Hoşgeldiniz!

oyuncak ayı

Taraftar Buz Hokeyi Sahasına Oyuncak Ayı Yağdırdı 01:26
Taraftar Buz Hokeyi Sahasına Oyuncak Ayı Yağdırdı 1.814 izlenme - 2 hafta önce Buz hokeyi maçında sahaya oyuncak ayı atma geleneği ABD’nin Persilvanya eyaletindeki bulunan Giant Center stadyumunda gerçekleşmiş. Hershey Bears takımından Riley Barber’in attığı golün ardından rekor bir seviyede yaklaşık olarak 34 bin oyuncak ayı sahaya yağmur gibi yağmış. taraftarların attığı bu oyuncaklar buz hokeyi sahasını kaplarken, toplanan oyuncaklar yardım kuruluşuna bağışlanacakmış.
Peluş Ayı Çalan Hırsız - İstanbul 02:30
Peluş Ayı Çalan Hırsız - İstanbul 2.280 izlenme - 1 yıl önce İstanbulda yaşanan ilginç hırsızlık,görüntüde bir oyuncak mağazına ayı çalmaya gelen hırsız herkesi şaşırttı
Çok Güleceksiniz! (İmkansız Karaoke) 02:01
Çok Güleceksiniz! (İmkansız Karaoke) 14.896 izlenme - 6 yıl önce Çok Güleceksiniz! (İmkansız Karaoke)
Argo Konuşan Oyuncak Ayı Mazlum 02:27
Argo Konuşan Oyuncak Ayı Mazlum 2.404 izlenme - 11 ay önce Film karakterinden esinlendiler, vurunca argo konuşan oyuncak ayı yapmışlar. Ayı ilgi gördü ama daha fazla tepki almış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Eşine Yaptığı Oyuncak Ayı Şakasının Geri Tepmesi 01:54
Eşine Yaptığı Oyuncak Ayı Şakasının Geri Tepmesi 238 izlenme - 2 ay önce Adam büyük oyuncak ayı kostümüyle karısına şaka yapmaya kalktı ama geri tepti. Kostümü giyip yata yatıp karısını bekledikten sonra şakasını yapmaya kalkınca eşinden yumruk almasıyla son buldu.
Babanın Oyuncak Ayı Dövmesiyle Çocuğa Yemek Yedirmesi 00:10
Babanın Oyuncak Ayı Dövmesiyle Çocuğa Yemek Yedirmesi 83 izlenme - 3 hafta önce Yemeğe reddeden çocuğuna, yemesini sağlamak için bulduğu komik yöntem. Adam yemek yemeği istemeyince eline aldığı oyuncak ayıya ikram ediyor ve daha sonra yumruklayarak yere atıyor. Ardından da kaşığı çocuğa uzattığında hemen yiyor.
Ayısına Sarılıp Yatan Adam 01:09
Ayısına Sarılıp Yatan Adam 277 izlenme - 6 ay önce Başlığı okuyunca hepinizin aklına oyuncak ayı gelebilir fakat videoda bahsi geçen ayı gerçek ve kocaman pençeleri olan bir ayı. Fakat muhtemelen bakıcısı olan kişiyle aralarında harika bir bağ olduğu kesin
Kediden Oyuncak Ayıya Masaj 01:14
Kediden Oyuncak Ayıya Masaj 2.778 izlenme - 5 yıl önce Kediden Oyuncak Ayıya Masaj
Oyuncak Ayıya Atarlanan Agrasif Kedi 00:19
Oyuncak Ayıya Atarlanan Agrasif Kedi 209 izlenme - 6 ay önce İnsan dostu tarafından bağlı halde duran kedi önüne çıkan oyuncak ayıya çok pis atarlanmış. Atarına karşılık bulamasa da Amerikan güreşçisi edasıyla oyuncak ayıyı tuttuğu gibi yere çarpmış efendim.
Oyuncak Ayı Araba Kullanırsa 02:52
Oyuncak Ayı Araba Kullanırsa 916 izlenme - 5 yıl önce Oyuncak ayı arabayla yanaşıp size yemek siparişi verirse ne yapardınız? işte bu eğlenceli şakayı izliyoruz
Gülen Oyuncak 01:14
Gülen Oyuncak 1.296 izlenme - 10 yıl önce kahkaha atan oyuncak
Sezercik Sevmeyen Kedi ve Depresyona Giriş 02:00
Sezercik Sevmeyen Kedi ve Depresyona Giriş 632 izlenme - 3 yıl önce Sezercik hayata en az 3-0 geriden başlayan bir çocuk olarak annesinin dahi işlemediği bir suçun cezasını çekmektedir. Yani halihazırda anne Hülya Koçyiğit bile boşu boşuna yatarken Sezercik'in durumu hepten içler acısıdır. Bütün bunların yanında, kedilerin bile arkadaş olmak istemediği Sezercik, henüz 5 - 6 yaşlarındayken depresyona girmek zorunda kalır. İzliyoruz.
Buz Hokeyi Sahasına 26 Bin Oyuncak Ayı Fırlatmak 01:04
Buz Hokeyi Sahasına 26 Bin Oyuncak Ayı Fırlatmak 615 izlenme - 4 yıl önce Kanada'da ki buz hokeyi maçında ; Calgary Hitmen ile Medicine Hat müsabakasında bir gelenek haline gelen sahaya oyuncak ayı fırlatması tekrar yaşanmış. Ev sahibi takım ilk sayısında taraftar aldığı oyuncak ayıları sahaya fırlatıyor. Notum : Valla bana sorarsanız harika bir şey. Tekrar toplanıp tekrar satılıyor. Harika "döner" sermaye.
korsan jack oyuncak ayı 09:32
korsan jack oyuncak ayı 475 izlenme - 7 yıl önce korsan jack oyuncak ayı
Oyuncakların Irkçı Hikâyeleri 05:17
Oyuncakların Irkçı Hikâyeleri 66 izlenme - 9 ay önce Oyuncaklar sadece çocukların vakit geçirmeleri için kullandıkları nesneler değildir. Aynı zamanda kullandıkları oyuncaklarla hayata hazırlanırlar. Bir bakıma oyuncaklar hayatlarının ilk stajıdır. Ancak, yetişkinlerin ideolojileri, politik görüşleri ister istemez oyuncaklar üretilirken onlara yansır. Çocuklar da farkında olmadan bu ideolojinin tacizi altında oyuncaklarıyla oynarlar.
Manuel Neuer'in Çocukluğu 00:56
Manuel Neuer'in Çocukluğu 381 izlenme - 4 yıl önce Almanlığın bilardodan daha zevkli olduğunu düşünen ve bunu her konuşmasında dile getiren Neuer'in çocukluğundan bir kesit.
Manuel Neuer'in Çocukluğu 00:56
Manuel Neuer'in Çocukluğu 220 izlenme - 4 yıl önce Almanlığın bilardodan daha zevkli olduğunu düşünen ve bunu her konuşmasında dile getiren Neuer'in çocukluğundan bir kesit.
Yalnız Kanguru Oyuncak Ayısını Kucağından İndirmiyor 01:41
Yalnız Kanguru Oyuncak Ayısını Kucağından İndirmiyor 205 izlenme - 3 yıl önce Hayvanların da tıpkı insanlar gibi sevgiye ihtiyacı vardır. Yalnız kalan bu kanguru oyuncak ayıda teselli buluyor. Ormanda yalnız başına çaresiz bir şekilde bulunan bu yavru kangurunun, annesinin kesesinden düştüğü ya da annesini kaybettiği düşünülüyor. Bitkin halde bulunan kanguru gördüğü tedavi ve düzgün beslenme ile kendine kısa sürede geldi. Toparlanan ancak yanında ailesi olmadığı için hep mutsuz ve üzgün olan kanguruya oyuncak ayı verildi. Kanguru tüm sevgisini bu oyuncak ayıya verdi ve bir an olsun kucağından indirmedi.
Oyuncak Ayı - Larva Çizgi Film | Larva Tam Bölüm 44:36
Oyuncak Ayı - Larva Çizgi Film | Larva Tam Bölüm 58 izlenme - 7 ay önce ? SEZON 1 - Fırtına Drenajı? Kırmızı ve Sarı, bir fırtına drenajının altında yaşayan iki tuhaf Larva, dış dünyadan yeraltı evrenine düşen birçok sürprizle karşılaşır. Bu iki arkadaş için, her şey eğlenmek için iyi bir bahane. Dünyayı Kırmızı ve Sarı'nın bakış açısından görün ve dünyanın bu kadar küçük dostlar için ne kadar tehlikeli ve heyecan verici bir yer olduğunu görün. ? SEZON 2 - EVİ? Yukarıdaki dünyayı keşfetmek için istekli, eski ve büyük şehirdeki yüksek binalar arasında sıkışmış eski bir evde kırmızı ve sarı çömelme. Yeni evlerini keşfetmek ve yeni yaratıklarla tanışmak, komik ikili için daha çok gülmek anlamına geliyor. Bazen dövüşürler. Bazen kendilerini sıkıntı içinde bulurlar. İki sevimli ve komik larva bir hikaye. ? SEZON 3 - NEW YORK? Şimdi New York şehri. Kenti keşfederken Kırmızı ve Sarı'nın inanılmaz yeteneklerini izleyin. Daha büyük ölçekte yepyeni bir macera! New York'taki iki küçük Larva'nın heyecan verici hayatta kalma hikayesi. ? KARAKTERLER ? ? Sarı ? Sarı bir anten ile kısık ve mutlu-şanslı sarı renkli bir larvadır. Sarı her zaman Kırmızı tarafından kötüye kullanılır, ama bu onların arkadaşlığını asla tehlikeye atmaz. Genellikle Red'e itaat etse de, aklını yiyecek önünde kaybeder. ? Kırmızı mı? Kırmızı çoğunlukla sıcak huylu ve açgözlü kırmızı renkli larvadır. Uzmanlığı, Bruce Lee gibi bağırıyor ve tekmeliyor. O her zaman Sarı göstererek ve suistimal ediyor, ama çoğu zaman kendini acıtıyor. ? Menekşe mi? Menekşe büyük boyutlu bir hayalet sümüklüdür. Bazen yerde gömülü alt yarısı ile gösterilir. O tehdit edildiğinde, tüm vücudu ve kükrüyor. ? Kahverengi mi? Kahverengi kaka toplayan bir cloying gübre böceği. Ona göre kaka ya onun yemeği ya da onun hazinesidir. Diğer böcekler onun değerli kakalarına dokunduğunda nefret eder. Sağ yanağında uzun bir saç teli var. ? Siyah ? Siyah, büyük bir güce sahip olan ve genellikle bir koza (delme torbası olarak kullandığı) delen bir boynuzlu atlastır. O agresif ve onunla uğraştığını düşündüğü her şeyi yenecek. "Merhaba, Siyah" da, böceğin zırhı olan bir sülük olduğu ortaya çıkıyor. ? Gökkuşağı? Gökkuşağı kırmızı ve yeşil kabuklu bir salyangoz. Kabuğundayken, eyleminde yavaştır, ancak altında kaslı insan benzeri bir vücuda sahiptir ve insanlar gibi işlev görebilir. ? Pembe mi? Pembe, iki anteni olan pembe bir larvadır. Tek tekrarlayan kadın karakteridir. Sarı seviyor ama Red onu seviyor. Sevimli, güzel yüzünün arkasında büyük bir güç saklar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Üçüzler - Oyuncak Ayıcığım Nerede? 04:02
Üçüzler - Oyuncak Ayıcığım Nerede? 196 izlenme - 3 yıl önce Üçüzler çizgi filmi üç kız kardeşin başrol aldığı ve her gün başlarından geçen maceraların işlendiği bir çizgi filmdir. Avrupa da epeyce sevilmesinin hemen ardından ülkemizde de izlenmeye sunulmuştur. Uzun yıllar ülkemiz de başta olmak üzere yayın da kalan üçüzler çizgi filmi hala da yayınlanmaktadır.
8 Yaşındaki Hastasının Oyuncak Ayısını Ameliyat Eden Cerrah 00:40
8 Yaşındaki Hastasının Oyuncak Ayısını Ameliyat Eden Cerrah 10 izlenme - 2 ay önce Kanadalı bir cerrah, doğuştan gelen bir beyin rahatsızlığı bulunan 8 yaşındaki hastasını ameliyata sokmadan önce, çocuğun isteği üzerine oyuncak ayısını alıp ameliyat etti.
Köpeğin Oyuncak Ayıyla İmtihanı 00:49
Köpeğin Oyuncak Ayıyla İmtihanı 234 izlenme - 4 yıl önce Oyuncak ayıdan acayip korkan köpeği izliyoruz.
Üçüzler - Oyuncak Ayıcığım Nerede 04:02
Üçüzler - Oyuncak Ayıcığım Nerede 86 izlenme - 2 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Oyuncağın Irzına Geçen Köpek! 01:21
Oyuncağın Irzına Geçen Köpek! 125 izlenme - 5 yıl önce 00:55'den sonra başlayan macerayı, izleyip yorumu size bırakıyorum.
Sesli Peluş Ayıcık 00:19
Sesli Peluş Ayıcık 184 izlenme - 6 yıl önce ONLINE BAZAAR
Oyuncak Ayı Kostümü İçinde Cebelleşen Kadın 00:39
Oyuncak Ayı Kostümü İçinde Cebelleşen Kadın 10 izlenme - 3 ay önce ABD'de çekilen görüntülerde cadılar bayramı için giydiği oyuncak ayı kostümünün içine girmiş kadın düşüyor ve cebelleşip kalkamıyor...
Oyuncak Ayıdan Çılgın Dans 00:06
Oyuncak Ayıdan Çılgın Dans 75 izlenme - 5 yıl önce Oyuncak Ayı Dans Show 30.11.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Oyuncak Ayıdan Çılgın Dans' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dünyanın En Duygusal Hediyesi 00:37
Dünyanın En Duygusal Hediyesi 32 izlenme - 1 yıl önce 32 yıl boyunca evli olduğu eşini kanserden kaybeden kişi şaşırtıcı bir sürprizle karşılaştı. Kendisine alınan ve içine eşinin sesi yerleştirilen oyuncak ayıyı kucaklayan kişi, eşinin kahkaha sesini duydu.
Şüpheli ayıcık polisi alarma geçirdi 05:09
Şüpheli ayıcık polisi alarma geçirdi 65 izlenme - 6 yıl önce Beyoğlu'nda bir MOBESE direğinin dibine bırakılan oyuncak ayı polisi alarma geçirdi. Oyuncak fünye ile patlatılırken, oyuncağın yapımında kullanılan elyaf parçaları etrafa saçıldı.
Ayı ile Korkuttular 00:23
Ayı ile Korkuttular 75 izlenme - 10 yıl önce ama oyuncak