Hoşgeldiniz!

oyak

Oyak Sigorta Reklamı (1997) 00:50
Oyak Sigorta Reklamı (1997) 640 izlenme - 2 yıl önce OYAK sigorta: 1991 yılında kurulan 2000 yılında satın alındıktan sonra adı Axa sigorta olarak değiştirilmiş yaptığı reklamlarla zamanın da adını sıkça duyurmuş sigorta şirketi.
Sgs Eğitim Hizmetleri 03:12
Sgs Eğitim Hizmetleri 587 izlenme - 9 yıl önce oyak savunma ve güvenlik sistemleri a.Ş. bünyesinde İçişleri bakanlığından alınmış özel güvenlik eğitimi kurumu faaliyet izin belgesi ile ankara, adana, İstanbul, İzmir, bursa, ordu, zonguldak/ereğli, İskenderun/hatay illerinde faaliyet gösteren özel güvenlik eğitim kurumlarımız mevcuttur. eğitim kurumlarımız 26.06 2004 tarihinden itibaren 5188 sayılı kanun kapsamında faaliyet göstermektedir. söz konusu eğitim kurumlarımızda özel güvenlik personeli olmak isteyenlere temel, yenileme ve hizmet içi
fluence bir blog olsa - erdil yasaroglu anlatiyor 01:24
fluence bir blog olsa - erdil yasaroglu anlatiyor 724 izlenme - 8 yıl önce renault, 1 kasım'da lansmanı yapılacak olan yeni renault fluence modeli için 3 ekim 2009 cumartesi günü blogger'lar ile bir araya gelerek, bursa oyak renault fabrikasında 'fluence bir blog olsa?'adlı 'offline blog' etkinliğini düzenledi. proximity istanbul tarafından gerçekleştirilen projede, blogger'lar dev tuvaller üzerine yeni renault fluence için hazırladıkları blog tasarımları ile türkiye'nin ilk 'offline blog' etkinliğini gerçekleştirdiler.
fluence bir blog olsa - kaan sezyum anlatiyor 02:22
fluence bir blog olsa - kaan sezyum anlatiyor 588 izlenme - 8 yıl önce renault, 1 kasım'da lansmanı yapılacak olan yeni renault fluence modeli için 3 ekim 2009 cumartesi günü blogger'lar ile bir araya gelerek, bursa oyak renault fabrikasında 'fluence bir blog olsa?'adlı 'offline blog' etkinliğini düzenledi. proximity istanbul tarafından gerçekleştirilen projede, blogger'lar dev tuvaller üzerine yeni renault fluence için hazırladıkları blog tasarımları ile türkiye'nin ilk 'offline blog' etkinliğini gerçekleştirdiler.
fluence bir blog olsa - kaan sezyum bagajda 00:48
fluence bir blog olsa - kaan sezyum bagajda 498 izlenme - 8 yıl önce renault, 1 kasım'da lansmanı yapılacak olan yeni renault fluence modeli için 3 ekim 2009 cumartesi günü blogger'lar ile bir araya gelerek, bursa oyak renault fabrikasında 'fluence bir blog olsa?'adlı 'offline blog' etkinliğini düzenledi. proximity istanbul tarafından gerçekleştirilen projede, blogger'lar dev tuvaller üzerine yeni renault fluence için hazırladıkları blog tasarımları ile türkiye'nin ilk 'offline blog' etkinliğini gerçekleştirdiler.
Oyak Genel Müdürü Ulusoyun Evinde Arama Yapılıyor 01:24
Oyak Genel Müdürü Ulusoyun Evinde Arama Yapılıyor 236 izlenme - 6 yıl önce oyak genel müdürü ulusoyun evinde arama yapılıyoristanbul cihan - danıştay saldırısı ile ilgili başlatılan soruşturma kapsamında oyak genel müdürü şerif coşkun ulusoy'un evinde de arama yapılıyor. Danıştay'daki güvenlik kameralarının silindiğine ilişki yürütülen soruşturmada oyak genel müdürü şerif coşkun ulusoy'un etiler'deki evinde arama yapılıyor. sabah saatlerinde eve gelen polislerin araması sürüyor.
fluence bir blog olsa - selcuk erdem anlatiyor 01:27
fluence bir blog olsa - selcuk erdem anlatiyor 373 izlenme - 8 yıl önce renault, 1 kasım'da lansmanı yapılacak olan yeni renault fluence modeli için 3 ekim 2009 cumartesi günü blogger'lar ile bir araya gelerek, bursa oyak renault fabrikasında 'fluence bir blog olsa?'adlı 'offline blog' etkinliğini düzenledi. proximity istanbul tarafından gerçekleştirilen projede, blogger'lar dev tuvaller üzerine yeni renault fluence için hazırladıkları blog tasarımları ile türkiye'nin ilk 'offline blog' etkinliğini gerçekleştirdiler.
Bir Maç Videosu 00:12
Bir Maç Videosu 237 izlenme - 10 yıl önce
Fluence bir blog olsa - Bloggerlar anlatıyor 05:11
Fluence bir blog olsa - Bloggerlar anlatıyor 253 izlenme - 8 yıl önce Renault, 1 kasım’da lansmanı yapılacak olan yeni Renault Fluence modeli için 3 ekim 2009 cumartesi günü blogger’lar ile bir araya gelerek, Bursa Oyak Renault fabrikasında ’Fluence bir blog olsa?’adlı ’offline blog’ etkinliğini düzenledi. Proximity İstanbul tarafından gerçekleştirilen projede, bloggerlar dev tuvaller üzerine yeni Renault Fluence için hazırladıkları blog tasarımları ile Türkiye’nin ilk ’offline blog’ etkinliğini gerçekleştirdiler.
Oyak genel müdürü ulusoyun evindeki aramalar sona erdi 00:45
Oyak genel müdürü ulusoyun evindeki aramalar sona erdi 63 izlenme - 6 yıl önce oyak genel müdürü ulusoyun evindeki aramalar sona erdiistanbul cihan - danıştay saldırısı ile ilgili güvenlik kamerası kayıtlarının silindiği gerekçesiyle başlatılan soruşturma kapsamında oyak genel müdürü şerif coşkun ulusoy'un evinde yapılan aramalar sona erdi. oyak genel müdürü şerif coşkun ulusoy'un evine sabah saatlerinde gelen polis ekipleri burada geniş çaplı arama yaptı ve incelemelerde bulundu. aramalar saat 19.30'a kadar devam etti. danıştay saldırısı ile ilgili güvenlik kam