Hoşgeldiniz!

özel röportaj

ismail yk duisburg konseri & özel röportaj(sey-ri 02:38
ismail yk duisburg konseri & özel röportaj(sey-ri 1.632 izlenme - 8 yıl önce ismail yk duisburg konseri & özel röportaj(sey-ri alem)[2005][part 1]
Asi Styla Belgeseli 15:32
Asi Styla Belgeseli 511 izlenme - 5 yıl önce Asi Styla Belgeseli
Kadir Kasapoğlu - Özel Röportaj 21:24
Kadir Kasapoğlu - Özel Röportaj 282 izlenme - 3 yıl önce Kadir Kasapoğlu Kimdir. Hatay Antakya Sofrası İzmir 2014 Sanatçı Kadir Kasapoğlu İle İzmir Ve Hatay'a Özgü Sohbetler Ve İzmire Geliş Öyküsü Sanatçı Ve İş Adamı Kimliği
Sokak Röportajları - Gaziantepliler için Gaziantep 02:45
Sokak Röportajları - Gaziantepliler için Gaziantep 249 izlenme - 3 yıl önce SokakRoportajlari.com ekibi, Türkiye özel serisine Gaziantep'te başlıyor. Gazianteplilere Gaziantep'e sorup Gaziantep'le ilgili görüşlerini aldık. Hep beraber Gaziantep'ten dinliyoruz.
Emel Sayın Heycanlı Kameralarına Konuştu | Özel Röportaj 06:27
Emel Sayın Heycanlı Kameralarına Konuştu | Özel Röportaj 301 izlenme - 4 yıl önce Mavi Boncuk Emel Sayın'dan çok samimi itiraflar.
Af, Bedelli Askerlik ve İdam Geliyor Mu? 01:20
Af, Bedelli Askerlik ve İdam Geliyor Mu? 38 izlenme - 5 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, CNN TÜRK'te canlı yayınlanan özel röportajda Hürriyet Gazetesi Ankara temsilcisi Hande Fırat ve Doğan TV Ankara temsilcisi Hakan Çelik'in konuğu oldu. Hakan Çelik Bakan Bekir Bozdağ'a herkesin merak ettiği, af, bedelli askerli ve idam geliyor mu? sorularını sordu.
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ özel röportajının tamamı 02:54:32
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ özel röportajının tamamı 28 izlenme - 5 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündemdeki sıcak gelişmeleri CNN TÜRK'te değerlendirdi. FETÖ üyelerinin yargılanması ne kadar sürer, verilen cezalar neye göre belirlenir? Türkiye'yi nasıl bir referandum süreci bekliyor? Doğan TV Ankara Temsilcisi Hakan Çelik ve Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat sordu, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ yanıtladı.
Oğuzhan Özyakup - Özel Röportajı 02:24
Oğuzhan Özyakup - Özel Röportajı 79 izlenme - 3 yıl önce Oğuzhan Özyakup - Özel Röportajı
Özel Röportaj Damacana Su Bayii Hasan Özdemir 04:02
Özel Röportaj Damacana Su Bayii Hasan Özdemir 231 izlenme - 5 yıl önce türkiyede su sorunu
Didier Drogba Özel Röportaj 03:14
Didier Drogba Özel Röportaj 129 izlenme - 4 yıl önce Didier Drogba Özel Röportaj
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz - Ntv'de Canlı Olarak Yayınlanan Ahmet Ergen'in Sunduğu Özel Röportaj 28:37
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz - Ntv'de Canlı Olarak Yayınlanan Ahmet Ergen'in Sunduğu Özel Röportaj 40 izlenme - 1 yıl önce Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, NTV'de canlı olarak yayınlanan Ahmet Ergen'in sunduğu Özel Röportaj programına konuk oldu.
İlyas Yalçıntaş - Kral Özel Röportaj 08:46
İlyas Yalçıntaş - Kral Özel Röportaj 5 izlenme - 2 ay önce Kral Müzik kanalına abone olmak için -> http://bit.ly/km-dd-sub İlyas Yalçıntaş merak edilenleri Kral Pop mikrofonuna anlattı.
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, NTV’ye özel röportaj verdi 29:47
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, NTV’ye özel röportaj verdi 61 izlenme - 2 yıl önce Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, NTV’ye özel röportaj verdi. Daha fazlası www.izlesene.com/kalkinmabakanligi kanalında...
Yılbaşı Özel Bedir? - Röportaj 04:36
Yılbaşı Özel Bedir? - Röportaj 9 izlenme - 7 ay önce Biz Yılbaşı Özel Nedir? bölümünde, sokağa çıktık ve önümüze çıkana yeni yılda neler umduklarını sorduk. Herkesin kendince bir hayali var çünkü. Ya senin hayallerin neler? Bu yıl neler olsun istiyorsun? Barış, huzur, sağlık, aşk...?
Mehmet Şimşek özel röportajının tamamı 28:52
Mehmet Şimşek özel röportajının tamamı 9 izlenme - 5 ay önce Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, CNN TÜRK Ankara Temsilcisi Hakan Çelik'e konuk oldu. Şimşek, Almanya'nın Türk bakanların yapacakları konuşmaları engellenmesine tepki gösterdi. Batı ile ilişkiler konusunda önemli açıklamalar yaptı.
Kışlaçay Köyü Şenliği 2012 İbrahim Şen Özel Röportaj 07:59
Kışlaçay Köyü Şenliği 2012 İbrahim Şen Özel Röportaj 65 izlenme - 5 yıl önce Kışlaçay Köyü Şenliği 2012 İbrahim Şen Özel Röportaj
Hüsnü Baykal - Özel Röportaj 25:51
Hüsnü Baykal - Özel Röportaj 58 izlenme - 4 yıl önce Hüsnü Baykal - Özel Röportaj (25 Kasım 2013)
Mehmet Akyüz Özel Röportaj 05:09
Mehmet Akyüz Özel Röportaj 52 izlenme - 5 yıl önce Mehmet AkyüzAtakan Kurt Özel Röportaj
Bozdağ'dan Müjdat Gezen Yorumu 02:05
Bozdağ'dan Müjdat Gezen Yorumu 7 izlenme - 5 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, CNN TÜRK'te canlı yayınlanan özel röportajda Hürriyet Gazetesi Ankara temsilcisi Hande Fırat ve Doğan TV Ankara temsilcisi Hakan Çelik'in konuğu oldu. Hande Fırat'ın, "Müjdat Gezen Sanat Merkezi'ni kundaklayan isim tutuksuz, serbest bırakıldı ama işte pek çok isim tweet attığı için hakaret iddiası ile tutuklu ne diyeceksiniz?" sorusuna, Bakan Bozdağ, "Kim suç işlerse onlar karşılığını bulur" dedi. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Yargı kimseyi korumaz birisi suç işlediğinde zaman yargının önüne geldiğinde yargı kanunu uygular" dedi.
Çok Özel Röpartaj 01:14
Çok Özel Röpartaj 54 izlenme - 5 yıl önce BALCANLAR HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İSTEYENLER...
Bozdağ'dan, Usame Bin Ladin ve Gülen Benzetmesi 01:24
Bozdağ'dan, Usame Bin Ladin ve Gülen Benzetmesi 5 izlenme - 5 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ CNN TÜRK’te katıldığı özel röportajda Hande Fırat ve Hakan Çelik’in sorularını yanıtladı. Adalet Bakanı Bozdağ, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in iadesi ile ilgili soruya, ”Usame Bin Ladin ABD ve ABD halkı için ne ifade ediyorsa Fetullah Gülen Türk halkı ve Türkiye Devleti için o anlama geliyor" dedi. Ayrıca Bozdağ, ”Terörist Gülen’in, Türkiye’de darbe teşebbüsünde bulunduğuna ve bunu sevk ve idare ettiğine dair bilgiler bizim elimizden daha fazla ABD makamlarının elinde vardır” dedi.
Mehmet Ali Aydınlar Ve Saklanan Şike 06:23
Mehmet Ali Aydınlar Ve Saklanan Şike 51 izlenme - 4 yıl önce Şike Yapıldığı Halde Sağduyulu İnsan Kimliklerini Hiçe Sayan Bir Hükümet
Bakan Bozdağ Oylamanın Meşruiyet Sınırını Açıkladı 02:05
Bakan Bozdağ Oylamanın Meşruiyet Sınırını Açıkladı 4 izlenme - 5 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, CNN TÜRK'te canlı yayınlanan özel röportajda Hürriyet Gazetesi Ankara temsilcisi Hande Fırat ve Doğan TV Ankara temsilcisi Hakan Çelik'in konuğu oldu. Hakan Çelik'in "Hayır önde çıkar ise yada çok az farkla 'Evet' çıkarsa sonucun meşruiyeti ile oran arasında bir bağ olur mu?" sorusuna, Bakan Bozdağ," Halk oylamasının meşruiyet sınırı 50 virgül 01'dir." diye yanıtladı.
Numan Kurtulmuş Özel Röportajının Tamamı 37:13
Numan Kurtulmuş Özel Röportajının Tamamı 4 izlenme - 4 ay önce Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Doğan TV Ankara temsilcisi Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı. Röportajın gündemi Hollanda ile yaşanan siyasi krizdi. Kurtulmuş, "Ekonomik yaptırımlar da ileride gelebilir." dedi. Türkiye'nin büyükelçisinin şu aşamada geri çağrılmayacağını açıklayan Numan Kurtulmuş, İstanbul'daki Hollanda konsolosluğuna Türk bayrağının asılmasıyla ilgili olarak ise "Bayrak içeriden biri tarafından asıldı." dedi.
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Özel Röportajının Tamamı 58:05
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Özel Röportajının Tamamı 4 izlenme - 8 ay önce 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kayseri'de açılan Abdullah Gül Müze ve Kütüphanesi'nden gerçekleşen özel röportajda Hakan Çelik’in sorularını yanıtladı. Batılı ülkelerin desteğiyle yeni parti kuracağı söylentilerini art niyetli bulduğunu söyledi, asılsız dedi. Gündeminde 15 Temmuz darbe girişimi ve idam cezası da vardı.
Özel Röportaj | Roberto Mancını 24:29
Özel Röportaj | Roberto Mancını 3 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Tv Roberto Mancini'den Galatasaray Tv'ye Özel Açıklamalar.
Bülent Tüfenkci Özel Röportajının Tamamı 21:30
Bülent Tüfenkci Özel Röportajının Tamamı 0 izlenme - 1 ay önce Tüketicinin pahalı diye şikayet ettiği ve enflasyonu tetikleyen gıda fiyatları konusunda hükümet çalışmaları hızlandırdı. Başta et fiyatları olmak üzere sebze meyve ve bakliyatta fiyatları dengelemek için adımlar atılıyor. Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, sorunu çözmek için hangi adımların atıldığını ve atılacağını CNN TÜRK'te Gülşen Coşkun'a anlattı.
Mahir Ünal'dan Cnn Türk'e Özel Açıklamalar 21:59
Mahir Ünal'dan Cnn Türk'e Özel Açıklamalar 0 izlenme - 1 hafta önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, CNN TÜRK Ankara Haber Müdürü Dicle Canova'ya önemli değerlendirmelerde bulundu. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu Adalet Yürüyüşü sonrası düzenlenen mitingdeki sözleri nedeniyle eleştirdi. "Sokak sonuna kadar sokak diyorsanız, bunu kabul etmek çok zor." diye konuştu. Ünal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın CHP'ye yönelik "Sokağa çıkamaz hale gelirsiniz." ifadelerine de açıklık getirdi.
Nurettin Canikli Özel Röportajının Tamamı 33:34
Nurettin Canikli Özel Röportajının Tamamı 0 izlenme - 3 hafta önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, CNN TÜRK yayınına katıldı, Adalet Yürüyüşü ile ilgili konuştu. "Yavaş yavaş marjinal gruplar devreye girecek, sokağa inecek" dedi. Doğan TV Ankara temsilcisi Hakan Çelik'in sorularını yanıtlayan Canikli, milletvekilleri ve bakanlar arasında ByLock kullanan olmadığını söyledi. Ancak devlet içindeki FETÖ yapılanmasının tamamen bitirilemediğini vurguladı, kriptolara dikkat çekti.
Bakan Müezzinoğlu'ndan Cnn Türk'e Özel Açıklamalar 26:07
Bakan Müezzinoğlu'ndan Cnn Türk'e Özel Açıklamalar 0 izlenme - 2 hafta önce Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, CNN TÜRK canlı yayınında Hakan Çelik'in gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. Bakan Müezzinoğlu, kıdem tazminatı başta olmak üzere gündemdeki konuları değerlendiriyor. Bakan Müezzinoğlu, "Kıdem tazminatı konusunda iş veren ve çalışanlar arasında yüzde 50'nin üzerinde bir mütabakat ortamı sezersek bunu yüzde 70'in üzerine çekmeye çalışıp, yasa tasarısını TBMM'ye göndereceğiz. Bu uzlaşma ortamını yakalayamazsak, kıdem tazminatı hususunu kamuoyu önünde tartışmayacağız" ifadelerini kullandı. SMA hastalarına ilaç temin edilmesi konusunda da açıklamalar yapan Müezzinoğlu. "SMA hastalarının tedavisinde faydası olacaksa parasını hesaplayacak halimiz yok". dedi. Bakan Müezzinoğlu 36 SMA hastasının tedavisine başlandığını, 118 hastanın durumunun incelendiğini aktardı. Müezzinoğlu'nun konuşmasından satırbaşları şöyle; * İşsizlik yıl sonunda inşallah tek haneye inecek. * İstihdam için sigortalı olma süresini 3 aydan 10 güne düşürüyoruz. * Genç girişimcilere teşvik vereceğiz. * BAĞ-KUR'luların sağlık hizmeti almasıyla ilgili mağduriyeti yıl sonuna kadar gidereceğiz