Hoşgeldiniz!

Oya Okar Videoları İzle

Arka Sokaklar 398. Bölüm - İşte Gidiyorum! 04:37
Arka Sokaklar 398. Bölüm - İşte Gidiyorum! 19.478 izlenme - 1 yıl önce Hüsnü, polisleri kurtarmaya çalışırken Maruf’un silahından çıkan kurşunlar sırtından isabet ediyor ve Hüsnü vuruluyor. Hüsnü’nün vurulduğunu öğrenen ekip büyük telaşa kapılıyor…
Arka Sokaklar 399. Bölüm - Ekip, Hüsnü İçin Operasyonda! 03:29
Arka Sokaklar 399. Bölüm - Ekip, Hüsnü İçin Operasyonda! 13.736 izlenme - 1 yıl önce Hüsnü'yü vuran Maruf’un peşine düşen ekip, bulundukları yere baskın yapıyor ve çatışma sonucunda Maruf'u ellerinden kaçırıyorlar.
Arka Sokaklar 397. Bölüm - FBI bir üst katta! 04:48
Arka Sokaklar 397. Bölüm - FBI bir üst katta! 12.865 izlenme - 1 yıl önce Suat, Hüsnü’nün baş komiser olduktan sonra artık daha şık giyinmesi gerektiğini düşünüyor. Hüsnü emin olamasa da Suat ve çocukların yoğun ısrarı ile yeni aldığı takım elbisesi ve ona uygun gözlüklerini takıp emniyete gidiyor. Dalga konusu olan Hüsnü, bunun acısını çocuklardan çıkartıyor.
Arka Sokaklar 393. Bölüm - Huzur evine yatıracağım seni! 04:57
Arka Sokaklar 393. Bölüm - Huzur evine yatıracağım seni! 13.505 izlenme - 1 yıl önce Hafıza kaybı devam eden Nazike için herkes seferber olmuş, bir şeyler hatırlaması için çabalıyor. Nazike ise hafızası yerine gelmiş ve herkesin kendisi ile ilgilenmesi için rol yapmaya başlıyor. Bunu anlayan Hüsnü, Nazike'ye oyun oynuyor ve huzur evine yatıracağını söyleyince olanlar oluyor.
Arka Sokaklar 395. Bölüm - Hakan Ve Aylin Asansörde Baş Başa Kaldı! 02:46
Arka Sokaklar 395. Bölüm - Hakan Ve Aylin Asansörde Baş Başa Kaldı! 11.622 izlenme - 1 yıl önce Görev icabı Cafer ve oğlu Hamdi'ye ulaşmak isteyen Hakan ve Aylin, Cafer'in evine gidiyorlar. Camdan polislerin geldiğini ve kendisini bulduğunu gören Cafer zaman kazanmak için apartmanın elektrik kutusunu bulup panodan şalterleri indiriyor, bulduğu kabloları kopartarak asansörün durmasına sebep oluyor ve asansörü kullanan Hakan ve Aylin asansörde kalıyor.
Arka Sokaklar 397. Bölüm - Hakan, Aylin'e fena yakalandı! 03:21
Arka Sokaklar 397. Bölüm - Hakan, Aylin'e fena yakalandı! 8.396 izlenme - 1 yıl önce Hakan, helikopter kameranın açık olduğunu fark etmeden annesiyle Aylin hakkında konuşuyor. Kamera kayıtlarını inceleyen Aylin, Hakan'ın annesiyle tüm konuşmalarını duyuyor. Bunun üzerine Hakan'ın kendisine karşı boş olmadığını anlayan Aylin bu duruma seviniyor.
Arka Sokaklar 392. Bölüm - Sancar yolun sonuna geldi! 02:57
Arka Sokaklar 392. Bölüm - Sancar yolun sonuna geldi! 8.798 izlenme - 1 yıl önce Sancar’ın fotoğrafını tüm ekiplere dağıtıyorlar. Arif Müdür, ekibe Suriye’den sınırından "sınırsız" insan kaynağı aktığını ve Sancar’ın daha büyük olaya hazırlandığını söylüyor. Sancar yakalanana kadar ekibin elindeki en önemli işi bu oluyor.
Arka Sokaklar 396. Bölüm - Hüsnü Çoban Başkomiserliğe terfi etti! 04:38
Arka Sokaklar 396. Bölüm - Hüsnü Çoban Başkomiserliğe terfi etti! 8.044 izlenme - 1 yıl önce Kahraman polis memuru Hüsnü Çoban, Rıza Baba'dan sonra en yetkili kişi ünvanını alıyor. Hüsnü, canlı bombayı etkisiz hale getirerek göstermiş olduğu üstün başarı ile televizyonlara çıkıyor ve terfi alarak Başkomiser oluyor. Bu mutlu haber hem ekip hem de ailesi tarafından sevinçle karşılanıyor.
Arka Sokaklar 393. Bölüm - Aşkım mı diyeyim? 02:48
Arka Sokaklar 393. Bölüm - Aşkım mı diyeyim? 8.239 izlenme - 1 yıl önce Hakan ve Aylin'in başına gelen olay ekipteki herkesi güldürüyor ve dalga konusu oluyor. Hakan ve Aylin görev icabı evli ve çocukları olmayan bir çifti canlandırmak zorunda kalıyorlar.
Arka Sokaklar 395. Bölüm - Hüsnü Erken Emekliliği Elinden Kaçırdı! 04:05
Arka Sokaklar 395. Bölüm - Hüsnü Erken Emekliliği Elinden Kaçırdı! 7.871 izlenme - 1 yıl önce Nazike, mahallede yürürken üstü başı, saçı sakalı birbirine girmiş evsiz bir adama denk geliyor. Vicdanının sesini dinleyen Nazike, iç sesine kulak veriyor ve adama yemek parası uzatıyor. Bu sırada adam düşüp bayılınca Nazike ne yapacağını bilemiyor ve o telaşla Hüsnü’yü arıyor. Hüsnü geldikten sonra ise olanlar oluyor.
Arka Sokaklar 394. Bölüm - Mesut görücüye çıkıyor! 04:24
Arka Sokaklar 394. Bölüm - Mesut görücüye çıkıyor! 6.359 izlenme - 1 yıl önce Bu fikirlerini Rıza ve Ali’ye söylüyorlar. Rıza önce itiraz ediyor ama bayanlar kendisini ikna etmeyi başarıyorlar. Bunun üzerine Mesut, Soylu ailesine akşam yemeğine davet ediliyor ve Nihal'le tanışıyor.
Arka Sokaklar 392. Bölüm - Nazike kafayı sıyırdı! 03:43
Arka Sokaklar 392. Bölüm - Nazike kafayı sıyırdı! 6.280 izlenme - 1 yıl önce Nazike’nin bir kaç gün bile olsa evde olmayacağına en çok Hüsnü seviniyor. Nazike ıssız bir sokaktan geçerken kapkaça uğruyor ve bu arbede sırasında da düşüp kafasını vuruyor. Suat bir süre Nazike’den haber alamayınca Hüsnü’yü taarruza geçiriyor.
Arka Sokaklar 387. Bölüm - Mesut kıskanırsa! 04:45
Arka Sokaklar 387. Bölüm - Mesut kıskanırsa! 6.406 izlenme - 1 yıl önce Selin komiseri görev icabı birlikte çalıştığı yabancı uyruklu polisten kıskanan Mesut, bakın neler yapıyor.
Arka Sokaklar 380. Bölüm - Mesut'un dibi düştü! 04:16
Arka Sokaklar 380. Bölüm - Mesut'un dibi düştü! 6.532 izlenme - 2 yıl önce Mesut ve Selin, operasyon gereği kıyafet değişikliği için mağazaya giderler. Selin'i ilk defa gece kıyafeti ile gören Mesut'un şaşkınlığı ise dikkat çekti.
Arka Sokaklar 391. Bölüm - Ben Artık Seni Bırakmam! 05:16
Arka Sokaklar 391. Bölüm - Ben Artık Seni Bırakmam! 5.529 izlenme - 1 yıl önce Aylin'le telefonda konuşan Hakan'ın annesi Nesrin, Aylin'i görmeden çok beğenmiş ve Hakan'a bu durumu dile getiriyor. Aylin ve Hakan'ın aralarını yapmak için elinden geleni yapıyor.
Arka Sokaklar 394. Bölüm - Köpek aldı, ayı çıktı! 05:21
Arka Sokaklar 394. Bölüm - Köpek aldı, ayı çıktı! 5.273 izlenme - 1 yıl önce Zeliha’nın eve getirdiği köpek Hüsnü’yü çıldırtıyor. Zeliha sokak röportajı yaparken chow chow cinsi bir köpek yavrusu görür ve köpeğe ilk görüşte aşık oluyor. Zeliha dayanamıyor ve köpeği satın alıyor. Ancak Hüsnü köpeği gördüğü an kıyametleri kopartıyor. Çocuklar, babalarını ikna etmeyi başarıyor ve artık Çoban ailesinin yeni bir üyesi oluyor.
Arka Sokaklar 390. Bölüm - Bir tek dileğim var, Nazike rahat dursun yeter! 04:25
Arka Sokaklar 390. Bölüm - Bir tek dileğim var, Nazike rahat dursun yeter! 5.499 izlenme - 1 yıl önce Paraya ihtiyacı olan Nazike evlerinin önündeki billboardu reklam için bir tekstil firmasını kiraya verince olanlar oluyor.
Arka Sokaklar 380. Bölüm - Ekip, Efe'yi Timur'un elinden kurtardı! 05:22
Arka Sokaklar 380. Bölüm - Ekip, Efe'yi Timur'un elinden kurtardı! 5.796 izlenme - 2 yıl önce Timur, yurt dışına çıkmak üzere yoldadır. Mallarla birlikte kaçacakları tekneye ulaşırlar. Efe’yi de kendisine güvence olarak yanına taşımaktadır. Rıza baba ve ekip, Timur’un kaçacağı sahile bir kısmı tip değiştirerek pusu kurarlar. Rıza baba, Ali önderliğinde tüm ekip hatta Taşlıtepe’de ki ekibe yeni dahil olan Selin komiser de dahil olmak üzere Efe’yi kurtarmanın, Timur’u yakalamanın peşindelerdir. Ali değiştirdiği tip ile bir şekilde Efe’nin dikkatini çekmeyi başarır. Efe’yi Timur’un yanından uzaklaştırdığı anda ise çatışma başlar.
Arka Sokaklar 394. Bölüm - Bir odunu bin kişi ister, bir kişi alır! 03:08
Arka Sokaklar 394. Bölüm - Bir odunu bin kişi ister, bir kişi alır! 4.632 izlenme - 1 yıl önce Selin, Mesut'u kıskanıyor. Mesut'u, öğretmen Nihal'le tanıştırma olayı alay konusu olurken, bu konu ile ilgili konuşmada Selin ve Mesut'un arasında geçen diyalog ise komik anlara sahne oluyor.
Arka Sokaklar 390. Bölüm - Ekip, Selin Komiser için seferber oldu! 03:59
Arka Sokaklar 390. Bölüm - Ekip, Selin Komiser için seferber oldu! 4.835 izlenme - 1 yıl önce Ekip, Sancar ve Nusret'in elinde rehin olarak tutulan Selin Komiser'i sağ salim kurtarmaya çalışıyorlar.
Arka Sokaklar 379. Bölüm - Rıza Baba'nın duygusal konuşması! 05:43
Arka Sokaklar 379. Bölüm - Rıza Baba'nın duygusal konuşması! 5.128 izlenme - 2 yıl önce Arif Müdür, Rıza Baba’ya Efe bulunana kadar neye ihtiyacı varsa kullanması konusunda tam yetki verir. Tüm ekipte destek vermek amacıyla emniyette Rıza Baba’nın yanındadır. Bir yandan da çileden çıkan Ali’yi sakinleştirmeye çalışırlar.
Arka Sokaklar 379. Bölüm - Bırak torunumu bırak! 06:01
Arka Sokaklar 379. Bölüm - Bırak torunumu bırak! 5.001 izlenme - 2 yıl önce Rıza Baba’nın ilk göz ağrısı torunu Efe’nin 5.yaş doğum günü gelip çatmıştır. Rıza Baba ve ekipte işlerini toparlayıp doğum gününe yetişmeye çalışırlar. Pınar, Efe’nin doğum günü için palyaço tutar. Gelen palyaçonun Timur’un adamı Kunduz olduğundan kimsenin haberi yoktur. Efe Kunduz tarafından kaçırılır. Rıza Baba ve ekibi aracı takibe alırlar ancak yakalayamazlar. Rıza Baba bu caniliği yaptıranın kim olduğunu düşünürken Timur’dan gelen telefon tüm soruların cevabını vermeye yeterli olur.
Arka Sokaklar 383. Bölüm - Yeni Yıl kutlaması nezarette bitti! 05:45
Arka Sokaklar 383. Bölüm - Yeni Yıl kutlaması nezarette bitti! 4.644 izlenme - 1 yıl önce Nükhet Duru’nun sahnesi bitmek üzereyken bir anda elektrikler kesiliyor ve boynundaki muhteşem kolye çalınıyor. Nükhet Duru, bu durumdan Suat’ı sorumlu tutunca Nazike, Suat, Metin, Tekin, Zeliha kendilerini nezarette buluyorlar. Apar topar emniyete gelen Nükhet Duru’nun muhteşem kolyesini ekip, bulmaya çalışıyor.
Arka Sokaklar 388. Bölüm - Ekip, Sancar'ın peşine düşüyor! 03:55
Arka Sokaklar 388. Bölüm - Ekip, Sancar'ın peşine düşüyor! 4.167 izlenme - 1 yıl önce Ekip, Rıza Baba'nın Timur ile çatışması sırasında kaçan Sancar ve fidye için kaçırılan çocuk şebekesinin peşine düşüyor.
Arka Sokaklar 378. Bölüm - Dansöz eğlencesi ekibin diline düştü! 04:51
Arka Sokaklar 378. Bölüm - Dansöz eğlencesi ekibin diline düştü! 4.802 izlenme - 2 yıl önce Ali ve Volkan, yanlışlıkla randevu evine giderler ve başlarına gelmeyen kalmaz.
Arka Sokaklar 378. Bölüm - Selin, çetin ceviz çıktı! 02:15
Arka Sokaklar 378. Bölüm - Selin, çetin ceviz çıktı! 4.693 izlenme - 2 yıl önce Taşlıtepe İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği'ne Selin adında yeni bir polis atanır. Mahallede iki kişinin sözlü tacizine maruz kalan Selin, adamları döverken Mesut'la karşılaşır.
Arka Sokaklar 377. Bölüm - Saldırının ortasında can pazarı! 05:56
Arka Sokaklar 377. Bölüm - Saldırının ortasında can pazarı! 4.523 izlenme - 2 yıl önce Taşlıtepe'ye sürülen ekibimize, eski dostları Murat da katılır. Bölgedeki mafya çetesinin ekibimiz için korkunç planları vardır.
Arka Sokaklar 386. Bölüm - Rıza Baba ve Ali'nin üzerine kurşunlar yağıyor! 04:24
Arka Sokaklar 386. Bölüm - Rıza Baba ve Ali'nin üzerine kurşunlar yağıyor! 3.949 izlenme - 1 yıl önce Rıza Baba ve Ali, Tem’de ki polis Ercan ile buluşmaya gittiklerini sanırken, ıssız bir ormanlık alanda Timur, adamları ve Sancar, Rıza’nın gelişini bekliyorlar. Ormanın içerisinde çatışma başlıyor ve Ali’nin üzerine kurşunlar ardı ardına boşalıyor.
Arka Sokaklar 383. Bölüm - Dilber Ay - Hacı Ağa 02:51
Arka Sokaklar 383. Bölüm - Dilber Ay - Hacı Ağa 3.954 izlenme - 1 yıl önce Mesut ve Selin dansöz Bahar’ın zararlı sevdalısı Erkin’in peşindeyken kendilerini Dilber Ay’ın mekanında bulurlar ve Dilber Ay'ın sesinden "Hacı Ağa" adlı türkü Arka Sokaklar'da sizlerle.
Arka Sokaklar 379. Bölüm - İnek mi damgalıyorsun! 03:55
Arka Sokaklar 379. Bölüm - İnek mi damgalıyorsun! 4.146 izlenme - 2 yıl önce Çatışma sırasında Mesut tarafından yanlışlıkla yaralanan Hüsnü'nün başına gelen talihsiz kaza bütün herkesi çok güldürdü.