Hoşgeldiniz!

oy vermek

Clinton'a Oy Verenlere Oral Seks Yapacağım - Madonna 02:20
Clinton'a Oy Verenlere Oral Seks Yapacağım - Madonna 3.232 izlenme - 2 gün önce Amerikalı stand-up'çı Amy Schumer'ın programına katılan 58 yaşındaki pop yıldızı Madonna, Clinton'a oy vereceklere şaka yollu, oral seks yapacağı sözünü verdi.
Oy Vermek Karşılığında Erzak Dağıtan AKP Görevlileri 01:32
Oy Vermek Karşılığında Erzak Dağıtan AKP Görevlileri 7.943 izlenme - 1 yıl önce Adana Yunusoğlu Mahallesinde AKP'lileri oy vermek karşılığında erzak dağıtımı için kimlik toplayıp, kayıt yaparken yakaladık. AKP adına insanları kandırmakla görevli kişilerin videosunu yayınlıyoruz. (HEPAR)
AKP'ye Oy Verenlerin Beyni İncelenmeli 01:35
AKP'ye Oy Verenlerin Beyni İncelenmeli 2.307 izlenme - 12 ay önce Halk TV'de Ayşenur Arslan'ın sunduğu Maniki Dünya programına Hüsnü Mahalli konuk oldu. 1 Kasım genel seçim sonuçlarının değerlendirildiği programda, AK Parti'ye oy veren seçmene açık şekilde hakaret edildi. Programın konuğu Hüsnü Mahalli, AK Parti'ye oy verenlerin beyninin incelenmesi gerektiğini söyledi. Mahalli, toplumu yalancı olmakla da suçladı.
Şevki Yılmaz'dan Oy Vermeyenlere Uyarı 03:38
Şevki Yılmaz'dan Oy Vermeyenlere Uyarı 191 izlenme - 12 ay önce Şevket Yılmaz Ak Parti dışında bir partiye oy vermek İsraili bayram ettirir. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
George Carlin - Niçin Oy Vermem 03:28
George Carlin - Niçin Oy Vermem 263 izlenme - 2 yıl önce 2008'de aramızdan ayrılan müthiş bir insan George Carlin. Gerçekleri insanların suratına tokat gibi çarpmaktan çekinmez. Sadece komedyen olarak tanımlamak yeterli olmaz kendisi modern çağ filozoflarındandır bana göre. En sert eleştirilerini amerikan toplumuna ve yönetimine karşı yapmıştır. Sözlerinden bazıları : "Politikacılar neden vardır bilir misiniz ? siz seçim yapasınız diye. sizi kandırmak adına. Sizi mutlu etmek için, anlık da olsa...." "Yaşantımda bazı kurallarım var. Birincisi; devletin söylediği hiç bir şeye inanmam!" "İnsanlara gökyüzünde evreni yaratan birisi olduğunu söylediğinizde büyük bir kısmı size inanacaktır. Boyanın daha kurumamış olduğunu söylediğinizde ise emin olmak için dokunmaları gerekir." "Ben sıradan bir amerikalı gibi olamam. hiç bir zaman da olamadım. İstemiyorum da. Amerikalılar, hükümet ne derse onu yaparlar. "yerde yuvarlan" der hükümet ve amerikalı hiç düşünmeden yuvarlanır..." "Nedense hep doğmamışın peşindeler. Yaşayan bebekler istiyorlar ki ölü askerlere çevirebilsinler."
İnternet Fenomeni: İlber Ortaylı Kime Oy Vericek 00:43
İnternet Fenomeni: İlber Ortaylı Kime Oy Vericek 109 izlenme - 1 yıl önce ilber ortaylı
Sokak Röportajları - Seçimlerde Neye Göre Seçeceksiniz? 02:11
Sokak Röportajları - Seçimlerde Neye Göre Seçeceksiniz? 87 izlenme - 2 yıl önce Muzip ekibimiz seçimler yaklaşırken dalmış halkın arasına ve "Seçimlerde oy vereceğiniz adayı neye göre seçeceksiniz?" gibi bir soru sormuş.İzleyelim..
Seçimlerde Neye Göre Oy Vereceksiniz? 02:11
Seçimlerde Neye Göre Oy Vereceksiniz? 66 izlenme - 3 yıl önce Sokak Röportajları ekibi, yerel seçimler öncesi insanlara oy verecekleri adayı neye göre seçeceklerini sormuş. Bize genel olarak lafa değil, icraata bakılıyor gibi geldi.
Yanlış oy vermek kıyamet fitilini ateşlemektir - Nureddin Yıldız 02:11
Yanlış oy vermek kıyamet fitilini ateşlemektir - Nureddin Yıldız 13 izlenme - 1 yıl önce Sosyal Doku Vakfı www.sosyaldoku.com www.fetvameclisi.com Oy verirken nelere dikkat etmeliyiz? İş verirken yakınlara mı ayrıcalık tanınmalı? Nureddin Yıldız Hoca anlatıyor.
Milletimiz kendi değerlerine sevgi duyana oy verir 02:53
Milletimiz kendi değerlerine sevgi duyana oy verir 19 izlenme - 2 yıl önce Milletimiz kendi değerlerine sevgi duyana oy verir. Adnan Oktar’ın 30 Aralık 2014 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Muhtar Zeki BDP'ye oy vermek için söz verdi 01:08
Muhtar Zeki BDP'ye oy vermek için söz verdi 15 izlenme - 1 yıl önce AKP'li Muhtar Zeki AKP seçim bürosunda BDP'ye oy vermek için söz verdi.. 03.10.2015 günü Botan Press kanalına yüklediğim 'Muhtar Zeki BDP'ye oy vermek için söz verdi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/botanpress kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İhsanoğlu: 05:05
İhsanoğlu: "Ak Partili Kardeşlerimiz Arasında Bize Oy Verecek Çok İnsan Var" 1 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, "Ben eminim ki AK Partili kardeşlerimiz arasında bize oy verecek çok insan var" dedi.