Hoşgeldiniz!

oynayan dayı

Pavyonda Dansın Sınırlarını Zorlayan Dayı 00:32
Pavyonda Dansın Sınırlarını Zorlayan Dayı 3.078 izlenme - 2 yıl önce Gittiği pavyonda aldığı alkolün de etkisi ile oynamak için sahneye çıkan dayı birbirinden ilginç figürler sergilemiş.
Düğünde Hunharca Oynayan Dayı 00:22
Düğünde Hunharca Oynayan Dayı 1.828 izlenme - 2 yıl önce Katıldığı düğünde ısrarları kırmayıp piste atlayan dayı çalan müziğe kendini öylesine kaptırmış ki keşke oynamasaydı diyeceksiniz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Müziğin Rİtmine Dayanamayıp Coşan Dayı 00:55
Müziğin Rİtmine Dayanamayıp Coşan Dayı 1.098 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Eminönü'nde bir sokak sanatçısının söylediği şarkıya oyunuyla eşlik eden dayı karşınızda.
Sokak Ortasında Oynayan Angaralı Dayı 02:53
Sokak Ortasında Oynayan Angaralı Dayı 2.220 izlenme - 3 yıl önce Ankara Kızılay'da sokak ortasında ilginç figürler sergileyerek oynayan dayı ve ona eşlik eden apaçiyi izliyoruz. Siteye yüklediğim ilk içerik umarım beğenirsiniz.
Çiftçi Dayı Patlıcan Tarlasında Coşuyor 03:02
Çiftçi Dayı Patlıcan Tarlasında Coşuyor 1.225 izlenme - 3 yıl önce Patlıcan toplarken canı sıkılan Recep Dayı oynamadan duramıyor. Bu sene mahsulün iyi olur inşallah Recep Dayı.
Düğünde Te Ma Etmaje İle Kendinden Geçen Dayı 01:40
Düğünde Te Ma Etmaje İle Kendinden Geçen Dayı 374 izlenme - 2 yıl önce Katıldığı düğünde Te Ma Etmaje şarkısı ile kendinden geçip transa giren dayı ilginç hareketler sergilemiş.
Oynarken Kendinden Geçen Dayı 00:48
Oynarken Kendinden Geçen Dayı 142 izlenme - 2 yıl önce Tren gelir hoş gelir şarkısı eşliğinde düğünde oynarken kendinden geçen dayı ve tayfası izleyenleri gülümsetti. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hunharca Oynayan Kayserili Dayı 00:55
Hunharca Oynayan Kayserili Dayı 97 izlenme - 2 yıl önce Kayseri'de katıldığı düğünde gençlerin ısrarını kırmayıp piste çıkıp hünerlerini sergileyen dayı bir anda ortamın fenomeni olmuş.