Hoşgeldiniz!

Ozan Dağgez

Alın Yazım 67. Bölüm - Emele Görücü Şoku 01:36
Alın Yazım 67. Bölüm - Emele Görücü Şoku 4.368 izlenme - 3 yıl önce Ferhat ile evlenmek istemeyen Emel;Hüseyin'in zaafını işte böyle kullandı. Alın Yazım Hafta İçi saat 10:00'da Kanal D'de...
Alın Yazım - Yiğit, Vuruluyor 01:29
Alın Yazım - Yiğit, Vuruluyor 3.197 izlenme - 4 yıl önce Asya'yı kurtarmaya gelen Yiğit, vuruluyor... Alın Yazım Hafta İçi Her Gün Kanal D Ekranlarında.....
Yiğit'in Büyük Jesti 01:03
Yiğit'in Büyük Jesti 2.134 izlenme - 4 yıl önce Yiğit, Asya'nın bursunu karşılamayı teklif ediyor. En Sevdiğin diziler Kanal D’de! Kanal D, HD kalitede sana özel videolarla İzlesene’de! Hemen Abone Olmak İçin: http://www.izlesene.com/kanald
Yiğit, Asya'yı Kurtarıyor 02:14
Yiğit, Asya'yı Kurtarıyor 1.736 izlenme - 4 yıl önce Zehirlenen Asya'nın imdadına Yiğit yetişiyor. Asya'ya hemen müdahale ediliyor. Ambülansla hastanenin acil servisine kaldırılan Asyanın akibeti ne olacak.
Yiğit, Duygularını Saklayamıyor 02:11
Yiğit, Duygularını Saklayamıyor 1.673 izlenme - 4 yıl önce Yiğit, Asya'ya karşı duyguları olduğunu farkediyor... Alın yazım dizisinde sular durulmuyor. Yiğit Asyaya açılıyor.
Alın Yazım 67. Bölüm - Yiğit Asyadan uzak kalamıyor 04:35
Alın Yazım 67. Bölüm - Yiğit Asyadan uzak kalamıyor 1.620 izlenme - 3 yıl önce Her ne kadar ayrılmış olsalar da, birbirlerine olan sevgileri Yiğit ve Asya'yı bir araya getiriyor. Alın Yazım Hafta İçi saat 10:00'da Kanal D'de...
Asya, Zor Durumda 01:57
Asya, Zor Durumda 1.320 izlenme - 4 yıl önce Asya, İstanbul'da bir başına kalıyor. Alın Yazım dizisinde olaylar durulmuyor. Asyanın başı dertten kurtulmuyor.
Asya, Hastanelik Oluyor 01:15
Asya, Hastanelik Oluyor 1.293 izlenme - 4 yıl önce Asya, yetimhanedeki kızlar tarafından tuzağa düşürülüyor. Alın yazım dizisinde olaylar durulmuyor...
Selim, Melek'ten Etkileniyor 02:53
Selim, Melek'ten Etkileniyor 1.187 izlenme - 4 yıl önce Yıllar sonra Selim'in karşısına büyümüş bir kız olarak çıkan Melek, Selim'i etkiliyor. Onu hala küçük bi çocuk olarak göremeyeceğini anlayan Selim, Meleğe karşı duygularını gizleyemiyor.
Asya'nın Büyük Hayal Kırıklığı 03:55
Asya'nın Büyük Hayal Kırıklığı 985 izlenme - 4 yıl önce Derse geç giren Asya hocadan özür diliyor fakat hoca başta ona olumlu yaklaşmıyor. Sonra hemen yerine oturan Asya çizime başlıyor ve sınıfta iki kişi kalıyorlar.
Asya'nın zor anları 04:45
Asya'nın zor anları 933 izlenme - 4 yıl önce Asya, zor durumda kalıyor. Asya bu durum karşısında ne yapacağını şaşırırken bir anda kulak misafiri oluyor.
Kürşat Amacına Ulaşıyor Mu? 02:59
Kürşat Amacına Ulaşıyor Mu? 923 izlenme - 4 yıl önce Kürşat, Aysel'den intikamını alabilecek mi? Yoksa Kürşat bu planlarla boşa mı kürek çekiyor? Aysel'in olanlardan haberi var mı yoksa yok mu? Alın yazımda sular durulmuyor.
Asya'nın Son Şansı 03:14
Asya'nın Son Şansı 828 izlenme - 4 yıl önce Asya'nın İstanbul'da kalması için son şansı da avuçlarında uçup gidecek mi? Yoksa Asya bu şansı her zamankinden daha iyi mi değerledirecek. Kararı İstanbul verecek.
Alın Yazım - 18. Bölüm Fragmanı 00:29
Alın Yazım - 18. Bölüm Fragmanı 653 izlenme - 4 yıl önce Alın Yazım, hafta içi her gün 10:00'da Kanal D'de... Bölümü olan yeni bölümü ile 24 Eylül Çarşamba günü devam edecek. Kanal D televizyonlarında yayınlanan Alın Yazım 18.Bölüm fragmanını ...
Alın Yazım - 1. Bölüm Fragmanı 00:24
Alın Yazım - 1. Bölüm Fragmanı 629 izlenme - 4 yıl önce Kanal D’nin başrollerini; Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim Gül, Orhan Aydın, Deniz Özlem Durmaz, Aziz Sarvan, Pelin Orhuner, Efecan Erdem, Zafer Demircan, Aykut Ünal, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Ayberk Aladar, Özge Oldaç, Batuhan Sert ve Ecem Karavus’un paylaştıkları “Alın Yazısı” dizisi Eylül’de başlıyor. Dizi hafta içi her gün ve gündüz kuşağında ekrana gelecek. Yapımını Düş Gezginleri Film’in, yapımcılığını Nilgün Sağyaşar’ın üstlendiği, yönetmenliğini Canan Evcimen ve Atilla Cengiz’in yaptıkları dizinin senaryosunu da Ayça Mutlugil - Zeynep Alev Uzma - Necati Küçükazay - Arzu Birol - Zeynep Nilüfer Özçelik ve Serap Özgür kaleme alıyor. Delicesine sevdalar, onulmaz yaralar, kıskançlık ve hırslarla örülü sürükleyici hikayesi ile dikkatleri çeken dizinin konusu şöyle; Doğduğu gün yetimhaneye bırakılan, 8 yaşına kadar İstanbul’da, sonra da Eskişehir yetimhanelerinde büyüyen Asya, aslında çok büyük bir mirasın tek varisiydi. Ve bunu kendisi dahil kimseler bilmiyordu. Yıllar önce annesini doğum masasında kaybederek en büyük talihsizliği yaşayan Asya için hayat, başlangıcından itibaren zorluklarla geçmiştir. Asya iki günlük bebekken babası Cevher’in yurt dışından ölüm haberi gelmiş, böylece Asya, amcası Levent ve yengesi Aysel’in eline kalmıştır. Cevher’in tek varisinin Asya olduğunu bilen Aysel, Levent’ten gizli, sevgilisi Kürşat’ı kullanarak hain bir plan hazırlamıştır. Asya geç kalmadan yok edilecektir. Plan tıkır tıkır işler ve Aysel kaynının büyük servetine konar. Ama henüz onun da bilmediği bir şey vardır. Aysel, Asya’yı öldü bilmektedir. Oysa Kürşat, kızı bir yetimhaneye vermiş, hayatını adım adım takip etmiştir. Amacı günü gelince Asya’yı, Aysel’den intikam almak için kullanmaktır.
Alın Yazım - 17. Bölüm Fragmanı 00:31
Alın Yazım - 17. Bölüm Fragmanı 454 izlenme - 4 yıl önce Alın Yazım, hafta içi her gün 10:00'da Kanal D'de... , bölüm ve tanıtım videoları sayfası, son bölüm ve en güncel fragmanları izleyebilirsiniz.
Alın Yazım - 16. Bölüm Fragmanı 00:30
Alın Yazım - 16. Bölüm Fragmanı 243 izlenme - 4 yıl önce Alın Yazım, hafta içi her gün 10:00'da Kanal D'de... , bölüm ve tanıtım videoları sayfası, son bölüm ve en güncel fragmanları izleyebilirsiniz.
Alın Yazım - 16. Bölüm Fragmanı 00:30
Alın Yazım - 16. Bölüm Fragmanı 77 izlenme - 4 yıl önce Alın Yazım, hafta içi her gün 10:00'da Kanal D'de... , bölüm ve tanıtım videoları sayfası, son bölüm ve en güncel fragmanları izleyebilirsiniz.