Hoşgeldiniz!

öyleyse

Sezen Aksu - Özledinmi Öyleyse Kalk Gel 09:16
Sezen Aksu - Özledinmi Öyleyse Kalk Gel 23.681 izlenme - 4 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk ***** Özledin mi, öyleyse kalk gel Bırak artık, kim ne derse der Yasak günah, hayat ah elden gider Onların kendi hikâyeleri yok Onlar sadece seyirci dünyada Aşksız yaşsız hasarsız ah Bir diyarda Sen seç ben söyledim gitti Son sözümü ölmem artık Bu pişmanlar ordusuna Dönmem artık Gel kıyma Gel kırma Sende bu mutsuzlar kervanına Uyma...
Sibel Can - Özledin Mi Öyleyse Kalk Gel 04:52
Sibel Can - Özledin Mi Öyleyse Kalk Gel 3.481 izlenme - 6 yıl önce sibel can - özledin mi öyleyse kalk gel
Madem Ki İstiyorsun Öyleyse Durma Git 05:41
Madem Ki İstiyorsun Öyleyse Durma Git 3.519 izlenme - 7 yıl önce madem ki istiyorsun öyleyse durma git beni düşünme rahat ol yalnız kalabilirim sen de bilirsin hiç bir acı sonsuza dek sürmez hatta her an yeniden sevebilirim olmazdı ben de biliyorum haklısın haydi git korkma seninle gerçekten dost olabilirim aslında ben de uzun zamandan beridir sana ayrılmak istediğimi söylemedim haydi git...git... git... gitme dur ne olursun gitme kal yalan söyledim doğru değil ayrılığa daha hiç hazır değilim aramızda yaşanacak yarım kalan bir şeyler var gitme dur
Limon Ye Öyleyse 00:51
Limon Ye Öyleyse 1.901 izlenme - 9 yıl önce kemal sunal klasiği
Halit Arapoğlu - Ayrılalım Öyleyse 04:04
Halit Arapoğlu - Ayrılalım Öyleyse 871 izlenme - 6 yıl önce
Trakya Felsefesi 00:50
Trakya Felsefesi 508 izlenme - 3 yıl önce Trakya'nın L'siyle meshur ilçesi Lüleburgaz'da bir grup gencin Felsefe dersinin ödevi için yapmış oldugu röportajın bir bolümü. Serkan Yoldadurmaz abimizin soylemiyle felsefemiz yeycen, içicen, yarini düsünmeycen...
İnternette Dolaşan Kaza Videolarından Sıkıldınız Mı? Öyleyse Bunu Mutlaka İzleyin.. 05:16
İnternette Dolaşan Kaza Videolarından Sıkıldınız Mı? Öyleyse Bunu Mutlaka İzleyin.. 153 izlenme - 1 yıl önce Evet hala bir yerlerde iyi insanlar var. İzlerken gözleriniz dolacak..
Viyana'da Gezilmesi Gereken 10 Yer 10:51
Viyana'da Gezilmesi Gereken 10 Yer 290 izlenme - 3 yıl önce Viyana'ya gittiğinizde gezmeniz gereken en iyi 10 yeri sizler için sıraladık! Daha fazlası için www.izlesene.com/geziyorumoyleysevarim kanalımıza abone olarak ulaşabilirsiniz.
Geziyorum Öyleyse Varım Kanalında Neler Var? 00:30
Geziyorum Öyleyse Varım Kanalında Neler Var? 273 izlenme - 3 yıl önce Geziyorum Öyleyse Varım sizinle dünyayı geziyor! En iyi restorantlar, en güzel yerler, oteller ve daha fazlası bu kanalda sizlerle buluşacak. Dünyayı karış karış gezerken bize eşlik etmeye ne dersiniz?
Roma'da Gezilmesi Gereken 10 Yer 11:51
Roma'da Gezilmesi Gereken 10 Yer 227 izlenme - 3 yıl önce Roma'ya gidip bu yerleri görmeden sakın gelmeyin! Daha fazlası için www.izlesene.com/geziyorumoyleysevarim kanalımıza abone olarak ulaşabilirsiniz.
Paris'te Görülmesi Gereken 5 Yer 03:31
Paris'te Görülmesi Gereken 5 Yer 258 izlenme - 3 yıl önce Paris'te görmeden geri dönmemeniz gereken en iyi 5 yeri sizler için sıraladık! Daha fazlası için www.izlesene.com/geziyorumoyleysevarim kanalımıza abone olarak ulaşabilirsiniz.
Eren Yasak - Öyleyse Bil  04:17
Eren Yasak - Öyleyse Bil 34 izlenme - 8 ay önce Eren Yasak - Öyleyse Bil (Official Video) 2017 Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Paris'te Gezilmesi Gereken 10 Yer 10:50
Paris'te Gezilmesi Gereken 10 Yer 184 izlenme - 3 yıl önce Paris'e gidip bu yerleri görmeden sakın gelmeyin! Daha fazlası için www.izlesene.com/geziyorumoyleysevarim kanalımıza abone olarak ulaşabilirsiniz.
Dostmusun Özel Şiir! 05:00
Dostmusun Özel Şiir! 167 izlenme - 7 yıl önce seni çok seviyorum 3
New York'ta Gezilmesi Gereken 10 Yer 09:32
New York'ta Gezilmesi Gereken 10 Yer 108 izlenme - 3 yıl önce New York'a gidip görmeden gelmemeniz gereken yerler hangisi merak etmiyor musunuz? Daha fazlası için www.izlesene.com/geziyorumoyleysevarim kanalımıza abone olarak ulaşabilirsiniz.
90 Saniyede New York 01:53
90 Saniyede New York 96 izlenme - 3 yıl önce 90 saniyede New York'u gezmeye ne dersiniz? Daha fazlası için www.izlesene.com/geziyorumoyleysevarim kanalımıza abone olarak ulaşabilirsiniz.
90 Saniyede Paris 01:52
90 Saniyede Paris 93 izlenme - 3 yıl önce Küçük bir Paris turuna ne dersiniz? Daha fazlası için www.izlesene.com/geziyorumoyleysevarim kanalımıza abone olarak ulaşabilirsiniz.
Viyana'da Görülmesi Gereken 5 Yer 04:08
Viyana'da Görülmesi Gereken 5 Yer 82 izlenme - 3 yıl önce Viyana'da görmeden geri dönmemeniz gereken en iyi 5 yeri sizler için sıraladık! Daha fazlası için www.izlesene.com/geziyorumoyleysevarim kanalımıza abone olarak ulaşabilirsiniz.
Roma'da Görülmesi Gereken 5 Yer 03:49
Roma'da Görülmesi Gereken 5 Yer 80 izlenme - 3 yıl önce Roma'da görülmesi gereken en iyi 5 yeri sizler için sıraladık. Daha fazlası için www.izlesene.com/geziyorumoyleysevarim kanalımıza abone olarak ulaşabilirsiniz.
Berlin'de Ücretsiz Yapılabilecek 5 Şey 02:50
Berlin'de Ücretsiz Yapılabilecek 5 Şey 70 izlenme - 3 yıl önce Berlin'de ücretsiz olarak yapabileceğiniz en iyi 5 etkinliği sizler için sıraladık. Daha fazlası için www.izlesene.com/geziyorumoyleysevarim kanalımıza abone olarak ulaşabilirsiniz.
Berlin'de Gezilmesi Gereken 10 Yer 07:23
Berlin'de Gezilmesi Gereken 10 Yer 83 izlenme - 3 yıl önce Berlin'e gittiğinizde gezmeniz gereken en iyi 10 yeri sizler için sıraladık! Daha fazlası için www.izlesene.com/geziyorumoyleysevarim kanalımıza abone olarak ulaşabilirsiniz.
90 Saniyede Viyana 01:50
90 Saniyede Viyana 64 izlenme - 3 yıl önce Küçük bir Viyana turuna ne dersiniz? Daha fazlası için www.izlesene.com/geziyorumoyleysevarim kanalımıza abone olarak ulaşabilirsiniz.
Roma'da Ücretsiz Yapılabilecek 5 Etkinlik 03:50
Roma'da Ücretsiz Yapılabilecek 5 Etkinlik 64 izlenme - 3 yıl önce Roma'da ücretsiz olarak yapabileceğiniz en iyi 5 etkinliği sizler için sıraladık. Daha fazlası için www.izlesene.com/geziyorumoyleysevarim kanalımıza abone olarak ulaşabilirsiniz.
90 Saniyede Roma 01:50
90 Saniyede Roma 62 izlenme - 3 yıl önce 90 saniyelik Roma turuna ne dersiniz? Daha fazlası için www.izlesene.com/geziyorumoyleysevarim kanalımıza abone olarak ulaşabilirsiniz.
Viyana'da Ücretsiz Yapılabilecek 5 Etkinlik 03:49
Viyana'da Ücretsiz Yapılabilecek 5 Etkinlik 61 izlenme - 3 yıl önce Viyana'da ücretsiz yapabileceğiniz ve görebileceğiniz 5 etkinliği sizler için sıraladık! Daha fazlası için www.izlesene.com/geziyorumoyleysevarim kanalımıza abone olarak ulaşabilirsiniz.
Berlin'de Görülmesi Gereken 5 Yer 03:44
Berlin'de Görülmesi Gereken 5 Yer 57 izlenme - 3 yıl önce Berlin'de görmeden geri dönmemeniz gereken en iyi 5 yeri sizler için sıraladık! Daha fazlası için www.izlesene.com/geziyorumoyleysevarim kanalımıza abone olarak ulaşabilirsiniz.
Paris'te Ücretsiz Gezebileceğiniz 5 Yer 03:38
Paris'te Ücretsiz Gezebileceğiniz 5 Yer 71 izlenme - 3 yıl önce Paris'te ücretsiz olarak yapabileceğiniz en iyi 5 etkinliği sizler için sıraladık. Daha fazlası için www.izlesene.com/geziyorumoyleysevarim kanalımıza abone olarak ulaşabilirsiniz.
Paris'teki En İyi 3 Tarihi Mekan 03:04
Paris'teki En İyi 3 Tarihi Mekan 66 izlenme - 3 yıl önce Paris'teki en iyi 3 tarihi mekanı görmeye ne dersiniz? Daha fazlası için www.izlesene.com/geziyorumoyleysevarim kanalımıza abone olarak ulaşabilirsiniz.
90 Saniyede Berlin 01:52
90 Saniyede Berlin 52 izlenme - 3 yıl önce 90 saniyelik Berlin turuna ne dersiniz? Daha fazlası için www.izlesene.com/geziyorumoyleysevarim kanalımıza abone olarak ulaşabilirsiniz.
New York'ta Ücretsiz Yapılabilecek 5 Etkinlik 03:41
New York'ta Ücretsiz Yapılabilecek 5 Etkinlik 49 izlenme - 3 yıl önce New York'ta ücretsiz olarak yapabileceğiniz en iyi 5 etkinliği sizler için sıraladık. Daha fazlası için www.izlesene.com/geziyorumoyleysevarim kanalımıza abone olarak ulaşabilirsiniz.