Hoşgeldiniz!

Özel Haber Videoları İzle

23. Geleneksel Şişme Mont Festivali 06:55
23. Geleneksel Şişme Mont Festivali 3.295 izlenme - 2 hafta önce Kalt Haber tarafından medya sponsorluğu gerçekleştirilen 23. Geleneksel Şişme Mont Festivali'nde şişme mont sevdalıları bir araya geldi. DJ Kadastro ile birlikte şişme mont sevdalıları hep birlikte çoştular. Montun haşır huşur sesini duyan kalplerde naylon ve polyesterin sıcaklığı hisseden bu sevdalı kitle hep birlikte doya doya eğlendi. Genç muhabir Serdar Kuzuloğlu tarafından festivalin nabzı tutuldu. Tabi istenmeyen olaylar da olmadı değil kaşe montla gelip insanları provoke etmeye çalışan bir kişiye festival katılımcıları tepki gösterdi. Festivalde çeşitli aktivitelerde gerçekleştirildi. Ünlü komedyenlerin sahne aldığı etkinlik dolu dolu geçti.
Özel Dershaneler Birliği'nden Açıklama 04:54
Özel Dershaneler Birliği'nden Açıklama 50.555 izlenme - 3 yıl önce Milli Eğitim Bakanlığı'nın (meb) Dershane Ve Özel Etüt Merkezlerini Kapatmaya Yönelik Hazırladığı Kanun Taslağına Tepki Çığ Gibi Büyüyor. Hükümetin Ve Bakanlığın Özel Eğitim Kurumlarını Kapatma Çabalarına Bir Tepki De Samsun Özel Dershaneler Birliği'nden Geldi. Samsun'da Faaliyet Gösteren Dershaneciler, Ortak Basın Açıklaması Yaparak, Tepkilerini Sert Dille Ortaya Koydu. Dershaneciler, Dershanelerin Okula Dönüşümünün Tek Alternatif Gibi Sunulmasının, Hükümetin Demokratikleşme Paketinin Aksine Bir Tutum Sergilemek Olduğunu Vurguladı. Dershane Ve Özel Etüt Merkezlerini Kaldırmak İsteyen Hükümet Ve Bakanlığın Sergiledikleri Tavırlarıyla İşin Maksadını Aştığına Dikkat Çeken Dershaneciler, Kapatmaya Yönelik Girişim Olması Halinde Hukuki Yollara Başvuracaklarını Açıkladı.
Atv Haber'in Darbenin Şifrelerini Ele Geçirmesi 00:26
Atv Haber'in Darbenin Şifrelerini Ele Geçirmesi 19.958 izlenme - 9 ay önce Atv Haber'in Gta 5 oynuna ait hileleri izleyiciye darbe şifresi diye sunmanın absürtlüğü. Gülsem mi ağlasam mı bilemedim.
(Ercan Özdemir ile) - Haber Özel 2 06:23
(Ercan Özdemir ile) - Haber Özel 2 13.007 izlenme - 1 yıl önce Evet Arkadaşlar bu haber özel bölümümüzde yeni haberlerle karşınızdayız İstek Üzerine 2. bölümünüde yaptık umarım beğenirsiniz =) Haberler: Şıkıdım Giyim Nahcıvanlılara P indirim Boşalamayan Adamın Dramı Kedisini Kaybeden Adamın Kedisinin Vahim Hikayesi Hayvan koruma derneğinde Horoz dövüştüren dedenin haberi İyi Seyirler. ^_^ Linkler: http://www.babofilm.com https://twitter.com/BaboFilm http://www.youtube.com/BaboFilms http://www.youtube.com/BaboFilms2 https://www.facebook.com/BaboFilms2 https://soundcloud.com/babofilms http://instagram.com/babofilms https://plus.google.com/u/0/112382241152224246987/posts
Uğur Dündar'ın Namaz Kılan Öğrenci Baskını 03:39
Uğur Dündar'ın Namaz Kılan Öğrenci Baskını 6.773 izlenme - 2 yıl önce Uğur Dündar ve ekibinin efsane suçüstü videosu. Cuma namazına giden öğrencilere yapyığı müthiş baskın.
şiir siir hülya avşar istedi tayyip  erdoğan okudu 02:46
şiir siir hülya avşar istedi tayyip erdoğan okudu 9.145 izlenme - 8 yıl önce işte o şiir !! hülya avşar istedi erdogan okudu :)
'devlet Yapısının İyice Laçkalaştığı Ortaya Çıktı' 03:06
'devlet Yapısının İyice Laçkalaştığı Ortaya Çıktı' 805 izlenme - 3 yıl önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Aykırı Sorular Habertürk Gazetesi Yazarı Soli Özel’i konuk etti. Enver Aysever’in sorularını yanıtlayan Özel yolsuzluk operasyonuna yönelik açıklamalarda bulundu.
Sigara İçen A.ö. Yakalandı 00:45
Sigara İçen A.ö. Yakalandı 173 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Özden Özel Haber
Atla oy kullanmaya gitti 01:32
Atla oy kullanmaya gitti 141 izlenme - 5 yıl önce Kontvye bir ödül de kayseri gazeteciler cemiyetinden. 5 dalda düzenlenen geleneksel gazetecilik yarışması sonuçları açıklandı. haber dalında kontv kayseri temsilcisi necmettin çuhadaroğlu atla oy kullanmaya gitti başlıklı özel haberiyle birinciliğe layık görüldü.
Dj Engin Akkayanın En Son Haber Videosu 05:26
Dj Engin Akkayanın En Son Haber Videosu 81 izlenme - 3 yıl önce Dj Engin Akkayanın En Son Haber Videosu
Bonzai Özel Haber 14:32
Bonzai Özel Haber 54 izlenme - 3 yıl önce Bonzai Ye Karşı Kısa Film Ve Kamu Spotu Projeleri Basın Açıklaması Zekeriya Çelik Yönetmen Yapımcı Bonzai Ye Karşı Kısa Film Ve Kamu Spotu Projeleri Basın Açıklaması Zekeriya Çelik Yönetmen Yapımcı
Dünyada İlk - Kendi Kendine Elektrik Üreten Makine! 07:43
Dünyada İlk - Kendi Kendine Elektrik Üreten Makine! 105 izlenme - 4 yıl önce Kendi Kendine Elektrik Üreten Makine (dunyada ilk)
Ahmet Davutoğlu İçin Özel Klip 04:26
Ahmet Davutoğlu İçin Özel Klip 38 izlenme - 3 yıl önce AK Parti'de, Ahmet Davutoğlu'nun genel başkan seçilmesine kesin gözüyle bakılan kongre için hazırlıklar tamam. Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı seçilmesiyle, yeni genel başkan ve Başbakan koltuğuna oturacak olan Ahmet Davutoğlu'na bir de özel klip hazırlandı. Yeni Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun yeni klibi sosyal medyadada paylaşılıyor. Klipte Davutoğlu'nun tarihe geçmiş sözleri de yer alırken şarkının sözleri Taha Ün'e, beste ve yorumu ise Alper Kış'a ait.
the shipping news fragmanı 1 01:53
the shipping news fragmanı 1 122 izlenme - 6 yıl önce e. annie proulx'un pulitzer ödülü almış romanından uyarlanan film sıradan bir gazetecenin doğduğu topraklara döndükten sonra kendi benliğini keşfetmesinin hikayesini anlatıyor.quoyle'un yaşamı kendisine tamamen yabancılaşmış eşini trafik kazasında kaybetmesinden sonra tamamen değişir. eşini kaybetmesinin acısıyla quoyle halası ve biricik kızıyla birlikte haklarında fazla bilgisi olmadığı atalarının yaşadığı yer olan newfoundland kasabasına çekilir.bu küçük balıkçı kasabasının gazetesinde kend
Deşifre Özel 04/09/2014 02:26:04
Deşifre Özel 04/09/2014 30 izlenme - 3 yıl önce Melih Gökçek Kılıçdaroğlu'nun Dosyalarını Deşifre Ediyor.
Atatürk ve Latife Hanım'ın Hiç Yayınlanmamış Görüntüleri 03:29
Atatürk ve Latife Hanım'ın Hiç Yayınlanmamış Görüntüleri 33 izlenme - 3 yıl önce Atatürk ve Latife Hanım'ın Hiç Yayınlanmamış Görüntüleri
Özel Haber - A Haber Çekim Yaparken İsrail Bombaladı 02:48
Özel Haber - A Haber Çekim Yaparken İsrail Bombaladı 15 izlenme - 3 yıl önce Özel Haber - A Haber Çekim Yaparken İsrail Bombaladı
Özel Haber - İşte Soma Holding'in Işıklar İşletmesi 01:50
Özel Haber - İşte Soma Holding'in Işıklar İşletmesi 10 izlenme - 3 yıl önce Özel Haber - İşte Soma Holding'in Işıklar İşletmesi
Eren Batı Altunkapak Özel Haber 07:26
Eren Batı Altunkapak Özel Haber 7 izlenme - 2 yıl önce Eren Batı Altunkapak Özel Haber
Dj Engin Akkaya Kütahya Özel Haber 01:12
Dj Engin Akkaya Kütahya Özel Haber 8 izlenme - 3 yıl önce Dj Engin Akkaya Kütahya Özel Haber
Özel Haber - İstanbul Boğazında Can Pazarı 02:59
Özel Haber - İstanbul Boğazında Can Pazarı 3 izlenme - 2 yıl önce A HABER | ÖZEL HABER - İSTANBUL BOĞAZINDA CAN PAZARI
Madenci'nin Bir Günü 04:03
Madenci'nin Bir Günü 3 izlenme - 3 yıl önce Madenci'nin Bir Günü