Hoşgeldiniz!

Özel Hareket Videoları İzle

Vietnam Polisinin Sopayla Binaya Tırmanması 00:47
Vietnam Polisinin Sopayla Binaya Tırmanması 4.993 izlenme - 4 ay önce Vietnam polisi operasyon yapacağı binaya sopayla tırmanmış ve bu olay bir cep telefonu kamerasına yansımış.
Özel Harekat Polisi Saklambaç Oynarsa  00:43
Özel Harekat Polisi Saklambaç Oynarsa 64 izlenme - 4 hafta önce Çocuklarla saklambaç oynayan özel harekat polisi sosyal medyada büyük ilgi gördü.
Fifa 09 Özel Hareketler 04:04
Fifa 09 Özel Hareketler 3.227 izlenme - 8 yıl önce sonuna kadar izleyn..
360 Derece Özel Harekat Kamerası 00:59
360 Derece Özel Harekat Kamerası 434 izlenme - 2 yıl önce SWAT oyunlarında veya aksiyon filmlerinde özel harekat timlerinin şüpheli bir binaya girmeden önce içeriye sis veya ses bombası attığını sıkça görmüşsünüzdür. İşte şimdi o bombaların yerini 360 derece görüş sunan bu kamera alıyor. Explorer isimli kamera, adından da anlaşılacağı üzere etrafı “keşfetmeyi” sağlıyor. Top şeklinde tasarlanan cihaz, üzerinde barındırdığı 6 kamera sayesinde 360 derecelik görüş açısı sunuyor. Explorer, kalın kauçuk maddeyle kaplandığı için üzerindeki lensler zarar görmüyor. 240 W gücündeki bu LED’ler etrafı aydınlatarak daha temiz bir görüş sağlıyor ve böylece saldırganların tespit edilmesi daha kolay hale geliyor. Explorer’ın yakaladığı görüntüleri izlemek içinse Android ve iOS uyumlu uygulamasını indirmek yeterli. Güvenlik odaklı geliştirilse de Explorer’ı bireysel olarak da satın almak mümkün. Ancak bunun için biraz paraya kıymanız gerekiyor. Zira cihazın fiyatı 1.495 dolar. Yakın kızılötesi ışınlı versiyonu ise 2.495 dolar. Cihazın çalışma şeklini gösteren canlandırma videosunu hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.
Silahın Kazayla Ateş Almasıyla 3 Özel Harekat Polisi Yaralandı 02:54
Silahın Kazayla Ateş Almasıyla 3 Özel Harekat Polisi Yaralandı 6 izlenme - 7 gün önce Silahın kazayla ateş almasıyla 3 özel harekat polisi yaralandıSİVAS - Sivas'ta görev hazırlığı yaparken bir polis memurunun silahının ateş alması sonucu 3 özel hareket polisi yaralandı.
7 Özel Hareket Polisinin Yaralandığı Kaza Güvenlik Kamerasında 01:06
7 Özel Hareket Polisinin Yaralandığı Kaza Güvenlik Kamerasında 1 izlenme - 10 saat önce 7 Özel hareket polisinin yaralandığı kaza güvenlik kamerasındaTRABZON - Trabzon'da özel hareket polislerini taşıyan araç kaza yaptı.
özel hareket yurdu final haftası 02:04
özel hareket yurdu final haftası 300 izlenme - 6 yıl önce özel hareket yurdu final haftası özel hareket yurduözel hareket yurduvözel hareket yurduözel hareket yurduözel hareket yurdu
Özel Haraket Seti - Wolfteam Joygame 00:47
Özel Haraket Seti - Wolfteam Joygame 157 izlenme - 2 yıl önce Özel Hareket Seti 22 milyon oyuncusu ve 1,292,000 klanı ile Türkiye'nin lider MMOFPS online oyunu Wolfteam, 0 Türkçe içerik ve ücretsiz online ve web tabanlı oyun portalı Joygame kalitesi ile oyun severleri bekliyor! Milyonlarca oyuncu, ödüllü turnuvalar, etkinlikler, özel karakterler, kurtadamlar, eğlence, aksiyon, 7/24 Türkçe desteğiyle ve Joygame kalitesi ile 7/24 hizmet hepsi Joygame FPS oyunu Wolfteam'de! Web Sitesi: http://joy.ac/WT-Youtube-Web-Sitesi Facebook: http://joy.ac/WT-Youtube-FB Twitter: http://joy.ac/WT-Youtube-Twitter Google+: http://joy.ac/WT-Youtube-Google-Plus
PKK’ya Dağları Dar e-Eden Özel Harekat Polisi, Çocuklarla Saklambaç Oynadı 00:43
PKK’ya Dağları Dar e-Eden Özel Harekat Polisi, Çocuklarla Saklambaç Oynadı 2 izlenme - 4 hafta önce Çocuklarla saklambaç oynayan özel harekat polisi sosyal medyada büyük ilgi gördü.
cizre ablukaya alınmış 00:12
cizre ablukaya alınmış 39 izlenme - 2 yıl önce Cizre’de günlerdir devam eden özel hareket ve zırhlı araç sevkiyatı sonunda ilçeye gönderilen binlerce özel hareket timi, yüzlerce akrep, ural ve kobra tipi zırhlı araç, Toma ve polis otobüsleri okullara konuşlandırılmış durumda.
Galatasaray Taraftarından Gölbaşı'na Ziyaret 00:15
Galatasaray Taraftarından Gölbaşı'na Ziyaret 3 izlenme - 10 ay önce Galatasaray taraftarı, Beşiktaş ile oynanacak Süper Kupası öncesinde Gölbaşı’ndaki Özel Hareket Daire Başkanlığına ziyaret düzenledi.
cizre ablukaya alınmış 00:12
cizre ablukaya alınmış 6 izlenme - 2 yıl önce Cizre’de günlerdir devam eden özel hareket ve zırhlı araç sevkiyatı sonunda ilçeye gönderilen binlerce özel hareket timi, yüzlerce akrep, ural ve kobra tipi zırhlı araç, Toma ve polis otobüsleri okullara konuşlandırılmış durumda.