın! Tabi ki de ABONE olmayı unutmayın! Appreciation and comment ! Of course, do not forget to subscribe ! LIKE IT! And SUB PLZ ! :)
Süper ve Kanlı Ay Şaşırtıcı Bilgiler 01:47
Süper ve Kanlı Ay Şaşırtıcı Bilgiler 54 izlenme - 2 yıl önce Ay, Dünya'ya en yakın noktaya ulaştığında yüzde 14 daha büyük ve yüzde 30 daha parlak gözüküyor. Ay tutulması da Dünya'nın Güneş ile Ay'ın arasına girip, Ay'ın üzerine gölgesinin düşmesiyle oluyor. Süper Ay tutulması da bu iki olayın aynı anda meydana gelmesiyle yaşanıyor. Süper Ay tutulması sırasında, Dünya'nın arkasından gelen Güneş ışınlarının Ay'ı kızıla boyaması nedeniyle bu olaya 'Kızıl Ay tutulması' ya da 'Kanlı Ay tutulması' da deniyor.
Highperf0rmance - Turksancagi Pk Vol 1 10:05
Highperf0rmance - Turksancagi Pk Vol 1 149 izlenme - 9 yıl önce highperformance
Cops Get Owned!!! - Epic Pee Prank 03:15
Cops Get Owned!!! - Epic Pee Prank 67 izlenme - 6 yıl önce
CS:GO DERECELİ! DUST2 Random Takılmacalar :) 29:18
CS:GO DERECELİ! DUST2 Random Takılmacalar :) 67 izlenme - 2 yıl önce YOUTUBE : http://bit.ly/1AKcOMs TWITCH.TV : http://www.twitch.tv/kwhane FACEBOOK : https://www.facebook.com/kwhane GOOGLE + : http://bit.ly/1p58nsO Yeniliklerden en kısa sürede siz haberdar olun : http://myapp.wips.com/kwhane-gaming-burada Yorumlarınızda saygıyı eksik etmeyin :) Your comments , do not skimp respect :) Spam yapanlar banlanırlar! Spammers are banned ! Beğenin ve yorum yapın! Tabi ki de ABONE olmayı unutmayın! Appreciation and comment ! Of course, do not forget to subscribe ! LIKE IT! And SUB PLZ ! :)
Trambolin sakarı 01:03
Trambolin sakarı 123 izlenme - 5 yıl önce Trambolin sakarı
little kid owned :)) 00:45
little kid owned :)) 65 izlenme - 9 yıl önce :))
Seçkin Abi Ramsey Aldı 06:25
Seçkin Abi Ramsey Aldı 62 izlenme - 5 yıl önce abi al paramı geri nolur
mexicans own the police 00:35
mexicans own the police 25 izlenme - 7 yıl önce www.burninginfo.com this cop tries to catch a van full of mexicans and gets his ass owned