Hoşgeldiniz!

Öz Çekim Videoları İzle

Cehennemden Size Öz Çekim Var | Kısa Film 01:41
Cehennemden Size Öz Çekim Var | Kısa Film 3.082 izlenme - 1 yıl önce Erkek arkadaşına sadece bir öz çekim göndermek için çektiği fotoğrafta gerçekten ürpertici bir şey olduğunu gören kız korkudan ne yapacağını bilemiyor ve...
Selfie Çubuğunun Hayat Kurtardığı 7 An 01:49
Selfie Çubuğunun Hayat Kurtardığı 7 An 3.110 izlenme - 1 yıl önce Selfie çubuğu icat oldu, mertlik bozuldu. Peki, bu saçma sapan alet, başka ne şekillerde işimize yarayabilir? Sosyal Medya Hesaplarımız: https://www.facebook.com/enesvetolga twitter.com/enesvetolga
Dünyanın En Tehlikeli Ve Ölümcül Selfie'leri ! - Gereksiz Oda 06:31
Dünyanın En Tehlikeli Ve Ölümcül Selfie'leri ! - Gereksiz Oda 951 izlenme - 5 ay önce Güvenilir ve ucuza oyun al;http://websepetim.net/ Bu tarz videolar için patlatalım artık şu beğeni butonunu :3 Liste20:https://goo.gl/d1hf0H Liste 20 Selfie Videosu:https://goo.gl/EnFAEp ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@Emrecango Bu videomuzda dünyanın en tehlikeli ölümcül selfilerini izledik !
Selfie Çekerken Ölümü Kaydetmek 00:41
Selfie Çekerken Ölümü Kaydetmek 234 izlenme - 7 ay önce Öz çekim yapan kızın kamerasına yansıyan korkunç kazada trenin ezdiği çocuk hayatını kaybetti. Korkunç kaza Endenozya'da gerçekleşti. Genç bir kız cep telefonuyla öz çekim yapıyordu. Fona kendisiyle birlikte tren raylarını da almıştı. Bu sırada kameranın açısına raylardaki çocuklar girdi. Facia da az sonra geldi. Hızla gelen tren çocuklardan birinin üzerinden geçti. Talihsiz çocuk hayatını kaybederken, boşlukta duran diğer çocuklar ise kazayı ucuz atlattı. O anlara şahitlik eden kız dehşete düşerken, korkunç kaza genç kızın kamerası böyle yansıdı.
Ahmet Çakar: Selfie Çeken Ruh Hastasıdır 02:55
Ahmet Çakar: Selfie Çeken Ruh Hastasıdır 314 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Beyaz Futbol programına yorumcu olarak aktılan Ahmet Çakar; Selfie çeken ruh hastasıdır dedi.
Selfie Pişmanlıktır (kamu Spotu) 01:21
Selfie Pişmanlıktır (kamu Spotu) 305 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda popüler olan selfie çılgınlığı Ali Biçim Show'da işte böyle yorumlandı.
Pavel Smirnov Bu Defa Baltayı Taşa Vurdu 00:59
Pavel Smirnov Bu Defa Baltayı Taşa Vurdu 47 izlenme - 8 ay önce Boğaz köprüsü olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün kulesine tırmanarak 350 metre yükseklikte özçekim yapan iki gençten Pavel Smirnov, bu kez baltayı taşa vurdu. Keşif amacıyla arkadaşlarıyla birlikte girdiği Kadıköy’deki Perili Köşk’ün çatısından yaklaşık 10 metre yükseklikten yere düşen genç, dizinden ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı.
Köpek Balığı İle Selfie Çektiren Adam 00:57
Köpek Balığı İle Selfie Çektiren Adam 23 izlenme - 5 ay önce ABD'nin Maryland eyaletinde yaşayan balıkçılık meraklısı Zane Rutt isimli adam, yakaladığı ve halen canlı olan köpek balığını eliyle kaldırarak fotoğraf çektirdi.
Korkunç Ölümün Öz Çekimle Kaydedilmesi 00:50
Korkunç Ölümün Öz Çekimle Kaydedilmesi 34 izlenme - 7 ay önce Öz çekim yapan kızın kamerasına yansıyan korkunç kazada trenin ezdiği çocuk hayatını kaybetti. Korkunç kaza Endenozya’da gerçekleşti. Genç bir kız cep telefonuyla öz çekim yapıyordu. Fona kendisiyle birlikte tren raylarını da almıştı. Bu sırada kameranın açısına raylardaki çocuklar girdi. Facia da az sonra geldi. Hızla gelen tren çocuklardan birinin üzerinden geçti. Talihsiz çocuk hayatını kaybederken, boşlukta duran diğer çocuklar ise kazayı ucuz atlattı. O anlara şahitlik eden kız dehşete düşerken, korkunç kaza genç kızın kamerası böyle yansıdı.
Selfie Pişmanlıktır - Gamu Spotu 01:21
Selfie Pişmanlıktır - Gamu Spotu 100 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda popüler olan selfie çılgınlığı Ali Biçim Show'da işte böyle yorumlandı.
Osmanlı, Bizans Zaferi Selfiesi - Mustafa Ak 00:41
Osmanlı, Bizans Zaferi Selfiesi - Mustafa Ak 107 izlenme - 2 yıl önce Dediği gibi video sadece eğlendirmek olsun diye yapılmıştır hiçbir şekilde ecdadımızda dalga geçme amacı güdülmemiştir, lakin bir bu eksikti.
Asfaltta Selfie Çekerken Ölen Gençlerin Son Görüntüleri 03:09
Asfaltta Selfie Çekerken Ölen Gençlerin Son Görüntüleri 43 izlenme - 1 yıl önce Antalya'da yol ortasında yatarak selfie çekmek isterken kamyonetin ezmesi sonucu ölen iki arkadaş, o gün çektikleri son görüntülerini sanal ortamda paylaşmış.
Korkunç Ölümü Öz Çekimle Kaydetti 00:50
Korkunç Ölümü Öz Çekimle Kaydetti 20 izlenme - 7 ay önce Öz çekim yapan kızın kamerasına yansıyan korkunç kazada trenin ezdiği çocuk hayatını kaybetti Korkunç kaza Endenozya'da gerçekleşti. Genç bir kız cep telefonuyla öz çekim yapıyordu. Fona kendisiyle birlikte tren raylarını da almıştı. Bu sırada kameranın açısına raylardaki çocuklar girdi. Facia da az sonra geldi. Hızla gelen tren çocuklardan birinin üzerinden geçti. Talihsiz çocuk hayatını kaybederken, boşlukta duran diğer çocuklar ise kazayı ucuz atlattı. O anlara şahitlik eden kız dehşete düşerken, korkunç kaza genç kızın kamerası böyle yansıdı.
Selfie Pişmanlıktır - Gamu Spotu 01:21
Selfie Pişmanlıktır - Gamu Spotu 88 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda popüler olan selfie çılgınlığı Ali Biçim Show'da işte böyle yorumlandı.
Devrilen Otobüsten Çıkarılan Turistler Selfie Çekti 02:21
Devrilen Otobüsten Çıkarılan Turistler Selfie Çekti 66 izlenme - 2 yıl önce Nevşehir'de yan yatan otobüsten yara almadan kurtulan ve bagajdan tahliye edilen turistler, özçekim yaparak yaşadıkları heyecanı kaydetti. Nevşehir'de turistleri taşıyan otobüs, kar yağışı nedeniyle kayganlaşan yolda yan yattı. Yan yatan otobüsten yara almadan kurtulan ve bagajdan tahliye edilen turistler, özçekim yaparak yaşadıkları heyecanı kaydetti. BAGAJDAN ÇIKARILDILAR Kazadan yara almadan kurtulan turistler, otobüsün bagajından tahliye edildi. Edinilen bilgiye göre, Ramazan Acer yönetimindeki 38 AY 808 plakalı otobüs, Uçhisar-Göreme yolu Cevizlibağ Vadisi'nde kar yağışı nedeniyle yolda kalan otomobile çarpmamak için sürücünün manevra yapması sonucu yan yattı. ÖZÇEKİM TELAŞI Yamaca yaslanan otobüsün kapıları açılmayınca 30 kişi, yataklık bölümünden geçtikleri bagajdan tahliye edildi. Kazadan yara almadan kurtulan turistlerden bazılarının otobüsten çıktıktan sonra özçekim yaptığı görüldü. Otobüs yolcuları, otobüs şoförünün yolda kalan otomobile çarpmamak içim frene basmak zorunda kaldığını, bu nedenle otobüsün yan yattığını söyledi. (Özçekim=Selfie)
Selfie Çekiyim Derken Kayalara Arasına Sıkışan Genç Kız 01:03
Selfie Çekiyim Derken Kayalara Arasına Sıkışan Genç Kız 6 izlenme - 9 ay önce Samsun'un Atakum ilçesinde mendirekte arkadaşları ile gün batımında öz çekim yapmak isterken telefonunu düşüren, telefonunu almaya çalıştığı sırada kayaların arasına sıkışan genç kız, itfaiye ekiplerince kurtarıldı.
Samsun'da Öz Çekim Merakı Genç Kızın Başına İş Açtı 01:53
Samsun'da Öz Çekim Merakı Genç Kızın Başına İş Açtı 5 izlenme - 9 ay önce Samsun'da öz çekim yapmak isterken düşürdüğü telefonunu almaya çalıştığı sırada, kayaların arasına sıkışan genç kız, zor anlar yaşadı.
En Son Ne Zaman Selfie Çekildiniz? - Sokak Röportajı 04:02
En Son Ne Zaman Selfie Çekildiniz? - Sokak Röportajı 1 izlenme - 3 ay önce Sokak röportajında vatandaşlara en son ne zaman selfie çektiniz sorusu sorulmuş. Bakalım nasıl alınmış.
Selfie Çekilen Fil 01:03
Selfie Çekilen Fil 3 izlenme - 10 ay önce Kamerayı çözmeye çalışan sevimli fil.