Hoşgeldiniz!

Oyuncak Müzesi Videoları İzle

Donör Nedir? 07:14
Donör Nedir? 1.252 izlenme - 6 ay önce Donör Nedir? Donör, bağışta bulunan, armağan eden, organ ya da kan bağışı yapan kimse anlamına gelir. Yani aslında donör hayat kurtaran kişidir. Kendine bir karşılık beklemez. Karşısındakinin, hatta belki de hiç tanımadığı karşısındakinin hastalığının iyileşmesini, hayatının kurtulmasını bekler! Öyle zor bir şey de değildir hani kök hücre donörü olmak için kan vermek! Üç tüp kan verirsin olur biter. Sağlığına da zarar vermez kan bağışı yapan kişinin. Aksine bir güzellik katar, can katar insana. Bak, insanlar söylemiş işte Belki de Sensin diye. Siteleri de aşağıda, tıkla incele, gönüllü olmak, kan vermek, bağış yapmak nasıl bir şeymiş sen de keşfet. Hatta aralarına katıl. Biz katıldık #belkidesensin diyerek. http://www.belkidesensin.org/
Aydın - Oyuncak Müzesi'nde Tekrar Çocuk Olan Büyükler 00:43
Aydın - Oyuncak Müzesi'nde Tekrar Çocuk Olan Büyükler 110 izlenme - 2 yıl önce Aydın'da açılan bir müzede eski el yapımı oyuncaklar sergileniyor. Bu oyuncakları gören eski toprak amcalarımız ve dedelerimiz çocukluk yıllarına resmen geri dönüyor. Kimisi topaç çevirirken videonun sonunda da göreceğiniz gibi bir amcamız da tahtadan yapılmış at üzerinde resmen dört nala gidiyor.
 Oyuncak Müzesi açıldı 00:57
Oyuncak Müzesi açıldı 46 izlenme - 1 yıl önce Oyuncak Müzesi, araştırmacı, gazeteci ve yazar Sunay Akın'ın katılımıyla MOİ Sanat’ta açıldı.
Oyuncak Müzesi 2/k Sınıfı 02:03
Oyuncak Müzesi 2/k Sınıfı 162 izlenme - 7 yıl önce
İstanbul Oyuncak Müzelerinin Başkenti Oluyor 01:52
İstanbul Oyuncak Müzelerinin Başkenti Oluyor 125 izlenme - 4 yıl önce
Oyuncak Müzesi 1 00:40
Oyuncak Müzesi 1 34 izlenme - 3 yıl önce Oyuncak Müzesi 1
Işıltılar   26 Mart 2016 24:18
Işıltılar 26 Mart 2016 13 izlenme - 11 ay önce Işıltılar'a bu hafta Yazar Sunay Akın konuk oldu. Akın, oyuncak müzesini Tahire Demircan'a anlattı.
Oyuncak Müzesi Açıldı 03:11
Oyuncak Müzesi Açıldı 9 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Müzeden detaylar- Sunay Akın'ın konuşması Oyuncak Müzesi, araştırmacı, gazeteci ve yazar Sunay Akın'ın katılımıyla MOİ Sanat'ta açıldı.