Hoşgeldiniz!

oytun

Sıradışı Yarışmacı - Oytun Namoğlu 03:41
Sıradışı Yarışmacı - Oytun Namoğlu 9.037 izlenme - 6 yıl önce hiç benimkini izlediniz mi? www.facebook.com/vebizz
Beatişah Ft Merdo & Teğmen & Mahkum - Unutma Beni 03:13
Beatişah Ft Merdo & Teğmen & Mahkum - Unutma Beni 3.390 izlenme - 7 yıl önce beatişah ft merdo & djteğmen & djmahkum - unutma beni
Seslendiriyorum - 3. Bölüm - TRT Dublaj ve Seslendirme Arşivi 27:27
Seslendiriyorum - 3. Bölüm - TRT Dublaj ve Seslendirme Arşivi 1.825 izlenme - 2 yıl önce Programın 3. Bölümünde, TRT'de Yetişen Usta Seslendirme Sanatçıları Konuk Oldu,Oytun Şanal,Sungun Babacan,Sezai Aydın,Rüştü Asyalı,Tamer Karadağlı,Tülay Bursa,Ercan Demirel,Ali Gül , Yekta Kopan,Oya Küçümen Ve Selma Yeşilbağ Konuk Oldular.TRT Arşivinden Özel Videolar Eşliğinde Dilerseniz Videomuzu İzleyelim.
Oytun Erbaş Ebeveynleri Uyardı: Bunun Beyne Bir Faydası Yok! 01:46
Oytun Erbaş Ebeveynleri Uyardı: Bunun Beyne Bir Faydası Yok! 32 izlenme - 2 hafta önce CNN TÜRK'te yetenek ve zekanın masaya yatırıldığı Gündem Özel programına konuk olan Fizyoloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Oytun Erbaş, çocuklu aileler için önemli bir uyarıda bulundu. Erbaş, "Çocuklar çok fazla etkinlik içinde yer almamalı. Bunun beyne bir faydası yok" dedi.
özgün sadece arkadaşız-dj mehmet oytun mix 03:57
özgün sadece arkadaşız-dj mehmet oytun mix 2.013 izlenme - 6 yıl önce s@dc @rk@d@şız..
Sedat Oytun Hicaz Ud Taksimi 01:43
Sedat Oytun Hicaz Ud Taksimi 187 izlenme - 1 yıl önce www.klasikmusiki.net Sedat Oytun Hicaz Ud Taksimi Klasik Musikiye ABONE OL ! Hiçbir şeyi kaçırma ! http://goo.gl/64cHhu Bize her ortamdan ulaşın ! TWITTER: http://twitter.com/klasikmusiki PINTEREST: http://tr.pinterest.com/klasikmusiki INSTAGRAM: http://instagram.com/klasikmusiki SOUNDCLOUD: https://soundcloud.com/klasikmusiki BLOGSPOT: http://klasikmusiki.blogspot.com.tr WORDPRESS: https://klasikmusiki.wordpress.com YOUTUBE: https://www.youtube.com/klasikmusiki DAILYMOTION: http://www.dailymotion.com/klasikmusiki VIMEO: https://vimeo.com/user41965070
Başarı Sürecindeki Karakteristik Hatalarımız Neler? - Gündem Özel   14 Mayıs 2017 Pazar 03:27:29
Başarı Sürecindeki Karakteristik Hatalarımız Neler? - Gündem Özel 14 Mayıs 2017 Pazar 273 izlenme - 8 ay önce Başarı sürecindeki karakteristik hatalarımız neler? Neleri doğru, neleri yanlış yapıyoruz? Türk usulü başarı ekolleri neler, Türkiye’nin başarı konusundaki rol modelleri kimler? Siyaset Türk usulü başarıyı ne kadar etkiler? Neden dünya çapında başarılar çıkarmakta zorlanıyoruz? Dünyada adından söz ettiren yeni nesil Türk girişimcilerinin ne gibi ortak özellikleri bulunuyor? Fikirlerini nasıl geliştiriyorlar, ne gibi zorluklar yaşıyorlar ve nerede eksik kalıyorlar? Deniz Bayramoğlu sordu, yazar Mümin Sekman, psikolog Prof. Dr. Acar Baltaş, fizyoloji uzmanı Yrd. Doç. Dr. Oytun Erbaş, iş insanı Erden Timur yanıtladı.
Beatişah Feat. Mc Musti-E - Deli Kız  Hareketli 03:11
Beatişah Feat. Mc Musti-E - Deli Kız Hareketli 960 izlenme - 7 yıl önce deli kız hareketli aşk rap
rober hatemo aşksız prens dj mehmet oytun mixx 05:30
rober hatemo aşksız prens dj mehmet oytun mixx 1.326 izlenme - 6 yıl önce aşksız prenssssss.............
Kim Milyoner Olmak İster'in Enteresan Yarışmacısı 05:34
Kim Milyoner Olmak İster'in Enteresan Yarışmacısı 694 izlenme - 3 yıl önce Atv ekranlarında yayınlanan ve Kenan Işık'ın sunduğu ''kim milyoner olmak ister'' isimli yarışmaya katılan İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğrencisi Oytun Namoğlu'nun uzadıkça ilginçleşen yarışmaya giriş bölümüdür.
alev alev 04:03
alev alev 1.175 izlenme - 8 yıl önce bana alev alev döneceksin
Oytun Erbaş İnsülin Direncini Yok Etmenin Yolunu Açıkladı 02:06
Oytun Erbaş İnsülin Direncini Yok Etmenin Yolunu Açıkladı 109 izlenme - 12 ay önce
Sağlıklı Yaşamın Sırları Neler? - Gündem Özel 24.09.2017 Pazar 03:23:50
Sağlıklı Yaşamın Sırları Neler? - Gündem Özel 24.09.2017 Pazar 74 izlenme - 4 ay önce Gündem Özel, hasta, hastalık, sağlık ve tedavi kavramlarını sorguladı, sağlıkta yeni yaklaşımları ekrana taşıdı. Hasta olmadan hastalıkların fark edilmesi ve önlenmesi mümkün mü? Her hastaya aynı tedavi ve ilaç dönemi bitti mi? Kişiye özel tedavi nedir? Nasıl yapılır? Tedaviyi değil, sağlıklı olmayı esas alan yeni yöntemler neler? Psikolojinin hastalıklar üzerindeki etkisi ne? Deniz Bayramoğlu sordu, Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Derya Uludüz, Fizyoloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Oytun Erbaş, Genetik Uzmanı Doç. Dr. Korkut Ulucan, Akademisyen Prof. Dr. Şengül Hablemitoğlu, Sağlık İletişimi Derneği Başkanı Dr. İbrahim Ersoy yanıtladı.
Yarim Yarim 05:53
Yarim Yarim 639 izlenme - 8 yıl önce sen kalem ol bende kağıt
Sadece ZeynepOytun 07:41
Sadece ZeynepOytun 276 izlenme - 3 yıl önce Up filminden kesilerek alınmıştır. www.zeynepserdar.com
Oytun Erbaş: Herkese Aynı Tedavi Olmaz 01:45
Oytun Erbaş: Herkese Aynı Tedavi Olmaz 30 izlenme - 3 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel'de bağışıklık sistemi, hastalıklardan korunma yolları ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için yapılması gerekenler konuşuldu. Konuklardan Bilim Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Oytun Erbaş her tedavinin herkese uygulanamayacağını savundu. Erbaş, "Bazı hastalıklara genetik yatkınlıkları olan kişiler tedavi amacıyla kullanılan ilaçlarla ya da aşılarla hastalık sahibi olabilirler. Dolayısı ile herkese her tedavi uygulanmamalı" diye konuştu.
Ay Yıldıza Söz Verdik [ Bomba Track ] 04:15
Ay Yıldıza Söz Verdik [ Bomba Track ] 374 izlenme - 7 yıl önce beatişah ft yenti & slower barış & merdo ay yıdıza söz verdik
Ömer Oytun - Uşşak Ud Taksimi 04:00
Ömer Oytun - Uşşak Ud Taksimi 44 izlenme - 9 ay önce www.klasikmusiki.net Ömer Oytun Uşşak Ud Taksimi Klasik Musikiye ABONE OL ! Hiçbir şeyi kaçırma ! http://goo.gl/64cHhu Bize her ortamdan ulaşın ! TWITTER: http://twitter.com/klasikmusiki PINTEREST: http://tr.pinterest.com/klasikmusiki INSTAGRAM: http://instagram.com/klasikmusiki FLICKR: https://www.flickr.com/photos/klasikmusiki SOUNDCLOUD: https://soundcloud.com/klasikmusiki BLOGSPOT: http://klasikmusiki.blogspot.com.tr WORDPRESS: https://klasikmusiki.wordpress.com DAILYMOTION: http://www.dailymotion.com/klasikmusiki VIMEO: https://vimeo.com/user41965070
sinan akçıl hande yener atma dj mehmet oytun mix 03:38
sinan akçıl hande yener atma dj mehmet oytun mix 405 izlenme - 6 yıl önce atmaaaaaaaaaaa
hande yener havaalanı dj mehmet oytun mix 03:22
hande yener havaalanı dj mehmet oytun mix 325 izlenme - 6 yıl önce nası söndürdüm senin havanı
'Saç dökülmesinin sebebi tek gen hastalığı değildir' 00:55
'Saç dökülmesinin sebebi tek gen hastalığı değildir' 53 izlenme - 7 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programına konuk olan Bilim Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Oytun Erbaş, kelliğin sebebinin tek gen hastalığına bağlanamayacağını belirtti. Erbaş, "Damar sertliği, kalp yetmezliği, saç dökülmesi gibi olaylar tek bir gene bağlı değildir. Bin genin ortak bir havuzu olabilir. Ayrıca çevre faktörlerinin de etkisi vardır" dedi.
Beynimizin ne kadarını kullanıyoruz? 01:36
Beynimizin ne kadarını kullanıyoruz? 58 izlenme - 11 ay önce CNN TÜRK’te Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programında beyin ve beynin sırları konuşuldu. Programın konuklarından Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Oytun Erbaş, beynimizin ne kadarını kullandığımızı açıkladı. Erbaş, yüzde on efsanesine de açıklık getirdi.
I Wanna See You Outro Lex Dj Mehmet Oytun Mixx 01:56
I Wanna See You Outro Lex Dj Mehmet Oytun Mixx 323 izlenme - 6 yıl önce koooppppppppppppppppp
Oytun Uçar Acemkürdi Ud Taksimi 04:56
Oytun Uçar Acemkürdi Ud Taksimi 35 izlenme - 12 ay önce www.klasikmusiki.net Oytun Uçar Acemkürdi Ud Taksimi Klasik Musikiye ABONE OL ! Hiçbir şeyi kaçırma ! http://goo.gl/64cHhu Bize her ortamdan ulaşın ! TWITTER: http://twitter.com/klasikmusiki PINTEREST: http://tr.pinterest.com/klasikmusiki INSTAGRAM: http://instagram.com/klasikmusiki SOUNDCLOUD: https://soundcloud.com/klasikmusiki BLOGSPOT: http://klasikmusiki.blogspot.com.tr WORDPRESS: https://klasikmusiki.wordpress.com YOUTUBE: https://www.youtube.com/klasikmusiki DAILYMOTION: http://www.dailymotion.com/klasikmusiki VIMEO: https://vimeo.com/user41965070
Oytun Erbaş: GDO'yu öcü gibi göstermemek lazım 01:50
Oytun Erbaş: GDO'yu öcü gibi göstermemek lazım 25 izlenme - 6 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programına konuk olan Fizyoloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Oytun Erbaş, Genetiği değiştirilmiş organizmaları insanlara öcü gibi göstermenin yanlış olduğunu söyledi. Erbaş, "GDO'yu öcü gibi kabul etmemek lazım. Bu bilimin bir getirisi oldu. Şu anda net bir zararı yok. Net olarak kanserojen değil. Net bir bilgi yok elimizde. GDO'ya öcü gibi bakmak değil, dikkatli olmak gerekiyor. Ben bilimsel çalışmalar verisinde, GDO üzerinde çok risk olduğunu düşünmüyorum" dedi.
Orhan Gencebay Hor Görme Dj Mehmet Oytun Mix 03:58
Orhan Gencebay Hor Görme Dj Mehmet Oytun Mix 239 izlenme - 6 yıl önce orhan babaaa.
Oytun Ve Ekibi 04:41
Oytun Ve Ekibi 201 izlenme - 9 yıl önce
Oytun Bağlama 04:24
Oytun Bağlama 198 izlenme - 9 yıl önce güzel sesi var dinleyin
Seri Katil Olunur Mu Doğulur Mu? 02:05
Seri Katil Olunur Mu Doğulur Mu? 34 izlenme - 11 ay önce CNN TÜRK’te Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programında beyin ve beynin sırları konuşuldu. Programın konuklarından Bilim Üniversitesi Öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Oytun Erbaş, 'Seri katil olunur mu, doğulur mu? ve 'Seri katil nasıl anlaşılır?' sorularına cevap verdi.
Fenerli Kerem Bulut ve Oytun Özdoğan, Fotoğraf Nedeniyle Kamptan Kovuldu 01:08
Fenerli Kerem Bulut ve Oytun Özdoğan, Fotoğraf Nedeniyle Kamptan Kovuldu 16 izlenme - 6 ay önce Fenerbahçe'nin kampına dahil edilen genç oyuncular Kerem Bulut ve Oytun Özdoğan, Topuk Yaylası'nı "cezaevi" olarak nitelendirdikleri ve sigara içmeleri nedeniyle kadro dışı bırakılarak kamptan kovuldu.