Hoşgeldiniz!

oyunca

Arabalar Şimşek McQueen Karakteri Play-Doh Oyun Hamuru ile Yapımı 18:23
Arabalar Şimşek McQueen Karakteri Play-Doh Oyun Hamuru ile Yapımı 32.373 izlenme - 2 yıl önce Arabalar Şimşek McQueen Karakteri Play-Doh Oyun Hamuru ile Yapımı! Oyun hamuru videolarımıza devam ediyoruz ve bugün oyun hamuru ile sevilen animasyon karakteri Arabalar McQueen Karakteri Play-Doh Oyun Hamuru ile Yapımı! İyi seyirler! ;)
Oyuncak Tavuğun Yumurtlamasına Şok Olan Bebek 00:32
Oyuncak Tavuğun Yumurtlamasına Şok Olan Bebek 646 izlenme - 1 yıl önce Şaşırdıkça kulak delici sesler çıkartan bebeğin surat ifadesi aşırı tatlı değil mi ya tam ısırarak sevmelik.
Umut Yılmaz - Aşk Oyuncağı 04:00
Umut Yılmaz - Aşk Oyuncağı 2.371 izlenme - 7 yıl önce aşk oyuncaği umut yilmaz
Oyuncak kutu açma, my Little PONY oyunca kutu açma, elsa buzdan şato kutu açma..Harika Oyuncaklar 3 10:58
Oyuncak kutu açma, my Little PONY oyunca kutu açma, elsa buzdan şato kutu açma..Harika Oyuncaklar 3 563 izlenme - 1 yıl önce Merhaba Arkadaşlar ben Zeynep; 6 yaşındayım ; Kendi tarzımda oyun oynamayı , oyuncaklarımla vakit geçirmeyi , dans etmeyi çok severim. Bazen oyuncaklarımı, bazen annem ve babamla oynadığım oyunlarımı ama genelde kardeşimle oynadığımız oyunları ve oyuncakları sizlerle paylaşacağım. Videolarımı izledikten sonra beğenirseniz ve kanalıma abone olursanız çok sevinirim. Yorum yapmayı unutmayın lütfen.. sizinle her gün yeni sürpriz videolar paylaşmaya çalışacağım, mutlu olun mutlu kalın , dikkat edin hasta olmayın bu sebeple gece yatmadan önce bizim gibi sütünüzü içmeyi unutmayın. anne ve babanızı üzmeyin.. HI!My name is Zeynep İ am 6 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents and My brothers will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate
Maça Girer Girmez Gol Atan Yedek Futbolcular 06:53
Maça Girer Girmez Gol Atan Yedek Futbolcular 239 izlenme - 3 yıl önce Spor müsabakalarında ender görülen olaylardan biridir genellikle, yedek oyuncunun girer girmez gol atması. Hem taraftar hem de oyuncu için inanılmaz bir an olsa gerek. Bu videoda da onlardan hazırlanmış güzel bir derlemeyi izleyeceksiniz. Yedek olarak oyuna giren futbolcuların girer girmez attığı en iyi 10 gol efendim. İyi seyirler..
asetonu oyuncak zanneden arkadaş 00:25
asetonu oyuncak zanneden arkadaş 212 izlenme - 8 yıl önce bukişide tam salakmış azkalsın evi yakıyodu...