Hoşgeldiniz!

Özdağ Videoları İzle

Konuşma Sırasında Ümit Özdağ ve Yusuf Halaçoğlu Saldırılması 03:00
Konuşma Sırasında Ümit Özdağ ve Yusuf Halaçoğlu Saldırılması 2.533 izlenme - 3 ay önce 5 Gün önce bir saldırgan tarafından Sinan Oğan'a saldırılma videsounu paylaşmıştım şimdide MHP nin diğer muhalif adayları Ümit Özdağ ve Yusuf Halaçoğlu nun Silifke de yapacakları 'Hayır' konuşmasın da Silifke Ülkü Ocakları saldırdı. Sandalyeler havada uçtu. izliyoruz. Salonda ki konuşmacılara hainler diyerek bağıran eylemciler gerçeği ya görmek istemiyorlar yada kendilerine gösterene inanıyorlar. Yusuf Halaçoğlu gibi kendisini Türk ve Türk Cumhuriyetlerine atamış birisini ''Milliyetciliği ayaklar altına alana'' ''Teröristi Davul Zurnayla Karşılatana'' ''Dağdan inenin ayağına mahkeme götürene'' barzaniyi k*rd*stan bayrağıyla karşılayana tek laf edemezken bunlara laf etmeleri ne kadar aciz ve paralı kişiler olduğu apaçık ortada. Hain Dedikleri Yusuf Halaçoğlunun yaptıkları: Yusuf Halaçoğlu 1993'te Türk Tarih Kurumu Başkanlığı Milletvekilliği döneminde Türkiye–Kırgızistan Parlamentolar arası Dostluk Grubu saymanlığı yapmıştır. Ahmed Cevdet Paşa, Mârûzât, XVIII. Yüzyılda Osmanlı İmparatorluğu'nun İskân Siyâseti ve Aşiretlerin Yerleştirilmesi, Osmanlılarda Ulaşım ve Haberleşme Osmanlı Devlet Teşkilâtı ve Sosyal Yapı Başlangıçtan 1774'e Kadar Osmanlı Tarihi 90 Numaralı Mühimme Defteri Türk Tarihinde Ermeniler Ermeni Tehciri ve Gerçekler Osmanlılarda Ulaşım ve Haberleşme Facts On The Relocation of Armenians: XIV-XVII. Yüzyılllarda Osmanlılarda Devlet Teşkilatı ve Sosyal Yapı Ermeni Tehciri, Anadolu'da Aşiretler, Cemaatler, Oymaklar 1453-1650 kitaplarının yazarıdır.
Ümit Özdağ'ın Çin Seddi Anısı 02:53
Ümit Özdağ'ın Çin Seddi Anısı 2.624 izlenme - 12 ay önce Prof. Dr. Ümit Özdağ'ın Teke Tek programında anlattığı Çin'li Yarbay ile arasında geçen konuşma.
Ümit Özdağ Canlı Yayında Uyudu! 01:00
Ümit Özdağ Canlı Yayında Uyudu! 2.904 izlenme - 4 yıl önce Ülkücü akademisyen Ümit Özdağ, TV 8'de katıldığı 8. Gün programında kısa süreli olarak uykuya daldı.
MHP'de Ümit Özdağ İstifa Ederek Kurultay Çağrısı Yaptı (24 Şubat Çarşamba) 01:34
MHP'de Ümit Özdağ İstifa Ederek Kurultay Çağrısı Yaptı (24 Şubat Çarşamba) 431 izlenme - 1 yıl önce MHP'de Ümit Özdağ istifa ederek Kurultay çağrısı yaptı Genel Başkan yardımcısı Ümit Özdağ istifasını Meclis'te yaptığı basın toplantısı ile açıkladı MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, MHP'nin olağanüstü kongreye genel başkan tarafından götürülmesini istediklerini ifade ederek, bunun herhangi bir kişi ya da grubu desteklemek için yapılmış bir talep olmadığını, bir demokrasi talebi olduğunu söyledi.
Ümit Özdağ'dan Pkk Açılımına Tarihi Cevap 08:21
Ümit Özdağ'dan Pkk Açılımına Tarihi Cevap 555 izlenme - 3 yıl önce Ümit Özdağ'dan Pkk Açılımına Tarihi Cevap
Selçuk Özdağ; 09:36
Selçuk Özdağ; "Darbeler Miletleşmemizi Dumura Uğrattı" 2 izlenme - 22 saat önce Selçuk Özdağ; "Darbeler miletleşmemizi dumura uğrattı" Uluslararası Darbe Sempozyumunda 'Siyasi ve Toplumsal Travma Olarak Darbeler' konuşuldu TBMM Darbeleri Araştırma Komisyonu Başkan Vekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ: "Menderes'e tahammül edemediler.
Ümit Özdağı Çıldırtan Sözler! 04:53
Ümit Özdağı Çıldırtan Sözler! 556 izlenme - 4 yıl önce Apo'yu İpten Aldınız Sözleri Özdağ'ı Çıldırttı Genç Bakış'ın Dünkü Bölümüne Ümit Özdağ'ın Üniversite Öğrencisini Fırçalaması Damga Vurdu.apo'yu İpten Aldınız...
Solhanlı  Ali Özdağ 00:28
Solhanlı Ali Özdağ 579 izlenme - 9 yıl önce özürlü bir vadandaş sadece 5 kilme biliyor onlarıda beste yamış
Selçuk Özdağ: 02:18
Selçuk Özdağ: "Darbeler, Türk Tarihi Adına Utanç Verici Anlardır" 1 izlenme - 4 saat önce Selçuk Özdağ: "Darbeler, Türk tarihi adına utanç verici anlardır"AYDIN - TBMM Darbeleri Araştırma Komisyonu Başkan Vekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, darbelerin topluma unutturulmaması gerektiğini belirterek; "Darbeler, Türk tarihi adına utanç verici anlardır" dedi.
Apo'yu İpten Aldınız Sözleri Özdağ'ı Çıldırttı 00:04
Apo'yu İpten Aldınız Sözleri Özdağ'ı Çıldırttı 246 izlenme - 4 yıl önce Apo'yu İpten Aldınız Sözleri Özdağ'ı Çıldırttı Genç Bakış'ın Dünkü Bölümüne Ümit Özdağ'ın Üniversite Öğrencisini Fırçalaması Damga Vurdu.
Canlı Yayında Gergin Tartışma (Habertürk) 05:18
Canlı Yayında Gergin Tartışma (Habertürk) 330 izlenme - 4 yıl önce Canlı yayında Cumartesi günü gerçekleşecek Barzani - Erdoğan görüşmesini tartışan Ümit Özdağ, Orhan Miroğlu, Uluç Gürkan ve Mümtazer Türköne arasında gergin anlar yaşandı. Habertürk'te yayınlanan Türkiye'nin Nabzı programına Cumartesi günü gerçekleşecek Barzani-Erdoğan görüşmesini tartışan Ümit Özdağ, Orhan Miroğlu, Uluç Gürkan ve Mümtazer Türköne arasında yaşanan gergin anlar damgasını vurdu. Uluç Gürkan'ın,'Türkiye Barzani olayını bu noktada kendisini Ortadoğu'daki ağırlığıyla, düzenleyici olduğu varsayılan rolüyle terk edip, Barzani'nin yanında Kürtlerin Ortadoğu'da oynayacağı rol konusunda saf tutmaktadır. Bu son derece teklikeli ve Türkiyenin çıkarlarını alt üst edecek bir noktadır. Bir arada yaşama irademize de ciddi bir darbedir'şeklinde açıklamalarına Orhan Miroğlu tepki gösterdi.'Yaşama iradenize niye darbe olsun'diyen Miroğlu'1999'dan bu yana benim bildiğim Türkiyeli yüzlerce firma iş yapıyor ekmek kazanıyor'dedi.
Çarşı Yangını - Sami Özdağ (1964) 05:40
Çarşı Yangını - Sami Özdağ (1964) 155 izlenme - 2 yıl önce 1964 yılında, o zamanlar Konya'nın ilçesi olan Karaman'da çarşı yangını sonrası esnaf, Almanya'ya işçi olarak gitmiştir. Sami Özdağ'da bunu bestelemiştir. Ben aslında 1978 Ankara YIBA (Yıldırım Beyazıt'ın kısaltılmışı)çarşısı faciası ile ilgili içerik ararken denk geldim. Bu türkü ile ilgili bilgiler için kaynak: http://www.karamangundem.com/kultur-sanat/sami-ozdagdan-kulturel-hizmet-h5844.html
AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ: 04:24
AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ: "Liderlere Darbe Haberini Ben Verdim" 17 izlenme - 3 ay önce AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ: "Liderlere darbe haberini ben verdim" "Darbe gecesini Başbakana haber veren adam benim.
My Class Friends And Me 01:05
My Class Friends And Me 436 izlenme - 7 yıl önce sınıf arkadaşlarım ve ben.
Ümit Özdağın Kendi Ağzından Kendi Şiiri 00:47
Ümit Özdağın Kendi Ağzından Kendi Şiiri 157 izlenme - 2 yıl önce bilen bilir Ümit Özdağ'ı zamanında gazi üniversitesinde araştırma görevlisi olan bir çok kitabı makaleleri ve şiiri bulunan Ümit Özdağ'ın en çok bilinen ve sevilen şiirini birde kendi ağzından dinleyelim
Prof. Dr. Ümit Özdağ - Ermeni Soykırımı, Ayda Petrol Var 07:40
Prof. Dr. Ümit Özdağ - Ermeni Soykırımı, Ayda Petrol Var 135 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr. Ümit Özdağ'ın TRT tarafından düzenlenen bir platformda "Ermeni Soy Kırımı" iddialarına dair görüşlerini Aydaki petrolle ilişkilendirerek örneklemiş! Prof. Dr. Ümit Özdağ gibi gerçek aydınların ülkemizde hak ettiği değeri görmediğini ve gerekti kadar tanınmadığını gösteren güzel bir örnek olduğunu düşünüyorum!
Ümit Özdağ'dan Pkk Açılımına Çarpıcı Sözler 08:21
Ümit Özdağ'dan Pkk Açılımına Çarpıcı Sözler 125 izlenme - 3 yıl önce Ümit Özdağ'dan Pkk Açılımına Çarpıcı Sözler
**süleyman** Graffiti~ 00:43
**süleyman** Graffiti~ 373 izlenme - 7 yıl önce pissbox'tan yani benden güzel bir graffiti çalışması...adana / karŞiyaka
Profesör Ümit Özdağ - Barış Sürecini Değerlendirmek 03:59
Profesör Ümit Özdağ - Barış Sürecini Değerlendirmek 141 izlenme - 2 yıl önce Profesör Ümit Özdağ, AKP Gençlik kolları başkanının sorusunu cevaplıyor ve ona soru sorduğuna pişman ediyor. Versay barışını (Barışlara son veren barış) örnek gösteriyor. Balık hafızalı milletimize olan biteni hatırlatıyor.
Ümit Özdağ Rize'de, Mhp Genel Başkanlığına Adaylığını Açıkladı (9 Nisan 2016) 01:24
Ümit Özdağ Rize'de, Mhp Genel Başkanlığına Adaylığını Açıkladı (9 Nisan 2016) 53 izlenme - 1 yıl önce Ümit Özdağ Rize'de, Mhp Genel Başkanlığına Adaylığını Açıkladı Ümit Özdağ Rize'de, Mhp Genel Başkanlığına Adaylık Konuşması 9 Nisan 2016 MHP'nin genel başkan adaylarından Ümit Özdağ, Rize'de... ismail kahraman kültür merkezi,ülkücünün gururu iktidar umudu, geleceğe ümit'le bakmak,#Ümit Özdağ,demir güvercin,akıllı güç, proje,hükümet programı,kurultay,kongre,olağanüstü kurultay,mahkeme kurultay kararı,mhp için kurultay,
Didem Arslan'ın Sorusu MHP'li Vekili Kızdırdı (Türkiye'nin Nabzı 14 Mart Pazartesi) 02:43
Didem Arslan'ın Sorusu MHP'li Vekili Kızdırdı (Türkiye'nin Nabzı 14 Mart Pazartesi) 66 izlenme - 1 yıl önce Ankara saldırısı hakkında konuşan MHP'li vekil, programın sunucusunun kendisine yönelttiği soruya sinirlendi. Habertürk'te Didem Arslan'ın sunumuyla ekrana gelen Türkiye'nin Nabzı adlı programa, MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ konuk oldu. Ankara'da düzenlenen terör saldırısına ilişkin değerlendirmelerin yapıldığı programda, Ümit Özdağ saldırı hakkında bazı bilgileri paylaştı. "KAYNAĞINIZ KİM" Didem Arslan, verdiği bilgiler sonrasında MHP'li vekile "Kaynağınız kim" sorusunu yöneltti. "AYIP OLUYOR" Bu soruya kızdığı gözlenen MHP'li Özdağ, "Didem Hanım, bu soru ayıp oluyor. Herhalde ben size, gazeteci olarak kaynağınızın kim olduğunu sormam. Sorarsam size ayıp etmiş olurum." dedi.
haşere ilaçlama 00:44
haşere ilaçlama 111 izlenme - 6 yıl önce özdag haşere ilaçlama servisi ülkemiz insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmaktır. tel0216 596 15 94 gsm0533 620 97 72 www.ozdagilaclama.com
Beşiktaşk 04:41
Beşiktaşk 283 izlenme - 9 yıl önce en büyük aŞk beŞİktaŞk
Canlı Yayında Uyuyan Konuk 01:46
Canlı Yayında Uyuyan Konuk 96 izlenme - 2 yıl önce Tv 8 de bir programa katılan dayımız(Ümit Özdağ), dayanamamış artık muhabbete, yeter lan ben uyuyorum siz ne bok yiyorsanız yiyin dercesine uykuya dalmış. Tv 8 ekibine sesleniyoruz, dayıya ordan battaniye, yorgan verin, yazık hasta olacak adamcağız.
Manisa Milletvekili S. Özdağ - Devlet Çok Hızlı Çalışıyor! 00:43
Manisa Milletvekili S. Özdağ - Devlet Çok Hızlı Çalışıyor! 84 izlenme - 3 yıl önce akp manisa milletvekili selçuk özdağ, cnn türk’teki tarafsız bölge programında "türkiye'nin geldiği nokta"ya değinerek hayatını kaybeden insanlara çok hizlı ulaştıklarının altını çizdi ve adeta yüreğimize su serpti!..
Tarafsız Bölge   20 Ocak 2016 02:37:04
Tarafsız Bölge 20 Ocak 2016 60 izlenme - 1 yıl önce “Kentlerde terör saldırıları” olacak iddiası… Güneydoğu’daki operasyonlar… İki il merkezini taşıma planı ve yeni Anayasa hazırlıkları… Ahmet Hakan sordu, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu ve Prof.Dr.Ümit Özdağ Tarafsız Bölge’de gündemin önemli başlıklarını tartıştı…
 Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ Devlet Çok Hızlı Çalışıyor 00:43
Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ Devlet Çok Hızlı Çalışıyor 75 izlenme - 3 yıl önce akp manisa milletvekili selçuk özdağ, cnn türk’teki tarafsız bölge programında "türkiye'nin geldiği nokta"ya değinerek hayatını kaybeden insanlara çok hizlı ulaştıklarının altını çizdi ve adeta yüreğimize su serpti!..
Ak Partili Özdağ, Başörtülü Kızın Omuzda Oturmasına Kızdı 00:13
Ak Partili Özdağ, Başörtülü Kızın Omuzda Oturmasına Kızdı 72 izlenme - 3 yıl önce Düzce Üniversitesi Bahar Şenlikleri'nde konser sırasında başörtülü öğrencilerin eğlenirken görüntüleri AK Partili milletvekilinin tepkisine yol açtı.
AK Parti'li Özdağ: 04:03
AK Parti'li Özdağ: "Türkiye'de Eyalet Olmaz, Türkiye'de Vilayetler Olur" 3 izlenme - 1 ay önce AK Parti'li Özdağ: "Türkiye'de eyalet olmaz, Türkiye'de vilayetler olur"MANİSA - AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, "Eyalet sistemi" tartışmalarıyla ilgili olarak, "Tek devlet, tek bayrak, tek vatan ve tek millet diyen bir parti veya bir cumhurbaşkanı, eyalet sistemine müsaade eder mi?
Tarafsız Bölge -  21 Ekim 2015 02:18:51
Tarafsız Bölge - 21 Ekim 2015 39 izlenme - 2 yıl önce 1 Kasım’a sayılı günler kala… MHP ve CHP’nin dikkat çeken vaatleri ve önemli mesajları Tarafsız Bölge’de tartışıldı… Ahmet Hakan, gazeteci konukları Bülent Aydemir, Erdem Gül ve Nedim Şener ile birlikte sordu; MHP’den Atila Kaya ve Ümit Özdağ, CHP’den ise Özgür Özel ve Aykut Erdoğdu yanıtladı…