Hoşgeldiniz!

oynayan kızlar

Profesyonel Kolbastı Oynayan Kızlar 04:56
Profesyonel Kolbastı Oynayan Kızlar 225.584 izlenme - 13 yıl önce profesyonel kolbastı oynayan kızlar
Sülalesi Güzel  - Roman Havası 2016 02:33
Sülalesi Güzel - Roman Havası 2016 133.045 izlenme - 6 yıl önce Sülalesi Güzel - Roman Havası 2016 Videolarımıza beğeni ve yorum yaparak destek olabilirsiniz. Kanalımıza Abone olun:https://www.youtube.com/trakyafanpages bu kız harika roman oynuyor 2016 yeni roman havası roman mahalle düğün 2016 roman kızlar roman havasını güzel oynayanlar 2016 ankara düğünü böyle olur en kalabalık düğün konvoyu almanyadaki türk düğünler bulgar romanlar hertarafı ayrı oynayan kız yok böyle bir düğün düğün dediğin böyle olur antalya düğünleri halayı güzel çeken kızlar en güzel halay başı 2016 halay 2016 gayda ankara düğünü böyle olur mardin düğünleri almanya düğünleri hollanda düğünleri ankara muhabbet gecesi 2016 oyun havası trakya düğünleri trakya tube trakya videoları düğün videoları 2016 ankaralı ibocan RİTİM ŞHOW İZMİTLİ İNANÇ sexsi dans yapan kız SÜPER ÖTESİ BİR DÜĞÜN halay ritim ROMAN HAVASI SEVENLER-KISKANIRLAR GÜZELİM SENİ 2 Kurt Prodüksiyon 2016 Bu Gelin Damat Bir Başka Roman Oynuyor bu kız çıldırmış ritim roman 2016 2016 roman kızlardan gayda oyun havası Bulgar Kızın Dansı İzleyenleri Şaşırttı İzle Gör Yapıldak gençliği hızlı halay Harika Kolbastı Dansı İzle ROMAN HAVASI SEVENLER YOK BU ADAM ÇILDIRMIŞ OLMALI GÖRÜNTÜLÜ OYUN HAVALARI roman oynamak budur bu roman kaçmaz süper dans eden kız roman kız kopmuş YEP YENİ YENİ GAYDA 2016 OMAN HAVASI SEVENLER GENCİN HELALİ VAR çok cilveli oynuyor cilveli oynayan kız roman ruhu gipsy kakava hıdırellez düşman çatlatalım ağzı güzel burnu güzel limon gibi sıkılmamış sülalemiz çok güzel sülalesi güzel roman havası 2016
Roman Havası Böyle Oynanır 01:40
Roman Havası Böyle Oynanır 159.264 izlenme - 9 yıl önce Roman Havası Böyle Oynanır
Hoptek Kolbastı Oynayan Kızlar 02:15
Hoptek Kolbastı Oynayan Kızlar 53.807 izlenme - 13 yıl önce hoptek kolbastı oynayan kızlar
Barın Üzerinde Coştukça Coşan Kızlar 01:44
Barın Üzerinde Coştukça Coşan Kızlar 22.382 izlenme - 5 yıl önce Gittikleri eğlence mekanında alkolünde etkisiyle kendini müziğin ritmine kaptıran kızlar coştukça coşmuş.
Akıllara Zarar Oynayan Roman Kızı 01:35
Akıllara Zarar Oynayan Roman Kızı 15.397 izlenme - 4 yıl önce Roman düğününde kendini müziğe bırakan roman kızı. Müthiş dans yeteneği ile kendine hayran bırakmış.
Kolbasti Oynayan Kızlar 04:56
Kolbasti Oynayan Kızlar 34.985 izlenme - 13 yıl önce bir dügünde kızlar cok güzel kolbastı oynuyolar daha sonrasında oyuna damatta katılıyo cok güzel bir video mutlaka izleyin
Mezuniyet Gecesinde Döktüren Dansözler 01:57
Mezuniyet Gecesinde Döktüren Dansözler 9.505 izlenme - 5 yıl önce Liseyi bitiren öğrenciler bir mezuniyet gecesi düzenlemiş ve geceyi daha eğlenceli kılmak için dansöz çağırmışlar. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dansıyla Düğüne Damga Vuran Sarışın 02:44
Dansıyla Düğüne Damga Vuran Sarışın 4.910 izlenme - 3 yıl önce Roman düğününe katılan sarışın arkadaşlarının ısrarı üzerine piste çıkıp ve çalan oyun havası eşliğinde hünerlerini sergilemiş.
Türbanlı Kadın Gemide Çok Güzel Oryantal Oynuyor 02:01
Türbanlı Kadın Gemide Çok Güzel Oryantal Oynuyor 7.182 izlenme - 5 yıl önce Dünyanın heryerinde Neşeleri ve Oyun havaları ile nam salmış Roman İnsanlarının eğlenceleri ve düğünleri hakkında yapmış olduğumuz bu kanalda sizleri de onların neşelerine ortak etmek amacımızdır.
Arap Kadın Evde Oryantal Oynuyor 02:07
Arap Kadın Evde Oryantal Oynuyor 8.242 izlenme - 5 yıl önce Dünyanın her yerinde Neşeleri ve Oyun havaları ile nam salmış Roman İnsanlarının eğlenceleri ve düğünleri hakkında yapmış olduğumuz bu kanalda sizleri de onların neşelerine ortak etmek amacımızdır.
Kaşıkların Hakkını Veren Kızlar 04:03
Kaşıkların Hakkını Veren Kızlar 2.048 izlenme - 2 yıl önce Konya'da bir düğünde kaşıkları ile sahne alan kızlar güzel bir oyun ortaya çıkarmış. Kızların başarılı kaşık havası performansını izliyoruz.
Taytlı Kızlar Düğünde Çiftetelli Oynuyor 02:56
Taytlı Kızlar Düğünde Çiftetelli Oynuyor 6.320 izlenme - 5 yıl önce Bulgaristan'da katıldıkları düğünde çalan çiftetelli müziği ile coşan taytlı kızları izliyoruz.Kızlar hünerlerini sergilemiş.
Mini Etekli Kız Düğünde Döktürüyor 03:03
Mini Etekli Kız Düğünde Döktürüyor 2.952 izlenme - 5 yıl önce Düğünde müziğin ritmine kaptıran güzel kızımız roman dansıyla tüm davetlilerin ilgi odağı oluyor. Kıpır kıpır ritmlere tüm kıvraklığıyla eşlik edip hakkını veriyor.
Ultra Minili Hatunun Yunan Müziği Eşliğinde Kendinden Geçmesi 03:22
Ultra Minili Hatunun Yunan Müziği Eşliğinde Kendinden Geçmesi 2.962 izlenme - 5 yıl önce Yunanistan'da katıldıkları bir eğlencede alkolü fazla kaçıran kızlar çalan müzik eşliğinde kendinden geçmişler.
Düğüne Damga Vuran Beyazlı Kız Süper Oynuyor 02:57
Düğüne Damga Vuran Beyazlı Kız Süper Oynuyor 2.532 izlenme - 5 yıl önce Düğünde müziğin ritmine kaptıran güzel kızımız roman dansıyla tüm davetlilerin ilgi odağı oluyor. Kıpır kıpır ritmlere tüm kıvraklığıyla eşlik edip hakkını veriyor.
Erkeklerle Uzun Eşek Oynayan Kızlar 02:26
Erkeklerle Uzun Eşek Oynayan Kızlar 2.753 izlenme - 7 yıl önce Erkeklerle Uzun Eşek Oynayan Kızlar
Eteği Açılsada Oynamaya Devam Eden Hatun 03:05
Eteği Açılsada Oynamaya Devam Eden Hatun 2.231 izlenme - 5 yıl önce Roman düğününde çalan müzik eşliğinde oynayan kadın kendini müziğin ritmine öyle bir kaptırmış ki eteği açılmış farkında değil.
Kırmızılı Abla Kalça Şov Yapıyor 02:44
Kırmızılı Abla Kalça Şov Yapıyor 2.169 izlenme - 5 yıl önce Düğün için tercih ettiği kıyafeti, güzelliği ve yeteneğiyle kendisini piste atan ablamız alkışlık bir performans sergiliyor ve roman düğünü standartlarını fazlasıyla yerine getiriyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Roman Kızı Sultan Düğünde Döktürüyor 04:21
Roman Kızı Sultan Düğünde Döktürüyor 1.228 izlenme - 4 yıl önce Roman düğünlerinde birbirinden güzel oynayan kızlar adeta kapışıyor. Sultan isimli bu roman kızı da dans konusunda başarılı olduğunu göstermiş.
Mini Şortlu Kızlardan Oryantal Şov 03:10
Mini Şortlu Kızlardan Oryantal Şov 1.548 izlenme - 4 yıl önce Sokak düğününe katılan birbirinden minili kızlar oryantal müzik eşliğinde kurtlarını dökmüş. Adeta birbirleri ile yarışmışlar.
Düğünde Tir Tir Titreten Hatun 02:28
Düğünde Tir Tir Titreten Hatun 362 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşının düğününe katılan genç kız çalan müziğe pistte dans ile eşlik etmiş. Genç kız öyle bir oynamış ki bütün dikkatleri üzerine çekmiş.
Roman Düğününde Döktüren Ablalar 05:01
Roman Düğününde Döktüren Ablalar 1.832 izlenme - 5 yıl önce Roman havası olarak da bilinen bu dans Roman halkının geleneksel dansının adıdır. 9/8’lik ritmi ile bilinen bu türün varoluşunun en önemli sebebi halkın gördüğü baskı, şiddet, acı ve sefalettir. Bütün bu olumsuzluklara rağmen hareketli figürleri ve şarkıları ile dikkat çeken roman dansı, bu halkın en önemli ürünüdür. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Düğünde Çok Tatlı Roman Havası Oynayan Sempatik Kız 01:53
Düğünde Çok Tatlı Roman Havası Oynayan Sempatik Kız 1.190 izlenme - 5 yıl önce Düğünün sonlarına doğru pist boşalınca kurtlarını dökmeye karar veren sempatik kız, orkestranın kendisi için çaldığı roman havalarıyla kendinden geçiyor ve çok tatlı bir performans sergiliyor.
Derin Dekolteli Hatun Düğünde Döktürüyor 01:33
Derin Dekolteli Hatun Düğünde Döktürüyor 1.148 izlenme - 5 yıl önce Katıldığı düğünde ısrarları kırmayıp piste çıkan dekolteli hatun hem oynaması ile hem de dekoltesi ile düğüne damga vurmuş.
Dekoltesi İle Düğüne Damga Vuran Yenge 00:56
Dekoltesi İle Düğüne Damga Vuran Yenge 1.442 izlenme - 5 yıl önce Bulgaristan'da yeğeninin düğününe katılan yenge büyük göğüslerine rağmen dekolteli bir kıyafet seçince bir anda düğünde dikkatleri üzerine çekmiş.
Dünyanın En Etkileyici Halayı 02:38
Dünyanın En Etkileyici Halayı 1.267 izlenme - 5 yıl önce Bir düğünde halaya giren hatunların çoğu birbirinden güzel ve giyimleri çok cesur oldukça etkileyici bir halay olmuş.
En az Kendisi Kadar Ağır Roman Oynayan Kız 00:38
En az Kendisi Kadar Ağır Roman Oynayan Kız 819 izlenme - 4 yıl önce Alemi donuna alıp sallıyası bir şekilde roman havası oynayan aplamızı hep birlikte izliyoruz efendim...
Mahallenin Esmer Güzeli Düğünde Döktürüyor 01:44
Mahallenin Esmer Güzeli Düğünde Döktürüyor 860 izlenme - 5 yıl önce Mahallenin Esmer Güzeli Düğünde Döktürüyor Sokakta roman havası oynayan parlak abiyeli esmer güzeli, fiziği ve zarif oyunuyla beğeni topladı.
Düğüne Damga Vuran Minili Kızlar 03:07
Düğüne Damga Vuran Minili Kızlar 1.009 izlenme - 5 yıl önce Katıldıkları düğünde ısrarları kırmayıp piste çıkan mini etekli kızlar. Çalan müziğe eşlik ederken izleyenleri adeta büyülemiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...