Hoşgeldiniz!

oy kullanma

Demirtaş'ın Egemen Bağış'a Gönderme Yapması 01:00
Demirtaş'ın Egemen Bağış'a Gönderme Yapması 12.397 izlenme - 3 yıl önce HDP eş genel başkanı ve İstanbul 1'inci bölge millet vekili adayı olan Selahattin Demirtaş, oyunu kullandıktan sonra kıvrak bir hareketle Egemen Bağış'a gönderme yapıyor.
Hilafet Yanlıları - Oy Verme 03:34
Hilafet Yanlıları - Oy Verme 5.001 izlenme - 3 yıl önce bu videoyu yüklemeden önce çok düşündüm.ama sonunda belki videodaki gibi bir kaç beyinsizi etkileyip onların oy kullanmasını önlersem vatana millete bir faydam dokunur sonucuna vardım..son söz bu ucubeleleri sallamazsınız da tekrarlamakta n zarar gelmez: LÜTFEN OYUNU KULLAN...
nasıl oy kullanacağız 07:29
nasıl oy kullanacağız 8.315 izlenme - 9 yıl önce 2009 yerel seçimlerinde nasıl oy kullanacağız
Nasıl Oy Kullanacağız? - Oy Kullanma Talimatları 02:42
Nasıl Oy Kullanacağız? - Oy Kullanma Talimatları 1.294 izlenme - 3 yıl önce 30 Mart yerel seçimlerinde seçmenler, 3 zarfta 5 tercih yapacak. Seçim günü aklınızın karışmaması için bu videoyu izlemeniz sizin yararınıza olacak. Pusulaları, mürekkebin diğer adaylara bulaşmaması için ters katlayın ve kesinlikle pusulaların üzerine bir şey yazmayın. Aksi takdirde oyunuz geçersiz sayılacak.
Seçmen Bilgilendirme Videosu 06:35
Seçmen Bilgilendirme Videosu 619 izlenme - 4 yıl önce Seçmen Bilgilendirme Videosu
Cem Yılmaz Referandum'da Oyunu Kullandı 02:17
Cem Yılmaz Referandum'da Oyunu Kullandı 36 izlenme - 11 ay önce Ünlü komedyen Cem Yılmaz elektrikli bisikletiyle Lütfi Banat İlkokulu'na gelerek oyunu kullandı. Oldukça sinirli olduğu gözlenen Cem Yılmaz basın mensuplarını “Müsaade eder misisiniz?” şeklinde tepki gösterdi. Ünlü komedyen Cem Yılma oyunu kullanmak için elektrikli bisikletiyle Lütfi Banat İlkokulu'na geldi. Sabah saat 10.00 sıralarında okula gelen Yılmaz 1220 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Oldukça sinirli olduğu gözlenen Cem Yılmaz basın mensuplarını “Müsaade eder misisiniz?” şeklinde tepki gösterdi. Oyunu kullanan ünlü komedyen sandık görevlilerine kolay gelsin dileklerinde bulundu. Basın mensuplarının sorularını cevapsız bırakan Yılmaz elektrikli bisikletine binerek okuldan ayrıldı.
İbrahim Kutluay ve Candan Erçetin Oyunu Kullandı 01:59
İbrahim Kutluay ve Candan Erçetin Oyunu Kullandı 40 izlenme - 11 ay önce Eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay ve sanatçı Candan Erçetin oyunu aynı okulda kullandı. Eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay ve sanatçı Candan Erçetin oyunu kullanmak için Lütfi Banat İlkokulu'na geldi. Sabah Erken saatlerde okula gelen Kutluay ve Erçetin oyunu kullandı. Ardından okuldan çıkan Erçetin gazetecilerin “Bir seçim temennisi alabilir miyiz?” demesi üzerine “Herkesin temennisi aynı değil mi?” dedi. Oylarını kullanan Kutluay ve Erçetin okuldan ayrıldı.
IKBY Referandumunda Barzani'nin Oy Kullanması 02:03
IKBY Referandumunda Barzani'nin Oy Kullanması 24 izlenme - 6 ay önce Irak Kürt Bölgesel Yönetimi, Türkiye'nin de aralarında bulunduğu pekçok ülkenin karşı olduğu "bağımsızlık referandumu"nu bugün gerçekleştiriyormuş. Tartışmalı referandumda oy verme işlemi başlamış ve IKBY Başkanı Mesud Barzani oy kullanmış.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Referandum Oyunu Torunlarıyla Birlikte Kullandı 05:01
Cumhurbaşkanı Erdoğan Referandum Oyunu Torunlarıyla Birlikte Kullandı 36 izlenme - 11 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Üsküdar'da oyunu kullandı. Erdoğan, "Bu referandum sıradan bir halk oylaması değil." ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte İstanbul Üsküdar'da oy kullanacağı okula geldi. Erdoğan, 3248 nolu sandıkta oyunu kullandı. "BU REFERANDUM SIRADAN BİR HALK OYLAMASI DEĞİL" Erdoğan oyunu kullandıktan sonra yapıtığı açıklamada, "Öncelikle 16 Nisan bugün ki halk oylaması, bu referandum sıradan bir halk oylaması değil. Yeni yönetim sisteminin, değişim, dönüşüm tercihidir. Halkımız süratle adeta sıçramanın yolunu açmaya karar verecektir" dedi. "ÇOK HIZLI BÜYÜMEMİZ LAZIM" Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bizim çok daha hızlı büyümemiz lazım, çok daha hızlı yürümemiz lazım. İnanıyorum ki milletimiz bugün bu tercihini yurt içinde ve yurt dışında yapmak suretiyle, Türkiye, bu akşam sandıklar açılıp sayım yapılınca, inşallah o beklenen tercihini yapmak suretiyle geleceğe yürüyecektir. Ben milletimin demokrasideki sağduyusuna, bu sağduyuyla geleceğe yürüyeceğine inanıyorum. ve milletime en kalbi duygularla şükranlarımı, saygılarımı sunuyorum."
Cumhurbaşkanlığı Oy Kullanma İşlemi Başladı 01:58
Cumhurbaşkanlığı Oy Kullanma İşlemi Başladı 83 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Seçimi Nedeniyle Atatürk Havalimanı'nda Oy Kullanma İşlemi Başladı. Vatandaşlar, Atatürk Havalimanı'nda Geliş Ve Gidiş Katında Kurulan Sandıklarda Oylarını Kullandı.
Başbakan Binali Yıldırım Oyunu İzmir'de Kullandı! 07:01
Başbakan Binali Yıldırım Oyunu İzmir'de Kullandı! 23 izlenme - 11 ay önce Başbakan Binali Yıldırım anayasa değişikliğine ilişkin halk oylamasında oyunu İzmir'de kullandı. Oyunu İzmir'de kullanan Binali Yıldırım: "Çıkacak sonuç ne olursa olsun başımızın tacıdır, milletimizin verdiği karar en güzel karardır."
Engelli Vatandaşın Oy Kullanma Çabası 00:42
Engelli Vatandaşın Oy Kullanma Çabası 11 izlenme - 11 ay önce Oy kullanmaya gittiği okulda asansörün arızalı olması nedeniyle merdivenleri kendisi çıkmak zorunda kalan adama bir de üzerine bozuk asansörü 'kendiniz gidin yaptırtın' denmiş.
15 Temmuz'da Tankların Altına Yatan Gazi Sabri Ünal Oyunu Kullandı 04:14
15 Temmuz'da Tankların Altına Yatan Gazi Sabri Ünal Oyunu Kullandı 6 izlenme - 11 ay önce 15 Temmuz hain darbe girişiminde tankların önüne yatarak durdurmaya çalışan ve gazi olan Sabri Ünal ,Pendik'te oyunu kullandı. Sabri Ünal, "15 Temmuz darbe girişimi gazisi olarak üzerime düşen vazifemi yerine getirdim." 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında Üsküdar Altunizade'de tankların önüne yatan ve sol kolunun üzerinden tank geçmesi üzerine gazi olan Sabri Ünal, sabahın erken saatlerinde oy kullanmak için evinden çıkarak Pendik Kavakpınar İlköğretim Okulu'na gitti. Burada oyunu kullanan Ünal, daha sonra İHA muhabirinin sorularını cevapladı. 15 Temmuz Gazisi Sabri Ünal vatandaşlık görevini yaptığını söyleyerek, " Ülkemiz bir çok darbe girişimi yaşadı bunun sonuncusu 15 temmuz darbe girişimidir. Ben 15 temmuz darbe girişimi gazisi olarak üzerime düşen vazifeyi yerine getirdim tercihimizi kullandım aynı şekilde herkes tercihini kullansın vatana millete hayırlı olsun." dedi. Sabri Ünal, Üsküdar Altunizade'de tankların önüne yatarak gazi olmuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz günlerde Giresun'da katıldığı mitingde gazi Sabri Ünal'ı alnından öpmüştü.
Balıkesir'de İlk Oylar Kullanıldı 02:00
Balıkesir'de İlk Oylar Kullanıldı 4 izlenme - 11 ay önce Balıkesir'de ilk oylar kullanıldı Oylamanın ilk saatinde yaşlı vatandaşların sandığa ilgisi yoğun olduBALIKESİR - Cumhurbaşkanlığı sistemini öngören Anayasa değişikliği için halk oylaması başladı.
Bitlis'te Oy Kullanma İşlemi Gerçekleşti 00:42
Bitlis'te Oy Kullanma İşlemi Gerçekleşti 3 izlenme - 11 ay önce Bitlis'te oy kullanma işlemi gerçekleştiBİTLİS - Bitlis'te 'Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçişi öngören 18 maddelik anayasa değişikliği için oy kullanma işlemi başladı.
Yurt Dışındaki 2.7 Milyon Seçmenin Yüzde 5'i Oy Kullandı 01:30
Yurt Dışındaki 2.7 Milyon Seçmenin Yüzde 5'i Oy Kullandı 9 izlenme - 4 yıl önce Köşk seçiminin ilk turu için yurt dışındaki 2 milyon 722 bin 981 seçmenden şu ana kadar sadece 178 bin 959'u randevu alabildi, kullanılan oy oranı yüzde 5'te kaldı.
Kilis'te Vatandaşlar Oy Kullandı 01:46
Kilis'te Vatandaşlar Oy Kullandı 2 izlenme - 11 ay önce Kilis'te vatandaşlar oy kullandıKİLİS - Kilis'te, vatandaşlar, 'Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçişi öngören 18 maddelik anayasa değişikliği için oy vermeye sabah saat 07.00'de başladı .
Bursaspor Kulübü'nün 51. Olağan Genel Kurulu - Oy Kullanma İşlemleri 03:39
Bursaspor Kulübü'nün 51. Olağan Genel Kurulu - Oy Kullanma İşlemleri 4 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Üyelerin oy kullanma işlemleri-Recep Bölükbaşı'nın oy kullanması-Timur Noyan'ın oy kullanması-Cüneyt Özkan'ın oy kullanması-Adayların beraber fotoğraf çektirmesi-Recep Bölükbaşı ile Timur Noyan'ın sohbeti-Bir üyenin Bölükbaşı ve Noyan'ın yanına gelip soru sorması Bursaspor Kulübü'nün 51. Olağan Genel Kurulu-Yeşil-beyazlılarda Recep Bölükbaşı yeniden başkanlığa seçildi Bursaspor Kulübü'nün 51. Olağan Genel Kurulu'nda Recep Bölükbaşı yeniden başkanlığa seçildi.
Başkent'te İlk Oylar Sandığa Atıldı 06:38
Başkent'te İlk Oylar Sandığa Atıldı 1 izlenme - 11 ay önce Başkent'te ilk oylar sandığa atıldıANKARA - Türkiye, Anayasa değişikliğini oylamak için yaklaşık 55 milyon seçmenle sandığa gidiyor.
Antalya'da Halk Oylaması 04:05
Antalya'da Halk Oylaması 1 izlenme - 11 ay önce Antalya'da halk oylamasıANTALYA - Anayasa Değişikliği Referandumu'na ilişkin Antalya'da oy verme işlemi başladı.