Hoşgeldiniz!

Oyun Hamuru Seti Videoları İzle

Play Doh Kurabiye Fabrikası Oyun Hamuru Seti 12:22
Play Doh Kurabiye Fabrikası Oyun Hamuru Seti 88.518 izlenme - 2 yıl önce Play Doh Sweet Shoppe oyun hamuru seti Kurabiye Fabrikası oyuncak paketini birlikte açıyoruz. Kutudan özel yumuşak Play Doh Plus oyun hamuru paketide çıktı.Oyun hamuru seti kurulumu ve işlevleri için eğlenceli videomu dikkatlice izle. Yeni videomda Play Doh Oyun Hamuru seti tanıtıyorum. Kurabiye Fabrikası adını taşıyan bu oyun hamuru seti Play Doh markasının Sweet Shoppe serisinden. Yumuşak krema efekti verilmiş özel Play Doh Plus oyun hamuruda oyuncak paketin içinden çıkıyor. En güzel, en yeni ve tüm Play Doh Oyun hamuru setleri her zaman Oyun Hamuru TV'de. Kanalıma abone ol ve arkadaşınla paylaş. Diğer dillerde Play Doh Kurabiye Fabrikası: Flip n Frost Cookies Playset, Fábrica de Galletas, Biscotti Farciti, Koekjes Versierplezier, Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri (Social Links) Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Play doh Oyun hamuru setleri ve oyuncak tanıtımları videoları, play doh kurabiye fabrikası,
Play Doh Mini Oyun Hamuru Kovam Hayvanlar Seti 07:00
Play Doh Mini Oyun Hamuru Kovam Hayvanlar Seti 82.146 izlenme - 2 yıl önce Play Doh Hayvan Şekilleri Mini Oyun Hamuru Kovam Oyun seti sizlerle.Oyun Kovasından 9 farklı hayvan şekili ve 4 renkli play doh oyun hamuru çıkıyor. Hadi birlikte oynayalım! (Play Doh Animal Bucket Playset) Play Doh Mini Oyun Hamuru Kovam serisinde Hayvan Şekilleri Kovasını birlikte açıyoruz. Kovamızın içinden 9 farklı hayvan şekili çıkıyor: Zürafa, Balina, Kelebek, Timsah, At, İnek, Ördek, Tavşan ve Fil. Bu Videomuzda Oyun Hamuru Hayvan Şekilleri ve 4 Renkli oyun hamuru ile önce bu hayvanları yapıyoruz. Daha sonra ise sevimli hayvanlarımıza göz ekleyerek kendi hayvanat bahçemizi oluşturuyoruz. Oyun Hamuru TV'ye abone olun ve kaliteli, sürekli güncellenen geniş içeriğini kaçırmayın!:) Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Play doh Oyun hamuru setleri ve oyuncak tanıtımları videoları, Play doh playsets and toys videos.
Play Doh Gökkuşağı Seti Oyun Hamuru Paketi 04:29
Play Doh Gökkuşağı Seti Oyun Hamuru Paketi 51.847 izlenme - 2 yıl önce Yeni oyun hamuru paketimiz Play Doh Gökkuşağı Seti. 8 renkli bu oyun hamuru paketini birlikte açıp harika şekilleri yapacağız.:) Play Doh Gökkuşağı Seti other language: Rainbow Starter Pack, Pack de 8 couleurs, Regenbogen Starterset, Pack Botes Arcoiris Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri (Social Links) Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Play doh Oyun hamuru setleri ve oyuncak tanıtımları videoları, Play doh playsets and toys videos.
Play Doh Mini Oyun Hamuru Kovam Neşeli Numaralar Oyuncak Seti 06:23
Play Doh Mini Oyun Hamuru Kovam Neşeli Numaralar Oyuncak Seti 38.727 izlenme - 2 yıl önce Harika bir oyun hamuru seti ile karşınızdayız. Play Doh Neşeli Numaralar oyun hamuru seti ile toplama işlemini eğlenceli hale getiriyoruz. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri (Social Links) Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Play doh Oyun hamuru setleri ve oyuncak tanıtımları videoları, Play doh playsets and toys videos.
Play Doh Sindirella Oyun Hamuru Seti  Prenses Balo Arabası Elbise Giydirme Tasarımı Oyunu 03:53
Play Doh Sindirella Oyun Hamuru Seti Prenses Balo Arabası Elbise Giydirme Tasarımı Oyunu 35.052 izlenme - 2 yıl önce Disney prenses sindirella play doh oyun hamuru seti balo arabası ile harika bir oyun hamuru kıyafet elbise giydirme tasarımı yapıyoruz. Oyun hamuru ile oyuncak sindirella bebek için elbise tasarımı nasıl yapılır? Evet yeni play doh oyun hamuru seti Prenses Balo Arabası ile Sindirella Oyuncak bebek için harika kıyafet tasarımı yapıp giydireceğiz. Play doh prenses balo arabası oyun hamuru seti, sindirella oyun hamuru seti, ve oyun hamuru oyuncak bebek videoları oyuncak izle tv de sizlerle. Play doh Disney Princess magical carriage.
Play Doh Dondurma Dükkanı Seti Oyun Hamuru Oyuncak Dondurma Makinesi ile Dondurma Yapımı 11:55
Play Doh Dondurma Dükkanı Seti Oyun Hamuru Oyuncak Dondurma Makinesi ile Dondurma Yapımı 38.402 izlenme - 2 yıl önce Play Doh Dondurma Dükkanı Oyun Hamuru Oyuncak Dondurma Makinesi Seti ile harika dondurmalar nasıl yapılır bu videomda öğrenmek için dikkatlice izle. Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Google : http://plus.google.com/ oyunhamurutv Harika bir play doh oyun hamuru seti oyuncak ile dondurma yapıyorum.
Play Doh Prenses Belle Çay Partisi Oyun Hamuru Seti Oyuncak Tanıtımı 11:48
Play Doh Prenses Belle Çay Partisi Oyun Hamuru Seti Oyuncak Tanıtımı 31.743 izlenme - 2 yıl önce Harika oyun hamuru seti Disney Prenses Belle Çay Partisi oyuncak paketini oyun hamuru tv de birlikte açıyoruz. Oyun hamuru setinin oyuncak paketini açtıktan sonra mükemmel bir oyun hamurundan çay partisi veriyoruz! Haydi en güzel oyun hamuru videoları için oyun hamuru tv'ye hemen katıl.
Play Doh Cupcake Festivali Oyun Hamuru Seti Oyuncak Tanıtımı 05:23
Play Doh Cupcake Festivali Oyun Hamuru Seti Oyuncak Tanıtımı 18.141 izlenme - 1 yıl önce Oyun Hamuru TV kanalımda en güzel Play Doh oyun hamuru seti oyuncaklarını göstermeye yeni 2015 Play Doh Cupcake Festivali adlı oyun hamuru oyuncak seti ile devam ediyorum. Rengarenk oyun hamurundan yaptığımız cupcakeleri harika dönme dobap oyuncağımızla sergiliyoruz. 80. Oyun Hamuru seti tanıtım videomda 2015 yeni Play Doh Cupcake Festivali setini açtım. Oldukça zengin bir içeriğe sahip bu Play Doh oyuncak seti gerçekten mükemmel. 3 tanesi play doh plus olmak üzere 5 kutu oyun hamuru ve onlarca farklı kalıbı ve dönme dolap şeklindeki cupcake sergileme bölümüyle gerçekten büyük ve harika bir oyun hamuru setini birlikte açıp deniyoruz. Oyun Hamuru TV Nedir? Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. About Oyun Hamuru TV Oyun Hamuru TV is the first daily updated and biggest toys channel in Turkey. You can find in our channel play doh videos, special dress design for barbie and the other baby dolls, surprise egg videos, toys videos and toys unboxing videos. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri | Social Links: Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Play Doh Cupcake Festivali Oyun Hamuru Seti Oyuncak Tanıtımı
Play Doh Simli Oyun Hamuru Seti Oyun Hamuru Şekilleri Oyuncak Tanıtımı 05:38
Play Doh Simli Oyun Hamuru Seti Oyun Hamuru Şekilleri Oyuncak Tanıtımı 20.568 izlenme - 2 yıl önce Bugün kanalımızda Play Doh 6 Renkli Simli Oyun Hamuru Seti paketi açıyoruz. Hediye olarak çıkan Oyun Hamuru Şekilleri ile Simli kalp, kelebek gibi figürler yapacağız. Play Doh oyun hamuru seti tanıtımlarıma devam ediyorum. Doktor Dottie ve ilaçları oyun hamuru setini birlikte açıp deneyeceğiz. Videolarımı kaçırmamak için kanalıma abone olabilirsin. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri (Social Links) Abonelik/Subscribe: http://goo.gl/YKlpx4 Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr
Play Doh Disney Prenses Ariel Denizaltı Kalesi Oyun Hamuru Seti 05:33
Play Doh Disney Prenses Ariel Denizaltı Kalesi Oyun Hamuru Seti 13.702 izlenme - 1 yıl önce Hamur Abla yeni oyun hamuru seti videosunda Play Doh Disney Prensesler serisi oyuncaklarından Prenses Ariel Denizaltı Kalesi oyun hamuru setini tanıtıyor. Birlikte Ariel'in kalesini süslüyoruz ve oyuncak paketinden çıkan Denizatı arabamızla geziyoruz :) Yeni Oyun hamuru seti videomda Play Doh Disney Prenses Ariel'in Denizaltı Kalesi oyun hamuru setini tanıttım. Oyuncak paketinden Disney Prenses Ariel'in Denizkızı Oyuncak Bebek figürü, Denizatı oyuncak arabası ve muhteşem Ariel'in kalesi çıkıyor. Simli oyun hamurları ve play doh plus oyun hamuruda bu paketin içinden çıkıyor. Haydi Birlikte Ariel'in kalesini oyun hamuru ile süslüyoruz! Oyun Hamuru TV Nedir? Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri | Social Links: Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Play Doh Disney Prensesler Oyun Hamuru Setleri Videoları Oyuncak Tanıtımları Oyun Hamuru TV
Minnie Mouse Play Doh  Oyun Hamuru Oyuncak Hamur Seti Tanıtımı OyunHamuruTV 05:46
Minnie Mouse Play Doh Oyun Hamuru Oyuncak Hamur Seti Tanıtımı OyunHamuruTV 17.618 izlenme - 2 yıl önce Disney Minnie oyun hamuru seti ile karşınızdayım. Mini fare oyun hamuru şekilleri de içeren bu oyun hamuru setiyle yaratıcılığını arttırabilirsin! Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri (Social Links) Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Play doh Oyun hamuru setleri ve oyuncak tanıtımları videoları, Play doh playsets and toys videos.
33 Renkli Gökkuşağı Oyun Hamuru Seti Oyuncak Tanıtımı OyunHamuruTV Videoları 11:05
33 Renkli Gökkuşağı Oyun Hamuru Seti Oyuncak Tanıtımı OyunHamuruTV Videoları 16.458 izlenme - 2 yıl önce Oyun Hamuru Tv kanalımda size Play Doh 33 Renkli Gökkuşağı Oyun Hamuru Paketini açıyorum. Parmak oyun hamuru şeklinde tam 33 renk var. Kanalıma abone olun, Türkiye'nin en güncel ve en büyük oyuncak kanalını izleyin:) Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri | Social Links: Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com
Lets Oyun Hamuru Hamburgerci Seti Oyuncak Tanıtımı 07:11
Lets Oyun Hamuru Hamburgerci Seti Oyuncak Tanıtımı 11.332 izlenme - 1 yıl önce Hamur Ablanız sizler için Lets oyun hamurlarının Hamburgerci oyuncak setini açıyor. Oyun Hamuru TV kanalımda bu yeni hamur seti videom Hamburgerci Seti. Harika oyun hamuru oyuncak şekilleri ile gerçek bir hamburgerci oluyoruz. Oyun Hamuru Seti videolarıma Lets marka yeni bir hamur seti videosu ekledim. Bu oyun hamuru seti büyük ve kullanışlı hamur oyuncak araçları ile oldukça eğlenceli hale gelmiş. Hamburgerleri yaparken büyük keyif aldığım bu set ile patates kızartması hazırlamak için yardımcı oyuncak şekillerde bulunuyor. Oyun Hamurundan Hamburger ve Patates kızartmasını yapım aşaması oyun hamuru şekilleri sayesinde oldukça kolaylaştığı için eğlence daha fazla artıyor. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri | Social Links: Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Lets oyun hamurları oyuncak hamur setleri tanıtım videoları Hamburgerci Seti kutu açma ve hamur oyunu videosu oyun hamuru tv
Play Doh Tatlı Pastane Oyun Hamuru Seti Oyuncak Tanıtımı OyunHamuruTV 11:35
Play Doh Tatlı Pastane Oyun Hamuru Seti Oyuncak Tanıtımı OyunHamuruTV 13.594 izlenme - 2 yıl önce Play Doh Sweet Shoppe Tatlı Pastane oyun hamuru seti tanıtıyorum. Oyun Hamuru Seti ile pasta ve kurabiyeler yaptım. Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri (Social Links) Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Play doh Oyun hamuru setleri ve oyuncak tanıtımları videoları, Play doh playsets and toys videos.
Disney Prenses Belle Sihirli Çay Partisi Play Doh Oyun Hamuru Seti Oyuncak Tanıtımı Oyun Hamuru TV 07:20
Disney Prenses Belle Sihirli Çay Partisi Play Doh Oyun Hamuru Seti Oyuncak Tanıtımı Oyun Hamuru TV 11.447 izlenme - 2 yıl önce Disney Prenseslerinin en güzeli Belle'nin Sihirli çay partisi Play-Doh Oyun Hamuru setini sizler için tanıtıyorum. Prenses Belle'nin sihirli çay partisine katılmak istermisin? İşte Play Doh Oyun Hamuru setlerinin en güzeli! Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri | Social Links: Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Disney Prensesler Oyuncak Play Doh Oyun Hamuru Seti tanıtımı
Play Doh Dişçi Oyun Hamuru Oyuncak Hamur Seti Açma Oyunhamurutv 08:34
Play Doh Dişçi Oyun Hamuru Oyuncak Hamur Seti Açma Oyunhamurutv 9.789 izlenme - 2 yıl önce İşte Yeni Oyun Hamuru Seti Play Doh Dişçi Seti sizlerle! Gerçek bir Diş doktoru oluyoruz. Oyun Hamurundan yaptığımız Dişlerle çok eğleneceğiz ve dişçilik oyunu oynacağız:)))) Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Diğer Dillerde Play Doh Dişçi Seti: Play-Doh Doctor Drill 'n Fill Playset Le Dentiste Dr. Wackelzahn El Dentista Bromista El Dentista Brincalhão Dottor Trapanino Play-Doh Bij De Tandarts Play-Doh Dentysta Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri (Social Links) Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Play doh Oyun hamuru setleri ve oyuncak tanıtımları videoları, Play doh playsets and toys videos.
Disney Prenses Sindirella Balo Arabası Play Doh Oyun Hamuru Oyuncak Hamur Seti OyunHamuruTV 17:21
Disney Prenses Sindirella Balo Arabası Play Doh Oyun Hamuru Oyuncak Hamur Seti OyunHamuruTV 9.735 izlenme - 2 yıl önce Oyun Hamuru TV kanalımda güzel prenses Sindirella'nın Play Doh Oyun Hamuru setini tanıtıyorum. Sihirli Balo Arabası'nın kıyafet giydirme yapabileceğin harika bir bölümü var. Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri (Social Links) Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Disney Prensesleri Oyun Hamuru Setleri Sindirella Oyuncak Balo Arabası
Play Doh Pasta Kulesi Oyun Hamuru Seti ile Kurabiye Meyve Şeker ve Kuru Pasta Yapımı 08:39
Play Doh Pasta Kulesi Oyun Hamuru Seti ile Kurabiye Meyve Şeker ve Kuru Pasta Yapımı 12.742 izlenme - 2 yıl önce Play Doh Pasta Kulesi Oyun Hamuru seti Şekilleri ile harika oyun hamuru kurabiye, oyun hamurundan meyve ve play doh renkli kuru pastalar nasıl yapılır? bu videomda birlikte play doh cupcake tower seti ile yapıyoruz. Play Doh Pasta Kules cupcake tower ile oyun hamuru şekillerinden neler yapabiliriz? Bu videoda oyun hamuru seti ile ne gibi şekiller çıkarabileceğinizi gösteriyorum. Harika renkli şeker pasta kurabiyeler yapmak hoşuna gidecek!:) Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Google : http://plus.google.com/ oyunhamurutv
Balıkçı Oyun Hamuru Seti - Oyun Hamuru ile Renkli Balıklar 08:59
Balıkçı Oyun Hamuru Seti - Oyun Hamuru ile Renkli Balıklar 12.478 izlenme - 2 yıl önce Balıkçı Oyun Hamuru Seti! Bu oyun hamuru setinde 2 oyun hamuru balık kalıbı, bir minik olta ve rengarenk oyun hamurları var. Bu hamurlarla birbirinden güzel balıklar yapıyoruz! Oyuncak TV kanalımızda oyun hamuru videoları, birbirinden güzel sürpriz yumurtalar ve çeşitli oyuncak videoları izleyebilirsiniz! Kanalımızda her hafta yeni videolar yayınlanmaktadır. Kanalımıza abone olmayı unutmayın! ;) Diğer oyun hamuru videolarından bazıları: Oyun hamuru ile kardanadam yapımı: http://www.izlesene.com/video/play-doh-oyun-hamuru-ile-kardanadam-yapimi/8054098 Oyun hamuru ile hamburger yapımı: http://www.izlesene.com/video/oyun-hamuru-ile-patates-kizartmasi-ve-hamburger-yapimi/8054073 Facebook sayfamızı beğenin: https://www.facebook.com/oyuncaktv Instagram'da takip edin: http://www.instagram.com/oyuncaktv Twitter'da takip edin: http://www.twitter.com/oyuncak_tv Oyuncak TV Blog: http://oyuncaktvblog.blogspot.com oyun hamuru seti Oyuncak TV Oyun hamuru şekilleri Oyun hamuru videoları Oyun hamuru izle hamur oyunu hamur oyunları play doh oyun hamuru
Play Doh Şeker Kavanozu Oyuncak Oyun Hamuru Seti Tanıtımı OyunHamuruTV 27:59
Play Doh Şeker Kavanozu Oyuncak Oyun Hamuru Seti Tanıtımı OyunHamuruTV 8.216 izlenme - 1 yıl önce Hamur abla Oyun Hamuru Seti Oyuncak tanıtımı videolarına Play Doh Şeker Kavanozu Seti ile devam ediyor. Bu videomda 30dk boyunca birlikte hamur oyunları oynuyoruz. Şeker Kavanozu hamur seti ile yapabileceğimiz herşeyi deniyoruz. Türkiyenin ilk Oyun Hamuru ve Oyuncak kanalı Oyun Hamuru TV kanalımda 61.Oyun Hamuru Seti oyuncağını açıyorum. Bu zamana kadar Türkiyede olan olmayan 60tan fazla hamur setini size tanıttım. Bu kez Play Doh marka Şeker Kavanozu oyun hamuru seti oyuncak paketini birlikte açıp deniyoruz. Paketin içinden onlarca güzel kalıp çıktı. Tüm kalıpları tek tek deneyip rengarenk hamurdan şekerler, pastalar yapıyoruz. Hamur Abla Bu Videoda Oyun Hamurundan Neler Yaptı? 4:20 - Oyun Hamuru Kalp Şeklinde Şeker Yapımı 4:38 - Oyun Hamurundan Çiçek Şekili Yapımı 5:10 - Hamur Oyunu Ayıcık Şeker Yapımı 5:38 - Hamurdan Fiyonk Şeker Yapımı 6:10 - Oyun Hamuru Kruvasan Yapımı 7:20 - Oyun Hamurundan Ev Yapımı 7:45 - Kalp Şeklinde Çiçek Süslemeli Oyun Hamuru Pasta Yapımı 11:36 - Oyun Hamuru Cupcake Yapımı 12:15 - Oyun Hamuru Çilek Yapımı 13:41 - Oyun Hamurundan Çikolata ve Şekerler Yapıyoruz 14:45 - Oyun Hamuru Yıldız Yapımı 15:42 - Oyun Hamuru Dilim Pasta Yapımı 17:10 - Oyun Hamurundan Papatya Şeklinde Kurabiye 18:30 - Oyun Hamuru ile Fenerbahçe Kalp Pasta 20:50 - Hamur Oyunu Krema Pasta 22:05 - Oyun Hamuru Gökkuşağı Renkli Kelebek Pasta 23:45 - Oyun Hamuru Lolipop Şekerler Yapmak Oyun Hamuru TV Nedir? Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri | Social Links: Google : http://www.google.com/ oyunhamurutv Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Oyun Hamuru Seti Hamur Oyunu Videoları OyunHamuruTV Play Doh Oyuncakları Kutu Açma
Prenses Sofia Çay Partisi Play Doh Oyun Hamuru Seti Oyuncak Tanıtımı OyunHamuruTV Videoları 08:48
Prenses Sofia Çay Partisi Play Doh Oyun Hamuru Seti Oyuncak Tanıtımı OyunHamuruTV Videoları 8.531 izlenme - 2 yıl önce Oyun hamuru tv yine yepyeni bir play doh oyun hamuru oyuncak seti ile karşınızda. İşte Prenses Sofia çay partisi oyun hamuru seti. Hadi oyuncak paketini birlikte açıyoruz. Sevimli çizgi film kahramanı Prenses Sofia çay partisi oyun hamuru seti oyuncak tanıtım videosu ile sizlerleyim. Bu oyun hamuru seti oyuncak paketinin içinden büyük bir sofia plastik oyuncak bebek çıkıyor. Oyuncak bebeğin üzerinde oyun hamurundan elbise tasarımı yapmak için şekil yerleri mevcut. Oyun hamuru setinden çay partisi yapmak için harika oyuncak apartlarda çıkıyor! Oyuncak demlik,çay bardağı özel tabağı ve demlikten çay çıkma efekti sağlamak için yardımcı bir aparat. Bu oyun hamuru seti ile hem prenses sofia için elbise tasarımı yapabileceğiz hemde sofia arkadaşları için harika bir çay partisi verebilecek. Onlarca güzel oyun hamuru seti için kanalıma abone olabilirsin. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri (Social Links) Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr
Play Doh Oyuncak Arabalar Oyun Hamuru Seti ile Yol Yapma Oyunu 05:23
Play Doh Oyuncak Arabalar Oyun Hamuru Seti ile Yol Yapma Oyunu 8.664 izlenme - 2 yıl önce Oyuncak abi Play Doh Oyun Hamuru seti tanıtıyor. Bu videomda 2 farklı oyuncak araba içeren oyun hamuru oyuncaklarını tanıtıyorum. Oyuncak Dözer ve Oyuncak Silindir ile yol yapımı oyunu oynuyoruz. Yeni oyuncak seti videolarımda 2 farklı oyuncak araba tanıtıyorum. Play doh marka bu oyuncak arabalar aynı zamanda oyun hamuru seti gibi kullanabiliyorsunuz. Oyuncak dözerin özel bölmesiyle tuğla yapabilirsiniz. Oyuncak silindir ile de siyah oyun hamuru kullanarak yol yapabilirsiniz. Gerçeken eğlenceli bu 2 oyun hamuru oyuncak arabasını sevdim. Videomda birlikte yol yapma oyunu oynayıp bu oyun hamuru setlerini deniyoruz. Oyuncak Abi takip adresleri : Web Sitesi : http://www.oyuncakabi.com Blog : http://oyuncakabi.blogspot.com.tr Google Plus Sayfası: https://plus.google.com/ OyuncakAbi Facebook : https://www.facebook.com/OyuncakAbi Twitter : https://twitter.com/OyuncakAbi Play Doh Oyun Hamuru Oyuncak Setleri Videoları Oyuncak Abi Kanalı Youtube İzle
Play Doh Oyuncakları Oyun Hamuru İnşaat Seti Oyun Hamuru TV Videoları 06:30
Play Doh Oyuncakları Oyun Hamuru İnşaat Seti Oyun Hamuru TV Videoları 9.099 izlenme - 2 yıl önce Play Doh Tonka Chuck arkadaşları oyun setini beraber açıyoruz. Bu oyun setiyle Play Doh Oyun Hamuru ile asfalt ve tuğla kalıpları gibi değişik şeyler yapabilirsiniz. Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri | Social Links: Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Play Doh Oyun Hamuru Seti Oyuncak Tanıtımı Videoları
Play Doh Eğitim Seti Oyun Hamuru Oyuncakları OyunHamuruTV Videoları 06:11
Play Doh Eğitim Seti Oyun Hamuru Oyuncakları OyunHamuruTV Videoları 8.971 izlenme - 2 yıl önce Play Doh Oyun Hamuru Eğitim Setini birlikte açıyoruz. oyun hamuru şekilleri ve sayı kalıpları içeren, hem eğitici hem eğlenceli bu oyun hamuru setini seveceksiniz. Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri | Social Links: Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com
Hot Wheels Oyun Hamuru Paketi Oyuncak Tanıtımı OyunHamuruTV 04:58
Hot Wheels Oyun Hamuru Paketi Oyuncak Tanıtımı OyunHamuruTV 7.681 izlenme - 2 yıl önce Hot Wheels 4 Lü Oyun Hamuru paketi açıyoruz. Oyun Hamuru Şekilleri ile Araba, Tren, Kamyon ve Uçak yapıyoruz! Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri (Social Links) Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Play doh Oyun hamuru setleri ve oyuncak tanıtımları videoları, Play doh playsets and toys videos.
Play Doh My Little Pony Oyun Hamuru Tasarım Seti Oyuncak OyunHamuruTV 14:26
Play Doh My Little Pony Oyun Hamuru Tasarım Seti Oyuncak OyunHamuruTV 7.227 izlenme - 1 yıl önce Yeni Oyun Hamuru oyuncak seti videolarıma Play Doh My Little Pony tasarım seti ile devam ediyorum. Bu Oyun Hamuru Seti ile Kendi Pony karakterimizi harika oyun hamuru oyuncakları ile rengarenk bir şekilde hamurdan yapabileceğiz. Hamur Abla Oyun Hamuru TV kanalında yine harika bir oyun hamuru seti açıyor! My Little Pony karakterlerini yardımcı oyuncak kalıpları ile kolayca ve rengarenk tasarlayabileceğimiz Play Doh My Little Pony oyun hamuru seti oyuncak paketini birlikte açıp tüm özelliklerini test edip rengarenk 4 farklı Pony karakteri yapıyorum. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri | Social Links: Google : http://www.google.com/ oyunhamurutv Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Play Doh My Little Pony Oyun Hamuru Oyuncak Tasarım Seti Tanıtımı
PlayDoh İnşaat Aracı Oyun Hamuru Seti Oyuncak Tanıtımı Oyun Hamuru TV Videoları 07:08
PlayDoh İnşaat Aracı Oyun Hamuru Seti Oyuncak Tanıtımı Oyun Hamuru TV Videoları 7.585 izlenme - 2 yıl önce Play Doh Oyun Hamuru Seti Tonka Chuck Friends serisinden The Cutter karşınızda. Sizler için oyuncak paketini açıyorum. Yüzlerce farklı oyun hamuru seti oyuncak videoları sadece Oyun Hamuru TV'de. Play Doh oyun hamuru setleri, Lets oyun hamurları, Elit oyun hamuru ve Disney karakterli oyuncak figürlü oyun hamuru oyuncakları, Oyun hamuru şekilleri ve diğer oyun hamuru ürünleri tanıtım videoları. Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri | Social Links: Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Play Doh Oyun Hamuru Oyuncak Setleri Tanıtım Videoları
Lets Oyun Hamuru Dönen Şeker Oyuncak Seti Tanıtımı 08:30
Lets Oyun Hamuru Dönen Şeker Oyuncak Seti Tanıtımı 7.094 izlenme - 1 yıl önce Oyun Hamuru TV kanalımda Lets oyun hamuru setleri tanıtmaya Dönen Şeker seti ile devam ediyorum. Lets Oyun Hamurları Dönen Şeker oyun hamuru oyuncak seti ve Şeker Yapma Makinesi ile oyun hamurundan harika rengarenk şekerler yapıyoruz. Yeni oyun hamuru seti videomda Lets marka oyun hamuru seti açıyorum. Lets Dönen Şeker oyun hamuru setini birlikte açıp renkli hamurdan şekerler yapıyoruz. Büyük Şeker Yapma Makinesi, 6 farklı renkli oyun hamuru paketi ve harika şeker yapımında kullanacağımız hamur şekilleri ile bu set gerçekten mükemmel. Oyun Hamuru TV Nedir? Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri | Social Links: Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Lets Oyun Hamuru Setleri Oyuncak Açma Videoları Oyun Hamuru TV
Örümcek Adam Play Doh Oyun Hamuru Oyuncak Seti Tanıtımı OyunHamuruTV 06:59
Örümcek Adam Play Doh Oyun Hamuru Oyuncak Seti Tanıtımı OyunHamuruTV 7.976 izlenme - 2 yıl önce Play Doh Örümcek Adam Oyun Hamuru seti ile örümcek adam, örümcek ağı ve örümcek yapıyorum. Bu özel seti sizin için edindim. Kanalıma abone olursan daha fazla yeni oyuncak izleyebilirsin. Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri (Social Links) Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Play doh Oyun hamuru setleri ve oyuncak tanıtımları videoları, Play doh playsets and toys videos.
Play Doh Şeker Cafe Seti ile Oyun Hamuru Dondurma Yapımı 02:35
Play Doh Şeker Cafe Seti ile Oyun Hamuru Dondurma Yapımı 9.705 izlenme - 2 yıl önce Oyun Hamuru kanalımızda Play Doh oyun hamuruyla size Renkli dondurmalı içecek yaptık. Bu dondurmayı yaparken Play Doh Şeker Cafe setini kullandık. Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Bizi takip edin, bol bol eğlenin:) Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr