Hoşgeldiniz!

Özel Sporcu

Özel Sporcular Futbol Ligi 02:22
Özel Sporcular Futbol Ligi 201 izlenme - 3 yıl önce Özel Sporcular Futbol Ligi- Antalya'da oynanan final karşılaşmaları sonunda Kocaeli Yaşam Koçluğu Spor Kulübü şampiyon olduANTALYA (AA) - Özel Sporcular Futbol Ligi'nde final karşılaşmasında Kocaeli Yaşam Koçluğu takımı, Zonguldak Özel Sporcular takımını 2-1 mağlup ederek, şampiyon oldu.
Canan Karatay, Türkiye'deki sporcuların yaptığı yanlışı açıkladı 01:39
Canan Karatay, Türkiye'deki sporcuların yaptığı yanlışı açıkladı 28 izlenme - 10 ay önce CNN TÜRK ekranlarından yayınlanan Gündem Özel programının konuğu Prof. Dr. Canan Karatay'dı. Deniz Bayramoğlu'nun sorularını yanıtlayan Karatay, spor yapan insanların nasıl beslenmesi gerektiğini anlattı ve ekledi: "Türkiye'deki sporcular yanlış besleniyor."
Özel Sporcular Masa Tenisi Şampiyonası 02:30
Özel Sporcular Masa Tenisi Şampiyonası 47 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Özel sporcuların gösterileri Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın'ın bir özel sporcu ile dans etmesi Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın'ın davul çalan özel sporculara eşlik etmesi Abdurrahim Boynukalın'a hediye takdimi Boynukalın'ın bir özel sporcu ile masa tenisi oynaması Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın'ın konuşması Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın'ın konuşması Özel Sporcular Masa Tenisi 1 ve 2. Bölge Şampiyonası Antalya'nın Kemer ilçesinde düzenlenen şampiyonada Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Boynukalın'ın katılımıyla açılış töreni yapıldı Antalya'nın Kemer ilçesinde düzenlenen Özel Sporcular Masa Tenisi 1 ve 2. Bölge Şampiyonası açılış töreni gerçekleştirildi.
Özel Sporcular Masa Tenisi Bölge Şampiyonası Başladı 02:43
Özel Sporcular Masa Tenisi Bölge Şampiyonası Başladı 26 izlenme - 2 yıl önce Özel Sporcular Masa Tenisi Bölge Şampiyonası başladı Özel Sporcular Masa Tenisi 1 ve 2'nci Bölge Şampiyonası, Antalya'nın Kemer İlçesi'nde başladı.
Kocaeli Özel Sporcular İçin İmza Atıldı 05:01
Kocaeli Özel Sporcular İçin İmza Atıldı 1 izlenme - 2 yıl önce Özel sporcular için imza atıldı Kocaeli Üniversitesi ile Türkiye Özel Sporcular Eğitim ve Rehabilitasyon Derneği arasında özel sporculara yönelik spor organizasyonları yapılması için protokol imzalandı.