Hoşgeldiniz!

Oyak Videoları İzle

Oyak Sigorta Reklamı (1997) 00:50
Oyak Sigorta Reklamı (1997) 627 izlenme - 2 yıl önce OYAK sigorta: 1991 yılında kurulan 2000 yılında satın alındıktan sonra adı Axa sigorta olarak değiştirilmiş yaptığı reklamlarla zamanın da adını sıkça duyurmuş sigorta şirketi.
Sgs Eğitim Hizmetleri 03:12
Sgs Eğitim Hizmetleri 587 izlenme - 8 yıl önce oyak savunma ve güvenlik sistemleri a.Ş. bünyesinde İçişleri bakanlığından alınmış özel güvenlik eğitimi kurumu faaliyet izin belgesi ile ankara, adana, İstanbul, İzmir, bursa, ordu, zonguldak/ereğli, İskenderun/hatay illerinde faaliyet gösteren özel güvenlik eğitim kurumlarımız mevcuttur. eğitim kurumlarımız 26.06 2004 tarihinden itibaren 5188 sayılı kanun kapsamında faaliyet göstermektedir. söz konusu eğitim kurumlarımızda özel güvenlik personeli olmak isteyenlere temel, yenileme ve hizmet içi
fluence bir blog olsa - erdil yasaroglu anlatiyor 01:24
fluence bir blog olsa - erdil yasaroglu anlatiyor 724 izlenme - 8 yıl önce renault, 1 kasım'da lansmanı yapılacak olan yeni renault fluence modeli için 3 ekim 2009 cumartesi günü blogger'lar ile bir araya gelerek, bursa oyak renault fabrikasında 'fluence bir blog olsa?'adlı 'offline blog' etkinliğini düzenledi. proximity istanbul tarafından gerçekleştirilen projede, blogger'lar dev tuvaller üzerine yeni renault fluence için hazırladıkları blog tasarımları ile türkiye'nin ilk 'offline blog' etkinliğini gerçekleştirdiler.
fluence bir blog olsa - kaan sezyum anlatiyor 02:22
fluence bir blog olsa - kaan sezyum anlatiyor 588 izlenme - 8 yıl önce renault, 1 kasım'da lansmanı yapılacak olan yeni renault fluence modeli için 3 ekim 2009 cumartesi günü blogger'lar ile bir araya gelerek, bursa oyak renault fabrikasında 'fluence bir blog olsa?'adlı 'offline blog' etkinliğini düzenledi. proximity istanbul tarafından gerçekleştirilen projede, blogger'lar dev tuvaller üzerine yeni renault fluence için hazırladıkları blog tasarımları ile türkiye'nin ilk 'offline blog' etkinliğini gerçekleştirdiler.
fluence bir blog olsa - kaan sezyum bagajda 00:48
fluence bir blog olsa - kaan sezyum bagajda 498 izlenme - 8 yıl önce renault, 1 kasım'da lansmanı yapılacak olan yeni renault fluence modeli için 3 ekim 2009 cumartesi günü blogger'lar ile bir araya gelerek, bursa oyak renault fabrikasında 'fluence bir blog olsa?'adlı 'offline blog' etkinliğini düzenledi. proximity istanbul tarafından gerçekleştirilen projede, blogger'lar dev tuvaller üzerine yeni renault fluence için hazırladıkları blog tasarımları ile türkiye'nin ilk 'offline blog' etkinliğini gerçekleştirdiler.
Oyak Genel Müdürü Ulusoyun Evinde Arama Yapılıyor 01:24
Oyak Genel Müdürü Ulusoyun Evinde Arama Yapılıyor 235 izlenme - 5 yıl önce oyak genel müdürü ulusoyun evinde arama yapılıyoristanbul cihan - danıştay saldırısı ile ilgili başlatılan soruşturma kapsamında oyak genel müdürü şerif coşkun ulusoy'un evinde de arama yapılıyor. Danıştay'daki güvenlik kameralarının silindiğine ilişki yürütülen soruşturmada oyak genel müdürü şerif coşkun ulusoy'un etiler'deki evinde arama yapılıyor. sabah saatlerinde eve gelen polislerin araması sürüyor.
fluence bir blog olsa - selcuk erdem anlatiyor 01:27
fluence bir blog olsa - selcuk erdem anlatiyor 372 izlenme - 8 yıl önce renault, 1 kasım'da lansmanı yapılacak olan yeni renault fluence modeli için 3 ekim 2009 cumartesi günü blogger'lar ile bir araya gelerek, bursa oyak renault fabrikasında 'fluence bir blog olsa?'adlı 'offline blog' etkinliğini düzenledi. proximity istanbul tarafından gerçekleştirilen projede, blogger'lar dev tuvaller üzerine yeni renault fluence için hazırladıkları blog tasarımları ile türkiye'nin ilk 'offline blog' etkinliğini gerçekleştirdiler.
Bir Maç Videosu 00:12
Bir Maç Videosu 237 izlenme - 9 yıl önce
Fluence bir blog olsa - Bloggerlar anlatıyor 05:11
Fluence bir blog olsa - Bloggerlar anlatıyor 253 izlenme - 8 yıl önce Renault, 1 kasım’da lansmanı yapılacak olan yeni Renault Fluence modeli için 3 ekim 2009 cumartesi günü blogger’lar ile bir araya gelerek, Bursa Oyak Renault fabrikasında ’Fluence bir blog olsa?’adlı ’offline blog’ etkinliğini düzenledi. Proximity İstanbul tarafından gerçekleştirilen projede, bloggerlar dev tuvaller üzerine yeni Renault Fluence için hazırladıkları blog tasarımları ile Türkiye’nin ilk ’offline blog’ etkinliğini gerçekleştirdiler.
Oyak Yatırım Tanıtım Videosu TR 03:13
Oyak Yatırım Tanıtım Videosu TR 12 izlenme - 1 yıl önce Oyak Yatırım Tanıtım Reklam Videosu Türkçe oyak yatırım
Oyak genel müdürü ulusoyun evindeki aramalar sona erdi 00:45
Oyak genel müdürü ulusoyun evindeki aramalar sona erdi 61 izlenme - 5 yıl önce oyak genel müdürü ulusoyun evindeki aramalar sona erdiistanbul cihan - danıştay saldırısı ile ilgili güvenlik kamerası kayıtlarının silindiği gerekçesiyle başlatılan soruşturma kapsamında oyak genel müdürü şerif coşkun ulusoy'un evinde yapılan aramalar sona erdi. oyak genel müdürü şerif coşkun ulusoy'un evine sabah saatlerinde gelen polis ekipleri burada geniş çaplı arama yaptı ve incelemelerde bulundu. aramalar saat 19.30'a kadar devam etti. danıştay saldırısı ile ilgili güvenlik kam
OYAK Binası Önünde Silahlar Patladı 03:10
OYAK Binası Önünde Silahlar Patladı 14 izlenme - 2 yıl önce Başkent’te, OYAK yönetim kurulu binası önünde kimliği belirsiz kişi yada kişilerce havaya ateş açması sonucu, polis ekipleri harekete geçti. OYAK binasının yanında bulunan Birleşmiş Milletler Türkiye Milli Komisyonu binasının önünde boş kovan bulundu. Olay, gece saatlerinde Çankaya’da yaşandı. Reşit Galip Caddesi üzerinde bulunan OYAK yönetim kurulu binasının güvenlik görevlileri, caddeden gelen silah seslerini duyunca polis ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine polis ekipleri olay yerine geldi. Güvenlik görevlilerinin ifadelerine başvuran ekipler, bölgedeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Silah seslerinin duyulduğu cadde ve OYAK binası polis ekiplerince detaylı olarak incelendi. OYAK yönetim kurulu binasının bitişiğindeki Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Kurumu Türkiye Milli Komisyonu binasının önünde boş kovan bulan polis ekipleri, bölgede güvenlik önlemleri aldı. Olay yeri inceleme ekipleri, bulunan boş kovanı incelemek üzere delil torbasına koydu. Polis ekiplerinin incelediği kamera kayıtlarından, Reşit Galip Caddesi’nden Kızılay istikametine giden bir otomobilin camından bina yakınlarında havaya 6 el ateş edildiği tespit edildi. İlk belirlemelere göre, olayın OYAK binasına yönelik bir saldırı amacı taşımadığı öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.