Hoşgeldiniz!

oyuncak ayı

Oyuncak Ayıyla Uyandırılmak 00:06
Oyuncak Ayıyla Uyandırılmak 62.491 izlenme - 4 yıl önce hadi uyan, kalk artık...
Sürpriz Yumurta Oyuncak Açma - Oyuncak Ayılar 00:41
Sürpriz Yumurta Oyuncak Açma - Oyuncak Ayılar 111.136 izlenme - 3 yıl önce Küçük Büyük herkesin sevdiği ve hayranlık duyduğu, hayatında bir defa olsun oynadığı ve sahip olmak istediği yegane oyuncaklardan birisi de sürpriz yumurtalardır. Birbirinden ilginç hayvan figürlü oyuncak serisi bulunan bu oyuncakların her birinde sürpriz küçük hayvan dostlarımız da vardır. İşte o seriden sevimli ayıcıklarımız.. Kinder sürpriz yumurtadan ne çıkacak? En güzel sürpriz yumurta oyunları ve Kinder sürpriz yumurta açma videoları bu kanalda! Hemen abone olun. www.izlesene.com/surprizyumurta"
Peluş Ayı Çalan Hırsız - İstanbul 02:30
Peluş Ayı Çalan Hırsız - İstanbul 2.223 izlenme - 5 ay önce İstanbulda yaşanan ilginç hırsızlık,görüntüde bir oyuncak mağazına ayı çalmaya gelen hırsız herkesi şaşırttı
Argo Konuşan Oyuncak Ayı Mazlum 02:27
Argo Konuşan Oyuncak Ayı Mazlum 2.274 izlenme - 3 ay önce Film karakterinden esinlendiler, vurunca argo konuşan oyuncak ayı yapmışlar. Ayı ilgi gördü ama daha fazla tepki almış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Çok Güleceksiniz! (İmkansız Karaoke) 02:01
Çok Güleceksiniz! (İmkansız Karaoke) 14.841 izlenme - 5 yıl önce Çok Güleceksiniz! (İmkansız Karaoke)
Kediden Oyuncak Ayıya Masaj 01:14
Kediden Oyuncak Ayıya Masaj 2.774 izlenme - 5 yıl önce Kediden Oyuncak Ayıya Masaj
Oyuncakların Irkçı Hikâyeleri 05:17
Oyuncakların Irkçı Hikâyeleri 64 izlenme - 1 ay önce Oyuncaklar sadece çocukların vakit geçirmeleri için kullandıkları nesneler değildir. Aynı zamanda kullandıkları oyuncaklarla hayata hazırlanırlar. Bir bakıma oyuncaklar hayatlarının ilk stajıdır. Ancak, yetişkinlerin ideolojileri, politik görüşleri ister istemez oyuncaklar üretilirken onlara yansır. Çocuklar da farkında olmadan bu ideolojinin tacizi altında oyuncaklarıyla oynarlar.
Oyuncak Ayı Araba Kullanırsa 02:52
Oyuncak Ayı Araba Kullanırsa 912 izlenme - 4 yıl önce Oyuncak ayı arabayla yanaşıp size yemek siparişi verirse ne yapardınız? işte bu eğlenceli şakayı izliyoruz
Gülen Oyuncak 01:14
Gülen Oyuncak 1.295 izlenme - 9 yıl önce kahkaha atan oyuncak
Sezercik Sevmeyen Kedi ve Depresyona Giriş 02:00
Sezercik Sevmeyen Kedi ve Depresyona Giriş 533 izlenme - 3 yıl önce Sezercik hayata en az 3-0 geriden başlayan bir çocuk olarak annesinin dahi işlemediği bir suçun cezasını çekmektedir. Yani halihazırda anne Hülya Koçyiğit bile boşu boşuna yatarken Sezercik'in durumu hepten içler acısıdır. Bütün bunların yanında, kedilerin bile arkadaş olmak istemediği Sezercik, henüz 5 - 6 yaşlarındayken depresyona girmek zorunda kalır. İzliyoruz.
Buz Hokeyi Sahasına 26 Bin Oyuncak Ayı Fırlatmak 01:04
Buz Hokeyi Sahasına 26 Bin Oyuncak Ayı Fırlatmak 551 izlenme - 3 yıl önce Kanada'da ki buz hokeyi maçında ; Calgary Hitmen ile Medicine Hat müsabakasında bir gelenek haline gelen sahaya oyuncak ayı fırlatması tekrar yaşanmış. Ev sahibi takım ilk sayısında taraftar aldığı oyuncak ayıları sahaya fırlatıyor. Notum : Valla bana sorarsanız harika bir şey. Tekrar toplanıp tekrar satılıyor. Harika "döner" sermaye.
korsan jack oyuncak ayı 09:32
korsan jack oyuncak ayı 447 izlenme - 7 yıl önce korsan jack oyuncak ayı
Yalnız Kanguru Oyuncak Ayısını Kucağından İndirmiyor 01:41
Yalnız Kanguru Oyuncak Ayısını Kucağından İndirmiyor 198 izlenme - 3 yıl önce Hayvanların da tıpkı insanlar gibi sevgiye ihtiyacı vardır. Yalnız kalan bu kanguru oyuncak ayıda teselli buluyor. Ormanda yalnız başına çaresiz bir şekilde bulunan bu yavru kangurunun, annesinin kesesinden düştüğü ya da annesini kaybettiği düşünülüyor. Bitkin halde bulunan kanguru gördüğü tedavi ve düzgün beslenme ile kendine kısa sürede geldi. Toparlanan ancak yanında ailesi olmadığı için hep mutsuz ve üzgün olan kanguruya oyuncak ayı verildi. Kanguru tüm sevgisini bu oyuncak ayıya verdi ve bir an olsun kucağından indirmedi.
Manuel Neuer'in Çocukluğu 00:56
Manuel Neuer'in Çocukluğu 379 izlenme - 4 yıl önce Almanlığın bilardodan daha zevkli olduğunu düşünen ve bunu her konuşmasında dile getiren Neuer'in çocukluğundan bir kesit.
Manuel Neuer'in Çocukluğu 00:56
Manuel Neuer'in Çocukluğu 204 izlenme - 3 yıl önce Almanlığın bilardodan daha zevkli olduğunu düşünen ve bunu her konuşmasında dile getiren Neuer'in çocukluğundan bir kesit.
Üçüzler - Oyuncak Ayıcığım Nerede 04:02
Üçüzler - Oyuncak Ayıcığım Nerede 85 izlenme - 1 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Üçüzler - Oyuncak Ayıcığım Nerede? 04:02
Üçüzler - Oyuncak Ayıcığım Nerede? 184 izlenme - 2 yıl önce Üçüzler çizgi filmi üç kız kardeşin başrol aldığı ve her gün başlarından geçen maceraların işlendiği bir çizgi filmdir. Avrupa da epeyce sevilmesinin hemen ardından ülkemizde de izlenmeye sunulmuştur. Uzun yıllar ülkemiz de başta olmak üzere yayın da kalan üçüzler çizgi filmi hala da yayınlanmaktadır.
Köpeğin Oyuncak Ayıyla İmtihanı 00:49
Köpeğin Oyuncak Ayıyla İmtihanı 214 izlenme - 4 yıl önce Oyuncak ayıdan acayip korkan köpeği izliyoruz.
Oyuncağın Irzına Geçen Köpek! 01:21
Oyuncağın Irzına Geçen Köpek! 123 izlenme - 4 yıl önce 00:55'den sonra başlayan macerayı, izleyip yorumu size bırakıyorum.
Sesli Peluş Ayıcık 00:19
Sesli Peluş Ayıcık 184 izlenme - 6 yıl önce ONLINE BAZAAR
Dünyanın En Duygusal Hediyesi 00:37
Dünyanın En Duygusal Hediyesi 32 izlenme - 9 ay önce 32 yıl boyunca evli olduğu eşini kanserden kaybeden kişi şaşırtıcı bir sürprizle karşılaştı. Kendisine alınan ve içine eşinin sesi yerleştirilen oyuncak ayıyı kucaklayan kişi, eşinin kahkaha sesini duydu.
Oyuncak Ayı Canlanırsa 00:05
Oyuncak Ayı Canlanırsa 127 izlenme - 4 yıl önce Oyuncak Ayı Canlanırsa
Oyuncak Ayıdan Çılgın Dans 00:06
Oyuncak Ayıdan Çılgın Dans 75 izlenme - 4 yıl önce Oyuncak Ayı Dans Show 30.11.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Oyuncak Ayıdan Çılgın Dans' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Oyuncak Ayıdan Uyuşturucu Çıktı 05:30
Oyuncak Ayıdan Uyuşturucu Çıktı 4 izlenme - 3 ay önce Oyuncak ayıdan uyuşturucu çıktı Küçükçekmece'de düzenlenen narkotik operasyonunda bir evde arama yapan polis ekipleri oyuncak ayının içine gizlenmiş uyuşturucu madde ele geçirdiİSTANBUL - İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri gece...
Kıza oyuncak ayı almak 00:06
Kıza oyuncak ayı almak 66 izlenme - 5 yıl önce Kıza oyuncak ayı almak
Oyuncak Ayının Merdiven Kazası 00:06
Oyuncak Ayının Merdiven Kazası 52 izlenme - 4 yıl önce Oyuncak Ayının Merdiven Kazası Görülmeye Değer...
Şüpheli ayıcık polisi alarma geçirdi 05:09
Şüpheli ayıcık polisi alarma geçirdi 65 izlenme - 5 yıl önce Beyoğlu'nda bir MOBESE direğinin dibine bırakılan oyuncak ayı polisi alarma geçirdi. Oyuncak fünye ile patlatılırken, oyuncağın yapımında kullanılan elyaf parçaları etrafa saçıldı.
Ayı ile Korkuttular 00:23
Ayı ile Korkuttular 75 izlenme - 9 yıl önce ama oyuncak