Hoşgeldiniz!

oy pusulası

Adana'da Oy Pusulası Yakmak 00:10
Adana'da Oy Pusulası Yakmak 304 izlenme - 3 yıl önce Adana'da Ulubatlı Hasan Ortaokulunda oy pusulaları yakılmasını izliyoruz.
Oy Pusulasında Hangi Parti Kaçıncı Sırada? 00:46
Oy Pusulasında Hangi Parti Kaçıncı Sırada? 115 izlenme - 3 yıl önce 7 Haziran 2015 Genel Seçimleri oy pusulasında AK Parti 23, CHP 22, MHP 18, HDP ise 19. sırada yer alacak.
Oy Pusulasına Zeki Müren Fotosu Yapıştırmak 00:33
Oy Pusulasına Zeki Müren Fotosu Yapıştırmak 100 izlenme - 3 yıl önce Bilecik'te bir vatandaş, oy pusulasına Zeki Müren'in resmini yapıştırdı. Resmin yanında yazan “Tomalara karşı gelen, işte benim Zeki Müren” yazısı dikkat çekti.
Oy Pusulasına Aziz Yıldırım ve Sibel Can Fotoğrafı Yapıştırmak 01:20
Oy Pusulasına Aziz Yıldırım ve Sibel Can Fotoğrafı Yapıştırmak 107 izlenme - 3 yıl önce Komiklik yapacak başka yer bulamayan boykotçu vatandaşlarımızın yapmış olduğu ahmaklık. Bunu yapanlar RTE'nin seçilmesini istemeyen tayfa. 16 milyona yakın seçmen oy kullanmaya bile gitmez iken, sandığa giden bazı gerizekalılar da bu tip eylemler içine girmiş. Sonrasında akşam sonuçları izlerken bu memleket adam olmaz diye dert yan. Sen vatandaşlık hakkın olan oy kullanma işlemini adam akıllı yap, sonra suçu başkasında ara. Ak partililer değil, Tayyip'i siz cumhurbaşkanı yaptınız. Tayyip rakibi ile yarışma fırsatı bile bulamadan, 1 saatte cumhurbaşkanlığını ilan etti . Sizin zihniyetinizi sikeyim.
Oy Pusulalarını Yırtmak - Bitlis 00:27
Oy Pusulalarını Yırtmak - Bitlis 62 izlenme - 3 yıl önce Bitlis'in tatvan ilçesinde yerel seçimlerde oy sayma işlemi sırasında çıkan olaylarda yerlere saçılan oy pusulalarının tahrip edilmesini gören bir vatandaş cep telefonu kamerasıyla bu görüntüleri yakalamış bize de izleyip yorumlamak düşer.
Denizli Hürriyet Ortaokulu (Seçimde Olay) 04:05
Denizli Hürriyet Ortaokulu (Seçimde Olay) 78 izlenme - 4 yıl önce Denizli - Hürriyet Ortaokulu 1136 No'lu Sandıkta Seçim Bittikten Sonra Kalan Boş Oy Pusulalarına "evet" Kaşesi Basan Akp'li Bayan Suçüstü Yakalandı. Olayın Devamı Ve Kadının İtirafı Kamera Kaydı İle Sabitlendi...
56.6 Milyon Seçmene 74 Milyon Oy Pusulası 01:05
56.6 Milyon Seçmene 74 Milyon Oy Pusulası 41 izlenme - 2 yıl önce Türkiye 7 Haziran genel seçimlerine kilitlendi. Yüksek Seçim Kurulu hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Devlet Malzeme Ofisi'nin ise 56 milyon 600 bin seçmen için 74 milyon oy pusulası basacak olması yeni bir tartışmayı başlattı.
Ysk Başkanı Güven'den 06:22
Ysk Başkanı Güven'den "Sahte Oy Pusulası" Açıklaması 12 izlenme - 10 ay önce - YSK Başkanı Güven'den "sahte oy pusulası" açıklaması YSK Başkanı Sadi Güven: "Geçersiz oy olduğu ileri sürülen oy pusulaları ve zarfları YSK tarafından üretilen gerçek, doğru, sahte olmayan zarflar ve oy pusulalarıdır" "Vatandaşa verilen zarf ve oy pusulaları filigramlı, YSK tarafından...