Hoşgeldiniz!

Özel Üretim Videoları İzle

Ronin Custom Motorworks 03:31
Ronin Custom Motorworks 4.777 izlenme - 2 yıl önce "Ronin Motorworks"
Kırmızı Güller 04:19
Kırmızı Güller 902 izlenme - 4 yıl önce Kırmızı Güller
Özel Üretim Av Tüfekleri 02:57
Özel Üretim Av Tüfekleri 123 izlenme - 2 yıl önce http://www.avtufegi.net Yıldırım Av Bayii D-Doxcarms Av Tüfekleri Türkiye Dağıtıcısı. Herzamanki Gibi Yıldırım Av Güvencesi ve Doxcarms Kalitesiyle. Özel Üretim Av Tüfekleri. http://www.avtufegi.net - http://www.yildirimav.com
McLaren'den özel üretim otomobil 01:58
McLaren'den özel üretim otomobil 46 izlenme - 1 yıl önce McLaren, Ortadoğu pazarına özel olarak 650S Spyder modelinin "Al Sahara 79' versiyonunu, Dubai Uluslararası Motor Show'da tanıtılıyor. Hala devam eden 'Al Sahara 79' projesiyle ilgili ayrıntılar ortaya çıktı. Sadece Ortadoğu'ya özel olarak üretilecek olan aracın tasarımında beyaz ve siyah renklerinin kullanılacağı düşünülüyor. Modele daha canlı bir görünüm katmak için gerçek altın parçaları karıştırılmış boya kullanılması planlanıyor. Modelin sonunda bulunan 79 rakamı ise altının atom numarasından geliyor. Aracın iç kısmında da altın karıştırılmış boyaya yer verileceği belirtiliyor. Döşemelerde de dış kasadaki gibi siyah ve beyaz renk kullanılması bekleniyor. Al Sahara 79'da 641 Hp güç ve 678 Nm tork değeri sağlayan motor bulunacak. Model, 0-100 KM hıza 3 saniyede ulaşacak. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
80 Cm Özel Üretim Banyo Dolabı 01:04
80 Cm Özel Üretim Banyo Dolabı 71 izlenme - 3 yıl önce 80 Cm Özel Üretim Banyo Dolabı
Makkassende Hafta Sonu Programında 08:17
Makkassende Hafta Sonu Programında 92 izlenme - 4 yıl önce MakaSSende.com Kurucu Ortağı Işıl Büyükkal, NTV Hafta Sonu Programında Sedat Küçükay'ın sorularını yanıtladı. Kişiye Özel üretimi ve bunun internet üzerinden nasıl yapıldığını MakaSSende.com örneği ile anlattı. https://www.makassende.com/Default.aspx
Destansı Görüntüsüyle Özel Üretim Batmobile Go-Kart 07:02
Destansı Görüntüsüyle Özel Üretim Batmobile Go-Kart 28 izlenme - 1 yıl önce Şanslı Batman hayranı Arkham Knight video oyunundan benzersiz bir batmobile gokartı kazandı. Dış şekli el yapımı fiberglas'tan yapılan araç orijinalinin bire bir aynısı oldu. Aracın yapımı her şeyiyle beraber tam 7 hafta sürdü. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bazı Seçimler Mutluluk Verir! 01:04
Bazı Seçimler Mutluluk Verir! 113 izlenme - 4 yıl önce Adım adım kendi giysilerinizi tasarlamaya ne dersiniz? Hem de çok pratik bir programla! İnternet Terzisi MakaSSende, giysilerinin kendileri için özel olmasını isteyenler için tasarlandı! Seçimlerinizin size hep mutluluk getirmesi dileğiyle!
S.pellegrıno Sparkles With Bulgari Special Edition 09:15
S.pellegrıno Sparkles With Bulgari Special Edition 77 izlenme - 5 yıl önce dünyanın en seçkin masalarında italyan yaşam tarzının elçisi olan doğal mineralli 'pırıltılı su' s.pellegrinonun ikonik yeşil şişesi italyanın en renkli mücevher markası bulgari tarafından özenle tasarlandı. s.pellegrino sparkles with bulgari özel üretim şişenin etiketi üzerinde muhteşem italyan mücevhercinin parlak ve göz alıcı koleksiyonu sergileniyor.
Bazı Şeyler Tam Uyar 00:40
Bazı Şeyler Tam Uyar 65 izlenme - 4 yıl önce İnternet Terzisi Herkesin hayallerini süsleyen giysiler vardır, ancak alışverişe çıktığımızda hayallerimizdeki giysiler yerine, rengini beğensek modelini sevemediğimiz, modelini sevsek duruşunu sevemediğimiz kıyafetlerle karşılaşırız. Ya da vitrinleri süsleyen o güzelim elbiseleri üzerimize giydiğimizde sonuç hayal kırıklığının ötesine geçemez. Standart kalıplarla herkes için üretilen kıyafetler bizi bir türlü hayallerimizdeki giysilere götüremez. MakaSSende olarak tam da bu farkındalıktan yola çıkarak aradığı giysileri bir türlü bulamayan ya da aramaya vakti olmayan; kendi tasarımını giymek isteyen ya da giydiklerinin sadece kendisine özel olmasını isteyen ve vücut ölçüleri standartlardan daha farklı olduğu için hayallerindekini giyemeyen kadınlar için bir dijital tasarım atölyesi kurduk, bir nevi internet terzisi kurduk. "Modada ve Alışverişte Özgürlük" hedefiyle, "Kişiye Özel Tasarım" ve "Kişiye Özel Üretim"i bir araya getirdik. 3D (3 Boyutlu) Tasarım Atölyemizle hayalinizdeki elbiseleri, etekleri, bluzları, gömlekleri tasarlayabilmeniz için kullanıcı dostu bir yazılım oluşturduk. Dijital tasarım atölyemizde 22 534 373 adet tasarım yapmanız mümkün!