Hoşgeldiniz!

Oyuncak Ayı Videoları İzle

Sürpriz Yumurta Oyuncak Açma - Oyuncak Ayılar 00:41
Sürpriz Yumurta Oyuncak Açma - Oyuncak Ayılar 101.664 izlenme - 2 yıl önce Küçük Büyük herkesin sevdiği ve hayranlık duyduğu, hayatında bir defa olsun oynadığı ve sahip olmak istediği yegane oyuncaklardan birisi de sürpriz yumurtalardır. Birbirinden ilginç hayvan figürlü oyuncak serisi bulunan bu oyuncakların her birinde sürpriz küçük hayvan dostlarımız da vardır. İşte o seriden sevimli ayıcıklarımız.. Kinder sürpriz yumurtadan ne çıkacak? En güzel sürpriz yumurta oyunları ve Kinder sürpriz yumurta açma videoları bu kanalda! Hemen abone olun. www.izlesene.com/surprizyumurta"
Oyuncak Ayıyla Uyandırılmak 00:06
Oyuncak Ayıyla Uyandırılmak 62.434 izlenme - 3 yıl önce hadi uyan, kalk artık...
Çok Güleceksiniz! (İmkansız Karaoke) 02:01
Çok Güleceksiniz! (İmkansız Karaoke) 14.554 izlenme - 4 yıl önce Çok Güleceksiniz! (İmkansız Karaoke)
Kediden Oyuncak Ayıya Masaj 01:14
Kediden Oyuncak Ayıya Masaj 2.755 izlenme - 3 yıl önce Kediden Oyuncak Ayıya Masaj
Oyuncak Ayı Araba Kullanırsa 02:52
Oyuncak Ayı Araba Kullanırsa 900 izlenme - 3 yıl önce Oyuncak ayı arabayla yanaşıp size yemek siparişi verirse ne yapardınız? işte bu eğlenceli şakayı izliyoruz
Gülen Oyuncak 01:14
Gülen Oyuncak 1.288 izlenme - 8 yıl önce kahkaha atan oyuncak
Buz Hokeyi Sahasına 26 Bin Oyuncak Ayı Fırlatmak 01:04
Buz Hokeyi Sahasına 26 Bin Oyuncak Ayı Fırlatmak 438 izlenme - 2 yıl önce Kanada'da ki buz hokeyi maçında ; Calgary Hitmen ile Medicine Hat müsabakasında bir gelenek haline gelen sahaya oyuncak ayı fırlatması tekrar yaşanmış. Ev sahibi takım ilk sayısında taraftar aldığı oyuncak ayıları sahaya fırlatıyor. Notum : Valla bana sorarsanız harika bir şey. Tekrar toplanıp tekrar satılıyor. Harika "döner" sermaye.
Sezercik Sevmeyen Kedi ve Depresyona Giriş 02:00
Sezercik Sevmeyen Kedi ve Depresyona Giriş 289 izlenme - 1 yıl önce Sezercik hayata en az 3-0 geriden başlayan bir çocuk olarak annesinin dahi işlemediği bir suçun cezasını çekmektedir. Yani halihazırda anne Hülya Koçyiğit bile boşu boşuna yatarken Sezercik'in durumu hepten içler acısıdır. Bütün bunların yanında, kedilerin bile arkadaş olmak istemediği Sezercik, henüz 5 - 6 yaşlarındayken depresyona girmek zorunda kalır. İzliyoruz.
tribünden oyuncak ayı yağmuru 01:31
tribünden oyuncak ayı yağmuru 802 izlenme - 6 yıl önce
Yalnız Kanguru Oyuncak Ayısını Kucağından İndirmiyor 01:41
Yalnız Kanguru Oyuncak Ayısını Kucağından İndirmiyor 180 izlenme - 1 yıl önce Hayvanların da tıpkı insanlar gibi sevgiye ihtiyacı vardır. Yalnız kalan bu kanguru oyuncak ayıda teselli buluyor. Ormanda yalnız başına çaresiz bir şekilde bulunan bu yavru kangurunun, annesinin kesesinden düştüğü ya da annesini kaybettiği düşünülüyor. Bitkin halde bulunan kanguru gördüğü tedavi ve düzgün beslenme ile kendine kısa sürede geldi. Toparlanan ancak yanında ailesi olmadığı için hep mutsuz ve üzgün olan kanguruya oyuncak ayı verildi. Kanguru tüm sevgisini bu oyuncak ayıya verdi ve bir an olsun kucağından indirmedi.
Manuel Neuer'in Çocukluğu 00:56
Manuel Neuer'in Çocukluğu 358 izlenme - 2 yıl önce Almanlığın bilardodan daha zevkli olduğunu düşünen ve bunu her konuşmasında dile getiren Neuer'in çocukluğundan bir kesit.
Üçüzler - Oyuncak Ayıcığım Nerede 04:02
Üçüzler - Oyuncak Ayıcığım Nerede 0 izlenme - 7 gün önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Üçüzler - Oyuncak Ayıcığım Nerede? 04:02
Üçüzler - Oyuncak Ayıcığım Nerede? 128 izlenme - 1 yıl önce Üçüzler çizgi filmi üç kız kardeşin başrol aldığı ve her gün başlarından geçen maceraların işlendiği bir çizgi filmdir. Avrupa da epeyce sevilmesinin hemen ardından ülkemizde de izlenmeye sunulmuştur. Uzun yıllar ülkemiz de başta olmak üzere yayın da kalan üçüzler çizgi filmi hala da yayınlanmaktadır.
korsan jack oyuncak ayı 09:32
korsan jack oyuncak ayı 391 izlenme - 5 yıl önce korsan jack oyuncak ayı
Manuel Neuer'in Çocukluğu 00:56
Manuel Neuer'in Çocukluğu 137 izlenme - 2 yıl önce Almanlığın bilardodan daha zevkli olduğunu düşünen ve bunu her konuşmasında dile getiren Neuer'in çocukluğundan bir kesit.
Köpeğin Oyuncak Ayıyla İmtihanı 00:49
Köpeğin Oyuncak Ayıyla İmtihanı 178 izlenme - 3 yıl önce Oyuncak ayıdan acayip korkan köpeği izliyoruz.
Oyuncağın Irzına Geçen Köpek! 01:21
Oyuncağın Irzına Geçen Köpek! 122 izlenme - 3 yıl önce 00:55'den sonra başlayan macerayı, izleyip yorumu size bırakıyorum.
Oyuncak Ayı Canlanırsa 00:05
Oyuncak Ayı Canlanırsa 127 izlenme - 3 yıl önce Oyuncak Ayı Canlanırsa
Sesli Peluş Ayıcık 00:19
Sesli Peluş Ayıcık 184 izlenme - 4 yıl önce ONLINE BAZAAR
Oyuncak Ayıdan Çılgın Dans 00:06
Oyuncak Ayıdan Çılgın Dans 74 izlenme - 3 yıl önce Oyuncak Ayı Dans Show 30.11.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Oyuncak Ayıdan Çılgın Dans' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Oyuncak Ayısını Her Yerde Arayan Sevimli Golden Retriever 00:35
Oyuncak Ayısını Her Yerde Arayan Sevimli Golden Retriever 31 izlenme - 1 yıl önce En sevdiği oyuncak ayısını kaybeden golden retriever cinsi köpek onu her yerde aradı, fakat bulamadı...
Kıza oyuncak ayı almak 00:06
Kıza oyuncak ayı almak 66 izlenme - 3 yıl önce Kıza oyuncak ayı almak
Oyuncak Ayının Merdiven Kazası 00:06
Oyuncak Ayının Merdiven Kazası 52 izlenme - 3 yıl önce Oyuncak Ayının Merdiven Kazası Görülmeye Değer...
Şüpheli ayıcık polisi alarma geçirdi 05:09
Şüpheli ayıcık polisi alarma geçirdi 65 izlenme - 4 yıl önce Beyoğlu'nda bir MOBESE direğinin dibine bırakılan oyuncak ayı polisi alarma geçirdi. Oyuncak fünye ile patlatılırken, oyuncağın yapımında kullanılan elyaf parçaları etrafa saçıldı.
Oyuncak Ayıdan Dede Olacağını Öğrenen Adamın Şaşkınlığı 01:34
Oyuncak Ayıdan Dede Olacağını Öğrenen Adamın Şaşkınlığı 9 izlenme - 10 ay önce Hediye aldığı kutunun içinden çıkan oyuncak ayıya şaşıran adam onun sadece sıradan bir hediye olduğunu zannetti. Ancak öyle değildi, içinde de bir mesaj taşıyordu. Tabi adamın bunu anlaması biraz uzun sürdü. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sahaya 26 Bin Ayıcık Attılar! 01:05
Sahaya 26 Bin Ayıcık Attılar! 29 izlenme - 3 yıl önce Kanada'da bir gelenek haline gelen sahaya oyuncak ayı atma ritüeli bir kez daha gerçek oldu. Calgary Hitmen ile Medicine Hat Tigers arasında buz hokeyi maçında pistin üzerine 26 bin ayıcık atıldı.
Sahaya Oyuncak Atma Etkinliğinde Rekor: Sahaya 28,815 Ayı Atıldı 02:02
Sahaya Oyuncak Atma Etkinliğinde Rekor: Sahaya 28,815 Ayı Atıldı 16 izlenme - 1 yıl önce Kanada'da artık bir gelenek haline gelen sahaya oyuncak ayı atma etkinliği Teddy Bear Toss'ta rekor kırıldı. Jordy Stallard'ın attığı gol sonrasında taraftarlar yanlarında getirdikleri oyuncak ayıları sahaya attı. Tam tamına 28 bin 815 ayı! Bu organizasyonun amacı ise yoksul çocuklara oyuncak gönderebilmek. Sahaya atılan ayılar daha sonra toplanıp ihtiyaç sahibi çocuklara gönderildi. 90'lı yıllarından başından beri yapılan bu organizasyon her geçen yıl kendi rekorunu kırıyor.
Sahaya 26 Bin Ayıcık Attılar! 01:05
Sahaya 26 Bin Ayıcık Attılar! 24 izlenme - 3 yıl önce Kanada'da bir gelenek haline gelen sahaya oyuncak ayı atma ritüeli bir kez daha gerçek oldu. Calgary Hitmen ile Medicine Hat Tigers arasında buz hokeyi maçında pistin üzerine 26 bin ayıcık atıldı.
Yarışı Kazanan Kastamonuluya Oyuncak Ayı Ödülü 02:09
Yarışı Kazanan Kastamonuluya Oyuncak Ayı Ödülü 36 izlenme - 4 yıl önce Yarışı Kazanan Kastamonuluya Oyuncak Ayı Ödülü