Hoşgeldiniz!

oya aydoğan

Sahilde Karı Kız Kesip Giyinik Olanları Uyarmak ( 18) 01:00
Sahilde Karı Kız Kesip Giyinik Olanları Uyarmak ( 18) 30.766 izlenme - 7 ay önce Memelere özgürlük düşüncesi ile tatile çıkan abimiz giyinik olanları uyarmaktan geri kalmaz.
Niran Ünsal ve Duygu Çetinkaya Arasındaki Sert Kavga! 03:48
Niran Ünsal ve Duygu Çetinkaya Arasındaki Sert Kavga! 41.020 izlenme - 2 yıl önce Olayların kanalı Beyaz Tv'de Oya Aydoğan, Pakize Suda, Sinan Özedincik ve Duygu Çetinkayanın sunduğu 'Söylemezsem Olmaz' programının bu haftaki konuğu Niran Ünsal ile Sunucu Duygu Çetinkaya'nın bir anda oluşan kavgasına şaşırıp..Ohaa ! Bu kadarda olmaz..Sen sunucusun yahu,gelen misafire yaptığın terbiyesizliğe ben utandım(kendi fikrim) ..Ve Niran Ünsal'ın susmasına rağmen edebsizliğine devam eden, ayıbın biri bin para Duygu Çetinkaya'nın kendisinden yaşça büyük sanatçıya yaptığı olay hareketi ben şahsım adına sindiremeyip son kararı siz değerli halk jürisine bırakıyorum..İyi seyirler efendim...
Oya Aydoğan Medyum Kağan'ı Neden Aradı? 01:12
Oya Aydoğan Medyum Kağan'ı Neden Aradı? 22.427 izlenme - 2 yıl önce Oya Aydoğan, Medyum Kağan'ı Canlı Yayında Neden Aradı?
Tecavüzcü Coşkun'a İsteyerek Vermek 03:06
Tecavüzcü Coşkun'a İsteyerek Vermek 12.195 izlenme - 12 ay önce Daha önce uyuşturucuyu ilaç sanarak başka diyarlara yçan kızımız, bu sefer de yengesine kızdığı için yılların Tecavüzcü Çoşkun'una beleşe ziyafet çektirecektir. Daha önce yaptğı gibi, iş bitikten sonra da timsah gözyaşları dökecektir.
Ülkücüler Filminden Gösterilmeyen Kesitler (1977) 06:20
Ülkücüler Filminden Gösterilmeyen Kesitler (1977) 5.408 izlenme - 10 ay önce 1977 yılında yayınlanan "Ülkücüler" filminde yayınlanmayan Oya Aydoğan ve Cüneyt Arkın arasında geçen konuşma
Ne Karıydı Be Kütür Kütür - Paçanoz Ahmet 01:07
Ne Karıydı Be Kütür Kütür - Paçanoz Ahmet 7.194 izlenme - 12 ay önce Yönetmenliğini Yücel Uçanoğlu, senaristliğini Osman F. Seden'in üstlendiği başrollerinde Müslüm Gürses(Ömer) ve Oya Aydoğan (Mihrican) olan Bağrıyanık filminden jet muavin paçanoz ahmet'in oya aydoğan'ı röntgenleme sahnesi.
oya aydoğan yanlış anlama:) 00:45
oya aydoğan yanlış anlama:) 36.140 izlenme - 7 yıl önce oya aydoğan'a i love you oya diyorlar ancak o yanlış anlıyor :))
Kedi Özledi Fragmanı 01:52
Kedi Özledi Fragmanı 19.128 izlenme - 2 yıl önce İlker Ayrık, Algı Eke ve Oya Aydoğan'ın başrollerinde oynadığı 2013 yerli yapımı Kedi Özledi filminin fragmanı. Mustafa Şevki Doğan'ın planladığı üçlemenin ilk filmi Kedi Özledi, 20 Aralık 2013'te gösterime girecek. Filmde İlker Ayrık ve Algı Eke yenievli bir çifti canlandıracak.
Orhan Uzi'li Bir Çılgındır 01:25
Orhan Uzi'li Bir Çılgındır 4.457 izlenme - 8 ay önce Cinsel münasebet olayına tamamiyle karşı olan orhan, özel güçleri sayesinde nerede bir sevişki olursa olsun hisseder ve uzi'si ile önüne geleni tarar. Uzi ne lan? uzi ne? ünzile.
Oya Aydoğan Pilates Yaparsa - Pazar Sürprizi 05:21
Oya Aydoğan Pilates Yaparsa - Pazar Sürprizi 7.177 izlenme - 2 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'cumartesi sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; kilolarından şikayetçi olan oya aydoğan'ın pilates görüntüleri ekranlara geliyor.
Zavallılar - Küçük Emrah (1987 - 86 dk) 01:25:49
Zavallılar - Küçük Emrah (1987 - 86 dk) 7.182 izlenme - 1 yıl önce Küçük Emrah' kötü yola düşen annesi ve sakat babasıyla süren hayat mücadelesi... Yönetmen : Ümit Efekan Senaryo : Erdoğan Tünaş Yapımcı : Kemal Dilbaz, Şahin Dilbaz Görüntü Yönetmeni : Muzaffer Turan Tür : Dram Özellikler : Renkli Ülke : Türkiye Oyuncular : Emrah, Oya Aydoğan, Berhan Şimşek, Bayram İlvur, Eray Özbal, Zehra Aktürk, Zeynep Kızıltan, Suzan Avcı, Sırrı Elitaş, Birtanem, Selahattin Fırat, Cevdet Arıkan, Nur Deniz, Şahin Çelik , Devrim Parscan, Zafer Ergin
Yüz Numaralı Adam - Kemal Sunal (1978 - 80 dk ) 01:22:25
Yüz Numaralı Adam - Kemal Sunal (1978 - 80 dk ) 2.095 izlenme - 8 ay önce Ailesinin çalışıp para kazanması için zorladığı, ancak saflığı nedeniyle girdiği işlerde bir türlü tutunamayan ve kısa sürede kovulan Şaban, bir reklam firmasında çalışan ve önemli bir firmanın ürünlerini tanıtmak için halkın içinden birini kullanmayı düşünen Oya tarafından trende görülür ve reklam filmlerinde oynaması için ikna olur. Akabinde ve detayında da bol dokundurmalı bol kinayeli filmimiz de olaylar gelişir efendim, iyi seyirler...
Bez Bebek - Jenerik (2007) 01:38
Bez Bebek - Jenerik (2007) 3.914 izlenme - 12 ay önce Oyuncaklar Ülkesinde yaşayan dünyalar güzeli bez bebek NANA 100. yaş gününde gerçek bir insan olmayı diler. Baş peri Kulina ve dostları, Nana’nın bu dileği karşısında çok şaşırırlar; nasıl olur da bir oyuncak büyü yeteneklerini ve ölümsüzlüğünü kaybetmek pahasına insan olmak isteyebilir? Nana eski sahibi Makbuş'un yanında güvende olacağını hisseder. Kulina’nın sihirli ekranından dünyada olanları izleyip Makbuş’un kendisine çok ihtiyacı olduğunu da görünce, kararı kesinleşir. Küçücükken annesini kaybetmiş olan Yağmur 7 yaşındadır. Bir zamanlar babalarının bakıcısı olan Makbuş, şimdi ona ve abisi Rüzgar’a hem bakıcılık, hem de annelik yapmaktadır. Ama Makbuş’un evdeki konumu, Yağmur’un babasıyla evlenmeye çalışan sinsi Simge yüzünden tehlikededir. Makbuş’u, Hakan’la evlenmek için önündeki en büyük engel olarak gören Simge ne yapıp edip onu bakım evine yatırmaya kararlıdır. Makbuş’un ara ara yaptığı küçük dalgınlıkları Hakan’a hayati tehlikeler olarak yansıtmaya çalışan Simge, daha da ileri giderek Makbuş’a tuzaklar kurmaya başlar. Sonunda kendini çocuklar ve Hakan için bir tehlike olarak görmeye başlayan zavallı yaşlı kadın, kendi isteğiyle huzur evine gitmeye karar verir. Yağmur ve abisi Emre Makbuş’un Simge’nin hain planlarından dolayı bu halde olduğunu hissederler ama bir şey yapamayıp, bir mucizenin Makbuş’u kurtarması için dua ederler. Çocukların duaları kabul olur ve Nana’nın tekrar Makbuş’un oyuncağı olarak eve gelişi her şeyi değiştirir. Nana bir sene boyunca o evde kalacaktır ve sonra insan olacaktır ama ancak periler kurulunun şartlarını yerine getirdiği takdirde… Nana bu bir sene içinde gece 12’den, günün ilk ışıklarına kadar bez bebek olarak kalmak zorundadır. Ayrıca sırrını üç kişiden fazla öğrenen olursa, sonsuza kadar bir bez bebek olarak kalmaya mahkûm olacaktır. Nana’nın insan olmasını istemeyen Şoker ve onun sadık yardımcısı Gorfo Oyuncaklar Ülkesi’nden Nana’nın işlerini zorlaştırmak ve onu tekrar yanlarına alabilmek için uğraşırlar. Simge’nin hain planları ve Şoker’in engellemelerine rağmen Nana gerçek bir insan olabilecek mi? (alıntıdır) Sihirli Annem,Acemi Cadı Furyasından Sonra Hatırladığım Kadarı ile Bu Dizi de Çok Canlar Yakmıştı...
küçük emrah & oya aydoğan filmden özel kesit 04:27
küçük emrah & oya aydoğan filmden özel kesit 8.167 izlenme - 5 yıl önce halil gencer
berduşlar film fragmanı 01:12
berduşlar film fragmanı 11.445 izlenme - 7 yıl önce ercan turgut,oya aydoğan,yunus bülbül 1982 yılı yapımı berduşlar film fragmanı
Neşeli Günler - 1978 (93 Dakika) 01:33:50
Neşeli Günler - 1978 (93 Dakika) 1.230 izlenme - 8 ay önce Eneee baktımki sitede turşucular yok. E olması gerek azizim dedim kendi kendime. Konusunu hiç anlatmıyım. Bilmeyen yoktur. Güldürürken ağlatan, ağlatırken güldüren güzide filmlerimizden birisidir.
oya aydoğan - candan sevmeli 02:44
oya aydoğan - candan sevmeli 5.478 izlenme - 5 yıl önce ahmet stone ihtiyar
Ferdi Tayfur'un Oya Aydoğan'a Kontrası (Ayar İçerir) 03:27
Ferdi Tayfur'un Oya Aydoğan'a Kontrası (Ayar İçerir) 2.155 izlenme - 12 ay önce Başrollerinde Ferdi Tayfur ve Oya Aydoğan'ın oynadığı gerçeküstücü, ayrıca isim olarak da oldukça yaratıcı "kalbimde ki acı" filminden bir kesit. Oya Abla'mızın partisinde garsonluk yapan Ferdi Abi'mizin hunharca gülen zengin züppelerine yaptığı ayarı izleyelim. O değil de fare gülmesi sesi nasıl oluyor lan?!
Zavallılar - Güzel Karısını Çalıştırmak 01:04
Zavallılar - Güzel Karısını Çalıştırmak 1.356 izlenme - 12 ay önce Emrah'ın babası 10 milyarda 1 görülen tek dokunuşta yıkılma hastalığına yakalanmıştır ve kendini kahveye kumara vermiştir.Bundan dolayı annesi Oya Aydoğan fazla mesai (!) yapmak eve daha fazla para getirmek zorundadır.Ayrıca bu sahnede otobüs kelimesinin sözlük anlamını da öğreniyoruz. alkışlarlayaşıyorum,otobüs denince aklına başka bişeyler(!) gelenlerin sitesi...
Hemşo - Para Çekme Sahnesi 01:43
Hemşo - Para Çekme Sahnesi 1.504 izlenme - 11 ay önce Hemşo, yönetmenliğini Eve Dönüş filmiyle tanınan Ömer Uğur'un yaptığı bir komedi filmidir. Film hakkında Kültür Bakanlığı Denetleme Üst Kurulu tarafından verilen “16 yaşından küçükler izleyemez” kararını çeşitli film yapımcıları protesto etmiş, Türk sinemasına sansür uygulandığını savunmuşlardır.
Şoför Gökhan Güney - Sosyete Gösterişli Sıçar 03:05
Şoför Gökhan Güney - Sosyete Gösterişli Sıçar 1.695 izlenme - 12 ay önce Yönetmenliğini Kartal Tibet, senaryosunda Remzi jöntürk başrollerinde Gökhan Güney ve Oya Aydoğan olan 1980 çıkışlı Sevgi Dünyası filminden kesitler. Müthiş ağız yapan muavin ile Gökhan Güney'in zengin kızına verdiği ayarı izleyelim.
İzet Altinmeşe - Nazey - Oya Aydoğan 02:10
İzet Altinmeşe - Nazey - Oya Aydoğan 1.686 izlenme - 1 yıl önce İzzet Altınmeşe, adını bilemeyeceğim eski bir filmde, sevgilisi Oya Aydoğan'la cilveleşip, Nazey türküsünü söylüyor. Türküyü Oya hanımın söylememiş olabilir. Ne de olsa eski filmler hep seslendirme.
Kızı Göğsünden Kilitlemek - Ferdi Tayfur 01:54
Kızı Göğsünden Kilitlemek - Ferdi Tayfur 1.242 izlenme - 12 ay önce Natuk Baytan'ın senaryosunu yazdığı ve yönettiği 1983 yapımı, başrollerinde Ferdi Tayfur ve Oya Aydoğan olan Kalbimdeki Acı filminden bir sahne. Ferdi abimiz kızı gögsünden kitler ve yanında sürükler. Kurtarıcı olarak gelen Yadigar abimiz de kızı kurtarır.
Müsaitseniz Entelleşiyorum - Eski Sevgili 06:21
Müsaitseniz Entelleşiyorum - Eski Sevgili 62 izlenme - 7 gün önce Belgesel gibi belgesel! İçimizi baymadan masaya yatırılıyor, Müsaitseniz Entelleşiyor! Kiralık Aşk'tan tanıdığımız Deniz Coşkun'un Türk tv tarihinden alıntılarla "Müsaitseniz Entelleşiyorum" isimli mini belgesel serisi, "Eski Sevgili" bölümüyle karşınızda!
Deli Şahin - Cüneyt Arkın (1976 - 82 dk) 01:22:22
Deli Şahin - Cüneyt Arkın (1976 - 82 dk) 1.674 izlenme - 8 ay önce Yönetmen : Cüneyt Arkın Senaryo : Erdoğan Tünaş, Mehmet Aydın Yapımcı : Murat Köseoğlu Görüntü Yönetmeni : Melih Sertesen Tür : Komedi, Macera Oyuncular: Cüneyt Arkın, Oya Aydoğan, Ali Sururi, Ali Şen, Mürüvvet Sim, Alev Sururi, Ersun Kazançel, Yavuz Selekman, Necdet Yakın, Osman Alyanak, İlhan Hemşeri, Zühal Ardahan, Serpil Baykul, Kadir Kök, İhsan Gedik, Süheyl Eğriboz, Tarık Kesemen, Kudret Karadağ, Yadigar Dağdeviren, İbrahim Kurt, Yaşar Şener, Yusuf Çağatay, Adnan Uygur, Ekrem Dümer, Reşit Çildam, Kamer Baba, Engin Elgün, Nuri Tuğ, Baykal Kent, Süha Doğan, Zeki Sezer, Arap Celal, Aydın Arkın, Giray Alpan, Nermin Özses, Hakkı Kıvanç, Abdi Algül, Ahmet Karaca, Yusuf Çetin, Cihan Alp, İhsan Özenç, Remziye Fırtına, Toron Karacaoğlu, Rıza Tüzün, Sadettin Erbil, Hayri Arlı, Timuçin Caymaz, Gazanfer Özcan, Ayşin Atav, Ali Fuat Kalkan Konu: İki ailenin iş rekabeti nedeniyle kiraladıkları ayyaş bir kabadayının öyküsü.
Gökhan Güney - Önce Dilini Keseceğim Sonra Çükünü 03:30
Gökhan Güney - Önce Dilini Keseceğim Sonra Çükünü 1.196 izlenme - 12 ay önce Yönetmenliğini Kartal Tibet, senaryosunda Remzi jöntürk başrollerinde Gökhan Güney ve Oya Aydoğan olan 1980 çıkışlı Sevgi Dünyası filminden Paçanoz Ahmet ile Gökhan Güney'in oldugu sahnelerini kestim. İlk videonun devamı niteliğindedir; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/97134/sofor-gokhan-guney-sosyete-gosterisli-sicar
İzzet Altınmeşe - Oya Aydoğan - Nazey Nazey 01:57
İzzet Altınmeşe - Oya Aydoğan - Nazey Nazey 2.874 izlenme - 3 yıl önce İzzet Altınmeşe - Oya Aydoğan - Nazey Nazey
hayat harcadı beni 03:30
hayat harcadı beni 4.054 izlenme - 7 yıl önce hayri şahin,oya aydoğan-hayat harcadı beni-1978
Emrah ve Annesinin Sürüklendiği Ahlaksız Yol 03:29
Emrah ve Annesinin Sürüklendiği Ahlaksız Yol 647 izlenme - 12 ay önce Sıkıldığı bir anda Emrah köyde oturan annesini şehire davet eder, onun bu köylü hallerinden şehirde oldukça rahatsız olan Emrah derhal onu bir milf edasıyla süsler giydirir ve değişime kendi gözleride inanamaz kısa süreli şoka girer, annesi gerçekten çok seksi biri olmuştur. Ancak Emrah bununla yetinmez, kullandığı lehçe açısından bir anda çok kızıp köye geri yollayacağı annesine yaptığı haksızlığın farkına varır ve annesinin "orospuluğa uzanan yol"undaki en önemli yapı taşlarını oluşturmaya devam eder. İlk olarak o yıllarda sosyete oyunu olan Tenis'de eşsiz Forehand'lerini gösterir. Sonra ise bu yoldaki en önemli adım olarak gördüğüm günümüz beach diye adlandırılan ortamlara annesiyle birlikte hızlı bir giriş yapar. Bikiniler, jet ski turları, yelkenliler,kanolar derken bütün su sporlarında bildiklerini gösterir ve annesini gece hayatının aranan isimleri arasına sokmayı başarır ( İlerleyen bölümlerde balık rakılar, Konak'ta fayton turları vb. etkinliklerede ayrıca yer verir).Malesef burada yer almayan filmin sonlarına doğru ise yaptıklarından pişman olan Emrah, annesini bu hale getirenler için alayına isyan eder kendisi hariç.
acı gerçekler 01:44
acı gerçekler 4.281 izlenme - 7 yıl önce hayri şahin,oya aydoğan filmden kısa bir sahne...