Hoşgeldiniz!

özel röportaj

Aleyna Tilki - Klipten Özel Röportaj 07:00
Aleyna Tilki - Klipten Özel Röportaj 1.908 izlenme - 7 ay önce ''Sen olsan bari'' şarkısı ile milyonlara ulaşıp dünya sıralasına giren Aleyna Tilki ile klip çekimi sırasında yapılan röportajı izliyoruz.
ismail yk duisburg konseri & özel röportaj(sey-ri 02:38
ismail yk duisburg konseri & özel röportaj(sey-ri 1.635 izlenme - 8 yıl önce ismail yk duisburg konseri & özel röportaj(sey-ri alem)[2005][part 1]
Asi Styla Belgeseli 15:32
Asi Styla Belgeseli 511 izlenme - 5 yıl önce Asi Styla Belgeseli
Kadir Kasapoğlu - Özel Röportaj 21:24
Kadir Kasapoğlu - Özel Röportaj 307 izlenme - 4 yıl önce Kadir Kasapoğlu Kimdir. Hatay Antakya Sofrası İzmir 2014 Sanatçı Kadir Kasapoğlu İle İzmir Ve Hatay'a Özgü Sohbetler Ve İzmire Geliş Öyküsü Sanatçı Ve İş Adamı Kimliği
Emel Sayın Heycanlı Kameralarına Konuştu | Özel Röportaj 06:27
Emel Sayın Heycanlı Kameralarına Konuştu | Özel Röportaj 327 izlenme - 4 yıl önce Mavi Boncuk Emel Sayın'dan çok samimi itiraflar.
Danla Bilic ve Orkun Işıtmak'tan Cnn Türk'e Özel Röportaj 02:58
Danla Bilic ve Orkun Işıtmak'tan Cnn Türk'e Özel Röportaj 8 izlenme - 3 hafta önce Dünyanın yeni meslekleri var. YouTuber'lık da onlardan biri. Peki ne yapıyor bu YouTuber'lar? Çektikleri videolarda neler anlatıyor, nasıl para kazanıyorlar? Türkiye'nin en popüler YouTuber'larından Danla Bilic ve Orkun Işıtmak yeni çağın mesleğini CNN TÜRK muhabiri Cansu Karadan'a anlattı.
Sokak Röportajları - Gaziantepliler için Gaziantep 02:45
Sokak Röportajları - Gaziantepliler için Gaziantep 268 izlenme - 3 yıl önce SokakRoportajlari.com ekibi, Türkiye özel serisine Gaziantep'te başlıyor. Gazianteplilere Gaziantep'e sorup Gaziantep'le ilgili görüşlerini aldık. Hep beraber Gaziantep'ten dinliyoruz.
Jülide Sarıeroğlu Özel Röportajının Tamamı 22:14
Jülide Sarıeroğlu Özel Röportajının Tamamı 1 izlenme - 3 gün önce
Taşeron düzenlemesinden kimler yararlanacak? Bakan anlattı 28:22
Taşeron düzenlemesinden kimler yararlanacak? Bakan anlattı 23 izlenme - 2 ay önce Merakla beklenen taşeron düzenlemesi sonunda tamamlandı. Cumhurbaşkanı'nın grup toplantısından açıkladığı taşeron düzenlemesinin detaylarını Çalışma Bakanı Jülide Sarıeroğlu, CNN TÜRK'te Hakan Çelik'e anlattı. Bakan Sarıeroğlu, yeni düzenleme ile maaşlarda bir değişiklik olmayacağını, geçişi sağlanan işçilerin aynı yerlerde aynı işlerde çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Bakan, hak kaybı olmayacağını açıkladı.
Af, Bedelli Askerlik ve İdam Geliyor Mu? 01:20
Af, Bedelli Askerlik ve İdam Geliyor Mu? 61 izlenme - 12 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, CNN TÜRK'te canlı yayınlanan özel röportajda Hürriyet Gazetesi Ankara temsilcisi Hande Fırat ve Doğan TV Ankara temsilcisi Hakan Çelik'in konuğu oldu. Hakan Çelik Bakan Bekir Bozdağ'a herkesin merak ettiği, af, bedelli askerli ve idam geliyor mu? sorularını sordu.
Oğuzhan Özyakup - Özel Röportajı 02:24
Oğuzhan Özyakup - Özel Röportajı 81 izlenme - 4 yıl önce Oğuzhan Özyakup - Özel Röportajı
Özel Röportaj Damacana Su Bayii Hasan Özdemir 04:02
Özel Röportaj Damacana Su Bayii Hasan Özdemir 232 izlenme - 5 yıl önce türkiyede su sorunu
Didier Drogba Özel Röportaj 03:14
Didier Drogba Özel Röportaj 130 izlenme - 5 yıl önce Didier Drogba Özel Röportaj
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ özel röportajının tamamı 02:54:32
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ özel röportajının tamamı 31 izlenme - 12 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündemdeki sıcak gelişmeleri CNN TÜRK'te değerlendirdi. FETÖ üyelerinin yargılanması ne kadar sürer, verilen cezalar neye göre belirlenir? Türkiye'yi nasıl bir referandum süreci bekliyor? Doğan TV Ankara Temsilcisi Hakan Çelik ve Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat sordu, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ yanıtladı.
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz - Ntv'de Canlı Olarak Yayınlanan Ahmet Ergen'in Sunduğu Özel Röportaj 28:37
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz - Ntv'de Canlı Olarak Yayınlanan Ahmet Ergen'in Sunduğu Özel Röportaj 43 izlenme - 2 yıl önce Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, NTV'de canlı olarak yayınlanan Ahmet Ergen'in sunduğu Özel Röportaj programına konuk oldu.
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, NTV’ye özel röportaj verdi 29:47
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, NTV’ye özel röportaj verdi 61 izlenme - 3 yıl önce Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, NTV’ye özel röportaj verdi. Daha fazlası www.izlesene.com/kalkinmabakanligi kanalında...
Hüsnü Baykal - Özel Röportaj 25:51
Hüsnü Baykal - Özel Röportaj 76 izlenme - 4 yıl önce Hüsnü Baykal - Özel Röportaj (25 Kasım 2013)
Kışlaçay Köyü Şenliği 2012 İbrahim Şen Özel Röportaj 07:59
Kışlaçay Köyü Şenliği 2012 İbrahim Şen Özel Röportaj 65 izlenme - 6 yıl önce Kışlaçay Köyü Şenliği 2012 İbrahim Şen Özel Röportaj
Mehmet Akyüz Özel Röportaj 05:09
Mehmet Akyüz Özel Röportaj 52 izlenme - 6 yıl önce Mehmet AkyüzAtakan Kurt Özel Röportaj
İlyas Yalçıntaş - Kral Özel Röportaj 08:46
İlyas Yalçıntaş - Kral Özel Röportaj 9 izlenme - 9 ay önce Kral Müzik kanalına abone olmak için -> http://bit.ly/km-dd-sub İlyas Yalçıntaş merak edilenleri Kral Pop mikrofonuna anlattı.
Çok Özel Röpartaj 01:14
Çok Özel Röpartaj 54 izlenme - 5 yıl önce BALCANLAR HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İSTEYENLER...
Yılbaşı Özel Bedir? - Röportaj 04:36
Yılbaşı Özel Bedir? - Röportaj 9 izlenme - 1 yıl önce Biz Yılbaşı Özel Nedir? bölümünde, sokağa çıktık ve önümüze çıkana yeni yılda neler umduklarını sorduk. Herkesin kendince bir hayali var çünkü. Ya senin hayallerin neler? Bu yıl neler olsun istiyorsun? Barış, huzur, sağlık, aşk...?
Mehmet Şimşek özel röportajının tamamı 28:52
Mehmet Şimşek özel röportajının tamamı 11 izlenme - 11 ay önce Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, CNN TÜRK Ankara Temsilcisi Hakan Çelik'e konuk oldu. Şimşek, Almanya'nın Türk bakanların yapacakları konuşmaları engellenmesine tepki gösterdi. Batı ile ilişkiler konusunda önemli açıklamalar yaptı.
Mehmet Ali Aydınlar Ve Saklanan Şike 06:23
Mehmet Ali Aydınlar Ve Saklanan Şike 51 izlenme - 5 yıl önce Şike Yapıldığı Halde Sağduyulu İnsan Kimliklerini Hiçe Sayan Bir Hükümet
Bozdağ'dan Müjdat Gezen Yorumu 02:05
Bozdağ'dan Müjdat Gezen Yorumu 8 izlenme - 12 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, CNN TÜRK'te canlı yayınlanan özel röportajda Hürriyet Gazetesi Ankara temsilcisi Hande Fırat ve Doğan TV Ankara temsilcisi Hakan Çelik'in konuğu oldu. Hande Fırat'ın, "Müjdat Gezen Sanat Merkezi'ni kundaklayan isim tutuksuz, serbest bırakıldı ama işte pek çok isim tweet attığı için hakaret iddiası ile tutuklu ne diyeceksiniz?" sorusuna, Bakan Bozdağ, "Kim suç işlerse onlar karşılığını bulur" dedi. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Yargı kimseyi korumaz birisi suç işlediğinde zaman yargının önüne geldiğinde yargı kanunu uygular" dedi.
Bozdağ'dan, Usame Bin Ladin ve Gülen Benzetmesi 01:24
Bozdağ'dan, Usame Bin Ladin ve Gülen Benzetmesi 6 izlenme - 12 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ CNN TÜRK’te katıldığı özel röportajda Hande Fırat ve Hakan Çelik’in sorularını yanıtladı. Adalet Bakanı Bozdağ, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in iadesi ile ilgili soruya, ”Usame Bin Ladin ABD ve ABD halkı için ne ifade ediyorsa Fetullah Gülen Türk halkı ve Türkiye Devleti için o anlama geliyor" dedi. Ayrıca Bozdağ, ”Terörist Gülen’in, Türkiye’de darbe teşebbüsünde bulunduğuna ve bunu sevk ve idare ettiğine dair bilgiler bizim elimizden daha fazla ABD makamlarının elinde vardır” dedi.
Nurettin Canikli Özel Röportajının Tamamı 33:34
Nurettin Canikli Özel Röportajının Tamamı 3 izlenme - 8 ay önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, CNN TÜRK yayınına katıldı, Adalet Yürüyüşü ile ilgili konuştu. "Yavaş yavaş marjinal gruplar devreye girecek, sokağa inecek" dedi. Doğan TV Ankara temsilcisi Hakan Çelik'in sorularını yanıtlayan Canikli, milletvekilleri ve bakanlar arasında ByLock kullanan olmadığını söyledi. Ancak devlet içindeki FETÖ yapılanmasının tamamen bitirilemediğini vurguladı, kriptolara dikkat çekti.
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Özel Röportajının Tamamı 58:05
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Özel Röportajının Tamamı 5 izlenme - 1 yıl önce 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kayseri'de açılan Abdullah Gül Müze ve Kütüphanesi'nden gerçekleşen özel röportajda Hakan Çelik’in sorularını yanıtladı. Batılı ülkelerin desteğiyle yeni parti kuracağı söylentilerini art niyetli bulduğunu söyledi, asılsız dedi. Gündeminde 15 Temmuz darbe girişimi ve idam cezası da vardı.
Bakan Bozdağ Oylamanın Meşruiyet Sınırını Açıkladı 02:05
Bakan Bozdağ Oylamanın Meşruiyet Sınırını Açıkladı 4 izlenme - 12 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, CNN TÜRK'te canlı yayınlanan özel röportajda Hürriyet Gazetesi Ankara temsilcisi Hande Fırat ve Doğan TV Ankara temsilcisi Hakan Çelik'in konuğu oldu. Hakan Çelik'in "Hayır önde çıkar ise yada çok az farkla 'Evet' çıkarsa sonucun meşruiyeti ile oran arasında bir bağ olur mu?" sorusuna, Bakan Bozdağ," Halk oylamasının meşruiyet sınırı 50 virgül 01'dir." diye yanıtladı.
Numan Kurtulmuş Özel Röportajının Tamamı 37:13
Numan Kurtulmuş Özel Röportajının Tamamı 4 izlenme - 11 ay önce Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Doğan TV Ankara temsilcisi Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı. Röportajın gündemi Hollanda ile yaşanan siyasi krizdi. Kurtulmuş, "Ekonomik yaptırımlar da ileride gelebilir." dedi. Türkiye'nin büyükelçisinin şu aşamada geri çağrılmayacağını açıklayan Numan Kurtulmuş, İstanbul'daki Hollanda konsolosluğuna Türk bayrağının asılmasıyla ilgili olarak ise "Bayrak içeriden biri tarafından asıldı." dedi.