Hoşgeldiniz!

Özenmek Videoları İzle

Mimikleriyle Kendine Hayran Bırakan Kıza Özenen Kezban 00:37
Mimikleriyle Kendine Hayran Bırakan Kıza Özenen Kezban 637 izlenme - 2 yıl önce Nelly Karpova'dan ilham alan ve bizlere ufak bir şov hazırlayan Erzurumlu kezbanı izliyoruz.
Brezilya'nın Tenisçilere Etkileri 01:08
Brezilya'nın Tenisçilere Etkileri 547 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da tenis turnuvasına katılan tenisçi Caroline Wozniacki'ye Brezilya'nın havası yaradı yoksa suyu mu yaradı bilemiyorum ancak direk olarak Vai bacıya özenmiş kendisi, efenim.
Annenin Sözünü Dinle, Sigaraya Özenme 02:37
Annenin Sözünü Dinle, Sigaraya Özenme 353 izlenme - 2 yıl önce Sen, sen ol, heves etme, sigaraya, özenme... Bir vakit TRT'nin her fırsatta yayınladığı bu eseri, dönemin çocukları için Rüya Ersavcı 20 öncesinden kez daha seslendiriyor. Klibin her sahnesinin bilinçaltınızda bir karşılığı var.
 IŞİD militanlarına özendiler 00:32
IŞİD militanlarına özendiler 145 izlenme - 2 yıl önce Mısır’da IŞİD militanlarına özenen çocuklar tahta kılıçlarla infaz gerçekleştirdi. Sahte infaza sosyal medyadan tepki yağıyor.
Beni Neden Kadın Yaratmadın - Travesti Kadri 05:15
Beni Neden Kadın Yaratmadın - Travesti Kadri 255 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini ve senaryosunu Mahsun Kırmızıgül'ün üstlendiği 2009 yapımı Güneşi Gördüm filminin final sahnesi.
Gta'ya Özenen Adam 00:06
Gta'ya Özenen Adam 122 izlenme - 3 yıl önce GTA'ya Özenen Adam - Kafayı Kırmış Gta İle
Hasta Abiyi Görüp Hasta Olmak İstemek 01:23
Hasta Abiyi Görüp Hasta Olmak İstemek 88 izlenme - 2 yıl önce Abisine gösterilen ilgiyi kıskanmış olan küçük kızın annesine olan yakarışı ve sevimli timsah gözyaşlarını izleyelim ahali...Bazen evlenip çocuk yapasım gelmiyor değil...İlgilenen genç bayanlar DM lütfen...
Polat Alemdar'ın Son Sözü (Gocuk Ve Ranza İçerir) 03:33
Polat Alemdar'ın Son Sözü (Gocuk Ve Ranza İçerir) 115 izlenme - 2 yıl önce Hepimiz lise yıllarında birilerine özenmişizdir. Ama videodaki kardeşimiz kendisini o kadar kaptırmış ki Polat Alemdar'ın hareketlerinden tutun, konuşurken dudaklarını nasıl oynattığına kadar her şeyi ezberlemiş ve monitöre karşı son sözlerini söylemiş. Arkadaki gocukların ve ranzanın ortama kattığı enerji de bir ayrı güzel olmuş. İzleyelim.
Evli Adam Bekara Özenirse Olacağı Bu 00:22
Evli Adam Bekara Özenirse Olacağı Bu 96 izlenme - 3 yıl önce Özenince Feriştahın Kayar Denememek Lazım.
Van Damme'ye Özenen Adamın Dramı 01:00
Van Damme'ye Özenen Adamın Dramı 54 izlenme - 3 yıl önce Trucks - The Epic Split feat Van Damme Volvo Jenko's Epic Trucks
Özenmek. 10:09
Özenmek. 48 izlenme - 8 yıl önce özentİ
Tarzan'a Özendi Nefesi Kesildi 00:27
Tarzan'a Özendi Nefesi Kesildi 14 izlenme - 2 yıl önce 17.07.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Tarzan'a Özendi Nefesi Kesildi" başlıklı videoyu izleyin. Ters istikamete seyreden motorcu yürekleri ağızlara getirdi.