Hoşgeldiniz!

oyungezertv

Taraftar Kızgın! | Fıfa 17 Kariyer #19 40:19
Taraftar Kızgın! | Fıfa 17 Kariyer #19 91 izlenme - 1 ay önce TARAFTAR KIZGIN! Yorumlarınızı okuyorum arkadaşlar; görüyorum ki bana olan inancınız sıfır... :(((( Hoca üzgün, hoca kırıldı... Vay be, yıllardır takım çalıştırıyorum; hiç mi inanmıyorsunuz hocanıza... Güzel günler göreceğiz diyorum kardeşim! Göreceğiz! Biraz inanç! Biraz destek! Ehehe... Öptüm.
Watch Dogs 2 Oynadık! - İlk Bakış 09:07
Watch Dogs 2 Oynadık! - İlk Bakış 104 izlenme - 3 ay önce Gamescom'dan videolarımızla devam ediyoruz sevgili arkadaşlar! Sırada herkesin merakla beklediği bir yapım; Watch Dogs 2 var! Kendisini bir 20 dakika oynadık, bu süre zarfında test etme şansı bulduk, aynı zamanda deneyimlerimizi kayıt altına aldık! İyi seyirler dileriz!
Maçın Adamı? | Fıfa 17 Hikaye Modu #18 26:40
Maçın Adamı? | Fıfa 17 Hikaye Modu #18 26 izlenme - 4 hafta önce Tamamdır! Eleştirileri duydum :D 17 ile 18'i arka arkaya çekmiştim o yüzden bu bölümde de biraz can sıkabilirim. Ama bundan sonra istediğiniz gibi gideceğim! Tek bir fark ile: Seviyeyi düşürmeyeceğim :D Ama bundan sonra antreman göstermeyeceğim, sadece maç, fazla maç, bol bol maç :D
GTA Online - SADİST ARKADAŞLAR 15:06
GTA Online - SADİST ARKADAŞLAR 233 izlenme - 10 ay önce DEV GTA 5 POSTER ve HARİTALI Oyungezer Mayıs Sayısı için: http://dukkan.oyungezer.com.tr/satis/94-oyungezer-sayi-91-mayis-2015 GTA Online'a yine 4 kişi girdik (Enis, Sarp, Sinan, Ömer). Ve yine işler birbirine girdi. Bu kez derdimiz sadist arkadaşlar! "Dur ne yapsak" diyerek yolculuğa çıktığımız anda istediğimiz hiçbir şeyi yapamadık. Eğlendik mi peki? Eğlendik... Umarız siz de izlerken eğlenirsiniz.
Fıfa 17 (Türkçe) Kariyer #9: Genç Türk Futbolcular 38:16
Fıfa 17 (Türkçe) Kariyer #9: Genç Türk Futbolcular 43 izlenme - 2 ay önce Kadro şahane! Takım oluyor! Ama önümüzde sağlam bir lig de var! Sizce bu kadro, bu ligi kaldırır mı? GÖRECEĞİZ!
Call of Duty: Infinite Warfare (PC Ultra Grafik) - İlk Bakış 33:53
Call of Duty: Infinite Warfare (PC Ultra Grafik) - İlk Bakış 17 izlenme - 4 hafta önce Oynadığımız laptop: MSI GT73VR Titan Merakla beklemediğimiz ama ilginç bir şekilde hoşumuza kaçan yeni Call of Duty oyunu COD Infinite Warfare'in ilk bakışı ile karşınızdayız! İyi seyirler dileriz!
Football Manager 2017 (TÜRKÇE) - İlk Bakış 41:51
Football Manager 2017 (TÜRKÇE) - İlk Bakış 29 izlenme - 1 ay önce Bugün Ege Sağın (Fare Düşmanı) ile birlikte FM 2017'ye bir ilk bakış atıyoruz. Ege'ye teşekkürlerimizi de iletelim, zamanını ayırıp bizim için FM 2017'yi kanala getirdiği için :)
Watch Dogs 2 Oynuyoruz - İlk Bakış 22:10
Watch Dogs 2 Oynuyoruz - İlk Bakış 22 izlenme - 1 ay önce Efendim, geçtiğimiz haftalarda Watch Dogs 2'yi test etmek için Paris'e, Ubisoft'un etkinliğine gittim. Ve oradan çektiklerimi sizlerle paylaşmaya geldim. Bu videomuzda oyunu sessizce oynayarak, sizle birlikte ilk kez görüyorum. Sessizce oynamamın sebebiyse ortamın kalabalık olması ve beni bağırarak konuşamamam. Artık utanmak mı derseniz, kabalık etmemek için mi dersiniz, siz bilirsiniz :D Bir sonraki videomuzda oyunu komple oynadıktan sonra hazırladığım bir video olacak. Ön İnceleme adıyla 1 saate burada göreceksiniz :)
Guardians of the Galaxy 2 Fragman Değerlendirmesi 13:58
Guardians of the Galaxy 2 Fragman Değerlendirmesi 23 izlenme - 1 ay önce Fragman için: https://www.youtube.com/watch?v=2WhQcK-Zaok Bugün, Marvel'ın merakla beklenen filmlerinden Guardians of the Galaxy Vol. 2'yi konuşuyoruz. Yayınlanan ufak sneak peek üzerine çok bir muhabbet kuramasak da eldeki bilgileri tekrar gözden geçiriyoruz. İyi seyirler.
Call Of Duty: Infinite Warfare - İlk İzlenim (Ve Modern Warfare Remastered) 06:23
Call Of Duty: Infinite Warfare - İlk İzlenim (Ve Modern Warfare Remastered) 48 izlenme - 3 ay önce Gamescom'da Call of Duty: Infinite Warfare'in de yeni fragmanını görebildik. Kendisini bizzat oynayamasak da ne durumda olduğunu sizlerle paylaşalım istedik. İşte oyunun son fragmanı ve ilk izlenimlerimiz...
Doctor Strange - Film İnceleme (Spoiler YOK) 25:46
Doctor Strange - Film İnceleme (Spoiler YOK) 15 izlenme - 1 ay önce Merakla beklenen Doctor Strange filmini ön gösteriminde izledik ve sizlerle beraber bir sohbetini yapalım dedik. Tabii ki sohbetimizde filme dair herhangi bir spoiler vermedik. Spoiler'lı versiyonun da Emre'yi de aramıza katarak yapalım diyoruz. Önümüzdeki hafta başı da o video ile karşınızda oluruz artık :) İyi seyirler!
Enis Kirazoğlu: Güle Güle 09:11
Enis Kirazoğlu: Güle Güle 1 izlenme - 4 gün önce Herkeslere iyi haftalar diliyorum. Verdiğiniz desteklerden ötürü de teşekkür ediyorum. Yine görüşmek üzere! :)
PlayStation 4 (PS4) PRO - Kutu Açılışı | Fiyatı | Teknik Özellikleri 08:27
PlayStation 4 (PS4) PRO - Kutu Açılışı | Fiyatı | Teknik Özellikleri 14 izlenme - 4 hafta önce 3 Aylık PS Plus kazanmak için PlayStation 4 Pro ile ilgili genel düşüncelerinizi şu link'e: (http://oyungezer.com.tr/video/28-trailer/1633-playstation-4-pro-kutu-acisi-fiyati-teknik-ozellikleri) yorum olarak atabilirsiniz. Teknik Özellikleri: CPU: x86-64 AMD "Jaguar" 8 çekirdekli işlemci GPU: 1.84 TFLOPS AMD Radeon temelli Ekran Kartı RAM: 8GB GDDR5 Sabit Disk: 1 TB Merakla beklenen PlayStation 4 PRO'yu ilk kez kutusundan çıkardık, bu anları da sizlerle paylaştık! PlayStation 4 PRO ülkemizde 1699 TL'den satışa sunulacak. PlayStation Türkiye'den Mustafa Yiğit ile yaptığımız sohbeti görmek için: https://www.youtube.com/watch?v=ZFTLFfff86w
Civilization 6 İnceleme 42:16
Civilization 6 İnceleme 14 izlenme - 1 ay önce Bugün Serpil ile Ömer bizlere çok sevdikleri seri Civilization'ın yeni oyununu inceleyecekler, üstelik de bir yandan oynarken. İyi seyirler dileriz!
Ağlama Alex! | Fıfa 17 Hikaye Modu #17 24:26
Ağlama Alex! | Fıfa 17 Hikaye Modu #17 12 izlenme - 1 ay önce Alex Hunter ile müthiş kariyerimiz devam ediyor! Akıyoruz vallaha! Öff be ne gidiyoruz! Di mi?! Aman aman nazar değmesin! Çok iyi gidiyoruz! Bakayım... Vallaha gittik!
Battlefield 1 (Türkçe) #5: Çanakkale Savaşı (Bölüm 1) 29:31
Battlefield 1 (Türkçe) #5: Çanakkale Savaşı (Bölüm 1) 17 izlenme - 2 ay önce Eveeeeeet! Sonunda merakla beklenen o savaş ile karşınızdayız. Çanakkale Savaşı'nın nasıl gösterildiğini hepimiz merak ediyorduk. İki bölüm halinde sizlere göstereceğim bu savaş ile ilgili sizin de fikirlerinizi bekliyorum. Diğer bölümü izlemeyi de unutmayın. İyi seyirler.
Beni Ağlattınız! | Fıfa 17 Kariyer #20 (Transfer Dönemi!) 49:53
Beni Ağlattınız! | Fıfa 17 Kariyer #20 (Transfer Dönemi!) 8 izlenme - 3 hafta önce Halı saha maçı için: https://www.youtube.com/watch?v=9xWGHQZR0sM Video dün gece yüklenince bir gün geç kaldık yav... Bu bölümde transfer sezonundayız! Aynı zamanda Alanyaspor kariyerimiz de devam ediyor! Zor ama etkili bir kariyer bu... Zor dostum zor... Buraya bir şarkı gelebilirdi aslında. Ama gelmedi. Olsun be. Naber?
Oyungezer Çığlık Atıyor (Roller Coaster - Sanal Gerçeklik) 03:06
Oyungezer Çığlık Atıyor (Roller Coaster - Sanal Gerçeklik) 43 izlenme - 4 ay önce HTC Vive'ı kafalara taktık, sanal gerçeklikte Roller Coaster'a adım attık! Heyt be kafiyeye gel! Efendim bu sanal gerçeklikte hız olsun, yükseklik olsun insanı bir fena yapıyor, kendisinden geçiriyor. Biz de ofiste oynayan arkadaşlarımızı kameraya alarak bu kendinden geçme durumunu sizlerle paylaşalım istedik. Ve aha da paylaşıyoruz! Videoyu hazırlayan arkadaşımız: Cem Bilgiç Daha fazla VR içinse: http://oyungezer.com.tr/ogzvr
Mafia 3 Son Bölüm - Tüm Sonlar Ve Joe Gerçeği (#10) 22:18
Mafia 3 Son Bölüm - Tüm Sonlar Ve Joe Gerçeği (#10) 13 izlenme - 1 ay önce Oyunda 3 farklı son var. Direkt sonları görmek için ilgili dakikalar: 1. son - 13:35 2. son - 19:03 3. son - 20:28 En sonunda oyunu bitirebildim, ama söz verdiğim gibi sizi de hikâyeden mahrum bırakmamak adına oyunda neler olup bittiğini özetlediğim bir son videosu ile karşınızdayım. Oyunun sonuyla ilgiili yorumlarınızı bekliyorum. Ama çok güzel anlatılabilecek bir hikâye çok basit bir intikam teması üzerine oturtmaları beni üzdü. Çok daha iyi bir yapım olabilirdi. Net bir potansiyel harcanması var bana sorarsanız :)
Battlefield 1 (Türkçe) #6: Çanakkale Savaşı - Son (Bölüm 2) 16:57
Battlefield 1 (Türkçe) #6: Çanakkale Savaşı - Son (Bölüm 2) 14 izlenme - 2 ay önce İlk bölümdeki koşucu rolümüzün ardından bu kez yanımızdaki çocuğu kurtarmaya gidiyoruz. Gidiyoruz gitmesine de, ortamdaki muhabbetleri bizi dağıtıyor :) Türkçe seslendirme duyduğum her anda yüzümde istemsiz bir sırıtma oluşuyor :)
Doctor Strange İnceleme (Spoıler Var, Sohbet Var) 38:56
Doctor Strange İnceleme (Spoıler Var, Sohbet Var) 10 izlenme - 4 hafta önce Spoiler'sız muhabbet için: https://www.youtube.com/watch?v=bjJrUtW_OXs Bayağı bayağı saçma sapan konulara girdiğimiz Doctor Strange spoiler'lı incelemeye hoş geldiniz... İyi seyirler :)
Sanal Gerçeklik ile Sualtı Deneyimi (HTC Vive - İlk Bakış) 07:28
Sanal Gerçeklik ile Sualtı Deneyimi (HTC Vive - İlk Bakış) 49 izlenme - 5 ay önce Kutu Açılış Videomuz için: http://oyungezer.com.tr/video/28-trailer/1465-htc-vive-kutu-acilisi Hatırlayacaksınızdır geçtiğimiz günlerde HTC Vive'ın kutusunu açtık. Kutudan çıkan şeyi en başta anlamlandıramasak da her şeyi kurunca taşlar yerine oturdu. Şimdiyse sırada bazı arkadaşlarımızı ilk kez bu cihaz ile tanıştırmak var. Denek konuğumuz Özer isimli arkadaşımız. Kendisini sualtına bırakıyor ve deneyimlerini izliyoruz. Tabii öte yandan sohbeti de esirgemiyoruz. Bu kısa videonun ardından HTC Vive ile ilgili pek çok oyuna yelken açmayı da planlıyoruz. Bu arada kafasına takan kolay kolay çıkarmıyor mereti. Şu an için ofisteki herkesin ilgi odağı. Bu nedir arkadaş?! Daha deneyemedim bile!
Battlefield 1 (Türkçe) Oynadık! - İlk İzlenim (Osmanlı İmparatorluğu Var) 13:59
Battlefield 1 (Türkçe) Oynadık! - İlk İzlenim (Osmanlı İmparatorluğu Var) 51 izlenme - 6 ay önce Not: Telif hakkı sebebiyle hiçbir gameplay videosunu koyamadık muhabbet esnasında. Kusura bakmayınız. Oynanabilir olacak ülkeler: İngiltere, Almanya, Avusturya-Macaristan İmparatorluğu, İtalya, Osmanlı İmparatorluğu ve Amerika Birleşik Devletleri Electronic Arts'ın yapmış olduğu EA Play daveti sayesinde Battlefield 1'i de oynama şansı buldum. Her ne kadar görüntü çekmek ve yayınlamak yasak olsa da mevcut bol bol görüntümüz var. Ve bunların üzerine ilk izlenimlerimizi paylaşmamıza kimse engel olamaz! (NEYİN GAZINA GELDİM BEN!!!) 1. Dünya Savaşı atmosferine bizi boğan Battlefield 1, oldukça sağlam gözüküyor. Çatışmalar tatminkar, grafikler ise şahane. Her ne kadar single player modunu yakın takibe almış olsam da benim gibi multi'ye uzak bir insana bile keyif dolu anlar yaşattı. Neyse efendim sözü fazla uzatmadan Battlefield 1 - İlk İzlenim videomuza geçelim. Ayrıca Çıkacak En İyi PC ve Xbox One Oyunları (E3 2016 Özel) video programımıza da bakmanızı tavsiye ederim. Link için: https://www.youtube.com/watch?v=-grkIIEAtF8
Avrupa Ligi En Kritik Maç | Fıfa 17 Kariyer #18 37:37
Avrupa Ligi En Kritik Maç | Fıfa 17 Kariyer #18 9 izlenme - 1 ay önce Avrupa Ligi'inin en kritik maçına hoş geldiniz! Bugün Sevilla ile oynuyoruz! Ligdeki kötü gidişatımıza dur demek, aynı zamanda Avrupa'da yükselişimize devam demek için kritik bir noktadayız! Bakalım ne olacak! (Ne ünlem koydum be!)
Başkandan Küfür Yedim! | Fıfa 17 Kariyer #22 41:03
Başkandan Küfür Yedim! | Fıfa 17 Kariyer #22 5 izlenme - 2 hafta önce SATMIYORUM İŞTE KARDEŞİM! Efendim bu bölümde neyi göreceğiz biliyor musunuz? Avrupa Ligi'nde bir üst tura çıkıp çıkamadığımızı göreceğiz! Taraftar desteği istiyorum! İnanmışlık istiyorum!
Fantastic Beasts Film İnceleme (Yeni Harry Potter Filmi) - SPOILER YOK 18:18
Fantastic Beasts Film İnceleme (Yeni Harry Potter Filmi) - SPOILER YOK 5 izlenme - 3 hafta önce Fantastic Beasts and Where to Find Them'i inceliyoruz! (Film Türkiye'de 18 Kasım tarihinde Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar ismiyle vizyona girecek.) Efendim bugün merakla beklenen bir filmi daha izledik, spoiler'sız bir şekilde konuştuk, notladık! İyi seyirler diler, çok yakında spoiler'lı ve bol bol da teorileri yeni videomuzun geleceğini de haber vermek isteriz.
God Of War 4 (Yeni Kratos!!!) - İlk İzlenim 14:25
God Of War 4 (Yeni Kratos!!!) - İlk İzlenim 46 izlenme - 6 ay önce Not: Daha yeni yükledik; birazdan 1080p olacaktır. Bilginize :) Efendiler!!! İlke E3 videomuzla karşınızdayız! Ve merak etmeyin daha pek çoğu da önümüzdeki saatlerde sizlerle olacak! Fakat öncelikle E3 videomuzun ilk şeref konuğu God of War 4'ü alkışlayalım. Yepyeni bir Kratos, yepyeni bir oynanış mekaniği ve yepisyeni bir hikâye ile karşımızda God of War 4. Oyunun ne zaman çıkacağını bilemiyoruz, fakat önümüzdeki yılın Mayıs ayı tahminimiz. Bizler de bu oyun karşısında yaşadığımız izlenimleri sizlerle paylaşıyoruz efendim. İyi seyirler dileriz!
Korkmadım Ki! | Hordez - Vr Korku Aksiyon Oyunu 06:14
Korkmadım Ki! | Hordez - Vr Korku Aksiyon Oyunu 32 izlenme - 4 ay önce Oynadığımız PC: MSI AEGIS Sistemin özeti: İşletim Sistemi : Windows 10 Home 64Bit Single Türkçe İşlemci : Intel® Core™ i7-6700 3.4GHz İşlemci (8MB önbellek, Intel Turbo Boost ile 4GHz’ye kadar, 4 Çekirdekli, Intel HD Grafik Kartı 530) Chipset : Intel® B150 Ekran Kartı : Nvidia GeForce GTX970 4GB GDDR5 Hafıza : 8GB DDR4 2133MHz Efendim bugün, HordeZ isimli güzide bir korku oyununa bakış atıyoruz. Atmaz olaydık isimli bu bakışımızı da sizlerle paylaşıyoruz. Ben zaten korku oyunu sevmeyen bir insanım; oynayamıyorum yani, illa niçin zorluyorum inanın ben de bilmiyorum. VR ile ilgili her şey için: http://oyungezer.com.tr/ogzvr
Forza Horizon 3 - İlk Bakış 26:02
Forza Horizon 3 - İlk Bakış 17 izlenme - 2 ay önce Xbox One ve PC sahiplerinin merakla beklediğini düşündüğümüz Forza Horizon 3'e bir ilk bakış atıyoruz. Serinin önceki oyunlarına göre değişiklikler, ortam, atmosfer, grafikler, oynanış... Aklımıza gelen her şeyi ortaya döküyoruz. İyi seyirler dileriz!
Pes 2017 (Türkçe) Oynuyoruz - İlk Bakış | Vs. Pintipanda 07:37
Pes 2017 (Türkçe) Oynuyoruz - İlk Bakış | Vs. Pintipanda 24 izlenme - 4 ay önce Bu sene PES'te bir değişiklik var. Gerçekten uzun yılların ardından ilk kez kendi kendime FIFA mı PES mi sorusunu tekrar sordum. Eski bir PES oyuncusu, yeni bir FIFA oyuncusu olarak uzun yılların ardından PES ile tekrar bir bağ kurabildiğimi hissettim. Buyurun efendim karşınızda PintiPanda ile olan PES 2017 mücadelem :) Başlıktaki Türkçe ibaresinin iki sebebi var bu arada. Birincisi bizim millet PES 2017 diye aratırken oyunu oynayan türkleri görmek için PES 2017 Türkçe diye aratıyor. Doğru hedef kitlesine ulaşması için başlığa Türkçe ibaresi koydum. İkinci sebep de oyun tam sürümünde Türkçe barındıracak :D