Hoşgeldiniz!

öyle bir geçer zaman ki fragman

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 95.Bölüm Fragman 00:56
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 95.Bölüm Fragman 3.888 izlenme - 6 yıl önce Kanal D'nin üç sezondur ekranlarda olan iddialı dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin kadrosuna Tuba Ünsal da dahil oldu.
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 75. Bölüm Fragmanı 00:45
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 75. Bölüm Fragmanı 1.764 izlenme - 6 yıl önce Öyle Bir Geçer Zaman Ki 75. Bölüm Fragmanı
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 119.Bölüm Fragmanı 00:56
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 119.Bölüm Fragmanı 1.847 izlenme - 5 yıl önce Öyle Bir Geçer Zaman Ki Yeni Bölümüyle Salı 20.00'de Kanal D'de!
Öyle Bir Gecer Zaman Ki 92.Bölüm Fragman 00:55
Öyle Bir Gecer Zaman Ki 92.Bölüm Fragman 1.448 izlenme - 6 yıl önce Öyle Bir Geçer Zamanki 92. Bölümü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek...
Öyle Bir Geçer Zaman Ki - 65 Blüm 1 ci Fragman 00:48
Öyle Bir Geçer Zaman Ki - 65 Blüm 1 ci Fragman 860 izlenme - 6 yıl önce Öyle Bir Geçer Zaman Ki - 65 Blüm 1 ci Fragman
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 95.Bölüm Fragmanı Tuba Ünsal 00:56
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 95.Bölüm Fragmanı Tuba Ünsal 774 izlenme - 6 yıl önce Kanal D'nin üç sezondur ekranlarda olan iddialı dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin kadrosuna Tuba Ünsal da dahil oldu.
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 107. Bölüm Fragmanı 01:07
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 107. Bölüm Fragmanı 153 izlenme - 5 yıl önce Öyle Bir Geçer Zaman ki 107. bölüm tanıtım
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 103.Bölüm Fragmanı 00:53
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 103.Bölüm Fragmanı 193 izlenme - 6 yıl önce Öyle Bir Geçer Zaman Ki 103.Bölüm Fragmanı
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 102. Bölüm Fragmanı 00:53
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 102. Bölüm Fragmanı 100 izlenme - 6 yıl önce Cemile İle Arif Evleniyor Cemile İle Arif'in Evlenecek Olmaları Herkesi Sevindirir.
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 117.Bölüm Fragmanı 00:54
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 117.Bölüm Fragmanı 135 izlenme - 5 yıl önce Mete, Arif'i kurtarmaya çalışıyor Mete, Tuğrul’a Arif’in yerine söyletmeye çalışıyor ama Tuğrul buna direniyor. Yer mekan aynıdır ancak, bu kez tutsak olan Tuğrul, ona işkenceye yapan da Mete’dir. Ancak Tuğrul, Arif’in yerini söylemekte direnmektedir. Zehra ile parka giden Hasefe Hanım fenalaşarak herkesi korkutur. Haberi alan Cemile hemen annesinin yanına koşar fakat, yalnız değildir. Yanında Hasefe için endişelenen başka biri daha vardır. Hakan ve Rüya’nın iş için İstanbul dışına çıkmaları gerekmektedir. Annesinin konuşması ve destek vermesi üzerine Berrin de ikilinin seyahatine katılır. Baba olacağını öğrenen Soner, çok gergindir. Her şeyin yolunda olduğunu öğrenene kadar hem Bahar’a hem de kontrol için gittikleri doktora kök söktürür. Osman ise daktilosu ile ilk yazılarını yazmaya başlar. Onları okumaya da ilk Ayça talip olur. Carolin ve İbo ofiste birlikte çalışmaya başlarlar. Fakat her ikisini de polis haklarında şikayet olduğu gerekçesi ile apar topar karakola götürür. Berrin, Hakan ve Rüya’nın görüşmeleri bekledikleri gibi gitmez. Tansiyon bir anda yükselir ve işler kontrolden çıkar. Arif’i kurtarmak isteyen Mete ise Tuğrul ile onu takas etmeye mecbur kalır. Takas yerine gittiğinde ise onu büyük bir sürpriz beklemektedir.
Öyle Bir Geçer Zaman ki 89. Bölüm Fragmanı 00:50
Öyle Bir Geçer Zaman ki 89. Bölüm Fragmanı 95 izlenme - 6 yıl önce Öyle Bir Geçer Zaman ki 89..Bölüm Fragmanı
Öyle bir geçer zaman ki 120. Bölüm Fragmanı SON BÖLÜM ! 01:02
Öyle bir geçer zaman ki 120. Bölüm Fragmanı SON BÖLÜM ! 81 izlenme - 5 yıl önce Öyle bir geçer zaman ki 120. Bölüm Fragmanı SON BÖLÜM !
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 118.Bölüm Fragmanı 00:48
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 118.Bölüm Fragmanı 87 izlenme - 5 yıl önce Tuğrul, Arif için ölüm emri veriyor Mete, Tuğrul’un Arif için ölüm emri verdiğinden habersiz olarak, onunla son kez bir anlaşma yapıyor. Betül ve Ayça sayesinde, hem Mete hem de Arif kurtulur. Kurduğu tuzak işe yaramayan Tuğrul ise çok öfkelidir. Cemile endişelidir. Ne Mete’den ne de Arif’ten haber yoktur. Deniz’in ise babasına müjdeli bir haberi vardır. Kerem ona evlenme teklif etmiştir, üstelik okul dönüşü onu istemeye gelecektir. Soner önce onu ciddiye almaz, güler. Fakat Deniz, Kerem ile evlenmeye kararlıdır. Babasının tepkisine kızan Deniz yine ağaca çıkar. Kimse onu indirmeyi başaramaz. Soner son çare ağacı kesmeyi düşünürken Bahar, Deniz’i ikna eder. Ancak ona ağaçtan inmesi için yardım ederken birden fenalaşır. Mete, gizlice eve gelir. Kimseye görünmeden gitmeye çalışırken Ayça’ya yakalanır. Uzun zamandan sonra ikili arasında ilk kez buzlar kırılır ve Mete ona bir itirafta bulunur. İbo ve Carolin’in başı derttedir. İşleri bozulur, müşteriler paralarını almak için dükkana hücum ederler. Berrin’in hala sırtı fenadır. Ona yardım eden ve eve getiren Hakan, ağrısı olan Berin’in sırtına krem sürer. İkili arasındaki bu beklenmedik yakınlaşma Hakan’ı Berrin’i öpmek için cesaretlendirir. Bahar için acil kan gerekmektedir. Kan grubu zor bulunan Bahar için Soner, Ziya’yı aramak zorunda kalır. Hiç düşünmeden Bahar’a kanını veren Ziya istemeden büyük bir pot kırar. Bahar’ın durumu için kendini suçlayan Deniz, aslında bir kardeşi olacağını ondan öğrenir. Tuğrul ile son kez anlaşma yapan Mete, aslında onun Arif için ölüm emri verdiğinden habersizdir.
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 118.Bölüm Fragmanı 00:49
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 118.Bölüm Fragmanı 52 izlenme - 5 yıl önce Tuğrul, Arif için ölüm emri veriyor Mete, Tuğrul’un Arif için ölüm emri verdiğinden habersiz olarak, onunla son kez bir anlaşma yapıyor. Betül ve Ayça sayesinde, hem Mete hem de Arif kurtulur. Kurduğu tuzak işe yaramayan Tuğrul ise çok öfkelidir. Cemile endişelidir. Ne Mete’den ne de Arif’ten haber yoktur. Deniz’in ise babasına müjdeli bir haberi vardır. Kerem ona evlenme teklif etmiştir, üstelik okul dönüşü onu istemeye gelecektir. Soner önce onu ciddiye almaz, güler. Fakat Deniz, Kerem ile evlenmeye kararlıdır. Babasının tepkisine kızan Deniz yine ağaca çıkar. Kimse onu indirmeyi başaramaz. Soner son çare ağacı kesmeyi düşünürken Bahar, Deniz’i ikna eder. Ancak ona ağaçtan inmesi için yardım ederken birden fenalaşır. Mete, gizlice eve gelir. Kimseye görünmeden gitmeye çalışırken Ayça’ya yakalanır. Uzun zamandan sonra ikili arasında ilk kez buzlar kırılır ve Mete ona bir itirafta bulunur. İbo ve Carolin’in başı derttedir. İşleri bozulur, müşteriler paralarını almak için dükkana hücum ederler. Berrin’in hala sırtı fenadır. Ona yardım eden ve eve getiren Hakan, ağrısı olan Berin’in sırtına krem sürer. İkili arasındaki bu beklenmedik yakınlaşma Hakan’ı Berrin’i öpmek için cesaretlendirir. Bahar için acil kan gerekmektedir. Kan grubu zor bulunan Bahar için Soner, Ziya’yı aramak zorunda kalır. Hiç düşünmeden Bahar’a kanını veren Ziya istemeden büyük bir pot kırar. Bahar’ın durumu için kendini suçlayan Deniz, aslında bir kardeşi olacağını ondan öğrenir. Tuğrul ile son kez anlaşma yapan Mete, aslında onun Arif için ölüm emri verdiğinden habersizdir.