Hoşgeldiniz!

özel halk otobüsü

Özel Halk Otobüslerinin Geçinememe Sıkıntısı 02:02
Özel Halk Otobüslerinin Geçinememe Sıkıntısı 4.951 izlenme - 3 hafta önce Özel Halk Otobüsleri yolcuları hergün balık istifi gibi taşımalarına rağmen geçinemediklerini haykırmış efendim. Lütfen kaçak yollardan ve başkasının kartı ile özel halk otobüslerini kullanmayınız. Dayak yiyebilir ve masum özel halk otobüslerinin geçinememesine sebep olabilirsiniz.
Şehit Annesinden Para İsteyen Otobüs Şoförü 02:29
Şehit Annesinden Para İsteyen Otobüs Şoförü 5.237 izlenme - 2 ay önce Adana'da gerçekleşen olayı izleyeceğiz.
Kanocu ile Otobüs Şöförünün Kavgası 04:42
Kanocu ile Otobüs Şöförünün Kavgası 5.062 izlenme - 2 ay önce SABİHA Gökçen Havalimanı otobüs peronunda kalkış saatini bekleyen özel halk otobüse, yanlarındaki kanoyla binmek isteyen biri kadın iki kişiyle otobüs şoförü arasında kavga çıkmış.Şöför diğer yolcular binsin ondan sonra bakalım demesine rağmen kanocu şöförün üzerine yürümüş.izliyoruz
Afyonkarahisar’da Otobüs Şoförlerinden Atatürk Hassasiyeti 01:56
Afyonkarahisar’da Otobüs Şoförlerinden Atatürk Hassasiyeti 43.730 izlenme - 4 yıl önce Afyonkarahisar Belediyesi Özel Halk Otobüsleri çalışanları çalan sirenlerin ardından otobüslerini yolun sağ tarafına çekerek saygı duruşunda bulundular. Afyonkarahisar’da şehir içi ulaşım yolcu taşımacılığı yapan Afyonkarahisar Belediyesi Özel Halk Otobüsleri çalışanları bugün gerçekleştirilen 10 Kasım Atatürk Anma etkinlikleri kapsamında çalan sirenlerin ardından otobüslerini yolun sağ tarafına çekerek saygı duruşunda bulundular.Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 75. yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Afyonkarahisar’da da çeşitli etkinliklerle anıldı. Büyük önderin hayatını kaybettiği saat olan 09.05’te kentte sirenler çalınarak, ulu önder için saygı duruşunda bulunuldu. Sirenlerin çaldığı anda kentte adeta hayat dururken, büyük öndere saygısını gösterenler arasında bugün, alışılmışın dışında bir şey yaşanarak özel halk otobüsü şoförleri de içerisinde yolcuları bulunan otobüsleri yolun sağ tarafına çekerek Atatürk’e olan saygı, sevgi ve bağlılıklarını gösterdiler. Sirenler çaldığı anda kullandıkları otobüslerin kontaklarını kapatarak aşağı inen ve büyük önder için iki dakika saygı duruşunda bulunan otobüs şoförlerine o sırada yoldan geçmekte olan diğer araç sürücüleri de çaldıkları klaksonlar ile destek verdiler. Otobüslerde bulunan bazı yolcularında oturdukları koltuklardan kalkarak saygı duruşuna geçtikleri gözlendi. Kente merkez ve semtlerde yolcu taşımacılığı yapan yaklaşık 10 hattın şoförü yaptıkları bu hareketle herkesin takdirlerini kazandı. Öte yandan, özel halk otobüsü şoförlerinden Ömer Akpınar, Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım’da iki dakikalarını onun için ayırdıklarını ve onunla her zaman gurur duyduklarını söyledi. Serkan Keskin ise, “Öncelikle üzüntümüzü ve acımızı her sene yaşıyoruz. Özel halk otobüslerimizi yolun sağ tarafına çektik ve Atatürk’ü andık. Mustafa Kemal Atatürk’ü her zaman kalbimizde yaşatıyoruz, yolcularımız da bizlere destek verdi” dedi.
Özel Halk Otobüsünü Çalıp Yolcu Toplayan Hırsız 02:00
Özel Halk Otobüsünü Çalıp Yolcu Toplayan Hırsız 3.013 izlenme - 3 ay önce Kocaeli İzmit'te sürücüsünün anahtarını üzerinde unuttuğu özel halk otobüsünü çalan şahıs, duraktan da yolcu almayı ihmal etmiyor. Halk otobüsü sahibi ise taksiyle otobüsün peşine düşüyor. Yakalanacağını anlayan hırsız çareyi otobüsü bırakıp kaçmakta buluyor.
Bursa'daki Özel Halk Otobüsünde Skandal Olay 02:44
Bursa'daki Özel Halk Otobüsünde Skandal Olay 439 izlenme - 1 yıl önce Bursa'da özel bir halk otobüsünün şoförü, bakanlıktan verilen ücretsiz seyahat kartı bulunan engelli çocuk ve babasını hakaret ederek otobüsten kovdu. O anlar ise kameraya yansıdı. Bilecik'te ikamet eden Ziya Beşkardeş, zihinsel engelli oğlunu sosyalleşmesi için Bursa'ya getirdi. Ataevler'de otobüse binmek isteyen engelli çocuk ve babası, şoförün hakaretine maruz kaldı. Halk otobüsü şoförü, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının verdiği kartı tanımadığını, engelli çocuk ve babasını araca bindirmeyeceğini söyledi. Yerinden kalkarak bağırmaya başlayan otobüs şoförü, Beşkardeş ile yüzde 90 engelli oğlunu otobüsten zorla indirdi. Bu anlarsa cep telefonu kamerasına yansıdı.
Bursa'da Engelli Kadının Özel Halk Otobüsüne Alınmayışı 06:35
Bursa'da Engelli Kadının Özel Halk Otobüsüne Alınmayışı 42 izlenme - 3 ay önce Bursa'da engelli Necla D. (47), tekerlekli sandalyesiyle hastaneye gitmek için binmek istediği iki özel halk otobüsüne de alınmadı. Şoförlerin Necla D.'yi görmezden gelerek duraktan ayrılması, kameralara yansıdı.
İstanbul’da Özel Halk Otobüsleri Kafa Kafaya Çarpıştı 01:08
İstanbul’da Özel Halk Otobüsleri Kafa Kafaya Çarpıştı 102 izlenme - 3 yıl önce Gaziosmanpaşa’da gaz pedalı takılı kalan özel halk otobüsü kontrolden çıktı. Çarpmanın etkisiyle beton bariyeri aşan otobüs karşı yönden gelen başka bir halk otobüsü ile kafa kafaya çarpıştı. Kazada 1’i ağır 3 kişi yaralandı.
İstanbul'da Halk Otobüsüne Molotoflu Saldırı 02:53
İstanbul'da Halk Otobüsüne Molotoflu Saldırı 130 izlenme - 5 yıl önce İstanbul Okmeydanı'nda Çıkan Olaylarda Yüzleri Maskeli Bir Grup Tarafından Özel Halk Otobüsüne Molotoflu Saldırı Düzenledi.
Ön Kapı Kavgası Kanlı Bitti! 01:56
Ön Kapı Kavgası Kanlı Bitti! 64 izlenme - 4 yıl önce Hatay'da Özel Halk Otobüsü Sürücüsüyle Yolcu Arasında Başlayan Ön Kapıdan İnme Tartışması Cinayetle Sonuçlandı. Bıçakların Çekildiği Kavgada 25 Yaşındaki Sür...
Özel Halk Otobüsünde Dehşet Anları Kamerada: Kafamı Ezmek İstediler 01:00
Özel Halk Otobüsünde Dehşet Anları Kamerada: Kafamı Ezmek İstediler 17 izlenme - 1 yıl önce Antalya'da 4 yıldır özel halk otobüsü şoförlüğü yapan Ali Yılmaz, 2 kişinin demir çubuklu saldırısına uğradı. Yılmaz'ın yaşamla ölüm arasındaki mücadelesi dakika dakika kameraya yansıdı. Özel Halk Otobüsünde Dehşet Anları Kamerada: Kafamı Ezmek İstediler Antalya'da 4 yıldır özel halk otobüsü şoförlüğü yapan 31 yaşındaki 1 çocuk babası Ali Yılmaz, Kundu otobüs depolama alanında otobüsünün rtemizliğini yaparken 2 kişinin demir çubuklu saldırısına uğradı. Dakikalarca süren saldırıda başına ağı darbeler alan Yılmaz'ın yaşamla ölüm arasındaki mücadelesi dakika dakika araç kamerasına yansıdı. Görüntülerde; aldığı ağır darbeler nedeniyle kanlar içinde kalan Yılmaz, can havliyle verdiği mücadele sonunda saldırganların elinden kurtularak önce polisi daha sonra ise sağlık ekiplerini arıyor. Kafasına 10'ar santimlik iki ayrı dikiş atılan Yılmaz, yaşadığı dehşeti Hürriyet'e anlattı. TEKME VE DEMİR ÇUBUK Saldırının 11 Kasım Cuma günü saat 06.40'da gerçekleştiğini anlatan Yılmaz, "Sefere başlamadan önce aracımın temizliğini yapmaya başladım. Bu esnada biri arka, diğeri orta kapıdan iki kişi otobüse girdi. Önce tekme ve yumrukla daha sonra ise demir çubukla bana vurmaya başladılar. Bir anda ne olduğunu şaşırdım" dedi. "KAFAMI EZMEK İSTEDİLER" Aldığı darbeler nedeniyle yere düştüğünü söyleyen Yılmaz, "O kadar ağır darbeler aldım ki gözlerim karardı ve yere düştüm. Ama saldırganlar bir an bile durmadı. Yerde kafamı ezmeye çalıştılar. Fakat can havliyle yerden kalktım ve saldırganlara direnmeye devam ettim. Bu sırada açık renk saçlı saldırgan beline hamle yaptı belki bıçak ya da tabanca vardı ama ne olduğunu göremedim" diye konuştu. "ÖLÜMDEN DÖNDÜM" Saldırının ardından cep telefonu ile polisi ve 112 ekiplerini aradığını kaydeden mağdur şoför, şöyle konuştu: "Başımdan akan kan nedeniyle bir süre arama yapamadım. Sürekli polis diye bağırdım. Tam bilincimi kaybetmek üzereyken 112 ekipleri yardımıma yetişti. Eğer aramayı yapamasaydım belki de kan kaybından ölecektim. Hastanede dikiş atılıp tomografim çekildi. Şu anda raporlu olarak istirahat ediyorum." YANLIŞ ŞOFÖRE SALDIRMIŞLAR 2 saldırganın gasp amacıyla otobüse girdiğini düşünen fakat bu düşüncesinde yanıldığını anlatan Yılmaz, "Olayın gasp amacı taşımadığını sonradan anladık. Saldırıdan bir gün önce aynı hat üzerindeki bir başka şoför arkadaşım bir bayanla tartışmış. O bayan konuyu akrabalarına aktarmış. Akrabaları da beni o şoför sanıp saldırmışlar. Zaten saldırganlar 'Sen nasıl kardeşimize küfredersin' diye bağırıyordu. Ben bu detayı sonradan hatırladım" dedi. EMNİYET MÜDÜRÜ'NE ÇAĞRI Ali Yılmaz'ın yine otobüs şoförlüğü yapan kardeşi Ramazan Yılmaz ise şöyle dedi: "Saldırganların eşkalleri görüntülerde apaçık ortada. Biz Emniyet Müdürümüz Sayın Celal Uzunkaya'dan bir an önce bu kişilerin yakalanmasını istiyoruz. Çünkü tüm şoför esnafı tedirgin. Aynı olayın bizim başımıza gelmeyeceğinin kimse garantisini veremez."
Özel Halk Otobüsünü Çalıp Yolcu Toplamaya Devam Etti... O Anlar Kamerada 07:38
Özel Halk Otobüsünü Çalıp Yolcu Toplamaya Devam Etti... O Anlar Kamerada 4 izlenme - 3 ay önce Özel halk otobüsünü çalıp yolcu toplamaya devam etti.
Toplu Taşımayı Kullanmak İçin Bir Saat Beklediler 02:00
Toplu Taşımayı Kullanmak İçin Bir Saat Beklediler 4 izlenme - 3 ay önce Geçtiğimiz günlerde İstanbul'da 2 engelli durakta saatlerce beklemiş, duyarsız şoförler yüzünden otobüse binememişti. O görüntülerin ardından İstanbul Özel Halk Otobüsleri'nden açıklama geldi; ''Özür diliyoruz, o şoförlere cezalar kesilecek'' denildi. CNN TÜRK Muhabiri Fulya Öztürk, İstanbul Özel Halk Otobüsleri şirketlerinden sorumlu Göksel Ovacık'la konuştu.
Özel Halk Otobüsüyle Kamyonetin Çarpıştığı Kaza Kamerada 00:35
Özel Halk Otobüsüyle Kamyonetin Çarpıştığı Kaza Kamerada 3 izlenme - 4 ay önce Özel halk otobüsüyle kamyonetin çarpıştığı kaza kamerada Eyüpsultan'da facianın eşiğinden dönülen kaza kameradaİSTANBUL - Eyüpsultan'da özel halk otobüsüyle kamyonetin çarpışmasıyla facianın eşiğinden dönüldü.
Halk Otobüsü Şoförüne Demirle Saldırdılar 01:00
Halk Otobüsü Şoförüne Demirle Saldırdılar 10 izlenme - 1 yıl önce Antalya'da 4 yıldır özel halk otobüsü şoförlüğü yapan Ali Yılmaz, 2 kişinin demir çubuklu saldırısına uğradı. Yılmaz'ın yaşamla ölüm arasındaki mücadelesi dakika dakika kameraya yansıdı. Antalya'da 4 yıldır özel halk otobüsü şoförlüğü yapan 31 yaşındaki 1 çocuk babası Ali Yılmaz, Kundu otobüs depolama alanında otobüsünün rtemizliğini yaparken 2 kişinin demir çubuklu saldırısına uğradı. Dakikalarca süren saldırıda başına ağı darbeler alan Yılmaz'ın yaşamla ölüm arasındaki mücadelesi dakika dakika araç kamerasına yansıdı. Görüntülerde; aldığı ağır darbeler nedeniyle kanlar içinde kalan Yılmaz, can havliyle verdiği mücadele sonunda saldırganların elinden kurtularak önce polisi daha sonra ise sağlık ekiplerini arıyor. Kafasına 10'ar santimlik iki ayrı dikiş atılan Yılmaz, yaşadığı dehşeti Hürriyet'e anlattı. TEKME VE DEMİR ÇUBUK Saldırının 11 Kasım Cuma günü saat 06.40'da gerçekleştiğini anlatan Yılmaz, "Sefere başlamadan önce aracımın temizliğini yapmaya başladım. Bu esnada biri arka, diğeri orta kapıdan iki kişi otobüse girdi. Önce tekme ve yumrukla daha sonra ise demir çubukla bana vurmaya başladılar. Bir anda ne olduğunu şaşırdım" dedi. "KAFAMI EZMEK İSTEDİLER" Aldığı darbeler nedeniyle yere düştüğünü söyleyen Yılmaz, "O kadar ağır darbeler aldım ki gözlerim karardı ve yere düştüm. Ama saldırganlar bir an bile durmadı. Yerde kafamı ezmeye çalıştılar. Fakat can havliyle yerden kalktım ve saldırganlara direnmeye devam ettim. Bu sırada açık renk saçlı saldırgan beline hamle yaptı belki bıçak ya da tabanca vardı ama ne olduğunu göremedim" diye konuştu.
Üsküdar'da 3 Kişinin Hayatını Kaybettiği Trafik Kazasına İlişkin Özel Halk Otobüs Şoförü Selim... 01:02
Üsküdar'da 3 Kişinin Hayatını Kaybettiği Trafik Kazasına İlişkin Özel Halk Otobüs Şoförü Selim... 3 izlenme - 1 ay önce IHAAW094554-ASA/15-03-2018 - Üsküdar’da 3 kişinin hayatını kaybettiği trafik kazasına ilişkin özel halk otobüs şoförü Selim Karakaya hakkında “taksirle birden fazla kişinin ölümüne ve yaralanmasına neden olma” suçundan 2 yıldan 15 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
Kontrolden Çıkan Özel Halk Otobüsü Otomobili Böyle Sürükledi 00:40
Kontrolden Çıkan Özel Halk Otobüsü Otomobili Böyle Sürükledi 1 izlenme - 2 ay önce Kontrolden çıkan özel halk otobüsü otomobili böyle sürüklediİSTANBUL - Pendik'te geçtiğimiz ay kontrolden çıkan bir özel halk otobüsünün, önüne aldığı otomobili metrelerce sürüklediği anların görüntüleri ortaya çıktı.
Özel Halk Otobüsüne Bariyerler Ok Gibi Saplandı 03:16
Özel Halk Otobüsüne Bariyerler Ok Gibi Saplandı 2 izlenme - 7 ay önce Özel halk otobüsüne bariyerler ok gibi saplandıİSTANBUL - TEM Otoyolu O3 bağlantı yolunda seyir halinde olan özel halk otobüsü, sol şeritten bir aracın sıkıştırması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek yol kenarındaki çelik bariyerlere çarptı.
Özel Halk Otobüsü Şoförünün Tinerci İle İmtihanı 01:05
Özel Halk Otobüsü Şoförünün Tinerci İle İmtihanı 1 izlenme - 4 ay önce İstanbul Mecidiyeköy’de bir otobüs durağında özel halk otobüsünün orta bölümünde yere oturarak aşağıya inmemek için direnen uçucu madde bağımlısı, şoförü çileden çıkardı.
Özel Halk Otobüsünün Devrilme Anı Kamerada 00:26
Özel Halk Otobüsünün Devrilme Anı Kamerada 1 izlenme - 5 ay önce Özel halk otobüsünün devrilme anı kamerada -6 kişinin yaralandığı kazaya ilişkin güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktıİSTANBUL - D-100 karayolu, Avcılar istikameti Haramidere kavşağında akşam saatlerinde sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği özel halk otobüsü yoldan çıkarak devrildi.
Kamyonet, Özel Halk Otobüsüne Çarptı 9 Yaralı 02:14
Kamyonet, Özel Halk Otobüsüne Çarptı 9 Yaralı 2 izlenme - 2 yıl önce Kazadan dakikalar sonra eli yüzü kanlar içerisinde panikle otobüsten inen yaralılar acılar içinde kıvrandı; çocuklar da yaşadığı korkuyla gözyaşlarına boğuldu.