Hoşgeldiniz!

oy kullanma

Demirtaş'ın Egemen Bağış'a Gönderme Yapması 01:00
Demirtaş'ın Egemen Bağış'a Gönderme Yapması 12.201 izlenme - 1 yıl önce HDP eş genel başkanı ve İstanbul 1'inci bölge millet vekili adayı olan Selahattin Demirtaş, oyunu kullandıktan sonra kıvrak bir hareketle Egemen Bağış'a gönderme yapıyor.
Hilafet Yanlıları - Oy Verme 03:34
Hilafet Yanlıları - Oy Verme 4.278 izlenme - 2 yıl önce bu videoyu yüklemeden önce çok düşündüm.ama sonunda belki videodaki gibi bir kaç beyinsizi etkileyip onların oy kullanmasını önlersem vatana millete bir faydam dokunur sonucuna vardım..son söz bu ucubeleleri sallamazsınız da tekrarlamakta n zarar gelmez: LÜTFEN OYUNU KULLAN...
nasıl oy kullanacağız 07:29
nasıl oy kullanacağız 8.301 izlenme - 8 yıl önce 2009 yerel seçimlerinde nasıl oy kullanacağız
Seçmen Bilgilendirme Videosu 06:35
Seçmen Bilgilendirme Videosu 608 izlenme - 2 yıl önce Seçmen Bilgilendirme Videosu
Nasıl Oy Kullanacağız? - Oy Kullanma Talimatları 02:42
Nasıl Oy Kullanacağız? - Oy Kullanma Talimatları 919 izlenme - 2 yıl önce 30 Mart yerel seçimlerinde seçmenler, 3 zarfta 5 tercih yapacak. Seçim günü aklınızın karışmaması için bu videoyu izlemeniz sizin yararınıza olacak. Pusulaları, mürekkebin diğer adaylara bulaşmaması için ters katlayın ve kesinlikle pusulaların üzerine bir şey yazmayın. Aksi takdirde oyunuz geçersiz sayılacak.
Cumhurbaşkanlığı Oy Kullanma İşlemi Başladı 01:58
Cumhurbaşkanlığı Oy Kullanma İşlemi Başladı 81 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Seçimi Nedeniyle Atatürk Havalimanı'nda Oy Kullanma İşlemi Başladı. Vatandaşlar, Atatürk Havalimanı'nda Geliş Ve Gidiş Katında Kurulan Sandıklarda Oylarını Kullandı.
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Oyunu Kullandı 02:02
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Oyunu Kullandı 26 izlenme - 1 yıl önce 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah gül oyunu kullandı ve gazetecilere, seçime ilişkin açıklama yaptı. 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eşi Hayrünnisa Gül ile birlikte, Ankara'da Kavacık Çubuklu İlkokulu’nda 1139 No’lu sandıkta oyunu kullandı ve gazetecilere, seçime ilişkin açıklama yaptı. 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, oy kullanma işleminin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, "İnşallah hepimiz için hayırlı olur. Herkesin bu vatandaşlık görevini yapması önemli. İnşallah neticelerde memleketimiz için hayırlı ve iyi olur. Herkes konuştu. Açık, seçik herkesin düşüncelerini ifade ettiği kampanya neticesinde millet iradesini sandığa yansıtacak." diye konuştu.
Cem Yılmaz 'dan Sandık Çağrısı 00:40
Cem Yılmaz 'dan Sandık Çağrısı 20 izlenme - 1 yıl önce Cem Yılmaz videoda "3 hatalı oy bile engelleseniz Türkiye genelinde yüzde 1'lik bir fark yaratabiliyorsunuz. Bu farkı yaratmak için bütün hayatınızdan yalnızca 1 gün gönüllü olarak ayırmanız yeterli oluyor." dedi.
Cabir Bülent Hoca - Siyaset Ve Ona Karşı Tutumumuz 58:49
Cabir Bülent Hoca - Siyaset Ve Ona Karşı Tutumumuz 22 izlenme - 2 yıl önce Siyaset İnsan Yönetme Sanatıdır. Siyasetsiz Bir Hayat Düşünülemez. Hepimiz Aynı Vatanda Yaşıyoruz Bu Nedenle Bu Ülkede Yaşanan Her Şey Bizi İlgilendiriyor. Oy Kullanmanın Dinimizdeki Yeri.
Yurt Dışındaki 2.7 Milyon Seçmenin Yüzde 5'i Oy Kullandı 01:30
Yurt Dışındaki 2.7 Milyon Seçmenin Yüzde 5'i Oy Kullandı 9 izlenme - 2 yıl önce Köşk seçiminin ilk turu için yurt dışındaki 2 milyon 722 bin 981 seçmenden şu ana kadar sadece 178 bin 959'u randevu alabildi, kullanılan oy oranı yüzde 5'te kaldı.
Bursaspor Kulübü'nün 51. Olağan Genel Kurulu - Oy Kullanma İşlemleri 03:39
Bursaspor Kulübü'nün 51. Olağan Genel Kurulu - Oy Kullanma İşlemleri 4 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Üyelerin oy kullanma işlemleri-Recep Bölükbaşı'nın oy kullanması-Timur Noyan'ın oy kullanması-Cüneyt Özkan'ın oy kullanması-Adayların beraber fotoğraf çektirmesi-Recep Bölükbaşı ile Timur Noyan'ın sohbeti-Bir üyenin Bölükbaşı ve Noyan'ın yanına gelip soru sorması Bursaspor Kulübü'nün 51. Olağan Genel Kurulu-Yeşil-beyazlılarda Recep Bölükbaşı yeniden başkanlığa seçildi Bursaspor Kulübü'nün 51. Olağan Genel Kurulu'nda Recep Bölükbaşı yeniden başkanlığa seçildi.