Hoşgeldiniz!

özel sahneler

Benim Dünyam'dan Çok Özel Sahneler 05:06
Benim Dünyam'dan Çok Özel Sahneler 29.266 izlenme - 3 yıl önce Benim Dünyam'dan Çok Özel Sahneler - HeyCanlı Magazin
Kurtlar Vadisi Pusu - Özel Sahneler 36:27
Kurtlar Vadisi Pusu - Özel Sahneler 557 izlenme - 3 ay önce Kurtlar Vadisi Pusu, Türk televizyon dizisi. Osman Sınav'ın yarattığı Kurtlar Vadisi dizinin devamı olan bu dizi ilk kez 19 Nisan 2007'de Show TV'de yayına girmiştir.[5] Günümüzde başrolleri Necati Şaşmaz, Defne Samyeli, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak ve Ertan Saban paylaşmaktadır. Dizi Türkiye'nin karanlık güçlere karşı mücadelesini kurgusal bir dille anlatmaktadır.[6] Televizyon dizisinin prodüksiyonunu Pana Film yapmaktadır. Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Terör dizilerinin devamı niteliğindedir. Kurtlar Vadisi Terör dizisi RTÜK tarafından muhtemelen ileride ceza alabileceğine dair uyarılmasından sonra yayıncı kanal tarafından 2 bölüm yayınlandıktan sonra kaldırıldı. [7][8] Pana Film daha sonra bu dizi projesiyle ortaya çıktı. 19 Nisan 2007'de Show TV'de yeniden gösterime farklı isimle giren Kurtlar Vadisi Pusu ilk 3 sezon boyunca aralıksız Show TV'de gösterilmiştir. Ancak 4. sezonda Star TV'ye transfer olmuş ve bir sezon yayınlandıktan sonra anlaşmasını bozarak 5. sezonda atv'ye transfer olmuştur. 6. sezonda TNT'ye geçti. 7. ve 8. sezonda atv'de yayınlandı. 9. sezondan beri Kanal D'de yayınlanmaktadır. Dizi, serinin ilk dizisi olan Kurtlar Vadisi'nin 2.sezonu başladığından bugüne kadar her seferinde perşembe günü yayınlanmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu'nun yayınlanacağı günden bahsedilirken "Kendi gününde, kendi saatinde." (Perşembe 20:00) tabiri kullanılır.
Çalıkuşu - Feride ve Kamran (9.Bölüm Sahneleri) 04:44
Çalıkuşu - Feride ve Kamran (9.Bölüm Sahneleri) 617 izlenme - 2 yıl önce Bayılıyorum bunlara. Geceki bölüm harikaydı, dayanamadım, bi klip yapayım dedim. Umarım beğenirsiniz. :)
Kara Para Aşk | Tv'de Yayınlanmayan Sahneler 05:03
Kara Para Aşk | Tv'de Yayınlanmayan Sahneler 626 izlenme - 2 yıl önce Kara Para Aşk'ın televizyonda yayınlanmayan sahneleri yayınlandı.
Ben Kolaylarla Evlenmem İffet Dizisinden Özel Sahneler 03:01
Ben Kolaylarla Evlenmem İffet Dizisinden Özel Sahneler 88 izlenme - 4 yıl önce Ben kolaylarla evlenmem İffet Dizisinden Özel Sahneler
İffet Bana Bunu Yapma İffet Dizisinden Özel Sahneler 03:13
İffet Bana Bunu Yapma İffet Dizisinden Özel Sahneler 108 izlenme - 4 yıl önce İffet Bana bunu yapma İffet Dizisinden Özel Sahneler