Hoşgeldiniz!

Oya Aydoğan

Niran Ünsal ve Duygu Çetinkaya Arasındaki Sert Kavga! 03:48
Niran Ünsal ve Duygu Çetinkaya Arasındaki Sert Kavga! 42.610 izlenme - 8 yıl önce Olayların kanalı Beyaz Tv'de Oya Aydoğan, Pakize Suda, Sinan Özedincik ve Duygu Çetinkayanın sunduğu 'Söylemezsem Olmaz' programının bu haftaki konuğu Niran Ünsal ile Sunucu Duygu Çetinkaya'nın bir anda oluşan kavgasına şaşırıp..Ohaa ! Bu kadarda olmaz..Sen sunucusun yahu,gelen misafire yaptığın terbiyesizliğe ben utandım(kendi fikrim) ..Ve Niran Ünsal'ın susmasına rağmen edebsizliğine devam eden, ayıbın biri bin para Duygu Çetinkaya'nın kendisinden yaşça büyük sanatçıya yaptığı olay hareketi ben şahsım adına sindiremeyip son kararı siz değerli halk jürisine bırakıyorum..İyi seyirler efendim...
Oya Aydoğan Yanlış Anlama:) 00:45
Oya Aydoğan Yanlış Anlama:) 36.419 izlenme - 13 yıl önce oya aydoğan'a i love you oya diyorlar ancak o yanlış anlıyor :))
Kedi Özledi Fragmanı 01:52
Kedi Özledi Fragmanı 35.017 izlenme - 9 yıl önce İlker Ayrık, Algı Eke ve Oya Aydoğan'ın başrollerinde oynadığı 2013 yerli yapımı Kedi Özledi filminin fragmanı. Mustafa Şevki Doğan'ın planladığı üçlemenin ilk filmi Kedi Özledi, 20 Aralık 2013'te gösterime girecek. Filmde İlker Ayrık ve Algı Eke yenievli bir çifti canlandıracak.
Orhan Uzi'li Bir Çılgındır 01:25
Orhan Uzi'li Bir Çılgındır 14.959 izlenme - 7 yıl önce Cinsel münasebet olayına tamamiyle karşı olan orhan, özel güçleri sayesinde nerede bir sevişki olursa olsun hisseder ve uzi'si ile önüne geleni tarar. Uzi ne lan? uzi ne? ünzile.
Ferdi Tayfur'un Oya Aydoğan'a Kontrası (Ayar İçerir) 03:27
Ferdi Tayfur'un Oya Aydoğan'a Kontrası (Ayar İçerir) 13.437 izlenme - 7 yıl önce Başrollerinde Ferdi Tayfur ve Oya Aydoğan'ın oynadığı gerçeküstücü, ayrıca isim olarak da oldukça yaratıcı "kalbimde ki acı" filminden bir kesit. Oya Abla'mızın partisinde garsonluk yapan Ferdi Abi'mizin hunharca gülen zengin züppelerine yaptığı ayarı izleyelim. O değil de fare gülmesi sesi nasıl oluyor lan?!
küçük emrah & oya aydoğan filmden özel kesit 04:27
küçük emrah & oya aydoğan filmden özel kesit 9.781 izlenme - 11 yıl önce halil gencer
Ülkücüler Filminden Gösterilmeyen Kesitler (1977) 06:20
Ülkücüler Filminden Gösterilmeyen Kesitler (1977) 6.187 izlenme - 7 yıl önce 1977 yılında yayınlanan "Ülkücüler" filminde yayınlanmayan Oya Aydoğan ve Cüneyt Arkın arasında geçen konuşma
Zavallılar - Güzel Karısını Çalıştırmak 01:04
Zavallılar - Güzel Karısını Çalıştırmak 5.034 izlenme - 7 yıl önce Emrah'ın babası 10 milyarda 1 görülen tek dokunuşta yıkılma hastalığına yakalanmıştır ve kendini kahveye kumara vermiştir.Bundan dolayı annesi Oya Aydoğan fazla mesai (!) yapmak eve daha fazla para getirmek zorundadır.Ayrıca bu sahnede otobüs kelimesinin sözlük anlamını da öğreniyoruz. alkışlarlayaşıyorum,otobüs denince aklına başka bişeyler(!) gelenlerin sitesi...
Joker'in Kulina'ya Söylediği Efsane Şarkı 01:38
Joker'in Kulina'ya Söylediği Efsane Şarkı 5.178 izlenme - 5 yıl önce Çocukluk yıllarına damga vurmuş Bez Bebek dizisinin unutulmayan karakteri Joker'in Kulina'ya söylediği müthiş şarkıyı dinleyelim efem.
O Zaman Görürüm Nazik Götünü - Yüz Numaralı Adam (Restorasyonlu) 03:06
O Zaman Görürüm Nazik Götünü - Yüz Numaralı Adam (Restorasyonlu) 3.409 izlenme - 5 yıl önce 1978 yapımı Osman Fahir Seden'in yönettiği,Kemal Sunal'ın oynadığı 100 Numaralı Adam filminden bir sahne.
İzet Altinmeşe - Nazey - Oya Aydoğan 02:10
İzet Altinmeşe - Nazey - Oya Aydoğan 6.287 izlenme - 7 yıl önce İzzet Altınmeşe, adını bilemeyeceğim eski bir filmde, sevgilisi Oya Aydoğan'la cilveleşip, Nazey türküsünü söylüyor. Türküyü Oya hanımın söylememiş olabilir. Ne de olsa eski filmler hep seslendirme.
Hüsnü Hüsniyeye Dolmuşta Asılırken 03:43
Hüsnü Hüsniyeye Dolmuşta Asılırken 4.659 izlenme - 7 yıl önce 7 Bela Hüsnü Filminden Hüsnünün Hüsniyeye asıldığı sahneler. mesut bahtiyar notu: asıl bombalar sokaktaki adam karakterlerinden gelmektedir.
Şoför Gökhan Güney - Sosyete Gösterişli Sıçar 03:05
Şoför Gökhan Güney - Sosyete Gösterişli Sıçar 5.688 izlenme - 7 yıl önce Yönetmenliğini Kartal Tibet, senaryosunda Remzi jöntürk başrollerinde Gökhan Güney ve Oya Aydoğan olan 1980 çıkışlı Sevgi Dünyası filminden kesitler. Müthiş ağız yapan muavin ile Gökhan Güney'in zengin kızına verdiği ayarı izleyelim.
Oya Aydoğan Anısına - Bay Kubidik - Dünyanın İlk İnternet Güzellik Yarışması 06:43
Oya Aydoğan Anısına - Bay Kubidik - Dünyanın İlk İnternet Güzellik Yarışması 2.055 izlenme - 5 yıl önce Dünyanın uluslararası ilk internet güzellik yarışması 2001'de Ä°stanbul Maslak'ta gerçekleÅŸtirildi. Konuklar arasında Oya AydoÄŸan da vardı. Bay Kubidik'in bu videosunu onun anısına yayınlıyorum.
İstenmeyen Kadın Oya Aydoğan ve Sevda Yelleri 03:57
İstenmeyen Kadın Oya Aydoğan ve Sevda Yelleri 3.786 izlenme - 7 yıl önce Ferdi Tayfurun Günaha Girme filminden bir sahne.ferdi abimiz çoğu filminde olduğu gibi yine uzunca yıllar ortadan kaybolmuş türlü çileler çekmiş geride bıraktığı kadını da o yokken damgalı muamelesi görmüştür çevresi tarafından.bu arada bysiirtli56 ben değilim gardaşlar onu belirteyim
Emrah ve Annesinin Sürüklendiği Ahlaksız Yol 03:29
Emrah ve Annesinin Sürüklendiği Ahlaksız Yol 3.084 izlenme - 7 yıl önce Sıkıldığı bir anda Emrah köyde oturan annesini şehire davet eder, onun bu köylü hallerinden şehirde oldukça rahatsız olan Emrah derhal onu bir milf edasıyla süsler giydirir ve değişime kendi gözleride inanamaz kısa süreli şoka girer, annesi gerçekten çok seksi biri olmuştur. Ancak Emrah bununla yetinmez, kullandığı lehçe açısından bir anda çok kızıp köye geri yollayacağı annesine yaptığı haksızlığın farkına varır ve annesinin "orospuluğa uzanan yol"undaki en önemli yapı taşlarını oluşturmaya devam eder. İlk olarak o yıllarda sosyete oyunu olan Tenis'de eşsiz Forehand'lerini gösterir. Sonra ise bu yoldaki en önemli adım olarak gördüğüm günümüz beach diye adlandırılan ortamlara annesiyle birlikte hızlı bir giriş yapar. Bikiniler, jet ski turları, yelkenliler,kanolar derken bütün su sporlarında bildiklerini gösterir ve annesini gece hayatının aranan isimleri arasına sokmayı başarır ( İlerleyen bölümlerde balık rakılar, Konak'ta fayton turları vb. etkinliklerede ayrıca yer verir).Malesef burada yer almayan filmin sonlarına doğru ise yaptıklarından pişman olan Emrah, annesini bu hale getirenler için alayına isyan eder kendisi hariç.
Allahsızlığı Yayma Kürsüsü Başkanı 02:48
Allahsızlığı Yayma Kürsüsü Başkanı 4.311 izlenme - 7 yıl önce Cüneyt Arkın'ın Güneş Ne Zaman Doğacak adlı filminden bir sıradışı başkanlık makamı. Cüneyt Arkın gözükmemesine rağmen fantastiklik hat safhada. Not: İçeriği yayınlamadan önce açıklamasını modifiye edip daha da süsleyecektik; ancak LeONaS isimli üyenin de içerik altında belirttiği, bilinen gerçekler içimizi burktu. Bu filmdeki aşırı absürdlükler maalesef genel yeşilçam türünden ehliyetsiz senarist ve yönetmenlerin sinema sanatına aciz yaklaşımlarından dolayı değil bilinçli bir kışkırtma politikasından kaynaklanmaktadır.
Ferdi Tayfur Sesi ile Kız Tavlamaya Çalışmak - Kemal Sunal 03:26
Ferdi Tayfur Sesi ile Kız Tavlamaya Çalışmak - Kemal Sunal 2.969 izlenme - 7 yıl önce Kemal Sunal'ın Şevket Altuğ ile birlikte harikalar yarattığı yedi bela hüsnü(restorasyonlu) filminden bir kesit. Hüsnü, Hüsniye'yi deli gibi sevmektedir.Onun sevgisini kazanmak için parayla tuttuğu adamları dövmüş,kapısına gidip cebinde Ferdi Tayfur teybi ile playback yaparak şarkı söylemiş kısacası her türlü yolu denemiştir ancak arkadaşı Şevket'in bu önerileri bir türlü tutmamış,Hüsniye'yi yine tavlayamamıştır üstüne birde kendisini dilenci zannetmişlerdir.
Neşeli Günler'in Mehmet'iyle Söyleşi 17:48
Neşeli Günler'in Mehmet'iyle Söyleşi 822 izlenme - 3 yıl önce Neşeli Günler filminde Mehmet karakterini oynayan Tamer Şahin ile güzel, sıcak ve samimi bir sohbet gerçekleştirdik. Umarım sizler de bu keyifli sohbeti izlerken aynı sıcaklık ve samimiyeti hissedersiniz. İyi seyirler..
Küçük Emrah - Kötü Yola Düşen Annesini Öldürmeye Gider 04:04
Küçük Emrah - Kötü Yola Düşen Annesini Öldürmeye Gider 2.171 izlenme - 7 yıl önce ister anası, bacısı kotu yola dusmus acıların cocugunu oynasın, ister fakir ama gururlu, zengin kıza asık, namus bekcisi olsun, yukarı kaldırılıp bantla yapıstırılmıs havası veren kasların sahibi. etrafındakilere surekli saskın bakıslar fırlatabilen, nedir ulan dunyanın hali, napıyosunuz ulan siz, ne serefsız dunya bu, isyanlardayım allahım repliklerini soylemeden, sadece bakıslarıyla anlatabilme yetenegine sahip kisi. bi anlamda kaslarıyla konusan sahsiyet. bu sahnemizdede küçük emrahın , ölmek üzere olan annesi birden konuyu değiiştirir Karnında açtır senin der ama yemez emrah bunu. Kadın ölmek üzere ama hala oğlunun açlığını düşünmektedir. Ve emrahın paranoyak süper kuşkucu bakışlara dikkat kaşlar sanki martı kanadı gibi zaten birleşik tek kaş. Ve burun delikleri sinirlenince büyümektedir ve son sahnedeki koşma sahnesinde sanki götünde çıban vardır
Banu Alkan ve Oya Aydoğan Taklidi - Fehmi Dalsaldı 04:01
Banu Alkan ve Oya Aydoğan Taklidi - Fehmi Dalsaldı 1.883 izlenme - 8 yıl önce Bankada memur olarak çalışırken arkadaşlarının tavsiyesiyle İzzet Çapa'ya ait bir mekanda ilk olarak Bülent Ersoy takliti yaparak kariyerine başlayan sanatçı, Şahika Koçarslanlı, Gönül Yazar, Sezen Aksu, Huysuz Virjin, Yıldız Tilbe, Seda Sayan, Nur Yerlitaş, Zerrin Özer, Oya Aydoğan dahil pek çok taklit yapabilmektedir. Bir süre Saba Tümer'le Bugün adlı programda yayınlanan Gullüm Show daha sonra bir süre Melek'te yayınlanmıştır, taklitlerine devam etmektedir. http://www.youtube.com/user/gullumshow/
Arka Koltukta Oturup Araba Kullanmak - 100 Numaralı Adam 01:05
Arka Koltukta Oturup Araba Kullanmak - 100 Numaralı Adam 1.761 izlenme - 7 yıl önce 100 Numaralı Adam filminden hoş bir sahne; günümüzdeki sinema ekipmanlarının bulunmaması, Oya Aydoğan'ın şöförlüğü olmaması ya da araba kullanırken rol yapamamasından olsa gerek Yeşilçam'ın pratik çözümlerinden biri. İzliyoruz.
Ferdi Tayfur - Yıldızlar da Kayar (Kadın Dırdırı İçerir) 05:33
Ferdi Tayfur - Yıldızlar da Kayar (Kadın Dırdırı İçerir) 1.522 izlenme - 7 yıl önce Başrollerinde ferdi tayfur ve oya aydoğan'ın oynadığı kalbimdeki acı filminden bir sahne.
İbrahim Tatlises - Zulmetme Bana Gönül 03:04
İbrahim Tatlises - Zulmetme Bana Gönül 1.176 izlenme - 7 yıl önce İbrahim Tatlıses sevdiği kızın gönlünü çalabilmek için bir nevi -camdan cama- serenat olayına girer ve patlatır bir türkü. Kızı bayağı bir etkiler(o öyle sanır aslında). Sahne, ''Tövbe'' adlı filmden.
Oya Aydoğan - Canım Efendim (1991 Canlı Performans) 05:35
Oya Aydoğan - Canım Efendim (1991 Canlı Performans) 703 izlenme - 4 yıl önce Oya Aydoğan - Canım Efendim (1991 Canlı Performans) Şarkı Sözleri: Güzelmiş çirkinmiş önemli değil, Ben ona aşığım onu isterim. Aklıma bin türlü çılgınlık gelir, Kalbe söz geçmiyor canım efendim. Bir kuru selamı gönderebilse, Yakarım bu canı eğer benimse, Alamaz elimden azrail gelse, Ben ona vurgunum onu isterim, Kalbe söz geçmiyor canım efendim. Her şeyi bir yana atacak kadar, Uğrunda sürgüne gidecek kadar, Kendimi ölüme atacak kadar, Ben ona vurgunum onu isterim, Kalbe söz geçmiyor canım efendim. Bir kuru selamı gönderebilse, Yakarım bu canı eğer benimse, Alamaz elimden Azrail gelse, Ben ona vurgunum onu isterim, Kalbe söz geçmiyor canım efendim
Hepsinden Yarımşar Kilo Versene Hüsniye ! 00:52
Hepsinden Yarımşar Kilo Versene Hüsniye ! 1.390 izlenme - 7 yıl önce Yavuklusuna kur yapmaya çalışan Yedi Bela Hüsnü, onu görünce kendini adeta bir manav dükkanında gibi hisseder. Akla ziyan betimlemelerinden sonra Hüsniye'yi tavlayabilecek mi bakalım?
Ferdi Tayfur - Nereye Kadar (Uzun Hava) 03:28
Ferdi Tayfur - Nereye Kadar (Uzun Hava) 905 izlenme - 7 yıl önce Ferdi Tayfur'un Oya Aydoğan ile oynadıkları kara gurbet filminden bebeğine ağıt sahnesi.
Kemal Sunal 00:44
Kemal Sunal 1.442 izlenme - 14 yıl önce adıustunde sunal
Tövbe - Final Sahnesi (Director's Cut) 06:01
Tövbe - Final Sahnesi (Director's Cut) 797 izlenme - 7 yıl önce İbo kardeşini tıp fakültesinde okutmak için dişini tırnağına takmıştır ama, kardeşi pezevengin teki olup abisinin verdiği harçlıkları kumara karıya kıza yatırmakta olup ayrıca öroyin işine de bulaşmıştr . İbo suçunu üstlendiği gavat kardeşi yüzünden cezaevine girip, çileler çekmiş, içerde verem olmuştur. Canını, hiçe sayarak uğruna feda ettiği kızsa ibonun pezevenk kardeşi vasıtasıyla orospunun önde gideni olmuş ve zaten içinde orospuluk olduğunu şu son sözleriyle belli etmiştir; ''bu herifi kapının önünden uzaklaştıralım da başımıza bi iş gelmesin'' '' Sitede Tövbe filminin son sahnesi her ne kadar mevcut olsa da filmin mottosu olan bu son sözler ve olayın oluş şekli kesilmiş olduğu için son sahnenin uzun versiyonunu gönderme gereği hasıl olmuştur Oya aydoğan rolünü ustalıkla canlandırarak inandırıcılığı üst noktalara çekmiştir. 1981 yapımı Tövbe arabesk dram türü filmlerin kralıdır ve cannes, Oscar, golden globe, reuters, best model of the world türü hiç bi yarışmaya katılmamış, ödülde almamıştır. Zira çağırsalarda gitmezdi.
Oya Aydoğan | Oylum Talu İle Anlatacaklarım Var 32:06
Oya Aydoğan | Oylum Talu İle Anlatacaklarım Var 885 izlenme - 9 yıl önce Türk sinemasının sevilen yıldızı Oya Aydoğan TV8'de Oylum Talu'nun sunduğu 'Anlatacaklarım Var'' programına konuk oldu